Kryptomena Fitrova založená na fitnes si tento týždeň zaistila miesto top gaineru vďaka 944-percentnému zisku. Zdá sa, že tieto zisky boli podporené rozsiahlou schémou čerpadiel a skládok. Čerpadlá a skládky sú investičnou stratégiou, v rámci ktorej investori vytvárajú falošný humbuk okolo aktíva s cieľom predať svoje podiely vyššou rýchlosťou.

Dôkaz o pumpe a skládke Fitrova sa objavil dnes ráno, keď kryptomena stratila 89,53 percent z týchto ziskov za posledných 24 hodín. Je ironické, že domovská stránka spoločnosti Fitrova uvádza projekt ako pozastavený z dôvodu ďalšieho vývoja.

Napriek tomuto pozastaveniu sa Fitrova stala kryptotvorbou pre komunitu načerpania a odloženia na tento týždeň. Poďme na chvíľu preskúmať hrboľatú jazdu, ktorou prešiel tento kryptový projekt od svojho začiatku začiatkom tohto roka, vrátane prázdnych sľubov spoločnosti a opakovaných načerpaní.

Oznámenie spoločnosti Fitrova prostredníctvom domovskej stránky

Oznámenie spoločnosti Fitrova prostredníctvom domovskej stránky

Súčasný stav fitnes priemyslu je rozdrobený. Neexistujú univerzálne prostriedky, pomocou ktorých by fitnes priemysel podnikal. Tento nedostatok spolupráce bolí všetky zúčastnené strany. Telocvične strácajú, pretože ich tréneri musia tráviť čas prehodnocovaním schopností nových členov. Táto neschopnosť tiež znamená, že noví členovia telocvične prehrávajú, pretože vyžadujú prehodnotenie vždy, keď zmenia telocvične alebo osobný tréner. Platforma Fitrova sa zamerala na tieto neefektívnosti vo fitnes priemysle.

Koncept Fitrova

Koncept za Fitrovou je jednoduchý; poskytujú všeobecne akceptované prostriedky na sledovanie klientov prostredníctvom protokolu založeného na blockchaine. Medzi tisíckami telocviční a trénermi po celom svete neexistuje komunikácia. Tento nedostatok komunikácie necháva klientov z dlhodobého hľadiska trpieť, pretože sú nútení začať znova, kedykoľvek sa presťahujú alebo zmenia svojho trénera. Tento nedostatok priemyselných štandardov sťažuje všetkým v priemysle stratu času a zdrojov v súčasnom procese.

Fitrova dúfala, že tento zmätok využije poskytnutím odvetvia univerzálnymi prostriedkami na sledovanie najdôležitejších detailov svojich klientov. Spoločnosti biely papier tvrdí, že systém „predstavuje revolúciu v zdraví & fitnes priemysel. “ Zdravie a fitnes je priemyslom za 80 miliárd dolárov ročne. Je zaujímavé, že Severná Amerika predstavuje 90 percent týchto dolárov na fitnes. Je pozoruhodné, že USA zodpovedajú za fitnesové fondy ročne 25,8 miliárd dolárov.

Fitrova platforma

Fitrova plošina prisľúbil vytvorenie medzinárodného Zdravia & Platforma na sledovanie kondície, ktorá využívala technológiu blockchain na sledovanie základných priemyselných aspektov. Tento systém obsahoval kombináciu údajov back office a osobných účtov, ako sú fakturačné údaje a údaje o členstve. Členovia ďalej očakávali, že budú môcť sledovať svoje osobné ciele v oblasti fitnes vrátane toku používateľov, tréningového programu a dochádzky do posilňovne. Ďalej uvádzame niektoré kritické aspekty platformy.

Zvýšená bezpečnosť

Používatelia Fitrova by sa nemuseli obávať porušenia ochrany údajov. Platforma Fitrova mala ukladať všetky informácie používateľov do blockchainu Ethereum. Údaje o členstve v telocvični pozostávajú z mimoriadne citlivých informácií, ako je celé meno používateľa, adresa bydliska a fakturačné údaje. V posledných mesiacoch došlo k výrazným útokom na programy spojené s fitnes.

