Aký je ďalší bitcoin?

Wow. To je bašta, pýtať sa, čo to je. Nie sú pre vás bitcoiny dosť dobré?!

Myslíte si teda, že ste pripravení na ďalší bitcoin čo? No, dovoľte mi, aby som bol úprimný, ďalšie „bitcoiny“ by mali byť natoľko rozbitné, že prelomia časové kontinuum vesmíru. (Pre skutočné tho.)

Mám na mysli to, že je lepšie byť skutočne inovatívny nad rámec funkčnosti a protokolov, kde bitcoin už vyplnil túto medzeru. Ale hej, toto je jedna z najbežnejších otázok kladených nováčikmi v oblasti kryptomeny … Takže sme tu.

Začnime najskôr tým, čo robí bitcoiny tak šialenými.

Čo je to bitcoin, človeče?

Bitcoin je ekosystém digitálnych peňazí s jednotkami meny (bitcoin), ktoré sa používajú na ukladanie a prenos hodnôt medzi účastníkmi tejto slávnej distribuovanej a decentralizovanej počítačovej siete.. Zásobník bitcoinových protokolov je k dispozícii ako softvér otvoreného zdroja a môže bežať na mnohých zariadeniach vrátane mobilných telefónov, tabletov, počítačov a dokonca aj Malinový koláč.

Používatelia komunikujú prostredníctvom protokolu Bitcoin prostredníctvom webu alebo iných mechanizmov (napríklad bluetooth alebo dokonca rádio). Je to systém typu peer to peer bez centrálneho servera alebo bodu kontroly.

Bitcoin sa vytvára procesom zvaným ťažba. To zahŕňa počítače, ktoré súťažia o nájdenie riešenia matematického problému (premýšľajte o riešení obrovskej hádanky Sudoku), ktorý produkuje 12,5 BTC za nájdený blok. Ťažiari tiež spracúvajú a overujú bitcoinové transakcie, aby zabezpečili, že nedôjde k dvojitému míňaniu alebo iným podvodným transakciám.

Poďme teda na to, že bitcoin (a jeho blockchain) sa skladá z:

 • Decentralizovaná sieť typu peer-to-peer (bitcoinový protokol)
 • Verejná kniha transakcií (blockchain)
 • Sada pravidiel pre nezávislé overovanie transakcií a vydávanie mien (pravidlá konsenzu alias ťažba)
 • Mechanizmus na dosiahnutie globálneho decentralizovaného konsenzu o platnom blockchaine (algoritmus Proof-of-Work)

Je to internet peňazí! Je to šialene inovatívne.

Aký je už teda ďalší bitcoin?

Frajer. Bitcoin je nová trieda aktív. To je dosť ťažké nasledovať. To znamená, že vytvoril úplne novú kategóriu digitálneho „majetku“, čo je celá plechovka červov a prípadov použitia, ktoré sa otvoria. Aj IRS, svetová banka MMF a mnohé ďalšie riadiace orgány stále zvedavo škriabu hlavou, čo s touto technológiou robiť.

Nižšie uvádzame superzákladné informácie o tom, čo by mohlo z niečoho urobiť ďalší bitcoin (čo sa bude vzťahovať na príslušné mince).

„Ďalší bitcoin“ musí:

 • Majte špičkovú architektúru novej generácie na trhu – Musí vo veľkom rozvinúť blockchainový konštrukt, aby sa považoval za „ďalšiu vec“. Ethereum napríklad vytvorilo platformu, ktorá vytvorila desiatky špičkových projektov postavených na vrchole svojej siete.
 • V prípadoch použitia buďte exponenciálne rušiví – Narušenie finančného systému, fintech a vytvorenie novej triedy aktív je ťažké nasledovať, musia inovovať ďalej.
 • Využite pôvodný kód a implementácie – Bitcoin sa skladá z predtým publikovaných konceptov (napr. Hashcash), ale tieto výtvory sa vyvinuli v niečo originálne, nové a robustné, musia mať podobný úspech.
 • Majú sieťový efekt adopcie – „Minca“ je iba nápad bez funkčného produktu a čo je dôležitejšie, ľudia, ktorí ho používajú, tým viac používateľov, tým lepšie.

