Tento týždeň v kryptomene: 26. júla 2018

Ahoj SEC: Na moju prehliadku neprší

Trh tento týždeň pochodoval v zelenej paráde a ceny vyzerali o pár dolárov hanblivo, pokiaľ ide o jasný obrat trendu. Potom SEC dala rozbehu dažďovú kontrolu.

Ceny v skutočnosti stúpali a stúpali a bitcoin sa prvýkrát od apríla zlomil nad 8 000 dolárov, ale potom SEC oznámila, že poprela posledný pokus Winklevosses o zaradenie bitcoinového ETF. Celkový trhový strop spoločnosti Crypto rýchlo reagoval poklesom z 302 miliárd dolárov na 288 miliárd dolárov, čo mu dalo nevýrazný 1,3% zvýšenie v týždni.

Mnoho z nich ohlasovalo nevyhnutné bitcoinové ETF, či už podané vo Winklevosse alebo inak, ako spúšťač pre ďalší býčí beh trhu. Udalosti z tohto týždňa bezpochyby tieto nádeje z krátkodobého hľadiska tlmia, ale SEC má pred zabitím týchto nádejí ešte stále zabitých veľa bitcoinových ETF..

Všetko, čo bolo povedané, určite sledujte, ako Bitcoin na túto správu zareaguje v budúcom týždni. Ak sa vyšplhá späť hore a drží 8 000 dolárov, potom môže trh vykazovať známky býčieho sentimentu odvedeného od rozhodnutia SEC. Ak však bude naďalej klesať – a pokiaľ bude klesať tak nízko a prekoná 7 000 dolárov -, táto rally mohla byť rovnako prchavá a slabá ako tá, ktorá prišla vo februári a apríli.

Bitcoin: Bitcoin získal 7 880 dolárov 5% v priebehu týždňa.

Ethereum: Crypto číslo dva stratilo 1% tento týždeň sa momentálne obchoduje za 460 dolárov.

XRP: V rovnakom duchu ako Ethereum je tento týždeň aj XRP, ktorý prehral 2% na 0,44 USD.

trh 7_27_18

Domáce správy

Delaware DOJ oslovuje používateľov Poloniex a ponúka pomoc pri potenciálnych „problémoch“: Ministerstvo spravodlivosti v Delaware dohliada na Poloniex. Nedávny e-mail hlavného špeciálneho vyšetrovateľa oddelenia Craiga Weldona s výberom zákazníkov spoločnosti Poloniex naznačuje, že DOJ už ich sťažnosti vypočul. „Ak máte akékoľvek problémy s účtom Poloniex, kontaktujte ma, prosím, podľa svojho uváženia,“ píše stručne v správe Weldon, ktorá uznáva problémy, s ktorými sa v poslednom čase stretávajú používatelia Poloniexu, a ponúka stupeň ochrany a pomoci z týchto prekážok v budúcnosti. Tento rok sa používatelia Poloniexu zatiaľ vybrali do Redditu, aby lamentovali nad zmrazenými prostriedkami, deaktiváciami účtov a problémami s overením, a jeden používateľ dokonca navrhol podanie hromadnej žaloby proti spoločnosti usilovať o náhradu škody.

Interné vyšetrovanie tvrdí, že pri výpise bitcoinových hotovostí spoločnosti Coinbase nie sú žiadne fauly: V dňoch, ktoré viedli k neohlásenému kótovaniu bitcoinových hotovostí Coinbase, došlo k pôsobivému nárastu meny, keď sa cena za dva dni zvýšila zhruba o 25%. Kritici rýchlo obvinili zamestnancov spoločnosti Coinbase z obchodovania s využitím dôverných informácií a spoločnosť začala interné vyšetrovanie. Výsledky vyšetrovania, ktoré v priebehu posledných mesiacov viedli dve nezverejnené právnické firmy, boli zverejnené tento týždeň a vyšetrovatelia nenašli nijaké dôkazy o školení zasvätených osôb. „Neváhali by sme ukončiť zamestnanca alebo dodávateľa a / alebo podniknúť príslušné právne kroky, ak dôkazy ukazujú, že boli porušené naše zásady. Môžeme oznámiť, že dobrovoľné, nezávislé interné vyšetrovanie sa skončilo, a rozhodli sme sa, že nepodnikneme žiadne disciplinárne kroky, “uviedla Coinbase vo vyhlásení pre Fortune..

