Všetko najlepšie k narodeninám, bitcoin! Ty veľké 10-ročné dieťa!

Veľký týždeň pre najobľúbenejšiu kryptomenu na svete, ktorá v stredu oslávila desať rokov (na základe dátumu zverejnenia bielej knihy). Je úžasné pozrieť sa späť a uvedomiť si, ako ďaleko sa za posledné desaťročie dostali bitcoiny. Vyrastajúc z jednoduchého, neznámeho konceptu až po to, že sa o ňom hovorí ako o všetkom, od podvodu až po najvplyvnejší vynález vôbec, je zrejmé, že už urobil vo svete významnú známku. Tu pre vás, bitcoin, a tu pre vás (minimálne) o desať rokov viac.

Bohužiaľ, kryptotrh sa necíti rovnako. Trh sa stal obeťou klasický obrátený Bart tento týždeň grafická schéma, ale zhromaždenie na konci nebolo dostatočné na to, aby nás nechalo v čiernom. Celý týždeň poklesol celý trhový strop z 208,7 miliárd dolárov na 206,0 miliárd dolárov, čo nám spôsobilo stratu 1,29%.

Štatistiky trhu s kryptomenou (2. 2. 18)

Štatistiky trhu s kryptomenou (2. 2. 18)

Naše tri najlepšie mince naďalej vykazujú nevýrazný pohyb:

Bitcoin, narodeninový chlapec, klesol o 2,11% na necelých 6 340 dolárov.

Ethereum poklesol o 1,94% a teraz sa nachádza tesne pod 200 USD.

XRP zastavil klesajúci trend s rastom ceny o 0,36% na zhruba 0,46 USD.

Správy o domácej kryptomene

Krypto milionár plánuje blockchain utópiu: Začiatkom tohto týždňa zverejnil New York Times Jeffrey Burns, majiteľ spoločnosti Blockchains LLC, a jeho plány na vytvorenie blockchainovej utópie v nevadskej púšti. Začiatkom tohto roka Burns kúpil obrovský pozemok v tejto oblasti za 170 miliónov dolárov – v hotovosti. Plánuje vybudovanie „distribuovaného kolaboratívneho subjektu“ na pozemku, v ktorom sú rozhodnutia a zisky rozdelené medzi zamestnancov, obyvateľov a investorov. Jeho cieľom je využiť hodnotu decentralizácie, ktorá existuje v bitcoinoch a iných kryptomenách, a uplatniť ju na celú komunitu. To je odvážna stratégia, bavlna. Pozrime sa, či sa to oplatí.

Ľudia hovoria veci

Ron hovorí pravdu: Libertariánsky zlý chlapec Ron Paul minulý pondelok uverejnil krátky článok s názvom Trump má pravdu, Fed je šialený. Kritizuje v ňom vládami podporované meny a schopnosť centrálnych bánk „neustále zvyšovať a znižovať ponuku peňazí v snahe ovládnuť ekonomiku riadením úrokových sadzieb“. Aj keď vôbec nespomenul bitcoin alebo kryptomenu, môžeme čítať medzi riadkami. Vieme, že ste vyznávačom bitcoinov, chlapec Ronnie …

Jamie Do not Care: Generálny riaditeľ JPMorgan Jamie Dimon tento týždeň na konferencii Axios uviedol, že pokiaľ ide o bitcoiny, „skutočne nedávam hovno.“ Ďalej uviedol, že verí v to, že blockchainová technológia je skutočná, ale neverí, že by bitcoin mohol nahradiť fiat menu. Pre človeka, ktorý sa údajne nestará o bitcoin, o ňom určite veľa hovorí.

čo je nové na coincentral

Charlie Shrem o vývoji kryptomeny, centralizácii a stablecoinoch: Hovorili sme s jedným z pôvodných bitcoinových podnikateľov. Prečítajte si, čo musel povedať.

DocuSign integruje technológiu blockchainu Ethereum do svojho programu šifrovania dokumentov: DocuSign sa pripája k blockchain party ako plus jedna jednotka Ethereum.

