Akcie spoločnosti Abra

Spoločnosť Abra nedávno zahájila investovanie do akcií a ETF.

Aplikácia na investovanie do kryptomeny Abra oznámila novú funkciu investovania do akcií pre svojich používateľov. Jednoducho povedané, umožňuje používateľom spoločnosti Abra možnosť investovať do tradičných akcií a ETF pomocou bitcoinu. Spoločnosť Abra, ktorá je už dnes populárnou voľbou aplikácií v priemysle kryptomien, najmä medzi začiatočníkmi, dúfa, že rozšíri svoju používateľskú základňu a ponuky zlúčením sveta kryptomeny so svetom tradičných financií.

Pozícia spoločnosti Abra v priemysle kryptomien

Pre tých, ktorí Abru nepoznajú, je to peňaženka a burza na kryptomeny, ktorá funguje z jednej aplikácie. Na rozdiel od iných búrz je Abra k dispozícii iba na mobilných zariadeniach (Android, iOS), nie na webe.

Spoločnosť Abra, ktorá bola založená v roku 2014, sa odlišuje od ostatných búrz kryptomien fungovaním ako neväzobnej platformy. Ako neväzobná platforma nikdy nezhromažďuje, neskladuje ani nemá prístup k vloženým finančným prostriedkom používateľa. Namiesto toho používajú bitcoin na zálohovanie finančných prostriedkov používateľov a ukladajú ich do bitcoinového blockchainu.

Spoločnosť Abra, ktorá sa sama uvádza na trh ako globálna investičná aplikácia pre všetkých, zámerne znížila bariéry vstupu pre svojich používateľov. Napríklad stanovili minimálne investičné minimá na 5 dolárov za investíciu.

Aj keď sú jeho ponuky kryptomeny v porovnaní s väčšími online burzami, ako je Binance, mierne obmedzené, Abra sa teraz umiestnila tak, aby sa stala križovatkou medzi financiami hlavného prúdu a kryptomenou, keď sa tieto dva odvetvia začnú konsolidovať..

Bill Barhydt odhaľuje novú funkciu vlastného imania

CoinCentral dostal príležitosť hovoriť so zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Abra Billom Barhydtom o novej funkcii kapitálového investovania platformy a budúcnosti trhu s kryptomenami. Užite si to!

Bill Bardhyt

Generálny riaditeľ spoločnosti Abra Bill Barhydt

Tento týždeň ste predstavili niekoľko nových investičných funkcií, ktoré používateľom Abra umožňujú investovať do tradičných akcií a ETF pomocou bitcoinu. Môžete nám o tom povedať niečo viac?

Poslaním spoločnosti Abra je demokratizovať prístup ku všetkým finančným službám pre všetkých bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Väčšina globálnych spotrebiteľov nemá prístup k tradičným investičným produktom z mnohých dôvodov vyplývajúcich z prístupu, dôvery a zložitosti – vrátane geografického umiestnenia, výšky príjmu, vzdelania, strachu a ďalších..

Veríme v úplné finančné začlenenie z hľadiska zjednodušenia a zjednodušenia financovania a poskytnutia prístupu na verejné trhy ľuďom, ktorí boli tradične vynechaní. Ďalej veríme, že kryptomena, ako napríklad bitcoin, môže slúžiť ako nová platforma na riešenie vyššie spomenutých problémov prístupu a dôvery. Vďaka jedinečnej používateľskej skúsenosti spoločnosti Abra je služba ľahko použiteľná a plne prístupná pre všetkých spotrebiteľov kdekoľvek na svete.

Nakoniec chceme vytvoriť taký skvelý produkt, ktorý osloví široké spektrum investorov, od revolucionárov až po experimentátorov základnej úrovne.

Aký je ďalší krok v pokuse o to, aby sa spoločnosť Abra stala premiérovou aplikáciou na globálne investovanie pre všetky triedy aktív?

