Dole ideme

Po jedinom týždni ziskov sme späť u ľudí. Celkový trhový strop kryptomeny vzal a 6% hit tento týždeň, klesol na 249 miliárd dolárov. Toto ocenenie má celý trh plávajúci v číslach, ktoré sme videli začiatkom apríla po upokojení trhu z poklesu z konca februára / marca.

Odtiaľ je ťažké odhadnúť, kam ideme. Bitcoin sa tento rok trikrát odrazil od podpory na úrovni 5,8 – 6 000 dolárov a trh sa zakaždým zotavil, len aby mohol opäť klesať. Ako vždy, ak poklesneme pod túto trojtestovanú podporu, počítajte s tým, že ceny budú aj naďalej klesať.

Bitcoin: Na úrovni 6 270 bitcoin stratil 6% jeho hodnoty za týždeň.

Ethereum: Ethereum je nefunkčné 7%, športové cenu 438 dolárov.

Vlnenie: Po prehre 7% z ceny tohto týždňa sa Ripple obchoduje za 0,44 USD.

Štatistiky trhu s kryptomenami (13. 7. 18)

Štatistiky trhu s kryptomenami (13. 7. 18)

Domáce správy

Winklevoss-vlastnená spoločnosť Gemini Exchange zamestnáva bývalého NYSE CIO: Winklevossesovci vykrádajú svoj ďalší veľký prenájom priamo z Wall Street. Podľa tlačovej správy zo 6. júla spoločnosť Gemini Exchange angažovala Roberta Cornisha, bývalého riaditeľa pre informácie na newyorskej burze, ako prvého technologického riaditeľa. Na svojej novej pozícii bude Cornish zodpovedný za zabezpečenie toho, „že Gemini bude naďalej poskytovať svojim zákazníkom najlepšie skúsenosti s platformami a nastavovať štandardy excelentnosti pre odvetvie kryptomien ako celok,“ uviedol vo vyhlásení generálny riaditeľ Tyler Winklevoss. . To bude zahŕňať monitorovanie uvedenia technológie SMARTS Market Surveillance spoločnosti Nasdaq na burzové knihy objednávok a obchodné služby.

Ripple si najíma talent na Facebooku, aby pôsobil na pozícii senior VP: Viac informácií o skalpovaní talentov, Ripple práve nastúpil na novú tvár od zamestnancov Facebooku. Kahina Van Dyke prichádza do spoločnosti Ripple ako vrchná viceprezidentka pre obchod a rozvoj spoločností po tom, čo zastávala kľúčové úlohy v spoločnostiach ako Facebook, Citibank a Mastercard. Ripple, uvedená v oficiálnej tlačovej správe spoločnosti, je presvedčená, že jej skúsenosti „poskytli jej pohľad na to, ako sofistikované rámce na zmierňovanie rizík a dodržiavanie predpisov umožňujú spoľahlivejšie a včasnejšie služby“, a tiež verí, že pre spoločnosť pridá hodnotu, pretože „chápe význam spájania popredných značiek prostredníctvom partnerstiev. “

Spoločnosť Lightspeed Venture Capital zhromaždila 1,8 miliardy dolárov, z ktorých niektoré sú určené na financovanie kryptomeny: Spoločnosť Lightspeed Venture Partners si zarobila na riskantných hovoroch. Prvý externý investor v spoločnosti Snapchat sa zameriava na spoločnosti v počiatočnom štádiu. Teraz bude investovať do odvetvia v počiatočnom štádiu vďaka 1,8 miliárd dolárov do doplnkového kapitálu, s ktorým musí hrať, čiastočne vďaka investíciám do Snapchatu. Niektoré z týchto peňazí budú údajne pridelené podnikom a startupom súvisiacim s kryptomenami, zatiaľ čo členovia tímu Lightspeed agentúre Reuters naznačili, že na investície do bezpečnejších a vyspelejších spoločností bude vyčlenených dobrých 1,05 miliardy dolárov..

HBUS, burza uzatvorená so spoločnosťou Huobi, otvára obchodné služby v USA: Po minulotýždňovom otvorení brány pre registráciu používateľov je HBUS teraz plne funkčný a živý na obchodovanie. Strategický partner spoločnosti Huobi ponúka populárne kryptomeny ako bitcoin, ether a litecoin a tiež ďalších 19. Aj keď služby burzy fungujú, údajne nie sú prístupné obyvateľom Alabamy, Connecticutu v Gruzínsku, Louisiane, New Yorku, Severnej Karolíne, Havaja, Vermontu a Washingtonu, pravdepodobne z regulačných dôvodov..