Predstavte si tieto nasledujúce „tipy“ ako možnosti založené na tom, čo je dnes známe. Nebudeme vedieť, aký je ďalší (alebo ďalší nasledujúci) bitcoin z krátkodobého hľadiska. (Ak vôbec, pretože niektorí by mohli namietať, že nič by nemohlo zavŕšiť bitcoin)

Ethereum

Ako sa pojednáva v tejto príručke „Čo je to Ethereum?“, Dozviete sa viac podrobností o celku. Chcel by som sa však ešte dotknúť niektorých z týchto bodov a pridať tak kontext, prečo by mohlo byť Ethereum ďalším bitcoinom.

Ethereum je protokol, inteligentná zmluvná platforma, kódová základňa a dokonca má operačný systém (ethOS) určené pre baníkov. Ethereum uľahčuje vytváranie decentralizovaných aplikácií (dApps) prostredníctvom blockchainu s programovacím jazykom Turing-complete, ktorý umožňuje užívateľovi písať inteligentné zmluvy a prispôsobené dApps.

Tento výpočtový doplnok Turing-Complete umožňuje výkonnejší blockchain vďaka prispôsobiteľnému inteligentnému skriptovaniu kontraktov (ktoré Bitcoin nemá). Okrem toho existuje virtuálny stroj Ethereum (EVM), ktorý beží na Etherea a umožňuje všetkým používateľom Etherea vykonávať inteligentné kontrakty lokálne na ich zariadení bežiacom na uzle.

DAO je decentralizovaná autonómna organizácia, ktorá je virtuálnou entitou umožňujúcou decentralizované riadenie a správu. Ak akcionári prekročia určitú určenú väčšinovú hranicu (napr. 51%), môžu sa rozhodnúť, ako minúť, prideliť prostriedky alebo dokonca upraviť kód. DAO má všetky mechanizmy tradičných spoločností alebo neziskových organizácií, ale namiesto toho na presadzovanie používa kryptografickú technológiu blockchain.

Kontrakty na báze Etherea môžu uľahčiť decentralizovanú sieť na ukladanie súborov. (Kde môžu používatelia získavať tokeny za prenájom svojich pevných diskov a nevyužitého priestoru) Myslieť si: Decentralizovaný Dropbox alebo Disk Google.

Sprievodca ethereom pre začiatočníkov

Zdroj: Blog Ethereum.org

Tím Ethereum

Core devs

 • Vitalik Buterin – Vynálezca spoločnosti Ethereum, spoluzakladateľ časopisu Bitcoin Magazine
 • Gavin Wood – Spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum, hlavný vývojár v C ++
 • Jeffrey Wilcke – Lead Go vývojár

Medzi nedávny vývoj patrí pridanie funkcií ochrany osobných údajov a zníženie doby blokovania (plazma)

Niektoré veľké projekty na platforme Ethereum zahŕňajú:

Postavenie

Status je mobilný operačný systém (OS) Ethereum, prehliadač, Messenger a platforma otvoreného zdroja. Keby bolo Ethereum globálnou počítačovou sieťou, stav by bol podobný operačnému systému Windows s užívateľsky prívetivými rozhraniami, ktoré oživujú kód Ethereum a inteligentné zmluvy. Tím má aj a lepšiu víziu decentralizácie a obnovy internetu ako to bolo zamýšľané.

TenX

TenX je sieťová, železničná a platobná metóda (prostredníctvom debetnej karty) s 0% výdavkami a poplatkami za výmenu. TenX podporuje rôzne blockchainové aktíva naprieč viacerými blockchainmi vrátane Bitcoin, Dash, Ethereum, Ethereum ERC20 Tokens (REP, CVC, OMG) a ďalšie práce budú čoskoro pridané. Používatelia navyše dostávajú odmeny z transakcií a držby kariet (0,5% za transakciu a 0,1% za to, že sú držiteľmi karty)

Debetná karta TenX

Prečo mohol Ethereum bude ďalším bitcoinom?

