Mr. Crypto’s Wild Ride

Pri pohľade na počiatočné a koncové trhové kapitalizácie tohto týždňa si môžete myslieť, že to bolo relatívne bez komplikácií sedem dní. Trh zhodil necelé dve percentá hodnoty, čím sa celková trhová kapitalizácia pohybovala okolo 122 miliárd dolárov. V polovici týždňa sa však trh prepadol takmer o päť percent za šesť hodín, kým sa táto strata opäť o takmer deň znova nedosiahla takmer rovnako rýchlo..

Štatistiky trhu kryptomeny (18.1.19)

Štatistiky trhu kryptomeny (18.1.19)

Väčšina jednotlivých kryptomien zostala v rámci jednociferných ziskov a strát. Niekoľko výnimiek bolo Augur (56,85%), Chainlink (20,45%) a TenX (78,94%). Pokiaľ ide o naše prvé tri:

Bitcoin pokračovala v cenovej stabilite s poklesom ceny iba o 0,96%.

XRP počas týždňa poklesla o 2,54%.

A, Ethereum stratil za posledných sedem dní stratu 3,86%.

Správy o domácej kryptomene

Wyoming potenciálne tokenizuje akcie: Štát rovnosti je opäť v popredí pozitívnych právnych predpisov o kryptomene. Tento týždeň členovia komory vytvorili zákon č. 0185, ktorý legalizuje tokenizáciu akciových certifikátov pre spoločnosti. Okrem emisie akcií by sa návrh zákona stal právne záväzným aj pre hlasovanie prostredníctvom blockchainu.

Tento návrh zákona nie je prvým zákonom o kryptomene vo Wyomingu. Ako sme už skôr informovali, štát navrhol zmenky, ktoré uvoľnia predpisy pre ICO, klasifikujú tokeny ako svoju vlastnú triedu aktív a vytvárajú technologický sandbox na testovanie technológie blockchain bez ohromného regulačného dohľadu.

Blockchainové spoločnosti si tiež začínajú všímať. IOHK, developerská spoločnosť stojaca za Cardanom, oznámila plány na presťahovanie z Hongkongu do Wyomingu.

College Nerds Challenge Bitcoin: A keď povieme hlupáci, je to najlepším možným spôsobom. Profesori z MIT, Stanfordu a Berkeley sa pokúšajú vytvoriť novú kryptomenu, ktorá vyhodí bitcoinové transakčné rýchlosti z vody bez obetovania základných princípov decentralizácie kryptomeny. Nové kryptomena Unit-e údajne spracuje až 10 000 transakcií za sekundu s využitím novej formy rozdelenia.

Unit-e je prvý projekt v rámci Distributed Technology Research, neziskovej organizácie zameranej na vytváranie decentralizovaných technológií a podporovanej investormi ako Pantera Capital.

Rovnaká pieseň, iný refrén. Tento pokus nie je prvým (a nebude posledným) pokusom o zosadenie kráľa z bitcoinu. Budeme si musieť počkať do uvedenia mince na trh tento rok, aby sme zistili, či vyrovná humbuku.

Ľudia hovoria veci

Soto vs. SEC: Darren Soto, najväčší fanúšik blockchainu na Capitol Hill, tento týždeň povedal Cheddarovi, že SEC by nemala mať jurisdikciu nad väčšinou kryptomien. Verí, že „zákony o cenných papieroch môžu byť veľmi intenzívne“, čo brzdí rast technológie blockchain. Kongresman tiež umiestnil svoje peniaze tam, kde má ústa, a predstavil dva účty, ktoré by pomohli umiestniť USA na vrchol potravinového reťazca blockchainu. Vaše vyvrátenie, SEK.

JP vs CZ: Majitelia búrz mali v reakcii na nedávny hacker spoločnosti Cryptopia toho dosť čo vidieť (pozri nižšie). Generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) načrtol riziká ukladania finančných prostriedkov sami. Povzbudzoval používateľov, aby ukladali mince iba na renomovaných burzách, alebo ešte lepšie na decentralizovaných burzách (DEX)..

Uložte si mince sami. Sami bojujete s hackermi a strácate sa pred stratou peňaženky. Počítač sa pokazí, USB sa stratí.

Skladujte na burze. Používajte iba najuznávanejšie a osvedčené zabezpečené burzy.

