Čo je Cindicator?

Cindicator spája proces strojového učenia a analýzy trhu pre správu aktív a finančné analýzy. Tím Cindicator dabuje tento prediktívny model človek / stroj Hybrid Intelligence, pretože kombinuje umelú inteligenciu s názormi ľudských analytikov „na efektívne riadenie kapitálu investorov v tradičných finančných a kryptomarketoch“.

Ekosystém spoločnosti Cindicator pozostáva z viac ako 50 000 finančných analytikov s odbornými znalosťami, ktoré zahŕňajú všetky trhy s menami, akciami a kryptomenami. Týmto analytikom sú kladené otázky prostredníctvom platformy projektu a ich odpovede sú vážené a hodnotené pomocou strojového učenia. AI potom formuluje analýzu trhu, z ktorej potom môžu mať členovia komunity Cindicator výhody prostredníctvom rôznych obchodných nástrojov.

Členovia komunity a predpovede riadia svoje operácie pomocou aplikácie platformy a spoločnosť Cindicator spravuje združovanie aktív a finančné prostriedky, aby svojim prispievateľom spravodlivo kompenzovala. Spoločnosť mala v septembri svoje ICO, ktoré z regulačných dôvodov vylúčilo amerických investorov, ale jej aplikácia je v prevádzke od roku 2015.

Cindicatorov model sa v súčasnosti používa iba na trhové trendy a predpovede, ale iba ako projekt biely papier obsahuje teoretické aplikácie pre vedeckú analýzu, podnikové a obchodné riešenia a predpovede politických udalostí.

Teraz, keď ste pripravení na informácie o holých kostiach, pripravme sa na nejaké mäso.

Ako to funguje

Ako sme stručne preskúmali vyššie, Cindicatorov model sa skladá z dvoch hlavných komponentov: ľudská analýza a umela inteligencia. Dohromady Cindicatorova umelá inteligencia spracováva predpovede analytikov, aby poskytla svojim používateľom presnejšie predpovede udalostí. Jeho hybridná inteligencia sa v podstate zameriava na využitie intelektuálnej sily človeka s výpočtovou silou strojového učenia na zabezpečenie presnejších analýz trhu..

Môžeme sa teda pozerať na to, že Cindicatorov ekosystém má trojakú štruktúru. Základom tohto ekosystému sú profesionálni analytici, umelá inteligencia vytvára nad týmto základom robustný produkt a držitelia tokenov Cindicator (široká komunita) z tejto práce ťažia vďaka použitiu finálneho produktu..

ekosystém cindikátorov

1. časť: Mužcindikátor predpovedať

Platforma Cindicator sa môže pochváliť decentralizovanou komunitou zhruba 52 000 profesionálnych a neprofesionálnych analytikov. Títo analytici tvoria chrbticu Cindicatorovej anatómie, bez ktorej by celé telo nemohlo fungovať.

V rámci systému Cindicator analytici monetizujú svoje intelektuálne úsilie, analýzu trhu a finančné predpovede tým, že prispievajú do ekosystému. Tím dabuje túto vrstvu ekosystému platformou kolektívnej inteligencie. Táto platforma čerpá predpovede z rôznych hľadísk na zmiernenie subjektívnych alebo zaujatých predpovedí a na všeobecné skupinové myslenie..

Na zhromažďovanie odpovedí vytvára aplikácia Cindicator pre svojich analytikov sériu každodenných otázok. Každému analytikovi sú kladené otázky na základe jeho oblasti záujmu / odbornosti. Napríklad ak obchodujete s cennými papiermi cindikátor pre profesionálovCindicator, môžu sa ti zobraziť otázky ako „Čo bude sv&Cena P 500 bude na konci týždňa? “ alebo „Klesnú akcie Netflixu pod 250 dolárov pred dosiahnutím 255 dolárov?“. Ak ste aktívnym obchodníkom s kryptomenami, môžete dostať otázky ako „Zníži alebo stúpne cena Etherea v nasledujúcich dvoch dňoch o 10%?“ alebo „Vstúpi Stellar Lumens do konca mesiaca do 5 najlepších mien podľa trhového stropu?“.

Analytici na platforme Collective Intelligence sú motivovaní k poskytovaniu najpremyslenejších a presných prognóz, pretože správne odpovede môžu byť odmenené. Hodnotenia sa môžu zvyšovať alebo znižovať na základe presnosti predikcie a všetky hodnotenia sa finalizujú každý mesiac. Na konci každého mesiaca sa peňažná výhra z fondu financovania Cindicator rozdelí medzi najlepšie hodnotených prognostikov daného mesiaca. Ratingy sa potom do budúceho mesiaca resetujú, aby sa všetci analytici dostali na rovnocennú konkurenčnú pozíciu.

Časť 2: Stroj

Umelá inteligencia spracováva predpovede z platformy kolektívnej inteligencie. Strojové učenie (ML) potom prevádza tieto nespracované údaje spolu so všeobecnými údajmi o trhu do tisícov modelov, aby presnejšie predpovedali pohyby na finančných trhoch.

AI za týmto účelom meria takzvanú váhu dôvery každého analytika. Toto meranie je prevzaté z kolektívnej presnosti a záznamov predpovedí analytika, rozpätia zisku alebo straty z každého prognózovaného „obchodu“ a prediktívneho modelu, ktorý porovnáva pravdepodobnosť predikcie v porovnaní s ostatnými prognostikmi. Strojové učenie sa na platforme je tiež dynamické a neustále vyvíja svoje modely, aby čo najlepšie využívalo nespracované údaje, ktoré zhromažďuje. To zahŕňa testovanie viacerých obchodných stratégií a hypotéz, ako aj neustále testovanie rôznych modelov s cieľom prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu.

