Derek Capo je generálnym riaditeľom spoločnosti TokenPay, spoločnosť stojaca za blockchainom TPAY. Spoločnosti Capo a TokenPay si vďaka svojim produktom získavajú značnú pozornosť partnerstvo s nadáciou Litecoin.

Výmenou za technickú a strategickú pomoc previedli predovšetkým nadáciu, ktorú kúpili vo WEG Bank AG, na nadáciu. Vzhľadom na nedávne vzrušujúce oznámenia nadácie o zlepšení súkromia a zastupiteľnosti litecoinu spoločnosť Capo dúfa, že TokenPay sa môže z týchto krokov poučiť.

Derek Capo si s nami láskavo sadol a odpovedal na naše otázky, od vízie TPAY, vzťahu s nadáciou, plánov TokenPay na podporu adopcie kryptomien a sľubného vývoja v súvislosti s ich decentralizovanou výmenou eFin..

Okrem integrácie s Lightning Network dúfate, v aké ďalšie technické a vývojové oblasti môže nadácia Litecoin Foundation pomôcť TokenPay s?

Naše vzťahy s Litecoin Foundation a Charlie Lee sa pre nás už ukázali ako neoceniteľné. Za prvé poskytuje veľa dôveryhodnosti a ukazuje, že sme odhodlaní a odhodlaní nasledovať a uskutočniť náš primárny cieľ, ktorým je zvýšenie každodenného prijímania kryptomien.

Litecoin Foundation je marketingový a technický partner, ktorý pomáha TokenPay. Napríklad nadácia poskytuje priame informácie o technických problémoch, ktorým sa môžeme pri vývoji vyhnúť, o vyskúšaní nových technológií, zdieľaní znalostí a uľahčení priameho kontaktu s vývojármi..

V súčasnosti spolupracujeme a diskutujeme o dôverných transakciách, zameniteľných minciach a vymieňame si informácie týkajúce sa našich budúcich upgradov blockchainu.

litecoinová nadácia

Vo svetle plánov vývojového tímu Litecoin na zlepšenie zastupiteľnosti a súkromia Litecoin sa TokenPay snaží integrovať podobné vylepšenia?

Áno, sme.

Aj náš nedávny oznam nadácie Litecoin týkajúci sa Mimblewimble zvyšuje náš záujem. Obaja sa dozvedáme viac o výhodách, obmedzeniach a možnostiach, ktoré táto technológia môže priniesť, najmä pokiaľ ide o dôverné transakcie a zameniteľné mince.

Keď bol TPAY pôvodne vydaný v roku 2018, obsahoval najnovšie technologické pokroky zamerané na ochranu súkromia. Stále sa môže pochváliť neuveriteľnými 2-sekundovými transakčnými časmi a v súčasnosti sa aktualizuje na novú základňu kódov. Našim primárnym zameraním na TPAY je ochrana osobných údajov.

Pripravovaná minca EFIN ide o krok vpred pridaním funkcie premostenia, ktorá používateľom umožní okamžité obchodovanie s mincami naprieč reťazcami prostredníctvom Atomic Swaps.

Konkrétne, aký druh nastavenia dôkazu nulových znalostí TokenPay využíva?

ZKP sa používajú vo funkcii tajných adries zameraných na súkromie TokenPay. V podstate s DKSAP (Dual-Key Stealth Address Protocol), ktorý používame na odosielanie anonymných transakcií, blockchain zaručuje platnosť transakcií; aj keď informácie o odosielateľovi, príjemcovi alebo ich histórii zostávajú skryté, a teda dôkaz o nulových znalostiach.

Vidíte TokenPay ako konkurenciu litecoinu ako kryptomene zameranej na platby, a ak áno, ako sa vyhnete následným konfliktom záujmov vo vašom partnerstve?

Litecoin a TokenPay majú rozdielne uhly pohľadu na vyriešenie rovnakého problému – adopcie. Zatiaľ čo budujeme ekosystém, ktorý poskytuje obchodníkom a používateľom vstupnú bránu na kryptový trh, Litecoin sa zameriava na to, aby dopĺňal bitcoiny a bol integrovaný do blockchainových ekosystémov. Naše zameranie sa zameriava viac na výrobky orientované na spotrebiteľa, a to je dôvod, prečo sa ocitáme v partnerstve, v ktorom zdieľame poznatky, víziu a snažíme sa vyriešiť adopciu a znížiť zložitosť súčasnej technológie..

Kedy si myslíte, že by sme mohli vidieť debetné a / alebo kreditné karty využívajúce WEG Bank pre litecoiny?

Generálny riaditeľ WEG banky je schopný poskytnúť presnejšiu časovú os. Posledný odhad, ktorý nám poskytol, však bol koncom roku 2019 alebo 2020. Aby bolo toto riešenie udržateľné, je potrebné urobiť veľa práce..

