BitClave: Nový token digitálnych médií v bloku

BitClave ponúka decentralizovaný vyhľadávací nástroj, ktorý eliminuje akýchkoľvek sprostredkovateľov reklamy tretích strán s cieľom vytvoriť silný a efektívnejší vzťah medzi podnikmi a spotrebiteľmi.

BitClave bojuje za príčinu „vrátenia internetu“ zo súčasnej technologickej oligarchie a jeho poskytnutia ľuďom všetkým na jednej súdržnej platforme.

bitclave

Tento decentralizovaný vyhľadávací nástroj pomôže používateľom chrániť ich údaje a lepšie nájsť to, čo hľadajú, zatiaľ čo firmy budú môcť inzerovať nákladovo efektívnejšou a efektívnejšou rýchlosťou.

Čo je to BitClave?

BitClave si kladie za cieľ vytvoriť trh s otvoreným vyhľadávaním, aby boli ceny reklamy transparentné a spravodlivé. Systém, ktorý BitClave navrhuje, by vylúčil sprostredkovateľov tretích strán, ako je Google AdWords, ktorí by oddelili spotrebiteľov a marketingových pracovníkov.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZQlQv4zi6YI]

Vo svete vyhľadávania BitClave by podniky boli schopné osloviť svoje cieľové publikum s mimoriadne vysokou mierou špecifickosti. Toto zacielenie na hyper-zameranie by umožnilo podnikom získať viac peňazí za ich reklamné peniaze a tiež začať zobrazovať spotrebiteľom vysoko relevantné reklamy. Napríklad ak ste štúdiom jogy, v podstate by ste dokázali nájsť každého, kto sa venuje joge, a posielať mu vaše reklamy.

Aj keď túto funkciu možno do istej miery vykonávať pomocou tradičných metód PPC (platba za kliknutie), stále vedie k veľkému plytvaniu. Firmy nakoniec nakrútia hromadu reklám na všeobecné publikum a dúfajú v najlepšie. Systém BitClave by bol oveľa presnejší.

bitclave

Systém BitClave by používal formu stimulovaného vyhľadávania, kde by sa ľuďom zobrazovali reklamy iba v prípade, že majú o ne záujem. Týmto spôsobom je nielen ľahšie dosiahnuteľné cieľové publikum firmy, ale je aj rozohriate a oveľa bližšie k nákupu..

Povedzme napríklad, že hľadáte nový dom. Začnete hľadať na platforme BitClave a potom sa vám začnú zobrazovať reklamy od realitných kancelárií, ktoré zodpovedajú vašim kritériám. Nielen že by ste mali kurátorské a konkrétne reklamy, ale tiež by ste zarobili CAT, token BitClave, keď s nimi budete pracovať..

Pretože náklady na uskutočnenie predaja sú v systéme BitClave oveľa nižšie, podniky by boli schopné priniesť väčšiu hodnotu v podobe skúšobných ponúk, vzoriek a zliav. Tieto stimuly by tiež dostali vyššiu mieru odozvy, čo by ďalej posilnilo vzťah medzi podnikmi a spotrebiteľmi.

ekosystém aktívneho vyhľadávania bitclave

To všetko by nastalo bez toho, aby sprostredkovateľ tretej strany ťažil z obrovských ziskov v percentách výdavkov na reklamu alebo údajov používateľov. Ekosystém BitClave pomôže spotrebiteľom udržať si kontrolu nad ich dátami a dá im možnosť prezradiť osobné informácie podnikom.

Konkurencia

BitClave sa pripája k niekoľkým ďalším tokenom založeným na digitálnych médiách v snahe čeliť digitálnemu svetu.

Samotný reklamný priemysel stojí za to 550 miliárd dolárov, leví podiel má Facebook a Google. Mohlo by sa zdať mimoriadne ambiciózne pokúsiť sa osloviť spoločnosti ako Google, Facebook, Microsoft a Baidu, ale to je v krypto revolúcii bežná poznámka..

Keď sa na chvíľu vzdialite od zamerania iba na BitClave a uvedomíte si ďalšie projekty v priestore, mohli by ste začať vidieť iskry.

Steemit: Táto platforma sa snaží narušiť priestor na vytváranie obsahu, kde sú používatelia motivovaní kompenzáciou, aby písali a interagovali s obsahom ďalej Steemit.com.

BAT: Token základnej pozornosti sa tiež snaží vysporiadať s reklamným svetom a ponúka platformu, kde sa používateľom venuje pozornosť za sledovanie reklám a vlastníci získavajú väčšinu výnosov z reklám priamo..

AdEx: Cieľom tejto výmeny reklám založenej na blockchaine je narušiť prostredie online reklamy v boji proti reklamným podvodom, ochrane súkromia a súhlasu s prijímaním konkrétnych sponzorovaných správ..

Aj keď by sa vyššie uvedené projekty dali technicky považovať za konkurenciu, všetky majú za cieľ vykoreniť súčasné reklamné prostredie. Keďže spoločnosti Facebook a Google dostávajú 73% všetkých online reklamných dolárov, ciele sú jasné.

Tím bitclave

BitClave bola založená v roku 2016 a ústredie má v Mountain View v Kalifornii. Aby to bolo ešte zaujímavejšie, prevádzkuje sa mimo hlavného kampusu spoločnosti Google. To dáva BitClave príležitosť zamestnať špičkové talenty z okolitých oblastí.

tím biteclave

Výkonný riaditeľ je Alex Bessonov. Bessonov má skúsenosti s prácou s akcelerátormi spustenia, ako aj so softvérovým inžinierom v spoločnostiach Microsoft, eBay a Informatica..

CTO spoločnosti BitClave je Patrick Tague. Spoločnosť Tague má skúsenosti s mobilným, zabudovaným a bezdrôtovým zabezpečením.

História obchodovania s BitClave (CAT)

Pri písaní tohto článku je BitClave na veľmi zaujímavom mieste. Projekt nedávno získal 25 547 000 USD v úspešnom ICO, ktoré trvalo od novembra do decembra. V súčasnosti je kótovaná na niekoľkých malých burzách a zaznamenala výrazný nárast.

bitclave CMC

Výmenný kurz v čase ICO sa pohyboval okolo 0,07 USD / token a počas prvých pár dní na trhu výrazne vyskočil.

Aj keď BitClave ešte nezasiahol niektoré z väčších búrz, stále sa zdá, že má dostatok priestoru na rast.

Záverečné myšlienky

BitClave v súčasnosti vstupuje do fázy po ICO a ak je jeho ICO náznakom, zdá sa, že bude naďalej venovať pozornosť snehovej gule v komunite kryptomien.

bitclave rozhranie

Vyskúšajte ich biely papier dozvedieť sa viac o projekte a jeho mieste v celkovom svete digitálnych médií.

Úspech BitClave v blízkej budúcnosti bude spojený s jeho schopnosťou rozšíriť svoju užívateľskú základňu a preukázať ďalšiu užitočnosť pre svoj token.

Podcast: Prehrať v novom okne | Stiahnuť ▼

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me