Alebo sa presuňte na DEX a vyrušte sa. https://t.co/Ci4ux9I3VD

– CZ Binance (@cz_binance) 15. januára 2019

Výkonný riaditeľ Krakenu, Jesse Powell, nesúhlasí. Po tweetu CZ Powell prosil stúpencov, aby „na burze neukladali viac mincí (vrátane [Kraken]), ako musíte aktívne obchodovať.“

Neukladajte na burze viac mincí (vrátane @krakenfx), ako musíte aktívne obchodovať. Použite @LedgerHQ alebo @ Trezor. DEXy nie sú všeliekom – pozrite sa na DAO. Open source znamená, že exploity budú objavené skôr (pravdepodobne nie dobrými ľuďmi). &# 128591; https://t.co/LmzhtCjpM0

– Jesse Powell (@jespow) 16. januára 2019

Vždy si pamätaj: Nie vaše kľúče, nie vaše kryptomena.

čo je nové na coincentral

Mexičania Narcos používajú čínske syndikáty prania špinavých peňazí: Je to tak dobrý príbeh, mal by mať svoju vlastnú sériu Netflix.

Čo je Nimiq (NIM)? Blockchain založený na prehľadávači: Ťažko sa píše, ale je k nemu ľahký prístup. Prečítajte si nášho sprievodcu kryptomenou založenou na prehliadači.

Blockchain Land Registry: The New Kid on the Block: From Vermont to Dubai, nahrávání vášho pozemkového vlastníctva na blockchaine je na vzostupe.

Čo je token théta (THETA) ?: Zdieľajte svoju šírku pásma a svoje videá s týmto blockchainom čoskoro uvedeným na trh.

Ethereum Classic, Consensys, Bitmain a ďalšie: Krypto startupy cítia pokles ceny: Ak ste si mysleli, že vás tento medvedí trh zasiahol tvrdo, počkajte, kým sa o týchto ťažkých váhach nedozviete..

Konštantínopolská vidlička ethereum Čo potrebujete vedieť: Všetko, čo by ste mali vedieť o pripravovanej oneskorenej vidlici Ethereum.

CryptoCompare | Prehľad poskytovateľa údajov o trhu s kryptomenami: Získajte informácie o jednom kontaktnom mieste pre všetky vaše potreby týkajúce sa údajov o kryptomene.

Rozhovor: Tím Zilliqa o štiepení, škálovateľnosti a zabezpečených inteligentných zmluvách: Tím Zilliqa poskytuje názory na tri veľké S blockchainu dnes.

Využitie blockchainu Kde môže krypto skutočne zmeniť ?: Ľudia bežne používajú blockchain na smiešne použitie. To sú tie, kde to môže urobiť reálny rozdiel.

Oddelenie CryptoNight a Enigmatic CryptoNote: Sprievodca technológiou poháňajúcou niektoré z vašich obľúbených mincí na ochranu súkromia.

Kryptotermálne raje: Sprievodca pre začiatočníkov k miernym miestam kryptotermálnej dane: Nechcete platiť dane zo svojich kryptomien? Možno by stálo za to utiecť z krajiny. (Samozrejme si robím srandu)

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Prvý hack v roku 2019 sa chystá…: * tágo na bubny * Cryptopia! Tím Cryptopia v utorok informoval používateľov prostredníctvom Twitteru, že „utrpeli narušenie bezpečnosti, ktoré malo za následok značné straty“. Výmena odvtedy pozastavila operácie a uvedie lokalitu do režimu údržby, kým nezistia, čo sa presne stalo.

pic.twitter.com/0ZwqFfwwHi

– Cryptopia Exchange (@Cryptopia_NZ) 15. januára 2019

Aj keď burza a orgány činné v trestnom konaní nezverejnili celkovú sumu odcudzených finančných prostriedkov, odhady sa pohybujú medzi 3 a 13 miliónmi dolárov. Zlodej sa podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) podľa všetkého pokúsil presunúť časť ukradnutého tovaru do spoločnosti Binance, v ktorej bol okamžite zmrazený..

Potrebujete zastúpenie, hm ?: Náš veľký sused na severe má v súčasnosti svoju vôbec prvú právnickú firmu zameranú na kryptomeny. Spoločnosť so sídlom v Toronte založila Addison Cameron-Huff, popredná právnička v oblasti kryptomeny. Pred založením firmy pôsobila Cameron-Huff ako právnička v mnohých krypto startupoch a tokenových spoločnostiach.

Spoločnosť implementuje pevný poplatok za balík služieb od „poradenstva špecifického pre jednotlivé obchody“ po „pomoc pri zastavení šírenia podľa zákona DMCA“. Pretože kryptomena je v Kanade stále v legálnej šedej zóne, firma by mala v priebehu budúceho roka zostať zaneprázdnená.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me