Stránky s výmenou bytecoinov sú čoraz početnejšie, pretože kryptomeny zamerané na ochranu osobných údajov stále dozrievajú. Pokiaľ však ide o objem, existuje jasný vodca a často môže byť najlepšie obchodovať tam, kde je akcia.

Bytecoin (BCN) je jedinečná kryptomena, ktorá od svojho počiatku v roku 2012 zvýšila snahu o úplné súkromie a anonymitu. Spoločnosť Bytecoin, ktorá vznikla ako vidlica Monero, ako prvá prijala technológiu Cryptonote ako hlavný pilier projektu. Bytecoin nasadením Cryptonote a pridružených Ring Signatures vytvára ekosystém súkromných a nevystopovateľných transakcií, ktoré mu v jeho začiatkoch prerezávali zuby v temnom webe..

Cieľom spoločnosti Bytecoin je dnes nájsť priestor vo väčšej aréne so zvláštnym zameraním na narušenie súčasného finančného systému ako celku a na poskytnutie riešení pre nový model. “efektívnejšie ako súčasné“.

Výmeny bytecoinov – kde nakupovať, predávať a obchodovať s bytecoinmi

V súčasnosti existuje celá škála online búrz, ktoré vám pomôžu zmeniť vaše doláre alebo kryptomeny za Bytecoin. Ale aby ste pomohli zúžiť výber a trochu vyčistiť vodu, môže byť efektívnejšie sledovať hlasitosť.

Bytecoinové burzové trhy podľa objemu

Percentuálna distribúcia objemu na burze bytecoin na CoinMarketCap

Výmeny, ktoré sa zaoberajú vysoký objem obchodovania s kryptami budú často schopní poskytnúť svojim používateľom najväčšiu likviditu a páry. Celkovo najaktívnejšia výmena však nemusí byť nevyhnutne v prípade akcie pre bytecoiny. Zoberme si napríklad burzu kryptomien OKEx. OKEx je burza číslo päť podľa celkového objemu obchodu a má Bytecoin ako zoznam. OKEx však predstavuje iba necelé percento z celkového objemu zobchodovaného Bytecoinu.

Burza bytecoinov, ktorá vládne v čase písania tohto článku, je zďaleka HitBTC. Ale vydržte, existuje niekoľko ďalších výmen, ktoré by sa mali zvážiť. Možno už obchodujete s Binance alebo ste počuli dobré veci o Poloniexe a chcete vyskúšať ich služby. Napriek levímu podielu na objeme, ktorý sa deje na HitBTC, existujú ďalšie burzy bytecoinov, o ktorých by ste mali vedieť.

Výmeny za obchodovanie vašich kryptomien za bytecoiny

Primárnou metódou obchodovania na bytecoinovej burze bude nákup a predaj bytecoinu s inými kryptomenami. BCN / BTC, ktorý umožňuje obchodovanie s bytecoinmi a bitcoinmi, bude pravdepodobne najlepšou voľbou na získanie vašich bytecoinov, najmä ak už nejaké bitcoiny držíte.

Proces používania bitcoinu na nákup bytecoinu je dosť priamy. Po registrácii na burze podľa vášho výberu preveďte bitcoiny, ktoré chcete použiť vo svojej novej peňaženke poskytnutej na burze. Keď bude váš vklad pripravený na použitie, môžete obchodovať s párovaním BCN / BTC za cenu, ktorú hľadáte.

Rovnako ako v prípade akejkoľvek výmeny v súčasnosti, dôrazne zvážte presunutie vášho novo zakúpeného Bytecoinu z výmenných peňaženiek do vlastných. Ak nehľadáte obchod často, je vždy najlepšie uchovať svoje kryptomeny vo vlastných peňaženkách pomocou bezpečne spravovaných súkromných kľúčov. Burzové peňaženky zostávajú hlavným cieľom a aj napriek tomu, že finančné prostriedky už burzy vymáhali alebo preplácali skôr, osvedčeným postupom je uschovať si svoje vlastné kryptomeny.

Výmena bytecoinov Binance

Nakúpte a predajte bytecoiny na Binance

Binance – Pomerne neskoro do zoznam Bytecoin, Binance je špičková burza kryptomien s takmer 400 pármi kryptomien v čase písania tohto článku. Binance je populárny pre svoje silné skúsenosti s profesionalitou a bezpečnosťou v komunite kryptomien. V súčasnosti predstavuje Binance asi 11%, ak celkový objem bytecoinu s ich BCN / BTC a BCN / ETH predstavuje takmer celú túto aktivitu.

Burza bytecoinov OKEx

Obchodovanie s bytmicoinmi na OKEx

OKEx – OKEx má dosť malý kúsok aktivity v bytecoinoch, ale iba nedávno zaradil to na ich burzu. Táto burza je v súčasnosti piatou najväčšou na svete podľa objemu a má obrovský rozsah viac ako 500 párovaní vrátane BCN / BTC, BCN / USDT a BCN / OKB. Burza OKEx je o niečo pokročilejšia, keď ste na to pripravení, vrátane prístupu k futures a obchodovaniu s maržami – zatiaľ však s Bytecoinom.

Burza bytecoinov Poloniex

Nákup a predaj bytecoinov na Poloniexe

Poloniex – Poloniex, ktorý je tiež menším hráčom v objeme bytecoinov, má sídlo mimo Bostonu a má okolo 100 párov. Pre Bytecoin má burza dva páry: Bytecoin a Bitcoin spolu s Bytecoin a Monero. Pretože je to menšia výmena vo vzťahu k prvej päťke, môže byť čiastka Bytecoinu Poloniexu z veľkej časti spôsobená jedinečným párovaním BCN / XMR.

Burza bytecoinov HitBTC

Obchodujte s bytmicoinmi na HitBTC

HitBTC – Silný stopér v celkovom objeme výmeny bytecoinov. HitBTC tvrdí, že viac ako 85% burzovej aktivity bytecoinu obchoduje predovšetkým s BCN / BTC a BCN / USDT. HitBTC je v prevádzke od roku 2013 a má najviac párov v odbore s viac ako 700, aby uspokojil vaše obchodné potreby.

Balenie

HitBTC, Binance, Poloniex a OKEx pokrývajú takmer celú doterajšiu obchodnú činnosť s bytecoinmi. Každá z týchto obchodných platforiem má svoje rôzne možnosti a služby, ktoré ponúkajú naše individuálne potreby. Zistenie, ktorá burza je pre vás najvhodnejšia, sa nemusí nevyhnutne zakladať na ich objeme alebo likvidite.

Vyššie spomínané burzy bytecoinov sa používajú pomerne ľahko. Mali by byť dobrým testovacím základom pre nováčikov a ďalších, ktorí sa dostanú do kontaktu s bytecoinmi a inými kryptomenami v profesionálnom prostredí..

Okrem búrz existujú aj ďalšie spôsoby, ako investovať a podieľať sa na bytecoinoch. Ťažba bytecoinov ukazuje príležitosti, r / BytecoinBCN má vždy chuť na viac memov a pre tieto open source projekty sa vždy hľadajú silní vývojári..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me