Ťažba kryptomeny môže byť veľmi výnosný podnik. Výber správnej mince na ťažbu je dôležitým krokom v tomto procese. Verge (XVG) je z hľadiska ťažby jednou z najunikátnejších kryptomien. Je to tak preto, lebo umožňuje baníkom vyberať medzi piatimi rôznymi konsenzuálnymi algoritmami. Množstvo možností však znamená aj viac možností pre baníkov. To platí najmä pre tých, ktorí sa chcú zapojiť do ťažobného fondu Verge. V tomto článku skúmame rôzne možnosti fondu ťažby Verge. Dúfajme, že to vám poskytne informácie potrebné na posúdenie, ktorá z nich by pre vás mohla byť najlepšou voľbou.

Mal by som ťažiť (XVG)?

Pri rozhodovaní o tom, či chcete ťažiť konkrétnu kryptomenu alebo sa zapojiť do konkrétneho ťažobného fondu, je potrebné vziať do úvahy veľa faktorov. Pri Verge (XVG) sa proces nijako nelíši. Predtým, ako sa rozhodnete zapojiť do ťažobného fondu Verge, je treba najskôr myslieť na niekoľko vecí.

Dôvody:

Verge (XVG) je známa mince na ochranu súkromia. Urobila si meno a v tejto oblasti zamerania je často jedným z najviac hovorených o kryptách. Medzi ďalšie patria Monero, Dash a PIVX.

Verge (XVG) si udržiava vysoké hodnotenie trhového stropu, a to aj napriek tomu, že na trh vstupuje čoraz viac kryptomien. Áno, niektoré poklesli v roku 2018. Napríklad sa umiestnilo na 23. mieste z hľadiska trhového stropu 7. januára a klesol na 40 30. september. Ostatné projekty však v uvedenom časovom rámci klesli rovnako rýchlo alebo dokonca viac.

Táto minca je uvedená na drvivej väčšine populárnych búrz s kryptomenami, čo znamená, že má jednu z najvyšších likvidít na trhu. Príklady zahŕňajú Binance, Bittrex, Indacoin a mnoho ďalších.

Logá rôznych búrz so zoznamom Verge (XVG)

Verge (XVG) je kótovaný na mnohých populárnych burzách kryptomien.

Dôvody proti:

Verge (XVG) utrpel množstvo z vysokého počtu 51% útokov. Táto chyba zabezpečenia bohužiaľ ešte nie je úplne vyriešená a je potrebné vyvinúť ďalšie úsilie na zlepšenie tohto aspektu projektu.

Ďalej sa vyskytla určitá kritika projektu Reddit a ďalšie populárne diskusné platformy súvisiace s kryptomenami. Niektorí kritizovali jeho úlohu skutočnej mince na ochranu súkromia. Iní spochybnili jej partnerstvá a ďalšie podrobnosti.

Algoritmus Verge Consensus a hľadanie najlepšieho banského súboru Verge

Zatiaľ čo drvivá väčšina kryptomien ponúka jediný konsenzusný protokol, Verge (XVG) poskytuje päť rôznych možností. Pretože spoločnosť Verge sa na princípe 100% spolieha na Proof-of-Work, baníci hrajú v budúcnosti tejto mince neodmysliteľnú úlohu. Tu je niekoľko príkladov ťažobnej skupiny Verge založených na každom z piatich ťažobných algoritmov. Viac informácií o každej ťažobnej oblasti Verge uvedenej v tomto zozname nájdete na serveri webová stránka projektu. Navyše niektoré z webov uvedených v zozname Verge nie sú dostupné. Niektoré odkazy na oficiálnych stránkach Verge tiež presmerujú používateľov na stránku ťažobného fondu s iným názvom. Poplatky uvedené na rôznych webových stránkach združených pre ťažbu sa môžu v budúcnosti kedykoľvek zmeniť.

Scrypt

Na webe Verge je uvedených desať ťažobných bazénov Scrypt. Blokovať majstrov poskytuje dobrý príklad populárneho fondu Scrypt, ktorý dodáva transparentnosť ťažobnému úsiliu a výplatám. Na webe Block Masters je napríklad zahrnutých niekoľko dôležitých metrík (t. J. Hashrate, poplatky, počet baníkov atď.) Pre mince založené na Scrypt, vrátane Verge. Táto stránka tiež uvádza zoznam ťažobnej oblasti Verge pre X17 a Lyra2rev2. Poplatky za tento fond sú pri všetkých algoritmoch a minciach stanovené iba na 0,25%. Medzi ďalšie populárne bazény Scrypt patria ZPool, Aikapool, a BSOD.PW.