Má vynikajúci tím nielen veteránov bitcoinu, ale aj programovania a vývoja. Vyvinuli technológiu, funkčnosť a potreby poskytované bitcoinom. Ich sieť, protokol a inteligentná kontraktná platforma boli takým lídrom, že sa stali zdrojom zdrojov pre väčšinu ICO, ktoré majú rovnako pôsobivé tímy a prípady použitia.

Na základe už spomenutej témy je Ethereum jednoznačne lídrom v oblasti ponúkania originálneho kódu (smart contracty, ethOS, EVM) a špičkovej architektúry, na ktorej stavia nespočetné množstvo organizácií. Pôsobivé startupy a prípady použitia postavené na vrchole Etherea sú početné a špičkové.

Napokon majú absolútne šialený sieťový efekt a uznanie od nadšencov kryptomeny, špekulantov či dokonca inštitucionálnych investorov. Toto bude pre súčasných operátorov ťažké replikovať.

(Tu sa dozviete, ako nakupovať ethereum)

Vlnenie

XRP je token zvlnenia, ktorý sa používa na vyrovnanie, ale je samostatnou súčasťou protokolu (koľajnice nazývané RippleNet). Celý RippleNet obsahuje zúčtovaciu vrstvu, prevody, API a funkcie výmeny mien. Ripple mal skoré iterácie už v roku 2005 a nakoniec ho v roku 2011 podporili Andreessen Horowitz a laboratóriá Google.

Okrem toho existuje a Poradný výbor pre RippleNet ktorá spolupracuje s vedúcimi predstaviteľmi odvetvia v bankovníctve na vytvorení odvetvovo preskúmaného a prijatého „súboru pravidiel“ alebo súboru štandardov, ktorý zaisťuje prevádzkovú konzistenciu a právnu jasnosť pre každú transakciu.

Spoločnosť Ripple má pobočky v San Franciscu, New Yorku, Londýne, Sydney a Luxemburgu s viac ako 75 zákazníkmi v 27 krajinách.

Problém s platbami dnes

Koľaje sú pomalé a plné mnohých sprostredkovateľov, čo zvyšuje čas aj náklady. Správa cezhraničného vyrovnania je tiež nákladná a ťažkopádna. V tomto digitálnom veku je veľmi potrebné inovovať tieto systémy. Cieľom Ripple je riešiť tieto problémy.

Medzi konkrétne produkty Ripple patria:

 • xCurrent – Podnikové softvérové ​​riešenie umožňujúce okamžité bankové vyrovnanie, cezhraničné platby a end-to-end sledovanie.
 • xRapid – Mechanizmus výmeny, ktorý vytvára nízkonákladovú likviditu pre mnoho svetových menových párov
 • xVia – Jednoduché aplikačné programové rozhranie (API), ktoré nevyžaduje žiadnu inštaláciu softvéru a ktoré umožňuje plynulé a transparentné platby odoslané cez ich globálnu sieť.

xCurrent

Softvérové ​​riešenie xCurrent funguje tak, že banky si navzájom odosielajú správy v reálnom čase, aby pred vykonaním transakcie potvrdili platobné podrobnosti. Potvrdzuje sa, keď dorazí dodávka, a je vyrovnaná.

Kroky vyrovnania zahŕňajú: (1) Iniciovanie platby (2) Overenie pred transakciou (3) Kryptografické zadržanie finančných prostriedkov (4) Vyrovnanie (5) Potvrdenie

Tok finančných prostriedkov xCurrent

xRapid

Poskytovatelia platieb, finančné inštitúcie a takmer akýkoľvek subjekt využívajúci transakcie v rôznych krajinách môžu teraz okamžite a lacno vymieňať za meny. Rozvíjajúce sa trhy zvyčajne vyžadujú predinštalované účty v miestnej mene po celom svete, čo sa stáva nákladnými. xRapid zvyšuje likviditu a znižuje potrebu nákladných menových rezerv.

xRapid vytvára nízkonákladovú likviditu pre mnoho svetových menových párov

xVia

Toto aplikačné programové rozhranie (API) je určené pre korporácie, poskytovateľov platieb a banky, ktoré potrebujú štandardné rozhranie na globálne odosielanie platieb. To znamená transparentné sledovanie a obsiahnuté bohaté údaje, napríklad priložené faktúry.

