Trh rozdáva a trh odchádza

Trh s kryptomenami mal tento týždeň vážnu krízu identity. Po poklese takmer 17 percent na začiatku týždňa sa začali prejavovať známky oživenia vedúceho k víkendu. Len za posledných pár hodín sa však kryptotrh rozhodol opäť klesnúť, tentoraz okolo siedmich percent. Zostáva nám tak celkový pokles okolo týždňa o 6,66% a trhový strop 130,4 miliárd dolárov.

Štatistiky trhu kryptomeny (30/11/18)

Štatistiky trhu kryptomeny (30/11/18)

Naše najlepšie mince tiež nedopadli tak dobre:

The Bitcoin cena tento týždeň poklesla o 6,79% a teraz sa pohybuje tesne nad 4 000 dolárov.

XRP si naďalej udržiava pozíciu dvojky, ale tento týždeň klesla na najväčšiu čiastku – 11,71%. Momentálne je okolo 0,36 USD

Ethereum od minulého týždňa poklesli o 7,42%, teraz za cenu 113,46 USD.

Správy o domácej kryptomene

Dane z Ohia sa stávajú priateľskými ku krypto: Pokladník z Ohia Josh Mandel tento týždeň oznámil, že štát teraz prijíma kryptomenu za dane spojené s podnikaním. Cieľom tejto novej iniciatívy je označiť Ohio za obhajcu kryptomeny a poskytnúť vlastníkom firiem alternatívny a v niektorých prípadoch lacnejší spôsob platenia daní..

Štát sa spojil s BitPay, aby poskytoval túto službu. Hoci podniky platia dane v bitcoinoch až do konca OhioCrypto, ministerstvo financií je pevne presvedčené, že tieto platby okamžite prevádza na americké doláre. Vyzerá to, že niekto ich ešte nenaučil hodnotu hodlingu.

Nasdaq ohlasuje podporu bitcoinových futures: Nachádzame sa na jednom z najhorších medvedích trhov v histórii bitcoinu, ale Nasdaqu je to jedno. Podľa správy agentúry Bloomberg spoločnosť Nasdaq, Inc. stále pokračuje v plnom prúde, aby mohla zahájiť svoje bitcoinové futures v prvom štvrťroku 2019.

Nasdaq, ktorý sa oddeľuje od konkurencie CME a Cboe, plánuje založiť futures na cene na niekoľkých burzách spotov, ktoré zostavila spoločnosť Van Eck Associates Corp. Aby sme to uviedli na pravú mieru, CME sleduje štyri trhy, zatiaľ čo Cboe iba využíva jeden.

Generálny riaditeľ spoločnosti Overstock hovorí „Bye“ do maloobchodu: A „ahoj“ blockchainu. Patrick Byrne, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Overstock, nie je pre blockchainový priemysel žiadnym cudzincom. Jeho platforma pre elektronický obchod bola jednou z prvých, ktorá prijímala platby kryptomenami, a bol zapojený do niekoľkých blockchainových projektov vrátane Ravencoin a tZero..

Teraz to vyzerá, akoby vsadil na túto technológiu. V priebehu nasledujúcich mesiacov bude Overstock predávať svoje maloobchodné podnikanie, aby vytvoril priestor pre Medici Ventures, dcérsku spoločnosť zameranú na blockchainové startupy. Správy o výpredaji a zmene zamerania predchádzali 26-percentnému skoku v cene akcií.

čo je nové na coincentral

Čo je cloud computing? | Základy digitálneho outsourcingu: Odhaľujeme tajomstvo okolo oblak, mrak spôsobom to mohol pochopiť aj jaskynný človek.

Haasbot – Stojí za to automatizované obchodovanie s kryptomenami ?: Automatizácie sú skvelým spôsobom, ako zabrániť emóciám vo vašom obchodovaní. Ale pomôže Haasbot?

Recenzia HashFlare | Cloudová ťažba má ďalší reputačný hit: Dun dun dun. Ďalšia (cloudová ťažba) kousne prach.

Virtuálna minca | História predchodcov bitcoinu: Bitcoin nebol prvou digitálnou mincou v tomto bloku. Tu je niekoľko ďalších, ktoré vydláždili cestu.

Generálny riaditeľ spoločnosti ShapeShift Erik Voorhees hovorí, že svet nemôžete zmeniť hladkou a predvídateľnou krivkou: Crypto all-star Voorhees s nami hovoril o predpisoch a budúcnosti výmeny ShapeShift.

Obelisk Miner SC1: Majú open-source ASIC budúcnosť ?: Open-source ASIC – papierovo dobré. V skutočnosti sa to uvidí.

Ako spoločnosť USI Tech odstúpila od jedného z najväčších kryptografických podvodov: Mysleli by ste si, že investori by sa poučili z Bitconnect.

Generálny riaditeľ spoločnosti Elixxir David Chaum: „Blockchainom chýba schopnosť ochrany súkromia v rozsahu“: Korene kryptomeny? Skontrolujte. Mnohostranný vynálezca? Skontrolujte. Poriadna brada? Skontrolujte a skontrolujte.

11 bitcoinových memov, ktoré vás povzbudia v deň zlých medveďov: trh je na dne, ale tieto memy vás povzbudia.

Budúcnosť cloud computingu Blockchain bude mať svoj deň: Blockchain obopína svoje užitočné chápadlá okolo každého odvetvia a cloud computing nie je výnimkou.

Ako nakupovať bitcoiny za peniaze: Niekedy to chcete jednoducho zjednodušiť a minúť benjamíny.

0chain Team Talks AWS Partnership and Decentralized Enterprise Blockchains: Sadli sme si s 0chain, aby sme sa dozvedeli viac o podnikovom blockchainovom protokole.

Pomôže Foundation for Interwallet Operability (FIO) so škálovaním kryptomeny ?: Takže ShapeShift, KeepKey a Edge Wallet vstúpia do baru …

Ako ťažiť ethereum na počítači Mac Čo potrebujete vedieť: Možno nezarobíte veľa peňazí, ale naučíte sa aspoň jednu alebo dve veci.

Výmena BitInstant: Poučenie z ukončenia prevádzky: BitInstant bol kedysi the go-to exchange za krypto. Dozviete sa viac o jeho páde z milosti.

Bitcoin a vaše 401k: dve rôzne cesty: začnite šetriť hneď a dúfate, že budete neskôr v živote sedieť na peknom hniezdnom vajci.

Pasenie na najprchavejšom trhu za posledné desaťročia: Využívanie mentality stáda už dávno neplatí iba pre chovateľov oviec..

Novinky z kryptomeny z celého sveta

SAE začína s plánmi DLT: V stredu sa v Abú Zabí konali druhé výročné zasadnutia vlády Spojených arabských emirátov. A uhádli ste, že blockchain bol na dennom poriadku. Spoločná pracovná skupina pre umelú inteligenciu a blockchain diskutovala o spôsoboch, ako získať viac zahraničných investícií, podporiť podnikanie a vytvoriť vhodnú infraštruktúru pre tieto dva odvetvia..

Medzi ďalšie významné oznámenia patrilo spustenie iniciatívy AI a Blockchain Guide a vytvorenie Národného programu pre AI a Blockchain Capacity. Najpozoruhodnejším spôsobom so sebou je však cieľ mať do roku 2021 50 percent vládnych transakcií na blockchainovej platforme.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me