Bitcoin chce napumpovať … ste hore!

Dobré časy pokračujú. Trh bol tento týždeň pomerne pokojný. Ticho až do neskorého pondelka, keď sa cez noc vyšplhalo o viac ako 10 percent. A po tejto pumpe nenasledovala ani skládka. Celkový trhový strop pokračoval po zvyšok týždňa a skončil o viac ako 22 percent viac ako minulý piatok.

Štatistiky trhu kryptomeny (5/5/19)

Štatistiky trhu kryptomeny (5/5/19)

Ak ste tento týždeň boli altcoinom bez dvojciferného rastu, robili ste niečo zle. Z top 100 mincí (bez stabilných mincí) boli za posledných sedem dní iba tri mince v mínuse. A čo tak naši traja vodcovia?

Bitcoin, s najväčšou pravdepodobnosťou katalyzátor tejto rely vyrazil dopredu o 22,56%. Teraz je nad 5 000 dolárov.

Ethereum bol tesne za sebou so ziskom 17,19%. Jeho cena sa teraz pohybuje pohodlne nad 160 dolárov.

XRP prišiel tretí, vyskočil o 16,83%. Cena sa pohybuje okolo 0,35 USD.

Správy o domácej kryptomene

SEC poskytuje určité pokyny: V stredu SEC zverejnila a Rámec pre analýzu „investičnej zmluvy“ digitálnych aktív, ale obsah zanechal niektorých členov komunity sklamaných. Namiesto poskytovania akýchkoľvek právne záväzných pokynov rámec iba „predstavuje názory zamestnancov a nie je pravidlom, nariadením ani vyhlásením Komisie.“

Dokument navyše neobsahuje nič, čo by SEC ešte nevysvetlila. Účinne prechádza rôznymi časťami Howeyovho testu a popisuje, ako sa môžu vzťahovať na kryptomeny a počiatočné ponuky mincí (ICO). Z rámcového znenia vyplýva, že značná časť digitálnych aktív sa pri tomto teste príliš nedarí.

Inými slovami, váš „úžitkový“ token je teda stále pravdepodobne bezpečnosťou v očiach SEC.

SEC dáva prednosť: V druhej časti správy SEC tento týždeň vydala organizácia prvý list o nečinnosti, ktorý povoľuje ICO predávať tokeny. Príjemca, spoločnosť TurnKey Jet, Inc. (TKJ), v utorok napísala na SEC otázku, či by komisia podnikla kroky, ak by vlastnila ICO. 13-stránkový list obsahoval niekoľko aspektov podnikania vrátane podrobností o predaji tokenov, potreby blockchainu a internej analýzy Howeyovho testu..

V reakcii na to SEC napísala, že nepodniknú nijaké kroky, pokiaľ spoločnosť splní určité kritériá. Konkrétne požadujú, aby:

  • „TKJ nepoužije žiadne prostriedky z predaja tokenov na vývoj platformy, siete alebo aplikácie TKJ“
  • „TKJ obmedzí prevody tokenov iba do peňaženiek TKJ“
  • A „… každý Token bude predstavovať povinnosť TKJ poskytovať charterové služby v hodnote jedného USD za Token“

Ak TKJ dokáže dodržiavať tieto pravidlá spolu s niekoľkými ďalšími, môže mať svoje ICO bez nutnosti registrácie na SEC.

Ľudia hovoria veci

Bývalý CEO dogecoinov Elon Musk: V rámci aprílového žartu vedeného účtom Dogecoin na Twitteri Elon Musk dočasne zmenil svoj popis na Twitteri na bývalého generálneho riaditeľa Dogecoin. A naozajstným spôsobom internetového trolla naďalej Tweetoval pozitívne Dogeove vyhlásenia a mémy. Odvtedy titul odstránil, ale sme si istí, že v trollovaní bude pokračovať.

Zdá sa, že ste teraz generálnym riaditeľom @elonmusk, DM nám, kam máme posielať prístupové kódy e-mailom &# 128512; pic.twitter.com/xaftsRZ8MA

– dogecoin (@dogecoin) 2. apríla 2019

čo je nové na coincentral

8 najlepších vývojových nástrojov blockchainu pre vývojárov ethereum: Máte záujem o vývoj niektorých inteligentných zmlúv, ale neviete, kde začať? Máme vás kryté.

Ako Blockchain mení trh s nehnuteľnosťami na prenájom: Pri oceňovaní nehnuteľnosti na prenájom je potrebné vziať do úvahy tri veci – blockchain, blockchain, blockchain.

