Vitajte v spoločnosti KuCoin, najtvrdšieho konkurenta spoločnosti Binance

KuCoin je medzinárodná burza kryptomien založená z Hongkongu, ktorá v súčasnosti podporuje obchodovanie s 210 digitálnymi aktívami. Výnimočné na spoločnosti KuCoin je to, že zdieľajú 50% svojich celkových výnosov z poplatkov za obchodovanie s používateľmi, ktorí majú svoj token založený na burze. Podobným spôsobom ako Binance ponúka spoločnosť KuCoin relatívne nízke poplatky za obchodovanie a stimuly na držanie (alebo obchodovanie) svojej pôvodnej kryptomeny..

Už v roku 2011 začali zakladatelia skúmať technológiu blockchainu a v roku 2013 išli ďalej k budovaniu technickej architektúry pre KuCoin. O 4 roky neskôr začala burza s konečným cieľom „stať sa jednou z 10 najlepších najhorúcejších výmenných platforiem na svete“ do roku 2019.

Aj pri relatívne nedávnom uvedení na trh koncom roka 2017 sa spoločnosti KuCoin už podarilo prepracovať z nejasnej výmeny do 19. najväčší podľa objemu obchodov. Mnoho ľudí v krypto komunite je optimistických ohľadom rastu spoločnosti KuCoin, napríklad aktívny člen komunity „Crowd Conscious“, ktorý 5. januára napísal, „Iba 3 mesiace od ich expedície dosiahol KuCoin ohromných viac ako 300 000 registrácií používateľov – rastové číslo budeme počuť iba od spoločnosti Binance Exchange, ktorá za 6 mesiacov dosiahla viac ako 3 000 000.“

Čo sú akcie KuCoin (KCS)?

Akcie KuCoin (KCS) sú natívnou menou výmennej platformy KuCoin, ktorá umožňuje držiteľom profitovať z úspechu burzy. Spoločnosť KuCoin zohľadňuje množstvo používateľov KCS, ktoré majú pri distribúcii rôznych coinov. Čím viac KCS držíte, tým viac dividend dostanete.

Čo ak by ste pri držaní 1 mince získali každý deň viac ako 200 rôznych mincí?

Tento výplatný systém umožňuje používateľom prijímať pasívne príjmy iba podržaním. Zatiaľ čo však spoločnosť v súčasnosti zdieľa s používateľmi 50% výnosov z poplatkov za obchodovanie, je dôležité si uvedomiť, že percento vyplácané majiteľom KCS z týchto poplatkov za obchodovanie sa má v budúcnosti znížiť..

Výplata vstupuje do zostatkov používateľov každý deň o 0:00 (UTC + 8), a to až potom, čo účtovný tím vyhodnotí obchodné poplatky od každého obchodného páru na platforme. Preto je možné, že keď sa ráno zobudíte a pozriete sa na svoju celkovú rovnováhu na burze KuCoin, môžete si všimnúť, že držíte o niečo viac bitcoinov, nano, dragonchainov a ďalších pár stoviek žetónov. predtým nemal.

Kľúčové vlastnosti akcií KuCoin / KuCoin

 • Stimulačný bonus: Držitelia KCS dostávajú denné dividendy z kryptomeny
 • Užívateľsky prívetivý formát výmeny
 • Nízka štruktúra poplatkov: Rovnaký nízky obchodný poplatok 0,1% ako Binance (Bittrex účtuje 0,25%), obchodná zľava pre držiteľov KCS a nízke poplatky za výber
 • Zákaznícky servis nonstop: Zahŕňa webové stránky, horúcu linku, e-mail a ďalšie
 • Výhradné práva držiteľa KCS: Vyššie postavení používatelia KCS dostanú individuálne konzultačné služby pre investičné stratégie a rýchle služby zákazníkom
 • KCS je token ERC20
 • Početné obchodné páry: BTC, ETH, NEO, USDT, KCS, BCH
 • Zabezpečenie na burze: Vysokoúrovňový systém ochrany súkromia, majetku a prevádzkovej úrovne založený na bankových štandardoch. Tím dokonca berie do úvahy katastrofy tým, že má tri centrá a dve miesta
 • Budúca decentralizovaná výmena
 • Vysokovýkonný motor pre škálovateľnosť: Táto technológia umožňuje stokrát až tisíckrát prevahu z hľadiska efektívnosti v porovnaní s bežnými priemyselnými štandardmi, čo vedie k žiadnym oneskoreniam alebo oneskoreniam

Ako fungujú akcie KuCoin?

