Točíš ma dookola, dookola, baby, dookola

Po nejakom zdravom, stabilnom raste za posledné dva a pol týždňa nás trh s kryptomenami vrhal na tizzy a klesol takmer 16 percent na jeden deň na konci tohto týždňa. Celkový trh v priebehu týždňa klesol z ~ 224,5 miliárd dolárov na ~ 205 miliárd dolárov. Špekulanti tvrdia, že pokles bol spôsobený správami o šrotovaní plánov spoločnosti Goldman Sacks pre vyhradený terminál kryptomeny (neskôr sa ukázalo, že je nepravdivý). Nikto to však nevie naisto.

Poďme sa prihlásiť k najlepším minciam:

Bitcoin bol najlepším „účinkujúcim“, ktorý iba klesol 6,99% od minulého piatku.

Ethereum sa znova zbúra a padne 20,67% na niečo vyše 222 dolárov.

XRP tiež vidí dvojcifernú červenú vo svojej 11,41% voľný pád.

Štatistiky trhu s kryptomenami (7.9.18)

Štatistiky trhu s kryptomenami (7.9.18)

Správy o domácej kryptomene

Značky Coinbase v Blackrocku na pomoc s ETF: Business Insider tento týždeň uviedol, že Coinbase hovoril so spoločnosťou Blackrock, aby získal radu o ich údajnom krypto-ETF. Ak dúfate v oznámenie o partnerstve, nemali by ste byť príliš nadšení. Rozhovory sa zdajú byť iba prípadom veľkého brata Blackrocka, ktorý pomáha malému bratovi Coinbase navigovať v komplikovanom procese ETF. S doterajšími deviatimi pseudodmietkami ETF je zrejmé, že Coinbase to chce urobiť hneď pri prvom švihnutí na tanieri.

Satis Group je býčí v bitcoinoch (nie tak v XRP): Agentúra Bloomberg Research nedávno zverejnila správu spoločnosti Satis Group a na základe zistení by ste sa mali usmiať. Podľa toho, ktoré mince podporujete. Správa uvádza pozitívne predpovede pre bitcoiny, monero a Decred, u ktorých sa očakáva, že do piatich rokov dosiahnu 96 000 dolárov, 18 000 dolárov a 535 dolárov. Ak ste fanúšikom bitcoinovej hotovosti alebo XRP, možno tu nebudete chcieť čítať. Satis Group predpovedá na rovnaké časové obdobie cenové body 268 USD za BCH a iba 0,01 USD za XRP.

IBM uvádza na trh cezhraničný platobný systém využívajúci Stellar: IBM pokračuje v ponorení sa do blockchainu. Tentokrát s kompletným cezhraničným platobným systémom s názvom World Wire. Cieľom spoločnosti World Wire je skrátiť časy zúčtovania celosvetových prevodov z dní na minúty. Ako? Pripojením k zadnej časti hviezdneho protokolu (R’uh R’oh Ripple). World Wire sa teraz pripája k dlhému zoznamu blockchainových produktov, ktoré IBM ponúka alebo plánuje ponúkať v priebehu nasledujúcich pár rokov.

prestížny svetový drôt

Royce Da 5’9 ”rozdáva bitcoiny v novom albume Eminem: V rámci Eminemovho albumu „Nie je to podobné“ z nedávno vydaného albumu „Kamikaze“ rapuje Royce: „Člen všetci hrýzli nikel, teraz všetci robia bitcoiny.“ Prostredníctvom tohto riadku tvrdí, že všetci naskočili na bitcoinový rozbehnutý vlak, rovnako ako každý predtým kopíroval alebo kousal jeho štýl. No tak, Royce, nie každý sa zapojil do bitcoinu počas býčieho behu 2017. Najmä nie naši čitatelia. * oči sa nervózne posunú * správne, chlapci? Správny?

Pár chlapíkov hovorí, že americké krypto inovácie zaostávajú: Generálny riaditeľ spoločnosti Ripple Brad Garlinghouse a zakladateľ spoločnosti TechCrunch Michael Arrington vystúpili na konferencii TechCrunch Disrupt Thursday a podelili sa o svoje myšlienky na miesto Ameriky vo veľkých kryptomenách. Ako hlavnú prekážku v inováciách a investíciách v USA uvádzajú nejasnú vládnu reguláciu. Medzi ďalšie zastávky patrí daňové zaťaženie a ťažkosti so získaním amerických víz. Vďaka, SEC.

“SEC s jednou rukou ničí ďalšiu fázu technologického vývoja” Michael Arrington (Arrington XRP Capital) #TCDisrupt pic.twitter.com/MFnWRwRTXG

– TechCrunch (@TechCrunch) 5. septembra 2018

Čo je nové na CoinCentral?

