OTVORENÉ ponúka riešenie blockchainovej infraštruktúry pre aplikácie, ktoré prijímajú platby kryptomenami bez toho, aby museli robiť rozsiahly vývoj. Aplikácie sa môžu jednoducho zapojiť do OPEN API a začať prijímať desiatky rôznych kryptomien.

Vo svete kryptomien, kde je adopcia používateľov kritická, ale zaostáva, sa projekty ako OPEN zameriavajú na zapojenie viacerých používateľov bez trenia.

Dostali sme príležitosť porozprávať sa s generálnym riaditeľom programu OPEN Ken Sangha o súčasnom podnikateľskom prostredí blockchainu a kryptomeny. Pred OPEN-om Ken pomohol škálovať spoločnosť pre vývoj kasínových aplikácií na 8 číslic a bol mentorom viac ako 20 akcelerátorov súvisiacich s technológiami.

Môžete vysvetliť kľúčové rozdiely medzi OPEN a inými platformami pre kryptomeny?

OPEN Platform vyvíja svoje vlastné API a blockchain.

OPEN je decentralizovaná infraštruktúra pre aplikácie. Umožňujeme aplikáciám a hrám prijímať platby kryptomenami iba pomocou niekoľkých riadkov kódu prostredníctvom nášho OPEN API, ktoré je už aktívne. OPEN nevyžaduje znalosť žiadnej blockchainovej technológie alebo programovacieho jazyka ako Solidity, stačí použiť API a ste pripravení nasadiť platby.

Tradičné kryptomenové platobné platformy, ako napríklad Bitpay, umožňujú prijímať iba bitcoiny alebo malý počet kryptomien. Platforma OPEN však prostredníctvom systému DEX umožňuje platiť desiatkami kryptomien, čo dáva používateľom väčšiu flexibilitu.

Keď používate službu ako Bitpay, dostanete iba jednoduchý hash transakcie, ktorý hovorí, koľko kryptomeny bolo zaplatené. Neexistuje žiadna integrácia s aplikačnými backendmi. OPEN umožňuje aplikáciám prijímať kryptomeny ako platby, pri ktorých sa samotná platba aktualizuje v backende aplikácie, čo je rozhodujúce pre použitie vývojárom.

OPEN tiež vytvára OPEN Chain – vysoko priechodný blockchain využívajúci Load Balancing. Táto nová vrstva umožňuje smerovanie transakcií cez viaceré blockchainy, aby sa využili mechanizmy priepustnosti a konsenzu viacerých reťazcov. To umožňuje protokolu OPEN Chain distribuovať transakčné zaťaženie medzi niekoľko rôznych blockchainov, čím sa zvyšuje priepustnosť a škálovateľnosť každého z nich. To znamená, že môžeme prekonať teoretický limit škálovateľnosti decentralizovaných sietí tým, že ich budeme navzájom rozprávať a zdieľať záťaž transakcií.

Otvorte token

Škálovateľnosť, priepustnosť a interoperabilita brzdili blockchain späť od konkurencie s centralizovanými riešeniami a dosiahnutia bežného prijatia; OPEN pracuje na zmene.

Rovnako ako protokol HTTP vytvoril základ výmeny údajov, ktorý sa neskôr stal známym ako web, a Bitcoin vytvoril prvý protokol na koordináciu výmeny hodnôt bez centrálnej strany, OPEN vytvára protokol pre výmenu údajov a údajov, ktorý umožňuje existencia balíka Web 3.0.

Aký potenciál to prináša vesmíru?

OPEN je zameraný na vývojárov a preklenuje existujúci centralizovaný svet pomocou kryptomeny. Prečo na tom záleží?

No a celé aplikácie sa nemôžu a nebudú presúvať do blockchainu. Musí existovať infraštruktúra, ktorá umožní transakciu dát cez decentralizované a centralizované svety. To buduje OPEN.

Táto vysokovýkonná a interoperabilná infraštruktúra bude rozhodujúca pre vývojárov a používateľov.

Okrem toho sa OPEN so svojím živým API a vývojovým fondom vývojárov zameriava na poskytovanie nástrojov potrebných na prijatie vývojármi a mainstreamovými produktmi.

Môžete nám povedať o niektorých súčasných partnerstvách, ktoré OPEN nadviazal, a o tom, ako budú prospešné pre spotrebiteľov?

OPEN spolupracuje s etablovanou spoločnosťou na spracovanie platieb v Kórei, ktorá plánuje svoje zverejnenie čoskoro. Toto partnerstvo umožní spoločnosti ľahko poskytnúť kryptomenové platobné riešenia tisícom jej obchodníkov zapojených do cezhraničných a domácich transakcií..

Nedávno sme tiež oznámili svoje inovačné laboratóriá OPEN Blockchain, v ktorých spolupracujeme s niektorými z najlepších akademických inštitúcií z celého sveta, vrátane University of Southern California, Duke, Tongji University a mnohých ďalších, ktoré budú čoskoro oznámené. Spolupracujeme s fakultou a študentmi na výskume priekopníckych tém v rámci blockchainového priestoru.

