Haasbot je obchodný robot, ktorý používa algoritmy umelej inteligencie (AI) na sledovanie kryptotrhov a automatické obchodovanie. Platí zásada, že kryptotrh nikdy nespí, a budeme predpokladať, že tomu tak je, dokonca aj počas posledných pár desivých týždňov poklesu cien. Takže zatiaľ čo spíte, obchodný robot vám bude priebežne tikať, nakupovať a predávať podľa parametrov, ktoré ste preň nastavili.

Stojí teda Haasbot za to? Tu sa podrobne pozrieme na tento nástroj, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je to pre investíciu do riadenia vašich obchodných aktivít užitočná investícia..

Prečo používať botov na obchodovanie?

Prvok obchodovania cez noc je iba jednou časťou. Algoritmus umelej inteligencie robota dokáže analyzovať trhové trendy oveľa rýchlejšie ako človek pracujúci ručne, najmä vo vysokorýchlostnom svete s vysokým podielom kryptomeny. Môže potom vykonávať obchody vo vašom mene, a to tiež rýchlejšie ako akýkoľvek iný človek. Pre každého obchodníka môžu byť obidva tieto dôvody obrovským bonusom, pretože je stresujúce a časovo náročné byť neustále v strehu pred pohybmi na trhu..

Pre nových obchodníkov môžu byť roboty ako Haasbot ešte cennejšie. Pre krypto noob môže byť obrovský objem nových informácií, ktoré sa dajú spotrebovať, ohromujúci. Používanie robota preto môže pomôcť pri zautomatizovaní niekoľkých počiatočných obchodov, čo umožní novému kryptonadšencovi pozrieť sa späť na akcie robota vo voľnom čase a poučiť sa z toho, čo robí. Noví obchodníci by sa mali ešte pred investovaním do bot softvéru pokúsiť naučiť niečo o obchodovaní s kryptami.

O Haasbotovi

Haasbot je jedným z mnohých obchodných robotov dostupných na dnešnom trhu. Softvér vlastní spoločnosť HaasOnline Software; spoločnosť, ktorú pôvodne založil holandský softvérový inžinier Stephan de Haas. Spoločnosť HaasOnline vydala program Haasbot v roku 2014 a odvtedy boli vydané dve vylepšenia. Haasbot 4.0 sa dostane na trh v roku 2019.

Domovská stránka Haasbot

(Malý fakt: „Haas“ znamená v holandčine „zajac“, odtiaľ pochádza logo Haasonline podobné zajačikovi.)

Vlastnosti

Balíky Haasbot obsahujú štyri rôzne komponenty:

 • Roboty
 • Poistenia
 • Bezpečnostné opatrenia
 • Technické ukazovatele

Roboty

Spoločnosť Haasbot ponúka prístup k pätnástim rôznym robotom, v závislosti od cenovej úrovne. To, ako chcete obchodovať, bude závisieť od toho, ktorého robota si vyberiete. Niektoré príklady:

 • Crypto Index Bot – obchodný robot, ktorý pracuje s portfóliom kryptomien vyvážených podľa vašej špecifikácie
 • InterExchange Arbitrage Bot – ak chcete obchodovať s variáciami medzi rôznymi burzami, použijete túto
 • Order Bot – umožňuje vám nastaviť preddefinované objednávky a spustiť obchod, keď je cena nižšia alebo vyššia ako vami zadaná hodnota

Poistenia

Poistenia sú zvláštne podmienky, ktoré musia byť splnené, aby sa mohla uskutočniť objednávka na nákup alebo predaj. Stanovujú konkrétne pravidlá pre robotov, ktorí pracujú na ochrane vašich ziskov a minimalizácii strát. Niekoľko príkladov:

 • Absolútna zmena ceny a percentuálna zmena ceny – toto vyšle obchodnému signálu robotovi nákup alebo predaj, ak konkrétna minca rastie alebo klesá v absolútnej cene alebo v percentách
 • Prekonať poplatky – to zaisťuje, že hodnota samotného obchodu nebude vymazaná transakčnými poplatkami
 • Nikdy nekupujte vyššie – to robotovi hovorí, aby nikdy neuzavrel obchod za vyššiu nákupnú cenu, ako bola posledná predajná cena

Bezpečnostné opatrenia

Zabezpečenie je definovaná udalosť, ktorá spustí nákup alebo predaj. Bezpečnostné poistky sú navrhnuté tak, aby vám zabránili stratám z významných poklesov trhu, na ktorých môže poistenie inak zabrániť iba transakcii nákupu.