Ripple je hráč A a hádal by som veterána v priestore FinTech. Nielenže tam boli staršie zvlnenie iterácie ako bitcoiny (asi 2005), ale majú tiež špičkové VC vrátane laboratórií Google, ktoré vedú ich úsilie.

Okrem toho bojujú so starým bankovým systémom, ktorý je spravovaný v biliónoch dolárov. Skutočný recept na úspech je schopný zrýchliť efektívnosť, znížiť náklady a zvýšiť sledovateľnosť a súlad s predpismi.

Tu sú niektorí z doterajších klientov spoločnosti Ripple:

Dokonca aj krypto puristické organizačné zložky môžu súhlasiť s tým, že viac príležitostí pre ľudí, aby mali prístup a mohli byť začlenení do svojich obľúbených digitálnych aktív, je dobrá vec. Ripple tomu vo veľkom pomáha tým, že umožňuje bankám presúvať prostriedky lacno, efektívnejšie a likvidnejšie naprieč menovými pármi. Aj keď sa mnohým táto realita nemusí páčiť, v súčasnosti v nej žijeme.

Bez ohľadu na étos je ťažké argumentovať, že banky zanikajú, preto je Ripple jednoznačným kandidátom na to, aby mohol byť ďalším bitcoinom. Aj keď to Crypto OG možno nikdy úplne neprijme, v očiach bankovej inštitúcie je takmer zaručené, že bude v pohode (ak nie viac) na úrovni bitcoinu..

Nakoniec Ripple funguje ako most pre staršie bankové systémy využívajúce tieto nové digitálne koľajnice, blockchainy cez RippleNet a ich ďalšie produktové balíčky..

NEO

NEO, ktorá bola pôvodne vydaná ako Antshares, je distribuovaná sieť „inteligentnej ekonomiky“, ktorá kombinuje digitálne aktíva, digitálnu identitu a inteligentné zmluvy. Založili Da Hongfei a Erik Zhang NEO má úzke vzťahy s ďalšou súkromnou spoločnosťou financovanou spoločnosťou s názvom OnChain ktorú vedú aj zakladatelia spoločnosti NEO. Okrem toho bol OnChain nedávno zvolený ako KPMG predstavuje 50 najlepších spoločností FinTech v Číne čo naznačuje prijatie a povedomie odvetvia.

Späť na NEO sa skladá z dvoch natívnych tokenov: NEO (symbol NEO) a NeoGas (symbol GAS), ktoré slúžia ako „palivový“ token na používanie siete NEO a služieb. Toto je prvá čínska široko prijatá kryptomena, ktorá umožnila NEO veľmi sa rozmnožovať. Nakoniec spoločnosť NEO využíva nespočetné množstvo originálnych technológií pre svoju „inteligentnú“ ekonomiku a sieťovú infraštruktúru.

NEO má celkovú zásobu 100 miliónov tokenov, čo predstavuje právo spravovať sieť, hlasovať za členov tímu a zmeny sieťových parametrov. Bloky sa generujú každých 15 – 20 sekúnd a po overení ich nie je možné odvolať, vrátiť späť alebo rozvetviť. Transakčná priepustnosť zvládne až 1 000 TX / s s potenciálom dosiahnuť 10 000 TX / s s optimalizáciami a vývojom.

Jednou z najpozoruhodnejších funkcií NEO je podpora viacerých báz kódov ako Ethereum, vrátane: Java, Kotlin, .NET, C #, Visual Basic, JavaScript, TypeScript, Python a Go. To premosťuje mnoho ďalších z 18,5 milióna vývojárov softvéru do vývoja blockchainu s drasticky kratšími krivkami učenia.

Systém NEO obsahuje: mechanizmy pre konsenzus (DBFT), medzireťazcové fungovanie (NeoX), inteligentné zmluvy (NEO zmluva), distribuované úložisko (NeoFS) a kvantová odolnosť (NeoQS).

PLYN sa generuje držaním NEO

PLYN funguje ako odmena typu Proof of Stake (PoS) spojená s držaním NEO a je generovaná s každým novým blokom. Celková dodávka 100 miliónov plynov bude uvoľnená počas približne 22 rokov. Každý interval bloku je 15–20 sekúnd a ročne sa generujú 2 milióny blokov.