Súbory Walmart ešte ďalší patent na blockchain: Walmart sa usiluje získať ďalší patent distribuovanej hlavnej knihy. Vo svojom piatom podaní s patentom USA & Úrad pre ochranné známky, Walmart žiada patentové práva na „Prístroj a metóda na rezerváciu doručenia“. Konkrétnejšie by použilo to, čo nazýva „rezervačný systém blockchain“, kde „transakcie pre kapacitné jednotky sú sledované v hlavnej knihe, pričom dostupné kapacitné jednotky označujú otvorené miesto v dokovacej stanici alebo zmluvné kapacitné jednotky naznačujú, že buď miesto má k tomu zabezpečenú skrinku alebo že je miesto rezervované pre budúcu dodávku. “ Spoločnosť Walmart doteraz získala patent na lekárske záznamy spravované blockchainom a ďalšie tri prihlásila na systém riadenia energie, spotrebiteľsky orientovaný trh s použitým tovarom a platformu na komplexné sledovanie údajov..

Nový výkonný príkaz zriaďuje pracovnú skupinu pre boj proti finančným podvodom, zdôrazňuje krypto: Nový prezidentský úrad, ktorý je v rukách prezidenta, má na starosti kryptomenu. Príkazom sa zriaďuje pracovná skupina pre integritu trhu a podvody so spotrebiteľmi v rámci ministerstva spravodlivosti. Táto jednotka pod vedením generálneho prokurátora bude „poskytovať usmernenie pri vyšetrovaní a stíhaní prípadov týkajúcich sa podvodov na vláde, finančných trhoch a spotrebiteľoch, vrátane počítačových podvodov a iných podvodov zameraných na starších ľudí, členov služieb a veteránov a ďalšie verejnosti; obstarávanie a grantové podvody; podvody s cennými papiermi a komoditami, ako aj iné podnikové podvody, s osobitnou pozornosťou venovanou podvodom ovplyvňujúcim širokú verejnosť; podvody s digitálnymi menami; prania špinavých peňazí, vrátane vymáhania výnosov; podvody v oblasti zdravotnej starostlivosti; daňový únik; a ďalšie finančné trestné činy. “

Čo je nové na CoinCentral?

Čo je to Namecoin (NMC)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Bol to prvý fork bitcoinov a dokonca aj prvý altcoin, napriek tomu o ňom niektorí ľudia nikdy nepočuli.

Plazma: Inovatívny rámec na zmenu ethereum: Prečítajte si náš článok o plazme, ekvivalente bleskovej siete Ethereum.

Off-chain companies can now hold legal ICOs – Here’s How: Zbohom, ICO, ahoj, STO.

Aké bohaté je dnes Satoshi Nakamoto ?: Predchodca blockchainu má potenciálne viac ako jeden milión BTC sediacich na nedotknutej adrese a to nezohľadňuje ani vidlicové meny.

Ako Antminer opäť zvyšuje zisk ťažby bitcoinov: Antminer je už dlho na špičke inovácií ASIC a pracuje na tom, aby zostal na vrchole efektívnosti a ziskovosti.

Zraniteľnosť zabezpečenia hackermi a blockchainmi DAO: DAO nás musí naučiť o blockchaine a inteligentnom zabezpečení zmlúv.

Čo je to Litecoin Cash (LCC)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Áno, existuje hotovosť za litecoin. Je to pravda podľa vízie Charlieho Leeho? Je to pravý litecoin? Pravdepodobne nie, ale stojí za to to spoznať.

Opatrenia Číny smerom k ICO a podvodom s bitcoinmi: Pri zavádzaní dezinformácií médií a geografických (a jazykových) bariér môže byť ťažké dosiahnuť dosah na regulačné prístupy Číny..

Nepodľahnite týmto podvodom s kryptomenami: Vážne, nie – nie ste o nič lepší.

Humanitárne projekty využívajúce blockchain pre lepší svet: Pohľad do blockchainu a humanitárnych snáh, pretože lambo memy stranou, vesmír má veľmi veľkorysú filantropickú niku.

Prečo je kryptomena spojená s trestnou činnosťou ?: V prvých dňoch sa bitcoin a temný web navzájom zosobášili; vzťah je teraz otvorený, ale ľudia stále robia nejaké povrchné veci pomocou kryptomeny.

Hodnotenie výmeny Cryptopia: Zistite, čo hovoríme na poprednú burzu na Novom Zélande.

Krátka história Antminera: Bitmain’s Road to Dominance: Ako sa stal Bitmain taký veľký? Antminer určite pomohol.

Keď sa otvára prvé rehabilitačné centrum pre závislých na krypto – tu je postup, ako sa udržať pod kontrolou: Rovnako ako hazard, ani závislosť od obchodovania s kryptomenami nie je žiadna hra, takže je dobré strážiť si svoje zvyky a sledovať dostupné možnosti liečby..

