Svetlo na konci tunela

Vyzerá to, že naše najtemnejšie dni už môžu byť za nami, priatelia. Tento týždeň sme dostali zelenú farbu, kam až oko dovidí, pretože trh vyzerá, že mení svoju melódiu.

Celkový trh vzrástol za týždeň z necelých 199 miliárd dolárov na viac ako 225 miliárd dolárov – úctyhodných 13% rast. Dúfajme, že si túto dynamiku udržíme do konca roka.

Bitcoin videl a Nárast o 3,94%, priblížiť sa k hranici 7 000 dolárov.

Rovnomerné Ethereum nemohol zostať porazený a vykazoval známky života s 8,52% rast.

Nakoniec, XRP, frenemy do kryptosveta, skočil ohromne 109,91% v priebehu týždňa. Áno, čítate to správne – viac ako 100%. Zdá sa, že k skoku došlo v dôsledku očakávaní ich nadchádzajúcej konferencie Swell.

Štatistiky trhu s kryptomenami (21.9.18)

Štatistiky trhu s kryptomenami (21.9.18)

Správy o domácej kryptomene

Morgan Stanley čoskoro ponúkne obchodovanie s bitcoinovými swapmi … Údajne: Podľa správy agentúry Bloomberg môže Morgan Stanley čoskoro ponúkať swapy súvisiace s bitcoinovými futures kontraktmi. Nie ste si istí, ako to funguje? Ani my nie sme. Jedna vec je však jasná: Zákazníci spoločnosti Morgan Stanley stále nebudú môcť nakupovať a predávať kryptomenu priamo. Berte túto správu s rezervou, pretože správa uvádza ako zdroj nemenovaného „človeka oboznámeného s vecou“.

Kraken dáva prostredník newyorskému generálnemu prokurátorovi: Začiatkom tohto roka newyorská generálna prokuratúra preskúmala niekoľko amerických výmeny informácií o ich postupoch. Kraken so sídlom v San Fran sa nehrá. Kancelária v New Yorku zverejnila svoje zistenia tento týždeň, zjavne v snahe pomôcť investorom. Uvoľnenie vyvolalo tvrdé volanie z oficiálneho účtu Kraken na Twitteri, ako aj generálneho riaditeľa Krakenu Jesse Powella, ktorý ďalej odmietol účasť na nariadení po odmietnutí účasti..

NY je taká urážlivá, ovládajúca osobu, s ktorou ste sa rozišli pred 3 rokmi, ale stále vás prenasledujú, vrhajú tieň na vaše nové vzťahy, nedokážu akceptovať, že ste sa šťastne posunuli ďalej a je im lepšie bez nich. #prenes sa cez to https://t.co/DC5S1WyRnp

– Jesse Powell (@jespow) 19. september 2018

Coinbase hovorí: „Nie my!“ na obvinenia z obchodovania s majetkom: Newyorský generálny prokurátor tiež uviedol, že takmer dvadsať percent obchodov na Coinbase je od samotnej spoločnosti. Coinbase tvrdí, že správa a následné mediálne vydania nesprávne interpretovali tento štatistický údaj ako proprietárne obchodovanie, keď v skutočnosti majú interné obchody poskytovať zákazníkom lepšiu likviditu. Je to klasický prípad povedal, povedala, ale vezmeme slovo Coinbase za to, že sa informácie vzdali dobrovoľne.

Ľudia hovoria veci

Trh bol medvedí, zdá sa, že žiadneho z týchto ľudí nespomaľuje. Pozrime sa, čo musia povedať.

Tim Draper je býčí: Bitcoinový miliardár predpovedá ďalšiu býčiu predpoveď počas nedávneho videohovoru v Singapure a predpovedá trh s kryptomenami na 80 biliónov dolárov na najbližších 15 rokov.

Mike Novogratz žiada dno: Kryptoguru Novogratz oprášil starý klobúk TA, aby zavolal dno kryptotrhu na Twitteri, pričom uviedol úplnú stopu minuloročnej cenovej úrovne pred vznikom bubliny.

Toto je graf BGCI … Myslím, že včera sme dosiahli nízku úroveň. retušovali maximá z konca minulého roka a bod zrýchlenia, ktorý viedol k masívnej rally / bubline … trhy sa radi vracajú k úniku..stiahli sme celú bublinu. #callingabottom pic.twitter.com/EasTBYgjSj

– Michael Novogratz (@novogratz) 13. septembra 2018

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance CZ očakáva ďalší rozmach: Fondy sú bezpečné … a stále majú priestor na rozmach. Proti tvrdeniu Vitalika Buterina, že býčí beh v roku 2017 bol zábleskom v móde s jeho vlastným výhľadom – prinajmenšom 1000-násobne vyšší rast.

Akon lituje blázna, ktorý neinvestuje: Aj keď pripúšťa, že kryptomene úplne nerozumie, Akon poslucháčom podcastu Drink Champs povedal: „Ak teraz do toho (kryptomeny) neinvestujete, ak nevidíte, že to príde, ste blázon. “

Čo je nové na CoinCentral?

Zvyšujúci sa dopyt po blockchainových dlhopisoch: blockchainové dlhopisy získavajú paru po celom svete. Dáme vám vedieť, čo to je a ako vedie Svetová banka.