Príklady bezpečnostných opatrení pre Haasbot zahŕňajú:

 • Cenová pumpa – sleduje cenu počas vzostupného trendu a predáva sa, keď cena začne klesať
 • Stop Loss Fixed Price – umožňuje vám nastaviť cenu, pod ktorú by robot mal automaticky predávať vaše pozície, aby vám zabránil stratám v obchode
 • Deaktivovať po X obchodoch – zablokuje ďalšie obchody po vykonaní určitého počtu

Technické ukazovatele

Technické analyzátory môžete použiť na analýzu trhových podmienok ponuky a dopytu, ktoré môžu poskytnúť ukazovatele nákupu alebo predaja. Spoločnosť Haasbot má k dispozícii desiatky technických indikátorov, v závislosti od cenovej úrovne.

Niektoré z najpriamejších príkladov sú:

 • Relatívny index sily (RSI) – pokúša sa odhadnúť, či je majetok prekúpený alebo prepredaný, porovnaním rozsahu nedávnych ziskov so stratami
 • Pevný nákup / predaj – môžete vopred definovať cenové body pre signály nákupu a predaja
 • Miera zmeny – meria zmenu ceny z jedného obdobia na ďalšie

Konfiguráciou robotov s poistením, zabezpečením a technickými indikátormi môžete nastaviť spustenie rôznych Haasbotov v závislosti od vašich okolností a podľa toho, ktorú cenovú úroveň Haasbot ste si predplatili.

Haasbot sa integruje s 20 rôznymi burzami vrátane Binance, Bittrex a Gemini.

Ceny

Haasbot ponúka tri rôzne úrovne a môžete si ich predplatiť na tri, šesť alebo dvanásť mesiacov. Všetky plány zahŕňajú podporu pre všetky výmeny, zákaznícku podporu a základné funkcie. Programy Beginner a Simple však nezahŕňajú prístup ku všetkým robotom, poistkám, zárukám a indikátorom, ktoré získate s programom Advanced.

Nižšie si môžete pozrieť cenové ponuky pre šesťmesačné plány (ceny sú v BTC).

Cena 6 mesačného plánu pre Haasbot

Ceny Haasbot – možnosti 6 mesiacov

Môžete tiež porovnaj vlastnosti rôznych úrovní pred zakúpením.

Alternatívy

Ak chcete porovnať Haasbot s niektorými inými obchodnými robotmi na trhu, môžete si tiež vyskúšať 3Commas, Cryptohopper, Gunbot alebo Gekko.

Záver – Mali by ste investovať do spoločnosti Haasbot?

Najdôležitejšie je mať na pamäti, že akákoľvek automatizácia obchodovania vrátane Haasbot bude fungovať iba podľa pravidiel, ktoré ste pre ňu nastavili. Ak ste obchodníkom s kryptomenami, ktorý zarába peniaze na súčasných trhoch, je pravdepodobné, že môžete nastaviť Haasbot tak, aby vykonával vašu súčasnú stratégiu bez toho, aby to malo negatívny vplyv na váš príjem..

Ak ste však predtým stratili peniaze v kryptomene, potom to Haasbot nezmení. Ak sa teda rozhodnete investovať, určite stojí za zváženie, ako by ste ich využili. Prinajmenšom sa uistite, že vaša obchodná stratégia znamená, že môžete pokryť výdavky, ktoré na ňu vyložíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me