Existuje viac ako denné obchodovanie

Odkedy bol svet prvýkrát predstavený s bitcoinmi pred 9 rokmi, zaznamenal kryptomarket úžasný rast. Spolu s touto rýchlou expanziou rástol aj počet obchodných príležitostí s bitcoinmi.

Aj keď je trochu populárne, denné obchodovanie môže byť stresujúce a volatilita trhu môže zmiasť aj tých najskúsenejších kryptoinvestorov. Našťastie, aj keď obchodovanie s krypto nie je vaša šálka čaju, stále existuje veľa obchodných príležitostí v bitcoinoch, do ktorých sa môžete zapojiť, aby ste sa pričinili o ďalšie prijatie kryptomeny a vložili do vrecka nejaké ďalšie satoshi..

bitcoin-obchodné-príležitosti-1

Volatilita bitcoinov prostredníctvom Amerického inštitútu pre ekonomický výskum

V závislosti od vášho rozpočtu môžete zistiť, že niektoré z týchto obchodných príležitostí sú pre vás tie pravé. BTC sa stáva hlavným prúdom a nie je tu dostatok podnikateľských príležitostí. Ďalej uvádzame iba niekoľko ziskových podnikov, ktoré je potrebné zvážiť.

Bitcoinové obchodné príležitosti – začnite ťažbu

Áno, ťažba BTC je v roku 2018 stále zisková, ale aby ste mohli podnik rozbehnúť, budete musieť vynaložiť značné investície.

Kvôli konkurenčnej povahe ťažobného sektoru však skôr, ako začnete, budete chcieť investovať do nejakého kvalitného ťažobného hardvéru, ako sú ťažobné čipy GPU alebo ASIC. Obe tieto možnosti vám poskytnú oveľa lepšie výsledky ako priamy pokus o proces z vášho procesora a pripojením sa k banskej oblasti môžete využiť svoje úsilie s ostatnými členmi skupiny na rozdelenie ziskov.

Budete musieť vziať do úvahy náklady na elektrinu vo vašej oblasti, pretože väčšina ťažobných súprav môže počas prevádzky spotrebovať okolo 1 000 W alebo viac energie. To môže pohltiť vaše zisky a urobiť z celého podniku krach. Vyhnite sa tomuto scenáru výberom miesta s obnoviteľnou alebo veľmi lacnou elektrinou.

Tovar BTC

Existuje vážny dopyt po BTC tovar. Všetko, čo predstavuje teraz známe logo BTC, je horúcou komoditou na trhu a používatelia BTC nikdy nemôžu získať toľko tovaru, aby ukázali svetu svoju lásku k vízii Satoshi. Umelec môže vytvárať košele, plagáty, nášivky, šetriče obrazovky atď. Súvisiace s BTC a okrem toho, že bude môcť voľne používať logo BTC, môže tiež využiť jednu z mnohých platforiem s obsahom blockchainu na bezpečné ponúkanie svojich produktov..

Platby remitencií

Služby poukazovania BTC zaznamenávajú globálny úspech. Krajiny ako napr India závisí do veľkej miery od platieb prevodov peňazí a podľa toho, kde žijete, môžete zistiť, že vo vašej oblasti je táto služba skutočne nevyhnutná. Remitenčné odvetvie manipuluje s obchodnými miliardami dolárov a BTC je dokonale vhodný na to, aby pomohol ľuďom dosiahnuť vyššiu úroveň služieb v porovnaní so súčasným obchodným modelom..

BTC bankomat

Bankomaty BTC sú mnohými považované za chýbajúci článok v kryptopriestore. Tieto jednotky nie sú príliš drahé a môžete dosiahnuť skutočný zisk tým, že ľuďom ponúknete možnosť kúpiť si ich BTC priamo z kiosku. Najlepšie na tom je; väčšina štátov neumožňuje týmto bankomatom vybavovať výbery fiat mien, takže sa už nikdy nemusíte báť naplniť stroj hotovosťou.

bitcoin-obchodné-príležitosti-bankomat

BTC bankomat

Spracovatelia platieb

Každý vlastník firmy sa môže priamo zapojiť do krypto priestoru pridaním kryptografického platobného procesora. Spracovanie kryptomien sa za posledný rok stalo veľmi populárnym a väčšina procesorov vám dáva možnosť prijímať viac druhov kryptomien. Najlepší spracovatelia platieb vám dokonca umožňujú rozhodnúť sa vybrať svoje prostriedky v BTC alebo fiat mene. To eliminuje akúkoľvek stratu finančných prostriedkov v dôsledku fluktuácií trhu BTC.

HODL

To HODL alebo Hold On for Dear Life, je fráza, ktorá popisuje investora BTC, ktorý jednoducho kúpi BTC a drží ho. Táto stratégia má nejaký vážny zmysel. Vyťažených bude iba 21 miliónov BTC a v obehu je ich už viac ako 17 miliónov. To znamená, že je veľmi dobrá šanca, že cena BTC bude naďalej stúpať, pretože tento nedostatok zasiahne ťažobné odvetvie.

Skupiny BTC

Investícia založená na blockchaine skupiny sa objavujú po celom svete. Tu sa môžu podobní kryptoinvestori stretnúť a diskutovať o budúcich projektoch a vývoji na trhu. Organizácia skupiny zameranej na stretávanie s blockchainom môže byť veľmi lacná a ľudia, ktorých stretnete, by sa v prípade úspechu niektorého z vašich spoločných podnikov mohli nakoniec stať celoživotnými obchodnými partnermi. Väčšina blockchainových skupín si účtuje malý členský poplatok, čo tiež môže prispieť k celkovej ziskovosti tohto podniku.

Staňte sa profesionálnym obchodníkom

Ak patríte k jednotlivcom, ktorí zaznamenali veľký úspech v obchodovaní na kryptomarkete, potom možno budete chcieť zvážiť správu fondu. Na trhu sa objavuje množstvo krypto platforiem, ktoré využívajú technológiu blockchain, aby sa ktokoľvek mohol stať správcom fondu. Používatelia si môžu overiť úroveň zručností svojho manažéra prostredníctvom blockchainu. Týmto spôsobom môžu investori s istotou vložiť svoje prostriedky do portfólia správcu.

Bitcoinové obchodné príležitosti sú všade

Stačí kreatívna myseľ a jednoduché pochopenie toho, ako kryptomeny fungujú, aby našli ziskové bitcoinové obchodné príležitosti vo vašej oblasti. Decentralizovaný trh tu zostane a všetci tí, ktorí investujú múdro, určite zúročia, pretože BTC pokračuje v mainstreame.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me