OPEN poskytuje svojim partnerom jednoduchý spôsob, ako prijať kryptomenu ako platby bez toho, aby sa museli dozvedieť niečo o blockchaine. Keď bude zapojených viac partnerov, zákazníci budú môcť používať svoju obľúbenú kryptomenu na platby za tovar a služby na čoraz väčšom počte miest..

Pokiaľ ide o oblasť výskumu, OPEN dúfa, že zostane v čele blockchainu a verí, že univerzity zohrávajú kľúčovú úlohu pri vytváraní nových prípadov použitia a vývoja v priemysle..

OPEN GitHub má k dnešnému dňu viac ako 800 záväzkov, vďaka čomu je vysoko rozvinutý. Ako projekt dosiahol taký vysoký záujem zo strany vývojárskej komunity?

OPEN má v skutočnosti viac ako 2 000 záväzkov z vývojových cyklov OPEN Chain a OPEN API! Tým sa projekt radí medzi najlepších 20 zo všetkých kryptomien, čo sa týka vývoja podľa Crypto Miso.

OTVORENÁ platforma

Aj keď sa mnoho projektov môže zamerať na marketing alebo humbuk, my sme vytrvalo vyvíjali skutočný a efektívny produkt, ktorý môžu používať tisíce vývojárov a spoločností. Od začiatku sme sa zameriavali na vývojárov, ako to ukazuje náš rastový fond vývojárov (20% ponuky tokenov) a naše neustále technické aktualizácie.

Ako to plánujete udržať??

Plánujeme vydať ďalšie nástroje, ktoré pomôžu ešte väčšiemu počtu vývojárov vrátane SDK a našej pripravovanej testovacej siete.

Môžete nás sprevádzať programom Token Swap? Prečo ste sa rozhodli začať to robiť?

Program výmeny žetónov je navrhnutý tak, aby vymenil náš existujúci žetón OPEN za náš nový pripravovaný žetón protokolu a zároveň odmenil našich najvernejších podporovateľov možnosťou ďalších bonusov. Výška bonusu sa určí podľa toho, keď držiteľ tokenu zaregistruje svoju peňaženku. Na zachytenie zostatkov peňaženky boli urobené snímky.

(Prosím pozri tu pre viac informácií)

Program OPEN v súčasnosti dosahuje veľký pokrok a napreduje míľnikmi cestovnej mapy. Môžete nám povedať ďalšie kroky týkajúce sa projektu?

OPEN sa v súčasnosti výrazne zameriava na partnerov technického rozvoja a integrácie. Po zverejnení nášho API teraz plánujeme vydať náš testnet v septembri a pokračovať v budovaní ďalších funkcií, z ktorých mnohé budú oznámené v najbližších týždňoch.!

Stanovíte ambicióznejšie časové osi s ohľadom na súčasný pokrok?

Sme v skutočnosti dostatočne pred našim pôvodným plánom. Už sme vydali naše API, dokumentáciu a generátor lešenia, pripravené na komerčné použitie. Plánujeme čoskoro uvoľniť našu testnet a agresívne testovanie, aby sme pochopili priepustnosť a škálovateľnosť.

Nedávno ste ohlásili založenie Open Blockchain Innovation Labs spolu s partnerstvom s Viterbi School of Engineering na University of Southern California. Chápeme, že toto rameno OPEN bolo založené na ďalšie preskúmanie inovácií blockchainu nad rámec súčasného projektu. Môžete sa podeliť o niečo, čo sa týka uskutočňovaného výskumu?

Ken SanghaToto je jeden z našich najzaujímavejších podnikov. Nielen skúmame a rozvíjame trendy, ktoré sú teraz veľké, ale aj to, čo sa môže stať veľkými v budúcnosti, aby sme skutočne vytvorili dlhodobú hodnotu a užitočnosť. Pripravujeme partnerstvá s viacerými univerzitami.

Niektoré prebiehajúce projekty, ktoré môžeme zverejniť, zahŕňajú krížové atómové výmeny a decentralizované výmeny.

Budete v budúcnosti spolupracovať s inými výskumnými fakultami a organizáciami?

Áno! Zostaňte naladení.

Rozumieme, že pri použití OPENu bude za transakčný poplatok 3%, ktorý sa použije na financovanie rastu vývojárov. Aj keď je to dôstojná vec, ako plánujete presvedčiť používateľov, že používanie platformy sa oplatí??

Tento poplatok sa nevracia späť do OTVORENIA. Poplatok sa vracia späť do fondu rastu vývojárov, aby sa mohli zapojiť a integrovať ďalší vývojári, ako aj rásť a pomáhať existujúcim vývojárom..

Čo ako generálny riaditeľ zaberá v OPEN najviac času a úsilia? Na čo si želáte, aby ste mali viac času?

Pretože sa toto odvetvie rýchlo vyvíja globálne na mnohých kontinentoch, určite cestuje za tým, aby mohol prísť ďalší vývoj pre OPEN.

Prial by som si, aby som mal viac času na spoznávanie nových projektov.

Ďakujem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me