Najlepšie tri spôsoby, ako to blockchain zabíja v poľnohospodárstve: E I E I cryptO. Blockchain ukazuje svoje veci v ešte inom priemysle. Tentokrát v boji proti agropodnikaniu.

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple Steve Wozniak sa rozhodol pripojiť k Blockchain Startup Equi: Woz sa pripája k stále čiastočne utajenému spusteniu blockchainu, Equi. Zistite prečo.

Zakladateľ spoločnosti AlphaNetworks Seth Shapiro hovorí, že mediálny biznis je nefunkčný a každý to vie: Hovorili sme so Shapiro na londýnskom World Blockchain Forum o aktuálnych problémoch médií a o tom, ako pracuje na ich náprave.

Bizarná stránka blockchainu Zvláštne altcoiny: SexCoin, PutinCoin, FuckToken a ďalšie. Tu je zoznam 10 najsmiešnejších altcoinov.

Čo je Nucleus Vision (nCash) | Sprievodca pre začiatočníkov: Nucleus Vision je hardvérový a softvérový ekosystém založený na blockchaine pre obchod. Viac sa dozviete v našej príručke pre začiatočníkov.

Čo je to kryptomena? Chráňte sa pred najväčšou počítačovou kriminalitou v tomto roku: Musíte sa chrániť skôr, ako sa zrútite … pred kryptojackingom.

Čínska spoločnosť považuje americké ministerstvo obrany za zariadenie na ťažbu kryptomien: Čínska holdingová spoločnosť Wuhan General Group sa naopak pozerá na USA, aby zahájili ťažbu.

Ako hackeri získavajú prístup k virtuálnym krypto peňaženkám prostredníctvom e-mailov a sociálnych médií: Už nie je nič sväté? Hackeri sa teraz zameriavajú na e-maily a sociálne médiá, aby získali vaše kryptomeny.

Hlasovanie na serveri EOS Proxy Jednoduchý inkluzívny sprievodca; Chcete hlasovať pre producentov programu EOS Block, ale nemáte čas na správny výskum? Máme pre vás informácie v našom sprievodcovi hlasovaním na serveri proxy.

Japonská LINE uvádza na trh Crypto Exchange BitBox: Vytiahnutím stránky z príručiek Telegram a Kik, platforma pre zasielanie správ LINE teraz vrhá klobúk do kryptomeny.

Prečo Rusko dominuje OTC Zatiaľ čo Malta, Belize je hlavným výmenným sektorom: Možno počujete veľa USA a Číny, ale tieto krajiny sú v skutočnosti dominujúcimi výmennými silami.

Lolli: Aký legitímny je vernostný program zákazníkov, ktorý odmeňuje používateľov v bitcoinoch: Bitcoinové odmeny za vernosť zákazníkov? Spočítajte nás.

Čo je Minergate? | Umožnenie ťažby z vášho notebooku opäť: Minergate je priekopníkom v ťažobnom priemysle. Viac informácií sa dozviete tu.

Ako sa bitcoinový blockchain použil na vypátranie e-mailových hackerov DNC: Zdá sa, že niektorí ľudia nedostali poznámku, že bitcoin nie je v skutočnosti anonymný.

Ťažba bitcoinov spotrebuje oveľa menej energie ako ťažba zlata: vyvraciame mýty a nepravdivé informácie o tom, že ťažba bitcoinu predstavuje hrozný tlak na životné prostredie.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Japonská burza stratila 59 miliónov dolárov: Iný týždeň, ďalší výmenný hack. Tentokrát japonská burza Zaif stratila 5 966 ​​bitcoinov spolu s nezverejnenými sumami monacoinu a bitcoinovej hotovosti. Celková škoda predstavuje zhruba 59 miliónov dolárov v USD. Burza odpredá časť svojich akcií v spoločnosti, aby pomohla vyrovnať niektoré škody. Nechajte tento hack slúžiť ako dôležitá pripomienka na uloženie významného množstva cesta do chladničky, v ktorej vlastníte kľúče.

Ruskí zákonodarcovia vydrhnú z kryptomeny „kryptomenu“: V Matke Rusku vás definuje kryptomena. Po trojmesačnom oneskorení a pravdepodobne početných fľašiach Tylenolu ruskí zákonodarcovia dokončili regulačný rámec pre kryptomenu. Chýba v dokumente: akákoľvek zmienka o slove „kryptomena“. Namiesto toho revidovali znenie s cieľom regulovať „digitálne finančné aktíva“ v nádeji, že klasifikácia nepolapiteľného aktíva bude vykonaná raz a navždy. Nový zákon zjavne postaví ťažbu kryptomien na rovnakú loď ako vydávanie tokenov prostredníctvom ICO, pričom tokeny predstavujú podiel vlastníctva.

Veľká banka zatknutá za to, že je veľkou zlou bankou: Dankse, najväčšia dánska banka, nedávno zverejnila správu o nedávnom internom vyšetrovaní podozrivej činnosti v estónskej pobočke v hodnote 234 miliárd dolárov. Vyšetrovanie viedlo Bruun & Advokátska kancelária Hjejle pokrývala 15 000 zákazníkov a 9,5 milióna viedlo k rezignácii generálneho riaditeľa Thomasa F. Borgena, ktorý vyjadril hlbokú ľútosť nad tým, že „banka Dankse nesplnila svoju zodpovednosť v prípade možného prania špinavých peňazí v Estónsku.“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me