Top 5 startupov v blockchainovom priestore pre solárnu energiu: Blockchain a solar – to znie futuristicky. Tu sú spoločnosti, ktoré to uskutočňujú.

Najlepšie decentralizované trhy, ktoré využívajú technológiu blockchain: Stručný prehľad mnohých spôsobov, ako môžete decentralizovať služby a trhy (ktoré nie sú kryptoburzami).

Najlepšie osem vládnych blockchainových programov z celého sveta: Napriek tomu, čo by si ľudská myšlienka mohla myslieť, vlády po celom svete vyvíjajú progresívne úsilie o využitie tejto technológie.

Dark Web: Americké orgány zatkli 35 osôb zapojených do nezákonných aktivít v oblasti kryptomeny: Keďže išlo o niečo viac ako 23 miliónov dolárov, išlo o najväčšiu a prvú medzirezortnú celoplošnú webovú bustu v histórii krajiny..

Kryptomenové kasína: Hádzanie kockami na riskantné podnikanie: Riskantné, lákavé: pohľad do krypto kasín.

V Pirátskom zálive sa opäť ťaží kryptomena: To je správne; sú späť, priatelia.

Blockchain v hudobnom priemysle – aké príležitosti sú pred nami ?: Naruší blockchain hudobný priemysel? A ak sa to stane, aké príležitosti to vytvorí?

Blockchain môže bojovať proti falšovaniu vo farmaceutickom dodávateľskom reťazci: Vďaka nezmeniteľnosti a presnej vysledovateľnosti by blockchain mohol neutralizovať obchodovanie s falšovanými drogami.

Vitalik Buterin vyhnal centralizované výmeny do pekla: Spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum má niekoľko silných slov pre centralizované výmeny.

HODL Vaše kone! Prečo žiadny pohyb nemôže byť najlepším ťahom: Najlepšou stratégiou je niekedy trpezlivosť.

Steve Tendon z Malty hovorí, že blockchainy zmenia podobu sveta: Skontrolujte, čo hovorí Steve Tendon na potenciál blockchainu.

Blockchain pretriasa logistiku takto: Blockchain má obrovský potenciál spôsobiť revolúciu v riadení dodávateľského reťazca a logistiky.

Malta podpisuje zákony o kryptomene a blockchaine do práva: Zákony robia z Malty jednu z najviac vyhovujúcich krajín pre blockchain na svete.

Ako digitálne podpisy a hašovanie chránia vaše transakcie: Ak nerozumiete tomu, ako to funguje, poďme na to drsné, čo sa týka transakcie.

Čo je to Groestlcoin (GRS)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Čo je to Groestlcoin? V našom sprievodcovi sa dozviete viac.

Čína zatýka vývojárov trójskych koní, ktorí ovládali viac ako 1 milión počítačov na ťažbu: V jednej z doteraz najväčších búrok na kryptomenu zatkli čínske úrady 20 osôb.

Teraz sa prijímajú: Prečo by ste mali zvážiť prihlášku na Blockchain Jobs: Premýšľate o kariére v priemysle? Mal by si.

Správy o kryptomene z celého sveta

S pokračujúcim poklesom trhu s ním klesajú aj ceny GPU: Pamätáte si, keď spoločnosť Nvidia prosila maloobchodníkov, aby prestali predávať svoje grafické karty baníkom, pretože zvyšovali ceny? Prinajmenšom pre blízku budúcnosť sa tento problém zdanlivo vyriešil prostredníctvom rovnakých trhových síl, ktoré spôsobili, že GPU boli príliš drahé pre hernú populáciu, ktorej zvyčajne slúžia. Keďže trh naďalej zápasí, čoraz menej ľudí túži ťažiť uprostred klesajúcich cien. Napríklad jedna grafická karta Nvidia GeForce GTX 1080 Founders Edition, 8 GB GDDR5X PCI Express 3.0, by vám na vrchole býčieho trhu na trhu priniesla niečo vyše 1 000 dolárov. Teraz to bude zhruba 700 dolárov. „Náklady na prevádzku ťažobných súprav nie sú zanedbateľné, takže keď cena mien poklesne …, ľudia budú prevádzkovať vrtné súpravy a rozhodnú sa vyhodiť AIB na sekundárny trh v nádeji, že získajú späť nejaké náklady,“ Robert Dow, manažér digitálnych médií pre Jon Peddie Research, spoločnosť, ktorá štúdiu realizovala, to povedala v rozhovore pre ComputerWorld.