Počiatočné vydanie bude 8 PLYNOV za blok blokované každý rok o 1 PLYN (za blok ročne). Keď po 7 rokoch dosiahne 1 PLYN, bude sa udržiavať na hodnote 1 PLYN na blok po dobu dodávky odhadovanej na 22 rokov. Po tom, čo 44-miliónty blok a celkový plyn dosiahne 100 miliónov, nebude distribuovaný žiadny nový plyn.

Mechanizmus konsenzu delegovaných byzantských tolerantných voči chybám (dBFT)

DBFT znamená Delegated Byzantine Fault Tolerant, a Byzantský tolerantný voči chybám mechanizmus konsenzu, uľahčuje dohody prostredníctvom hlasovania prostredníctvom splnomocnenca. Voliči, ktorí sú držiteľmi NEO, si mohli zvoliť osobu na konkrétne miesto hlasovaním v reálnom čase.

Vďaka technológii digitálnej identity môže byť ktoroukoľvek stranou overená osoba alebo inštitúcia. To uľahčuje registráciu vyhovujúcich finančných aktív a nástrojov v sieti NEO. To by potom mohlo umožniť zmrazenie, dedenie a ďalšie funkcie prevodu vlastníctva.

NeoContract umožňuje interoperabilitu a kompiláciu viacerých kódových základní.

Systém inteligentných zmlúv NEO (NeoContract) sa skladá z troch častí:

 1. NeoVM – NeoVM je ľahký viacúčelový virtuálny stroj blockchain (VM) s podobnou architektúrou ako JavaVM a .NET Runtime.
 2. InteropService – Používa sa na načítanie knihy blockchain, digitálnych aktív, digitálnej identity, oblasti trvalého úložiska a základných služieb.
 3. DevPack – kompilátor a IDE plugin – Tento inteligentný prekladač kontraktov a doplnok IDE redukuje krivku učenia sa vývojárov a obsahuje podporu pre: C #, Visual Basic, .Net, F #, Visual Studio, Java, Kotlin, Eclipse, C, C ++, GO, JavaScript, TypeScript, Python a Rubín na koľajniciach.

NeoX umožňuje vzájomnú spoluprácu medzi reťazcami

NeoX to umožňuje pomocou (1) „protokolu výmeny aktív medzi reťazcami“ a (2) „protokolu distribúcie transakcií medzi reťazcami“:

1. Dohoda o výmene majetku medzi reťazcami

Umožnite viacerým účastníkom výmenu aktív v rôznych reťazcoch a zabezpečte synchronizáciu všetkých krokov transakcie. Ostatné blockchainy môžu byť kompatibilné s NeoXom, pokiaľ môžu poskytovať jednoduchú funkčnosť inteligentného kontraktu.

2. Protokol distribuovaných transakcií medzi reťazcami

Distribuované transakcie naprieč reťazcami znamenajú, že viaceré kroky transakcie sú rozptýlené v rôznych blockchainoch a že je zabezpečená konzistencia celej transakcie. Je tiež možné pre inteligentné zmluvy naprieč reťazcami, kde inteligentná zmluva môže vykonávať rôzne časti vo viacerých reťazcoch

NeoQS vytvára kvantovo odolnú technológiu

Kvantové počítače hrozia RSA a Eliptická krivka (ECC) založené kryptografické mechanizmy. NeoQS integruje kryptografiu založenú na mriežke, ktorá kvantovým počítačom umožňuje ťažké prelomenie.

Prvá decentralizovaná aplikácia (dApp) na platforme NEO:

Spoločnosť Red Pulse s názvom „ekosystém inteligencie a obsahu novej generácie“ pre čínske trhy predstavila token RPX. Tento token napája platformu, ktorá riadi produkciu a distribúciu obsahu zameranú pôvodne na čínske kapitálové trhy. Cieľom je stimulovať výskum kompenzáciou výrobcov za ich náhľad. Red Pulse využíva informácie o trhu, strojové učenie a tradičné výskumné postupy na poskytovanie špičkových údajov používateľom.

https://coin.red-pulse.com/#overview

Na prednej strane majú zákazníci prístup k výskumu, ktorý je pre nich najdôležitejší pri prijímaní informovaných rozhodnutí. Red Pulse udržuje kvalitu informácií s dohľadom nad platformou, štruktúrou stimulov a preverovaním prispievateľov na odbornej úrovni.