Dokument o projekte poskytuje skvelé vysvetlenie distribúcie akcií spoločnosti KuCoin. Ako už bolo uvedené, metódy distribúcie zohľadňujú množstvo KCS vo výmenných peňaženkách používateľa. Ďalej je uvedený príklad použitý v publikáciách, ktoré používajú obchodný pár ETH-BTC, ak používateľ drží čiastku 10 000 KCS.

príklad dividendy kucoinu

Vyššie si všimnete projekcie výnosov pre držiteľa 10 000 KCS (približne 80 000 dolárov v súčasnej hodnote okolo 8 dolárov). Príjmy sú nasledovné:

 • Denne: 0,00015 BTC & 0,0238 ETH
 • Týždenne: 0,0105 BTC & 0,16666 ETH
 • Mesačne: 0,045 BTC & 0,714 ETH
 • Ročne: 0,5475 BTC a 8,687 ETH

Nezabudnite, že ide iba o jeden obchodný pár z viac ako 200 obchodných párov na burze. Všetky z nich vyberajú poplatky za obchodovanie, ktoré sa rozdelia na účty používateľov podľa vzorca zobrazeného na zobrazenom obrázku. Používateľ, ktorý vlastní KCS, bude preto dostávať duálne kryptomeny z poplatkov od iných obchodných párov (napr. LTC / NEO).

Za každých 1 000 KCS, ktoré držíte, získate zľava z obchodného poplatku 1% maximálna suma obmedzená na 30%. Napríklad ak držíte 20000 KCS, získate zľavu 20%, ale držanie 50000 KCS vás maximalizuje s 30% zľavou.

graf obchodných párov kucoinov

Používateľská skúsenosť spoločnosti KuCoin & Rozhranie

Spoločnosť KuCoin odviedla skvelú prácu pri vytváraní užívateľsky prívetivého rozhrania bez toho, aby obetovala tabuľky, grafy a ďalšie informácie, ktoré by vás mohli zaujímať, aby ste mohli robiť informované investičné rozhodnutia.

rozhranie kucoinu

Burza je preložiteľná do 11 populárnych jazykov vrátane angličtiny, portugalčiny, holandčiny, mandarínčiny, japončiny, nemčiny a španielčiny. Obchodovanie je tiež ľahké a vyžaduje iba niekoľko kliknutí po tom, čo prejdete na kartu trhy, ktorá sa nachádza v hornej časti obrazovky.

V prípade, že potrebujete ďalšiu pomoc pri navigácii na burze, v pravom dolnom rohu obrazovky sa zobrazí bublina podpory. Nakoniec kliknutím na určitý pár (napr. KCS / ETH) vás program KuCoin presmeruje na podrobnejší pohľad na tento pár, ako je vidieť nižšie..

tmavé rozhranie kucoinu

O tíme

Ako je uvedené na ich oficiálna web stránka v ktorej je uvedených 12 hlavných členov: „Cieľom spoločnosti Kucoin je poskytovať používateľom transakčné a výmenné služby s digitálnymi aktívami, ktoré sú ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie, integrovať prémiové aktíva do celého sveta a budovať najmodernejšiu transakčnú platformu.“.

Generálny riaditeľ a zakladateľ Michael Gam je bývalým technickým expertom v spoločnosti Ant Financial, ktorá je pridruženou spoločnosťou čínskej skupiny Alibaba Group. Bol tiež vedúcim partnerom v internetových gigantoch typu MikeCRM a KF5.COM.