Mohli by ste popísať presné usporiadanie medzi TokenPay, TokenSuisse a decentralizovanou burzou eFin?

TokenPay je decentralizovaná obchodná platobná platforma s vlastným overením, ktorá funguje na blockchaine TPAY. TokenSuisse je manažér digitálnych aktív, ktorý sa stará predovšetkým o inštitúcie a tiež poskytuje riešenie výmeny kryptomeny-fiat. eFIN je decentralizovaný krížový reťazec DEX, ktorý umožňuje používateľom bezpečne a bezpečne obchodovať s kryptami, pretože používatelia majú v úschove svoje súkromné ​​kľúče aj mince.

Títo traja spolupracujú symbioticky, aby poskytli komplexné riešenie pre obchodníkov, inštitúcie aj používateľov, aby mohli obchodovať v kryptomenách a nakupovať súvisiace finančné produkty..

TokenPay priamo ťaží z nášho partnerstva s TokenSuisse, pretože zavedením kryptografických finančných produktov pre inštitúcie a retailových investorov to pomáha pri ďalšom prijímaní TokenPay. Príkladom toho je certifikát súkromných mincí a certifikát TPAY Tracker, ktoré TokenSuisse ponúka, pričom oba sú držiteľom TPAY. Ak inštitúcia alebo investor diverzifikuje svoje portfólio a investuje do niektorého z týchto certifikátov, musí spoločnosť TokenSuisse kúpiť TPAY na otvorenom trhu. To poskytuje ďalšiu likviditu a objem obchodov, ktoré musia používatelia a obchodníci vidieť.

Po spustení obchodnej platformy TokenPay bude TokenSuisse navyše schopný poskytnúť krypto-fiatové výmenné riešenie, ktoré obchodníci požadujú.

Nakoniec TokenPay vlastní eFIN DEX. Úschova a bezpečnosť digitálnych aktív jedného z nich sú pre blockchainovú komunitu kritickými záujmami, a to ešte viac u finančných inštitúcií a retailových investorov. DEX vám umožňuje obchodovať bezpečne a sebavedome s vedomím, že vaše transakcie sú úplne chránené. Držíte kľúče, držíte svoje mince.

Celý ekosystém TokenPay je vzájomne prepojená sieť, ktorá sa spolieha na seba. Napríklad minca EFIN je výlučne spárovaná s mincou TPAY na DEXe, čo ďalej zvyšuje objem obchodovania a likviditu.

efin dex

Rozhranie eFin DEX

Konkrétne to, čo je jedinečné na eFin DEX oproti iným DEX, ktoré sú v súčasnosti aktívne?

eFIN je skutočný decentralizovaný krížový reťazec DEX. Skutočne nemá konkurenciu. Väčšina existujúcich súborov DEX existuje iba na meno. V zásade fungujú na základe IOU alebo sú obmedzené na obchody s jedným reťazcom.

Technológia eFIN DEX umožňuje používateľom udržiavať kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi a mincami. Používatelia nikdy nemusia dôverovať tretej strane ani presúvať digitálne aktíva zo svojich peňaženiek do centralizovaných peňaženiek (a dúfajú, že ich bezpečnosť je primeraná; niečo, čo bohužiaľ vieme, nie je tento prípad, o čom svedčia kryptomeny v hodnote miliárd dolárov) bol hacknutý a odcudzený).

Takto budete mať neustále pod kontrolou svoje kľúče a svoje mince. Veríme, že tento druh vzájomného obchodovania predstavuje budúcnosť a je technologickou víziou toho, čo môže blockchain a súčasný trh ponúknuť z hľadiska bezpečnosti a možností.

Budúce implementácie ako Atomic Swaps a integrácia Lightning Network prinesú nášmu DEX ešte viac jedinečných charakteristík. S eFIN je našou víziou vždy zostať na okraji technológie, dozvedieť sa o nich, zistiť, aké problémy používateľov riešia, testovať a integrovať ich do nášho produktu.

Okrem debetných / kreditných kariet a spracovania obchodníka, aké ďalšie produkty FinTech dúfate, že uvedú na trh v nasledujúcich 12 mesiacoch??

V súčasnosti pracujeme na niekoľkých produktoch, ktoré sú súčasťou ekosystému TokenPay. Platobná platforma pre obchodníkov je dokončená na 90 percent a spája sa s peňaženkou pre viac mien, na ktorej pracujeme a ktorá sa nakoniec integruje s bankou. Uvidíte aktualizovaný dizajn UX aj pre prieskumníka blockchainu.

Nedávno sme oznámili niečo, čo je BLAST, čo je platforma IEO Launchpad, ktorá vyjde čoskoro. IEO (Initial Exchange Offerings) sú momentálne najteplejšou vecou v blockchaine a videli sme to prichádzať takmer pred rokom.

S programom BLAST môžu spoločnosti spustiť vlastný blockchainový projekt, prepojiť ho s eFIN a generovať prostriedky v TPAY.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me