Bitové súbory pre index kryptomeny ETF: Všetci sa snažia založiť prvý svetový obchodný fond pre bitcoinové burzy (ETF) a SEC je zaplavená prihláškami. Bitwise Asset Management však chce ponúkať nielen bitcoin; chce založiť ETF zo zadnej strany svojho indexového fondu Bitwise HOLD 10. „Nový ETF sa bude volať Bitwise HOLD 10 Cryptocurrency Index Fund. Jeho cieľom je sledovať výnosy z Bitový index HOLD 10, trhovo vážený index 10 najväčších kryptomien, vyvážený každý mesiac. Index HOLD 10 zachytáva približne 80% celkovej trhovej kapitalizácie trhu s kryptomenami. Používa trhový strop zriedený na 5 rokov a ďalšie kritériá oprávnenosti určené na riešenie výziev kryptopriestoru, ako sú neustále sa meniace ponuky, likvidita, koncentrácia objemu obchodu a obmedzenia úschovy, “uvádza sa v tlačovej správe..

Zostavený tím veľmi zaujal @BitwiseInvest. Kryptoindexový fond ETF by zmenil hru. https://t.co/f1BfIpL0n1

– Adam Nash (@adamnash) 26. júla 2018

Keď už sme pri ETF: SEC vydáva schválenie pre sadu ETF od Direxion do septembra: Americký výbor pre cenné papiere (SEC) sa zdržuje niekoľkých podaní bitcoinových ETF. ETF, ktoré boli podané v januári, predložila správcovská spoločnosť Direxion. Zahŕňajú denné bitcoinové podiely Direxion Bear 1X, denné bitcoiny Direxion 1,25x Bull, Sharx Daily Bitcoin 1,5x býčie akcie, Direxion Daily Bitcoin 2X Bull Shares a Direxion Daily Bitcoin 2X Bear Shares. „Komisia považuje za vhodné určiť dlhšiu lehotu na vydanie príkazu, ktorým sa schvaľuje alebo neschvaľuje navrhovaná zmena pravidla, aby mala dostatok času na zváženie tejto navrhovanej zmeny pravidla. V súlade s tým Komisia v súlade s § 19 písm. B) bodom 2 zákona označuje 10. september 2018 ako dátum, do ktorého Komisia buď schváli, alebo neschváli navrhovanú zmenu pravidla, ”uvádza sa v úradnom uznesení..

Coinbase získava hedžový fond v hodnote 20 miliárd dolárov, odborníci naliehavo upozorňujú: Spoločnosť Coinbase práve pridala monštrum akvizície a odkúpila nezverejnený zaisťovací fond v hodnote 20 miliárd dolárov, aby sa mohla integrovať do svojich úschovných služieb, Coinbase Custody. Podľa zdrojov, ktoré tipovali na Business Insider, bola dohoda sprostredkovaná a Coinbase sa snaží získať ďalšie zaisťovacie fondy, ktoré by ponúkli financovanie marží pre inštitucionálnych investorov. Profesor práva na Cornellovej univerzite Robert Hockett pre Business Insider naznačil, že táto akvizícia a ďalšie akvizície by mohli spoločnosť Coinbase dostať na radar SEC pre konflikty záujmov: „To vzbudzuje obavy z konfliktu vzhľadom na to, že Coinbase tiež prevádza burzy mincí, čo pripomína udalosti, ktoré zistila Komisia. keď sa firmy v oblasti cenných papierov pokúsili spojiť tieto dve úlohy. “

