Sú to už tri roky, čo mysle v pozadí platformy Minergate videli potrebu vyrovnať podmienky ťažby tým, že používateľom počítačov umožnia kombinovať ich výkon CPU na ťažbu kryptomien. Tieto kooperatívne ťažobné fondy umožňujú jednotlivcom ťažiť kryptomeny so ziskom v čase, keď na celom svete stále pribúdajú veľké centrá pre dolovanie dát za niekoľko miliónov dolárov. Aby sme lepšie pochopili význam projektu Minergate, urobme si chvíľu chvíľu a preskúmajme súčasnú banskú krajinu.

Nie tak decentralizovaný kryptomarket

Dnes je ťažba veľkým biznisom a pokiaľ nie ste pripravení vyčleniť nejaké vážne peniaze z nového hardvéru, môže byť pre vás ťažké vo vašom okolí výnosne ťažiť kryptomenu. Baníci používajú špeciálne navrhnuté ťažobné súpravy ktoré sú pri ťažbe oveľa efektívnejšie ako bežné PC. Okrem tejto novej technologickej bariéry sa na celom svete objavovali obrovské ťažobné zariadenia. Tieto gigantické zariadenia obsahujú až 15 000 ťažobných súprav na jednom mieste a mnohé z nich spotrebúvajú toľko energie ako malé mesto..

Vďaka všetkým týmto vývojom v banskej aréne sa zdá byť takmer nemožné, aby jednotlivci ťažili kryptomenu z domáceho počítača alebo notebooku.

Minergate Is Born

Bolo to v marci 2014, keď spoločnosť Minergate po prvýkrát predstavila svetu koncept verejných banských bazénov. Banské združenia pracujú kombináciou výpočtovej sily všetkých počítačov v sieti a následným rozdelením ziskov. Toto umožňuje osobe ťažiť pomocou svojho domáceho CPU alebo GPU, čím eliminuje potrebu veľkých investícií do nastavenia ťažobnej súpravy..

domovská stránka minergate

Minergate uľahčuje ťažbu kryptomien

Čo je Minergate?

Spoločnosť Minergate bola založená ako prvý verejný banský fond pre kryptomeny využívajúci protokol CrytoNote. Dnes to zahŕňa širokú škálu mincí. Môžete ľahko ťažiť niekoľko najpopulárnejších kryptomien na trhu, vrátane:

  • Bitcoin
  • Zcash
  • Ethereum
  • Bytecoin
  • Litecoin
  • DigitalNote
  • Monero

Proces registrácie Minergate je zjednodušený a nevyžaduje žiadne počiatočné poplatky. V skutočnosti platíte poplatky iba za mince, ktoré vyťažíte.

Štatistiky minergate

Minergate od svojho založenia posilnil niekoľko pôsobivých štatistík a na doterajšom využívaní platformy profituje viac ako 500 000 ťažiarov. Minergate tiež denne prijme okolo 2 000 nových registrácií. Vďaka ľahkému použitiu a otvorenej povahe je platforma ideálne vhodná pre všetkých, ktorí majú záujem o ťažbu kryptomien s rozpočtom..

Minergate-pooling

Vyťažte BTC z domáceho počítača alebo notebooku

Minergate nie je sám v ťažobnom priestore kryptomeny a pre potenciálneho baníka existuje veľa možností, ktoré je potrebné zvážiť. Minergate má niekoľko jedinečných funkcií, vďaka ktorým vyniká medzi konkurenciou.

Automatizovaná zlúčená ťažba – inteligentná ťažba

Nemalo by byť veľkým prekvapením, keď sa dozvieme, že chlapci, ktorí ako prví priniesli na trh koncept verejného ťažobného bazéna, vylepšili svoj dizajn. Platforma Minergate je vybavená funkciou Smart Mining, ktorá počíta súčasné hašovacie rýchlosti siete a úroveň výkonu vášho počítača s cieľom určiť najvýnosnejšiu mincu na ťažbu..

Po spustení tento protokol automaticky vyberie najvýnosnejšiu mincu v danom okamihu a prepne na inú, ak už vybraná nie je najlepšou voľbou. To umožňuje budúcemu baníkovi ťažiť viac mincí iba pomocou domáceho počítača. Poskytuje tiež používateľom Minergate väčšiu flexibilitu na platforme.

Dvojfaktorová autorizácia

Bezpečnosť v kryptopriestore je prvoradá a spoločnosť Minergate obsahuje dvojfaktorovú autorizáciu spoločnosti Google, aby vám poskytla ďalšiu vrstvu ochrany. Táto funkcia zabezpečenia vyžaduje, aby ste vo svojom mobilnom zariadení sprístupnili časovo citlivý kód, ktorý zaručí, že sa pokúšate vstúpiť do účtu.

2-faktor-btc

Dvojfaktorová autorizácia pridáva vrstvu zabezpečenia

Čisté mince

Všetky mince odmenené na platforme Minergate sú čisté mince v tom, že všetky pochádzajú priamo z odomknutých blokových odmien. Týmto spôsobom poskytuje Minergate svojim používateľom skutočný zážitok z ťažby.

Cloudová ťažba

Spoločnosť Minergate vlastní jedny z najväčších ťažobných zariadení na svete a používatelia si môžu zvoliť ďalšie prenájmy Hašovacia sila zlepšiť svoje výsledky ťažby priamo z rozhrania platformy. Spoločnosť Minergate zaručuje nepretržitú ťažbu z ich vrtných súprav a vzhľadom na veľkosť niektorých ich ťažobných zariadení je ľahké vidieť, ako by mohli túto úlohu dosiahnuť. Konkurencia zahŕňa spoločnosti ako Genesis Mining.

Minergate – brána k ťažbe kryptomien v roku 2018

Chcete sa pustiť do ťažby? Minergate je jedným z najjednoduchšie a najefektívnejšie spôsoby, ako to dosiahnuť. Táto platforma sa ukázala byť silnou silou v krypto komunite a keďže sa ťažobný sektor neustále rozvíja, mali by ste očakávať viac technologického pokroku v oblasti ťažby domácich PC..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me