Čo vlastne robí Blockchain Consulting Firm ?: Je to oveľa viac, než len to, že vám zaúčtujeme poplatok za ruku a nohu.

Predpovede etherea na rok 2019: Vyhrajú býci alebo medvede ?: Ethereum Bears vs. Ethereum Bulls. Kto vyhrá? Iba čas ukáže.

Meranie Blockchain Buzz na juhu na juhozápade: Steven Buchko z CoinCentral vyrazil do ulíc na tohtoročnom Juhu, aby zistil, či ho blockchain stále má na trhu s medveďmi.

Čo je to Holochain (HORKÝ) Sprievodca nezablokovaným reťazcom zameraným na agentov: Dozviete sa viac o projekte, ktorý sa snaží zmeniť spôsob, akým premýšľame o distribuovaných aplikáciách.

MimbleWimble | Odpoveď na škálovateľné súkromie blockchainu: Hocus. Pocus. Alakazam. MimbleWimble pracuje na tom, aby boli vaše transakcie čo najprivátnejšie.

Potenciál kryptomeny: Ako by to mohlo byť najlepšou formou peňazí: Ideálna forma peňazí má šesť základných charakteristík. Skúmame, ako sa hromadia bitcoiny.

[SPONZOROVANÉ] Obsidian Bot o automatizovanom obchodovaní s kryptomenami a vytváraní robotov: Sadli sme si s tímom Obsidian Bot, aby sme sa dozvedeli, aké to je prevádzkovať spoločnosť zaoberajúcu sa obchodovaním s kryptobotmi.

Airbnb si zaslúži lepšie: Prečo sú IPO príliš staré na to, aby spravili spravodlivosť v zdieľanej ekonomike: Tento príspevok od hostí ICOBox sa zameriava na to, ako by krypto mohlo pomôcť majiteľom v ekonomike zdieľania.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Teroristi nemajú radi kryptomenu: Podľa nedávnej štúdie spoločnosti RAND Corporation teroristi jednoducho nepoužívajú kryptomenu na financovanie svojich operácií. Konkrétnejšie, „stále existuje len malý počet verejne zdokumentovaných a potvrdených prípadov TF [financovanie terorizmu], ktoré sa týkajú VC [virtuálnych mien]“.

Dôvody by nemali byť šokom. Mnoho kryptomien, napríklad bitcoin, nie je anonymných, je možné ľahko vysledovať. Kryptomena je navyše stále pomerne ťažko použiteľná, keď ju porovnáme s tradičnými médiami. A utratenie kryptomeny predstavuje ďalšiu výzvu z dôvodu súčasnej nízkej miery adopcie. Ani mince na ochranu súkromia, ako napríklad Monero, sa takmer nepoužívajú.

Štúdia teda dospela k záveru, že vďaka budúcim vylepšeniam virtuálnych aktív bude z kryptomeny v budúcnosti oveľa pravdepodobnejšia voľba pre teroristov..

Ale banky zjavne robia: Správa, ktorú v stredu zverejnilo Svetové ekonomické fórum, načrtla, že najmenej 40 centrálnych bánk na celom svete skúma digitálnu menu centrálnych bánk CBDC. Okrem toho veľa z nich riadi aj pilotov CBDC.

Zoznam bánk okrem iného obsahuje Bank of Thailand, Central Bank of Brazil, Hong Kong Monetary Authority, Bank of France. Francúzska centrálna banka napríklad nahradila proces poskytovania SEPA kreditných identifikátorov riešením založeným na blockchaine. A aktualizácia bola úspešná. Banka v systéme zaznamenala vyššiu časovú efektívnosť, auditovateľnosť procesov a zotavenie po katastrofe.

Sponzorované svetlo – Obsidian Bot

logo obsidiánového robota

V dnešnej dobe obchodníci s kryptomenami využívajú akékoľvek výhody, ktoré môžu získať. Jedným z týchto okrajov je automatizácia. Prečo sa pokúšať o iracionálne obchody, keď vám robot môže znížiť riziko ľudskej chyby?

Obsidian Bot vám prináša prispôsobiteľné roboty pre 24/7, handsfree obchodovanie bez dlhodobých zmlúv. Obchodujte so svojimi robotmi, predajte ich alebo kúpte niekoho iného – voľba je na vás. Navštíviť Web Obsidian Bot dnes a začnite bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me