Kandidát na guvernéra štátu Wisconsin prijíma bitcoin na kampaň napriek nejasným predpisom: Liberálna strana vo Wisconsine na jar tohto roku požiadala etickú komisiu svojho štátu, či by mohla prijať kryptomeny ako príspevky do kampane. Otázka bola položená zákonodarnému orgánu štátu Wisconsin, pretože predstavovala „vážnu výzvu pre schopnosť komisie zabezpečiť súlad s právnymi predpismi štátu“. Bez ohľadu na to Phil Anderson, predseda strany a kandidát na guvernéra Wisconsinu, presadzuje svoje plány na prijatie krypto príspevkov pre nadchádzajúce voľby. „Nedovolíme, aby nedostatočná interpretácia súčasného štatútu ovplyvnila práva prvého dodatku tým, ktorí chcú prejaviť podporu a prispieť. Nemám vieru v to, že to zhromaždenie zvládne spravodlivo alebo pohotovo, “uviedol vo vyhlásení.

Čo je nové na CoinCentral?

Prečo pre vás môže byť bitcoinový bankomat ideálny: Bitcoinové bankomaty sú skvelým spôsobom, ako sprístupniť krypto, a ich prítomnosť rastie.

Nvidia Chip Maker znižuje predikčné čísla uprostred zmeny trendov v ťažbe kryptomeny: S poklesom trhu sa znížil aj predaj grafických kariet.

Čo je Siglo? | Blockchainový protokol na výmenu vašich údajov za mobilné pripojenie: Siglo je blockchainový protokol, v ktorom si vymieňate osobné informácie a svoju pozornosť za mobilný prístup na internet.

Stručná história sporu BTC vs. BCH: Vezmite si popcorn, kozliatka – je čas na príbeh.

Čo je ION (ION)? | Sprievodca pre začiatočníkov: ION je kryptomena hráčskej komunity Economy. Ich cieľom je vytvoriť „prosperujúci ekosystém“, ktorý sa zameriava na hry a digitálny tovar platený prostredníctvom ION.

Ako online bitcoinové kasína zvyšujú latku pri vývoji softvérových algoritmov: Keď vývojári softvéru pokračujú vo vývoji nových algoritmov, ktoré testujú férovosť hier, vidíme nové príležitosti, ktoré prospievajú vytváraniu nových kasínových spoločností a priťahujú nových hráčov z celého sveta..

Analýza ťažby bytecoinov: Je to stále ziskové ?: Bytecoin, údajne tienistý blockchain, z ktorého sa Monero rozdvojil, môže byť stále solídnou voľbou na investovanie vašej hashovej sily. Rovnako ako akékoľvek úvahy pred ťažbou, ktoré môžete urobiť, sa však ťažba bytecoinov znižuje na počet.

Švajčiarsky trh s kryptomenami čelí výzvam bankového sektoru: Pre spoločnosti spriaznené s kryptomenami a blockchainmi, ktoré chcú založiť v krajine základňu, je čoraz jasnejšie, že bankový sektor sa na ne zatiaľ neohrieva..

Blockchain a jeho prevzatie odvetvím videa. Feat. Leonardo Render: Z množstva rôznych priemyselných odvetví má blockchainová technológia potenciál významne ovplyvniť, svet grafického vykreslenia je priamo v popredí.

Najlepšie spravodajské zdroje o kryptomene Držte krok s najnovšími trendmi: Chcete zostať informovaní o novinkách? Toto sú stránky, ktoré by ste mali často navštevovať.

Ako nájsť najlepšie ICO na investovanie: Na to, aby ste vybrali dobrú investíciu, nemusíte mať krištáľovú guľu (ale pomohlo by to).

Ako rozšíriť svoje kryptoportfólio ako profesionál: Ak sa naučíte, ako zvýšiť svoje kryptomenné portfólio ako profesionál, môže vám to pomôcť tlmiť straty v čase trhových poklesov.

Rozhovor s Andy Levineom o Steeme dnes a zajtra: Toto je 1. časť z 3 dielnej série o Steem a Blockchain World, rozhovor s riaditeľom obsahu Steemit Andrewom Levinom.

Generálny riaditeľ spoločnosti Celsius Network Alex Mashinsky prechádza z VoIP na MoIP: Možno toto meno nepoznáte, ale Alex Mashinsky s najväčšou pravdepodobnosťou ovplyvnil váš život nejakým spôsobom, tvarom alebo formou bez toho, aby ste to vedeli.