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance chváli investíciu Fidelity Investície na trh s kryptomenami: Niektorí obhajcovia kryptomien sú proti vstupu bánk. CZ nie je jedným z nich.

Vedieť, kedy ukončiť víťazný obchod: Áno, ste vo svojom obchode. Ale viete, ako ho úspešne opustiť bez toho, aby ste riskovali svoje zisky?

Kontrola výmeny bititov Je to pre vás to pravé ?: Francúzska burza chce byť najjednoduchším spôsobom nákupu kryptomeny. Zdá sa však, že to tak nie je.

Výukový program cenových cyklov: Obchodovanie s prvým stiahnutím: hore a dole. Hore a dole. Ceny kryptomeny sa často pohybujú v predvídateľných cykloch. Tu je príklad, ako na nich zarobiť.

Index zmiešaných bitcoinov Winkdex: Ako to funguje: Winklevii sú viac než len začínajúci používatelia bitcoinov. Zistite, ako ich Winkdex poháňa mechanizmy určovania cien na webe.

Je príliš neskoro na nákup bitcoinu v roku 2018? Čo je potrebné zvážiť: Možno si myslíte, že vám chýbala bitcoinová loď. Máme niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali myslieť niečo iné.

Justin Sun o budúcnosti spoločnosti Tron, BitTorrent a Project Atlas: Hovorili sme s tvárou (a mozgom) spoločnosti Tron o všetkom, čo projekt urobil za posledný rok.

Ako nakupovať litecoin na Coinbase pomocou telefónu: Pretože nie každý má čas sadnúť si za počítač a nakúpiť.

Ako ťažba Genesis prešla cez sektor cloudovej ťažby: Cloudová ťažba: podvod alebo legitímna? Spoločnosť Genesis Mining dala úplne jasne najavo, že spadajú do druhej.

Coin Dance | Komunita riadená štatistika kryptomeny: Cieľom Coin Dance je decentralizovať analýzu dát, počnúc uhádnutými údajmi od bitcoinu.

KJ Erickson chce, aby sa z verejného trhu stal eCommerce pre domácnosť Názov: Krátky rozhovor s generálnym riaditeľom projektu o hodnote sieťových efektov tokenov a o tom, ako ich verejný trh implementuje..

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Čína ťahá Ol ‘Switcharoo: Čínska vláda už po stýkrát zmenila názor na zákonnosť bitcoinu. Podľa čínskeho spravodajského webu cnLedger čínsky súd potvrdil, že držba bitcoinov je chránená zákonom. Toto rozhodnutie Medzinárodného arbitrážneho súdu v Shenzhene naznačuje, že vlastníctvo aj prevod bitcoinov v krajine sú legálne činnosti..

1 / Čínsky súd potvrdzuje bitcoin chránený zákonom. Súd medzinárodnej arbitráže v Šen-čene rozhodol v prípade kryptov. Vo vnútri rozsudku: Zákony KN nezakazujú vlastníctvo & prevodom bitcoinu, ktorý by mal byť chránený zákonom pred jeho majetkovou podstatou a ekonomickou hodnotou.

– cnLedger (@cnLedger) 26.10.2018

Brazília začína zhromažďovať dlžné prostriedky: Viete, čo sa hovorí. Na tomto svete nie je nič isté okrem smrti a (brazílskych) daní. Brazílske ministerstvo federálnych príjmov zverejnilo v utorok dokument, v ktorom načrtáva nové pravidlá týkajúce sa daňových pohľadávok z kryptomeny. Jedno z nových pravidiel: Kryptoburzy budú teraz musieť zasielať mesačné správy o transakčnej aktivite a identite svojich zákazníkov. Individuálni aj inštitucionálni investori musia navyše hlásiť všetky transakcie, ktoré uskutočnili na zahraničných burzách, ak za mesiac dosiahnu celkovo viac ako 2 700 dolárov. Trest za neohlásenie? Až tri percentá z hodnoty transakcie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me