Modely, ktoré vyrába Cindicator ML a AI, je možné v zásade rozdeliť do dvoch kategórií: superpredcastingové modely a múdrosť modelu davu.

S prvou z nich kombinuje Cindicator prognostiky a ich predpovede do klastrov. Pri formulovaní týchto zoskupení AI zoskupuje prognostikov na základe prediktívnych podobností (napr. Býčie predpovede vs. medvedie predpovede, tí, ktorí používajú fundamentálnu analýzu vs. tí, ktorí používajú technickú analýzu, atď.). AI tiež skúma vzorce správania v týchto skupinách, napríklad to, ako často robí analytik chybu alebo ako reaguje na zmenu trhových trendov.

Pre múdrosť modelu davu vytvára Cindicator rôzne modely pomocou predpovedí všetkých prognostikov. Táto analýza konglomerátu je zahrnutá do analýzy trhových trendov v reálnom čase a robustnosť každého modelu sa overuje prostredníctvom ich úspešnosti, aby sa z nepresných vyradili presné údaje..

Časť 3: Spoločenstvo

Keď Cindicatorova AI spracuje nespracované údaje do svojich modelov strojového učenia, držitelia tokenov Cindicator môžu využívať plody práce Hybrid Intelligence.

V závislosti na tom, koľko tokenov Cindicatoru má člen komunity k dispozícii, má prístup k analytickým produktom, indikátorom, obchodným signálom a hodnotiacemu systému platformy. Patria sem ukazovatele pravdepodobnosti trhových udalostí, trhové indexy, analýzy trhu a zdroje obchodovania, ako sú napríklad roboty a API.

Niektoré konkrétne príklady týchto služieb zahŕňajú Cindicator Bot 1.0 a Cryptometer Bot 2.0. Títo roboti poskytujú svojim používateľom okrem iných výhod aj ukazovatele obchodovania v reálnom čase, časovo citlivé upozornenia na trh a hodnotenie aktív.

úrovne cindikátora

Držitelia tokenov majú prístup k zložitejším službám na základe ich podielu v Cindicator prostredníctvom tokenu CND. Držitelia tokenov platia poplatok za výkon vo vzťahu k úspechu prediktívnej analýzy spoločnosti Cindicator. Tieto poplatky sú potom pridelené fondom financovania, ktoré idú na platby prognostikom platformy Collective Intelligence Platform. Tieto fondy sú navyše doplňované z investičného portfólia spoločnosti na základe jej modelov strojového učenia, ako aj platieb používateľov za konkrétne obchodné nástroje a analýzy..

Cindicator Markets

Cindicator, ktorý v septembri vyšiel zo svojho ICO, zaznamenal pomerne krotký trhový rast a vo väčšine Q4 2017 sa pohyboval medzi 0,01 až 0,02 dolára. Počas novoročnej korekcie to v januári trvalo výprask, keď pokleslo na 0,05 USD z historického maxima 7. januára 0,20 USD.

cndmarket

Rýchlo sa však vrátilo späť a v čase písania tohto článku sedelo na pohodlných 0,23 dolára po tom, čo sa dotklo nového maxima 0,33 USD. Tento cenový nárast spôsobil, že aktíva zasahujú do top 70 po tom, čo sa minulý týždeň dostali do top 100.

Kde kúpiť, kde uložiť

Cindicator v súčasnosti obchoduje na burzách Binance, HitBTC a Mercatox pre BTC a ETH, hoci Binance predstavuje viac ako 96% z celkového objemu obchodov (78,13% pre BTC a 18,41% pre ETH).

Mince je token ERC20, takže každá peňaženka kompatibilná s ERC20 by vás mala mať krytých, napríklad MyEtherWallet, Meta Mask alebo Parity. Ak máte Ledger Nano S alebo Trezor, tieto fungujú tiež a odporúčame ich ako najbezpečnejšiu možnosť ukladania.

Záverečné myšlienky

Cindicator je celkovo jedným z mála jedinečných projektov v kryptofére. Nie je to moc podobné a jeho model Hybrid Intelligence je taký nový, že je prekvapujúce, že sa v komunite nezískal viac..

Navyše projekt nie je vapourware – jeho platformu môžete dnes začať používať, ak chcete. Aplikácia Cindicator je aktívna od roku 2015 a členovia komunity aktívne zarábajú na svojich analýzach trhu a obchodných robotoch.

Tím zverejnil aktualizovaný plán na svojom strednom blogu koncom decembra a v roku 2018 dôjde k rozšíreniu obchodných nástrojov a produktov spolu s vylepšenou marketingovou kampaňou.

Cindicator sa snaží zefektívniť odvetvie 50 miliárd dolárov v oblasti trhových dátových služieb a analýzy. Majú funkčný produkt a plánujú tento produkt vylepšiť. Pretože obchodovanie s kryptomenami naďalej dozrieva, očakávajte, že s ním dozrie aj Cindicator. Okrem finančných sľubov ide o inovatívny projekt a vždy je osviežujúce nájsť niečo také zaujímavé v priestore, ktorý niekedy môže zapáchať nadbytočnosťou.

Dodatočné zdroje:

Webová stránka

Biely papier

Blog

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me