Stojí token Huobi (HT) za to? Hĺbkový sprievodca: Výmenné žetóny sú čoraz populárnejšie. V našom sprievodcovi nájdete informácie o tom, či je vlastníctvo spoločnosti Huobi hodnotnou investíciou.

Čo je to BitTube ?: Áno, decentralizovaný Youtube.

Ethereum vs Cardano | Porovnanie dvoch dominantných platforiem Dapp: Zistite, ako sa dve z najlepších platforiem Dapp na trhu stavajú proti sebe.

Prečo sa populárna výmenná platforma Listia dostáva do technológie blockchain ?: V klasickom štýle „narušte sa skôr ako disruptory“ používa Listia už nejaký čas svoju vlastnú kryptomenu.

Všetko, čo potrebujete vedieť o obchodovaní s energiou P2P na báze blockchainu: Predstavte si svet, kde by ste mohli vymeniť energiu priamo so svojím susedom. Blockchain môže čoskoro túto budúcnosť uskutočniť.

Blockchain v HR uľahčí zamestnávanie ľudí pre firmy: HR je jednou z mnohých oblastí podnikania, ktoré blockchain zefektívni.

Blockchain Connect 26. júna 2018 – zhrnutie konferencie: Mali sme to potešenie byť mediálnym sponzorom v Silicon Valley Blockchain Connect – tu je to, čo sa na konferencii vyskytlo.

Ekonómovia sa rozhodli, prečo sa oplatí investovať po poklese bitcoinu: Vyvážený pohľad na obe strany mince pre investovanie po ponorení.

Už ste niekedy premýšľali, čo skutočne ide do KYC / AML ?: Čo skutočne platí do KYC / AML? Aký to má zmysel a čo je ešte dôležitejšie – koľko búrz kryptomeny sa podľa pravidiel skutočne hrá?

Digitálne meny: Spasiteľ Iránu, Venezuely uprostred sankcií a inflácie ?: Medzinárodné vlády sa obracajú na kryptomenu, aby podporili zlyhávajúce ekonomiky a vyhýbali sa sankciám USA, ale kryptomeny poskytnú východisko, ktoré tieto vlády chcú?

Blockchain Smartphony: Prieskum niekoľkých trhových ponúk: V tomto článku sa bližšie pozrieme na niektoré ponuky blockchainových smartfónov inzerované na trhu.

Správy o kryptomene z celého sveta

Coinbase vydáva kryptoelektrické darčekové karty v EÚ a Austrálii: V partnerstve so spoločnosťou WeGift teraz Coinbase ponúka svojim európskym a austrálskym zákazníkom priamy výber na e-darčekové karty. Títo „zákazníci môžu teraz svoje kryptomeny minúť u všetkých svojich obľúbených predajcov, ako sú Nike, Tesco, Uber, Google Play, Ticketmaster, Zalando a mnoho ďalších. Zákazníci, ktorí si kúpia e-darčekovú kartu, budú mať pri vybraných e-darčekoch nulové poplatky za výber a bonusy Coinbase. Od premeny bitcoinov na kredity Uber alebo éteru na nákupnú horúčku Nike budú mať zákazníci väčšiu flexibilitu a kontrolu nad tým, ako používajú svoje kryptomeny, “uvádza sa v oznámení na blogu. Mimo Austrálie je táto možnosť k dispozícii vo Veľkej Británii, Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Holandsku a spoločnosť dúfa, že v najbližších mesiacoch prijme ďalšie spoločnosti a rozšíri túto možnosť do ďalších krajín..