V marci tohto roku hackeri poskytli údaje o používateľoch od 150 miliónov používateľov aplikácie MyFitnessPal. Táto aplikácia je divíziou Under Armour a spolupracuje s nositeľným zariadením na sledovanie osobných údajov. Teraz majú hackeri citlivé podrobnosti o používateľoch celej platformy vrátane ich cestovných trás a tréningových rutín. Spoločnosť tvrdí, že nedošlo k strate bankových informácií, ale tento najnovší incident zdôrazňuje obavy fitness komunity v súvislosti s krádežami dát..

Nekonzistentné záznamy a fakturácia klienta

Platforma Fitrova by využívala blockchain Ethereum na integráciu údajov do platformy. V súčasnosti sú podrobnosti o členstve zadávané ručne do súkromného systému. Táto integrácia blockchainu by umožnila bezpečnejšie vedenie záznamov a vyššiu úroveň ochrany pred podvodnými činnosťami. Nový systém by využíval distribuovanú účtovnú knihu, aby sa predišlo nezrovnalostiam v celom priemysle.

Denníky členstva a časové pečiatky

Jednou z jedinečných funkcií platformy bola schopnosť s extrémnou presnosťou monitorovať programy používateľov pomocou integrácie nositeľných fitnes zariadení. Kedykoľvek ste si chceli zacvičiť v zúčastnenej fitnescentre Fitrova, všetky vaše údaje o fitnes vrátane vášho tréningu, času a dátumu sa zaznamenajú do blockchainu. Tréneri po celom svete získavajú prístup k týmto informáciám, aby vám pomohli s presnosťou vytáčania vášho cvičebného programu.

Problémy s platformou Fitrova

V rámci Fitrova sa vyskytli niektoré inherentné problémy, ktoré nakoniec viedli k pozastaveniu tohto programu. V hlavnom dokumente sa nepodarí uviesť členov tímu. Skúsení investori do kryptomien vedia, že táto časť je zásadne dôležitá pri určovaní, či má platforma opotrebenie na splnenie svojich sľúbených cieľov. V prípade spoločnosti Fitrova sa zdá, že nie.

Fitrova Team cez Cryptoslate

Fitrova Team cez Cryptoslate

Fitrova ukazuje registráciu v Austrálii aj USA. Spoločnosť uvádza osem zamestnancov, ktorí sú v súčasnosti na trhu. Spoločnosť držala úspešné ICO od 1. marca 2018 do 26. marca 2018. Priamo po ICO zaznamenal token FRV výrazný rast a v máji dosiahol token FRV historické maximum $ 0,19. Zdá sa, že toto zvýšenie bolo ďalším prečerpávaním. Do nasledujúceho mesiaca klesla hodnota kryptomeny na úroveň tesne nad 0,00005 USD.

Fitrova cez CoinMarketCap

Fitrova cez CoinMarketCap

Čerpadlo a skládka, časť II

Token FRV odvtedy zaznamenal len malý nárast, s výnimkou tohto minulého týždňa, keď z ničoho nič a z nijakého konkrétneho dôvodu zaznamenal token FRV 900-percentný rast len ​​za tri dni. Ukazuje sa, že tím Fitrova sa skôr zaujíma o schémy čerpania a skládky, ako o splnenie svojho sľubu. Našťastie pre investora do kryptomeny došlo k niekoľkým výrazným reakciám na najnovšiu pumpu a skládku, ku ktorým došlo tento týždeň pri použití viacerých kryptomien zásuvky podrobný popis podvodu.

Ahoj zlatko, patríš do fitnes investorov? Čo tak strata Fiten ‘Dis vo vašom portfóliu?

Zdá sa, že Fitrova so svojou stratégiou prečerpávania a prepadu klesá na stranu odpadu. Pamätajte, aby ste sa vyhli strachu z vynechania (FOMO). Vráťte sa budúci týždeň a zistite, či najväčším prínosom je inteligentná investícia alebo iba ďalší kryptomena.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me