Spoločnosť Crypto Mining Company v New Yorku je kreatívna uprostred prudkého nárastu sily: kričím. Kričíš. Všetci kričíme na ťažbu kryptomeny poháňanú vodopádom.

Ako zelená energia poháňa budúcnosť ťažby kryptomien: Drahšia elektrina v kombinácii s klesajúcimi cenami kryptomien spôsobuje, že niektorí ťažiari vyhľadávajú zelenšie pastviny.

Najväčší výherca minulého týždňa: Vulcano Coin Up 3 337 percent: Krakatoa! Dozviete sa, prečo tento týždeň došlo k erupčnému výbuchu mince Vulcano.

Čo je to Hexxcoin? | Sprievodca pre začiatočníkov: Rasputin kryptomeny, Hexxcoin zameraný na ochranu súkromia „zomrel“ viackrát, ako dokážeme počítať. Prečítajte si o jeho kockovanej minulosti.

Merckle Tree Hashing: Ako funguje overenie blockchainu: Merkle stromy sú základným atribútom blockchainu. Dáme vám ľahko pochopiteľné vysvetlenie.

HSBC je teraz priečkou v technologickom závode blockchain: Vyzerá to, že „B“ znamená blockchain. Začínajúc pomalým tempom, HSBC teraz ťahá pred svojich bankových kolegov v blockchain bonanze.

Prečo sa veľké štyri účtovné firmy starajú o blockchain: Dúfame, že sme vás v účtovníctve nestratili. Blockchain a účtovníctvo sú vlastne vzrušujúca dvojica. Sľubujeme.

Rozhovor: Boj proti falošnej vede so spoluzakladateľom spoločnosti Orvium Manuel Martin: Ak si myslíte, že falošné správy sú národnou dilemou, počkajte, kým sa dopočujete o problémoch vedy. Našťastie má Orvium riešenie.

Najlepší delegáti EOS za rok 2018: Radíme ich, beriete ich. Vyskúšajte tento rok našich obľúbených delegátov EOS.

Vzostup a nárast kryptojackingu: Čo potrebujete vedieť: Riziko, že budete znieť ako vaša mama, musíte byť opatrní. Kryptojacking sa pomaly stáva digitálnou epidémiou – tu by ste mali vedieť.

Ako sa blockchain uplatňuje na ľudské práva: Všetci vieme, že blockchain prináša do sveta kopu dobrého. Ale viete presne ako?

Blockchain Fraud: New Policies and Technologies to Stop Crypto Criminals: Daňové úniky, pranie špinavých peňazí, financovanie terorizmu – je to neustály tlak medzi silami dobra a zla.

Ako hlasovať pre producenta blokov EOS Pokyny: Krok 1. Prečítajte si tento návod.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Venezuelský Petro sa javí ako dym a zrkadlo: Agentúra Reuters prišla začiatkom tohto týždňa na svetlo sveta s osobitnou správou o venezuelskej národnej kryptomene Petro. Petro, ktorý bol uvedený na trh začiatkom tohto roka, je vládou kontrolovaná kryptomena, ktorá je údajne krytá barlami ropy. Na prekvapenie nikoho sa zdá, že to tak nie je. Aj keď prezident Maduro vyhlásil, že Petro sa už používa na platenie za dovoz ropy, ďalší vysokí úradníci tvrdia, že táto technológia je stále vo vývoji.

Irán dáva palec hore ťažbe kryptomien: Po vyradení stránky z príručky pre pomenovanie Hviezdnych vojen oznámila iránska Najvyššia rada pre kyberpriestor tento týždeň oficiálne uznanie kryptoťažby ako odvetvia. Aj keď to v krajine znamená viac regulácie, je to krok správnym smerom k preukázaniu platnosti predtým opísaných magických internetových peňazí. Irán je už dlho zástancom kryptomeny a uvádza plány, ktoré by mohli vytvoriť národnú na obchádzanie obchodných sankcií USA..

Juhokórejský poisťovateľ riskantne obchoduje s výmennými hackermi: Poistenie Hanwha možno čoskoro poskytne zákazníkom kybernetické poistenie, ktoré ich ochráni pred domácimi hackermi kryptomeny. Poistenie však nie je pre investora joe schmoe. Namiesto toho sa zameriavajú na skutočné burzy, ktorých bezpečnostné postupy na nižšej úrovni by ich mohli stáť milióny dolárov, keď by čelili porušeniu. Už tento rok museli kórejské burzy Bithumb a Coinrail získať späť 58 miliónov dolárov kvôli hackerstvu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me