Spustenie našich nových investičných kapacít považujeme za kľúčový míľnik nielen smerom k nášmu celkovému poslaniu demokratizácie prístupu k finančným službám, ale aj k tomu, ako bude priemysel vnímať investovanie a kryptomenu ako nový protokol pre peniaze v budúcnosti. Pojem investovať do zlomkových akcií akcií, ako umožnil Abra týmto oznámením, je dnes novým pojmom, ktorý sa zajtra stane stávkovým kurzom. A veríme, že to všetko je postavené na bitcoinoch, je jednou z najlepších aplikácií pre masové prijatie kryptomeny..

Ako ste sa rozhodli, aké akcie sa pridajú k Abrovým ponukám?

Pre skoré sprístupnenie našej najnovšej funkcie (tradičné aktíva), Abra spočiatku ponúkne 50 nových aktív, vrátane akcií ako Facebook, Apple, Amazon, Google, Netflix, komodít ako SPDR Gold Trust, ETF ako Vanguard Growth a S&P 500 a indexy ako Russell 2000. (Investori sa teraz môžu prihlásiť na prístup k predčasnému vydaniu tu.)

Môžeme a budeme pridávať ďalšie aktíva, ale zámerom vydania s predčasným prístupom je lepšie pochopiť, ako budú globálni investori interagovať s týmito produktmi. Prečo a ako sme si vybrali pôvodnú ponuku, užší výber bol určený kombináciou objemu a pokrytia. Takže sme nielen zvážili najpopulárnejšie akcie a ETF na celom svete, ale tiež sme sa snažili zabezpečiť, aby sme mali rozmanité odvetvové a geografické pokrytie.

Abra ako to funguje

Ako Abra funguje

Zdá sa, že spoločnosť Abra je odhodlaná stať sa preferovanou investičnou platformou pre všetkých veľkých aj malých investorov. Povedzte nám trochu o záväzku spoločnosti Abra ponúkať investičné riešenia investorom z rôznych príjmových tried po celom svete.

Opäť ide o prístup. Budujeme investičné produkty kryté bitcoinmi, pretože po prvýkrát môžeme skutočne demokratizovať prístup k investičným príležitostiam v globálnom meradle. Nezáleží na tom, kde žijete alebo koľko zarábate, aby ste mohli investovať a zúčastňovať sa na kapitálových trhoch.

Máte bohaté skúsenosti v podnikaní, najmä v technologickom priemysle. V čom sa líši podnikanie v krypto priemysle od ostatných priemyselných odvetví?

Podnikanie v krypto priemysle sa líši od ostatných priemyselných odvetví v tom, že má niekoľko regulačných prekážok, ktoré je potrebné efektívne riešiť. Generálni riaditelia spoločnosti Tech, ako napríklad Uber Brian Chesky a Airbnb Travis Kalanick, vám môžu rozprávať príbehy regulačných záťaží, ktorým každá spoločnosť musela čeliť, keď obe spoločnosti rástli. Pre kryptomenu je však nesmierne dôležité, aby spoločnosti zostavili správny právny tím a investorov na dosiahnutie svojich krátkodobých a dlhodobých cieľov.

6. Svoju prvú diskusiu TED o bitcoinoch ste povedali v roku 2012. Za posledných sedem rokov ste videli, ako sa priemysel kryptomien drasticky zmenil. Môžete nám povedať, ako si myslíte, že bude vyzerať budúcnosť odvetvia kryptomien?

Budúcnosť odvetvia kryptomien bude mať za následok, že používatelia dokončia finančné transakcie bez toho, aby si vôbec uvedomili, že používa bitcoin alebo inú digitálnu menu. Podobne, ako väčšina používateľov internetu nechápe základné fungovanie Internetu, väčšina používateľov kryptomeny nebude rozumieť základným protokolom kryptomeny. Budúcnosť tohto odvetvia povedie k zvýšeniu povedomia a prístupu k digitálnym menám, najmä v oblastiach, ktoré majú obmedzenú bankovú / finančnú infraštruktúru. Keď na trh vstupujú hráči finančných inštitúcií, môžeme očakávať sekuritizáciu digitálnych aktív, ako aj komodít a derivátov..

Ďakujeme za váš čas a pochopenie!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me