Množstvo zmeniek sa snaží zameniť Južnú Kóreu za účelom zavedenia nových predpisov o krypto, ICO: Juhokórejskí úradníci tlačia hromadu návrhov zákonov cez národné zhromaždenie krajiny v rámci revitalizovanej snahy o zavedenie jasných právnych predpisov pre toto odvetvie. Úsilie vedú predstavitelia Park Yong-jin z vládnucej Demokratickej strany Kórey, Chung Tae-ok z hlavnej opozičnej Strany slobody Kórea a Choung Byoung-gug z malej opozičnej strany Bareun Mirae. Každý zástupca má svoje vlastné verzie podobných návrhov zákonov, ktoré môže predložiť zhromaždeniu. Zmenky sa údajne zamerajú na ICO, trhy / burzy kryptomien a regulácie pre blockchainové podniky.

Spoločnosť Ledger začala v roku 2017 predávať viac ako milión peňaženiek a začína sa hrabať vo financovaní: Ledger vlani dosiahol zisk 29 miliónov dolárov po predaji viac ako milióna hardvérových peňaženiek. Tento úspech umožnil francúzskemu startupu v januári nazhromaždiť 75 miliónov dolárov v sérii rizikového kapitálu B, čo viedlo k oceneniu spoločnosti na zhruba 300 miliónoch dolárov. Teraz, keď sa mlynári zvrhli s scuttlebuttom, ktorý dal ocenenie spoločnosti Ledger južne od 1 miliardy dolárov, zdroje blízke spoločnosti Forbes naznačili, že spoločnosť zaoberajúca sa hardvérovou peňaženkou rokuje so spoločnosťami Siemens, Samsung a Google o budúcom infúzii kapitálu.

Účtovná kniha francúzskej kryptopeňaženky rieši najväčšiu chybu bitcoinu pre finančných gigantov prostredníctvom @forbes https://t.co/5LbBS0EwjD

– Victor Roux (@ victorroux5) 11. júla 2018

London School of Economics ponúkne online kurz kryptomeny: Jedna z najprestížnejších obchodných škôl na svete zaraďuje odvetvie kryptomien do svojich digitálnych učebných plánov. Príďte v auguste, London School of Economics ponúkne online kurz kryptomeny za ~ 2 100 dolárov. Kurz, ktorý učil docent informačných systémov a inovácií Dr. Carsten Sørensen, zahŕňa 60 hodín času v triede a šesť modulov lekcie. „Už viac ako sto rokov sa devízou spoločnosti LSE je„ porozumieť príčinám vecí “. Tento online kurz certifikátu spája praktické znalosti kryptomeny s teoretickým myšlienkovým vedením, ktorým je spoločnosť LSE známa. Naučíte sa praktické zručnosti interakcie s burzami kryptomien – vrátane toho, ako používať peňaženky a hodnotiť analytiku ICO (Initial Coin Offering), “uvádza sa v oficiálnej tlačovej správe.

CoinGate uvádza na trh Lightning Network POS Pilot pre obchodníkov: CoinGate, litovská platobná spoločnosť pre kryptomeny, nedávno spustila pilotný program svojej platobnej funkcie Lightning Network pre obchodníkov. Služba miestneho predaja je teraz k dispozícii pre zúčastnených obchodníkov a predajcov na testovanie bez rizika. Spoločnosť CoinGate už má službu v pilotnej prevádzke viac ako 100 obchodníkov. “Len pred týždňom sme to zverejnili.” náš prvý príspevok na Lightning Network zatiaľ čo sme to ešte testovali na našom demo obchod (kde si stále môžete vyskúšať platby cez testnet LN). Teraz už nemôžeme byť nadšení z toho, že prinášame skutočné platby LN toľkým obchodníkom naraz! “, Uviedol CoinGate v príspevku na blogu.

Čínske orgány zatkli 20 osôb v podozrivom kryptojackovom krúžku: Čínska polícia zadržala 20 osôb, o ktorých sa predpokladá, že sú zodpovedné za rozsiahlu kampaň kryptomeny, ktorá zasiahla viac ako milión počítačov. Úrad verejnej bezpečnosti v Čching-čou čuchá na vinníkov už od januára, keď si bezpečnostný tím Tencent všimol ťažobný skript vo verejne dostupných doplnkoch na stiahnutie zadarmo. Po počiatočnom zatknutí v marci úradníci zapojili ďalších 16 osôb prostredníctvom spoločnosti známej ako Dalian Shengping Network Technology, zatiaľ čo ďalšie dve osoby boli zatknuté aj tento rok v apríli. Odhaduje sa, že spoločnosť v priebehu životnosti svojej činnosti nelegálne vyťažila asi 15 miliónov juanov (2,2 milióna dolárov)..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me