Prevádzkový riaditeľ, Eric Don, sa označuje ako „senior internetový výskumník, systémový architekt a hviezda internetového priemyslu“. Uvádza sa tiež, že je CTO a senior partner IT spoločností vrátane YOULIN.COM, KITEME a REINOT. Nie je však jasné, či tieto webové stránky skutočne existujú, pretože sa nezobrazovali vo vyhľadávaní Google alebo pri zadávaní domén webových stránok. Podľa jeho LinkedIn, v súčasnosti je technickým riaditeľom spoločnosti Youlin Network Technologies, napriek tomu sa o KITEME alebo REINOT nezmieňuje.

tím kucoinov

Spoločnosť KuCoin zdieľa ponuku mincí a udržateľnosť

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Podľa CoinMarketCap, existuje celková dodávka niečo cez 180 000 000 KCS s obehovou dodávkou niečo vyše 90 000 000 KCS. Zatiaľ čo celková výška emisie KCS bola pôvodne 200 miliónov, tím KuCoin sa rozhodol prejsť programom „spätného výkupu“, ktorý každý štvrťrok využíva najmenej 10% čistého zisku na spätný výkup KCS a ich likvidáciu, kým nebude existovať zostáva iba 100 miliónov KCS.

tokenový graf kucoinov

Tri fázy distribuovali 35% KCS zakladateľom, 15% priemyselným hviezdam a anjelským investorom a 50% všetkým používateľom. Podľa bielej knihy je 70 miliónov KCS vydaných zakladateľom „predmetom štvorročného obdobia blokovania od 2. septembra 2017 do 2. septembra 2021. Zakladateľom je zakázané akýmkoľvek spôsobom previesť alebo predať svoje podiely v KCS. 2. september 2018. “ 30 miliónov KCS pre majiteľov priemyslu a anjelských investorov sa uberá podobným smerom, avšak vzťahuje sa na ne iba dvojročná lehota blokovania. KCS zakúpené počas ICO prešli na burzu 2. septembra 2017, pretože nepodliehali blokovaniu.

História obchodovania s akciami KuCoin

Dokument spoločnosti KCS tvrdí, že sa začal obchodovať koncom roku 2017 za zhruba 70 centov a do začiatku januára zostal relatívne stagnujúci. Kryptomena dosiahla ATH viac ako 20 dolárov a poklesla o viac ako 50% na súčasnú úroveň obchodovania okolo 8 dolárov. Tento graf odráža celkovú volatilitu trhu s kryptomenami a zdôrazňuje medvedí trh, ktorý nasledoval v polovici januára.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkcia () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = pravda;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = KCS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Kde si môžete kúpiť akcie KuCoin?

KCS je možné kúpiť iba od spoločností oficiálna výmenná stránka. Registrácia je pomerne jednoduchá, ale na obchodovanie za KCS budete musieť vložiť počiatočné kryptomeny do svojej peňaženkovej burzy KuCoin, ako sú BTC, ETH, NEO a / alebo BCH..

Kde môžete uložiť akcie KuCoin?

KCS je token ERC20, čo znamená, že ho môžete uložiť na hardvérové ​​peňaženky, ktoré podporujú blockchain Ethereum, ako sú Ledger Nano S a Trezor. Môžete ho tiež uložiť na MyEtherWallet (MEW). Ďalšie peňaženky nájdete v našom sprievodcovi, Najlepšie ethereové peňaženky.

Záver

Podľa CoinMarketCap je OKEx v súčasnosti najväčšou burzou na svete s objemom obchodov 24 hodín vyše 2 miliárd USD. Aj keď KuCoin bledne v porovnaní s OKEx s objemom obchodov okolo 128 miliónov USD, môže pokračovať v masívnom lákaní nových používateľov a pohybovať sa na prvých 10 miestach. Takto by sme sa dostali blízko k 3. priečke Binance (1,7 miliárd USD), ktorá by prekonala súčasný 10-bodový HitBTC (475 miliónov USD).

Ak vezmeme do úvahy dramatický nárast záujmu o kryptomeny na celom svete a skutočnosť, že burzy kvôli nedostatku škálovateľnosti zatvárajú svoje brány pred novými používateľskými účtami, nebolo by nerozumné byť svedkami úspechu tejto burzy a jej pôvodnej kryptomeny, KCS..

Ďalšie informácie a informácie o projekte získate po kliknutí na nasledujúce odkazy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me