Fotografie štatistík ťažby Scrypt na Block Masters

Scrypt je populárny algoritmus pre Verge a rôzne ďalšie kryptomeny na Block Masters.

Myr-Groestl

Existuje najmenej sedem bazénov Myr-Groestl pre Verge. Pre každého, kto používa kartu AMD, je tento algoritmus pravdepodobne najlepšou voľbou pre ťažbu Verge. IDCray je mnohými považovaný za najlepší ťažobný fond Verge pre algoritmus Myr-Groestl. Pre niektorých používateľov môže byť ďalšou prekážkou skutočnosť, že jej servery majú základňu v Číne. Poplatky za IDCray sa od júla 2018 zvýšili na 1%. Poolovich.pro poskytuje možnosť aj pre spoločnosť Myr-Groestl.

x17

X17 má spomedzi všetkých ťažobných bazénov uvedených na webe Verge najviac s dvanástimi rôznymi možnosťami. Poolovich.pro ponúka algoritmus x17 Verge mining pool. Výplaty sa uskutočňujú automaticky každé 2 hodiny za všetky zostatky nad 0,001 alebo 0,0001 v nedeľu. Poplatky sú paušálne stanovené na 0,9%. HashFaster je ďalšou populárnou možnosťou; poplatky za XVG a iné mince sú však mierne vyššie pri 1,0%.

Foto oznámenia na domovskej stránke ťažobného bazéna Poolovich

Poolovich ponúka pomerne veľa možností pre tých, ktorí chcú otestovať rôzne algoritmy ťažby Verge.

Blake2s

Pre baníkov, ktorí by mohli chcieť vyskúšať Blake2s, je k dispozícii osem bazénov. AntMinePool poskytuje populárnu možnosť. Je dôležité poznamenať, že zatiaľ čo AntMinePool je na oficiálnej webovej stránke Verge uvedený aj ako skupina ťažby algoritmov x17, Verge je na webovej stránke AntMinePool uvedená iba v kategórii Blake2s. Okrem toho od 1. októbra 2018 nie sú na webe AntMinePool žiadne informácie o akomkoľvek použití X17.

Verge (XVG) sa javí ako veľmi populárna minca na AntMinePool, pretože používatelia môžu nájsť oznámenia ako „Pre ťažbu XVG použite xvg.antminepool.com:9008 alebo 9009. Server je určený iba pre ťažbu XVG“. Toto oznámenie tiež znie: „Kvôli vysokému počtu transakcií je minimálna výplata na VERGE 5 XVG (0,5 v nedeľu)“. Poplatky za tento bazén Verge sú stanovené na 0,9%. Cryptocartel.one Zdá sa, že ponúka ďalšiu sľubnú voľbu pre tých, ktorí sa chcú zapojiť do ťažobného fondu Blake2s Verge. Táto možnosť zahŕňa automatické platby a poplatky iba vo výške 0,5%.

Lyra2rev2

Rovnako ako v prípade spoločnosti Myr-Groestl, aj Lyra2rev2 má najmenej sedem známych skupín. Mnoho z vyššie spomenutých oblastí pre ďalšie algoritmy ponúka dobré riešenie pre tých, ktorí chcú používať Lyra2rev. Tie obsahujú BSOD.PW, Blokovať majstrov, a viac.

Graf mBTC / Mh / deň pre Vergeov algoritmus Lyra2rev2

BSOD.PW poskytuje aktuálne informácie ako hashrate a ziskovosť pre ťažbu Verge.

Záver a ďalšie faktory, ktoré je potrebné zohľadniť

Pri pohľade na každú ťažobnú skupinu Verge je potrebné brať do úvahy niekoľko faktorov. Ako už bolo spomenuté vyššie, poplatky a výplatné lehoty majú určite zjavné rozdiely medzi rôznymi webmi. Je však tiež nevyhnutné preskúmať štatistiky ziskovosti, podpory komunity / zákazníkov, ako aj recenzie z rôznych zdrojov.

Stručne povedané, najskôr by ste mali zvážiť výhody a nevýhody projektu Verge vo všeobecnosti. Ak máte záujem o túto mincu ochrany osobných údajov a ťažbu kryptomeny, pripojenie sa k banskej banke Verge by mohlo byť vynikajúcim spôsobom, ako sa zúčastniť a dokonca zarobiť ďalších XVG v procese.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me