Bitmain Revamps Pravidlá transparentnosti pre ťažbu a prepravu: V kampani na povzbudenie dôvery v komunitu zverejnil výrobca ASIC a ťažobný gigant Bitmain blogový príspevok, ktorý obsahuje jasný prehľad niekoľkých prevádzkových politík spoločnosti. Štyri princípy ich novej politiky transparentnosti zahŕňajú „politiku zverejňovania informácií o samovýťažbe“, politiku „nulovej tolerancie proti„ tajnej ťažbe “, záväzok„ nikdy sa usilovať o ťažbu „prázdnych blokov“, a „Prísľub poskytne verejnosti informácie o preprave a objeme nových baníkov.“ Tieto opatrenia budú vychádzať z tých predchádzajúcich, ktoré spoločnosť v poslednej dobe podnikla na zvýšenie transparentnosti, vrátane „obmedzenia množstva objednávok, zabezpečenia poradia plnenia ako prvej, prvej objednávky, blokovania adries IP, ktoré sa podľa nás hromadia, a otvoreného zverejnenia podrobných aktualizácií o preprave. , “Píše sa v príspevku.

TRON potvrdzuje akvizíciu BitTorrentu: Je to oficiálne: TRON odkúpil BitTorrent. Justin Sun, generálny riaditeľ spoločnosti TRON, sa vydal na blog Medium kryptomeny, aby ohlasoval a potvrdil akvizíciu. „Touto akvizíciou spoja spoločnosti BitTorrent a TRON sily, pričom americký tím TRON sa spojí s tímom BitTorrent. BitTorrent má svetový technický talent a bohaté skúsenosti s decentralizovanou protokolovou technológiou. Kombinácia robustných schopností týchto dvoch tímov posunie technológiu za ekosystémom TRON na úplne novú úroveň, “píše Sun vo svojom vydaní.

Fortune uvádza krypto 40 pod 40: Krypto priemysel má teraz svoju vlastnú verziu Fortune 40 do 40 rokov. The Ledger 40 Under 40 “, ktorý sa trochu prekrýva s hlavným zoznamom časopisu, zhromaždil doplnkovú poctu najpôsobivejších, mladých superhviezd transformujúcich podnikanie na popredných miestach hranica financií a technológií, “tvrdí časopis. Prvé tri miesta obsadili Brian Armstrong (Coinbase), Vitalik Buterin (Ethereum) a Jihan Wu (Bitmain).

Kto vyrobil @FortuneLedger 40 do 40 rokov? Najjasnejšie hviezdy vo fintech a krypto – to je kto. https://t.co/UXtQBwBkyA pic.twitter.com/MBZMo8w7Vd

– The Ledger (@FortuneLedger) 23. júla 2018

Venezuela zavedie novú národnú menu podporovanú petrom, jeho národnou mincou: Veľa vlád sa pohrávalo s myšlienkou podpory národnej kryptomeny svojimi existujúcimi nekrytými menami, ale Venezuela je prvou krajinou, ktorá to zvrátila a pokúsila sa podporiť národnú menu pomocou kryptomeny. Petro, národná kryptomena Venezuely, ktorá je sama krytá komoditnými rezervami ako ropa a zlato, bude podľa venezuelskej vlády podporovať Bolívar Soberano (suverénny bolivar). Iniciatíva je posledným pokusom Madurovej administratívy o záchranu ekonomiky poznačenej hyperinfláciou, pretože suverénny bolívar nahradí bolívar fuerte, súčasnú menu krajiny.

Viac informácií o národných minciach: Irán si pripravuje vlastné: Iránski predstavitelia potvrdili svoje plány na vydanie štátom podporovanej kryptomeny pre domáce médiá tento týždeň. „Snažíme sa pripraviť podmienky na používanie domácej digitálnej meny v krajine,“ povedala verejná predstaviteľka Alireza Daliri pre spravodajstvo ISNA. „Táto mena by uľahčila prevod peňazí (do az) kdekoľvek na svete. Okrem toho nám môže pomôcť v čase sankcií. “ Irán už niekoľko mesiacov váži svoje vlastné národné mince, pretože Trumpova administratíva naďalej hrozí zavedením amerických sankcií voči tejto krajine na Blízkom východe. Ak Irán bude pokračovať vo svojich plánoch, bude to v spoločnosti Venezuely, ktorej benzín bol naštartovaný, aj keď implicitne, na podobný účel začiatkom tohto roka..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me