NEO analýza

NEO je ako vidieť Ethereum predtým, ako sa stalo tak populárnym. Vďaka svojim ázijským koreňom a sieťovému efektu by nás NEO mohlo priviesť k novým maximám a úrovniam adopcie. (Nehovoriac o tom, že pobyt v ázijsko-pacifickom regióne ich predstavuje takmer 4 miliardy ľudí).

Má podobné vlastnosti, vďaka ktorým je Ethereum populárne, ale výrazne ich prekračujú tým, že umožňujú podporu pre nové kódové základne. To znižuje krivku učenia sa vývojárov oproti tomu, že musia trénovať na úplne originálnych kódových základniach.

Ako sme videli, je tu veľké úzke miesto v tom, že máme dostatok vývojárov Blockchain na uspokojenie súčasného dopytu na trhu. To je dôvod, prečo NEO umožňuje oveľa viac kódov a umožňuje im vybrať si z 18,5 milióna vývojárov softvéru oproti 5 000 odhadovaným vývojárom pre Blockchain..

Vďaka úzkemu spojenectvu s OnChain, ktorý je už uznávaný v čínskom priemysle FinTech, je NEO pripravený na výrazný rast a integráciu s ázijsko-tichomorským regiónom i mimo neho.

Bitshares

Bitshares (Symbol BTS) je „kryptomena“, obchodný engine, decentralizovaná burza (DEX), softvér, sieť, účtovná kniha, burza, banka, mena a nápad, ktorého čas nastal. Na základe algoritmu DPOS (delegated proof of stake) vytvoril Bitshares vizionár Dan Larimer, zakladateľ spoločností Steemit, EOS a Cryptonomex. Bitshares sa môže pochváliť výkonnými funkciami a prípadmi použitia, ktoré sa uplatňujú na niektorých z najväčších svetových trhov a priemyselných potrebách.

Vaše meno používateľa najskôr slúži ako adresa vašej peňaženky (ako príklad môžete uviesť prihlásenie do e-mailu) a dlhé ťažkopádne reťazce písmen a čísel. Majú fajčiarsky rýchly blockchain s dobou blokovania 1,5 sekundy a potenciálom priepustnosti 180 000 tx / s (čo je viac ako kombinované karty Visa, Mastercard a Amex).

Zdroj: @Bitshares

Decentralizovaná burza (DEX) ponúka obchodnú pôdu postavenú na blockchaine

DEX umožňuje používateľom nakupovať a obchodovať s kryptomenami bez ústredného orgánu alebo jediného bodu zlyhania. To vylučuje potrebu zúčtovacieho strediska. DEX má čoraz väčší prienik na čínsky trh a popularitu vďaka prísnym a neistým novým vládnym predpisom.

Inteligentné mince sú aktíva viazané na trh kryté skutočnou hodnotou

Táto vstavaná funkcia a sú naviazaný na aktíva ako bitUSD odráža hodnotu USD v hodnote fiat. To umožňuje zaistené kraťasy a možnosti otvárajúce dvere pre Bitshares, aby si z neho zahryzli trh s derivátmi v hodnote 1 kvadriliónov dolárov. Aktíva si zachovávajú cenovú paritu na základe decentralizovaného trhu Bitshares.

Decentralizované autonómne spoločnosti (DAC) dostávajú platformu na existenciu

Ako jeden z prvých DAC poskytuje Bitshares rámec pre ďalšie subjekty, aby sa organizovali podobným spôsobom a ponúkli im nástroje, komunitu a koľajnice legálnym a vyhovujúcim spôsobom, ktorý vytvára prostredie dôvery..

100% delegovaný dôkaz o podiele (DPOS) odstraňuje potrebu dychu po moci, ktorý potrebuje dôkaz o práci (PoW)

Podobne ako v prípade NXT a Peercoin, aj architekti Bitshares sa domnievali, že jediným účelom transakcií by malo byť šírenie a potvrdenie. Dôkaz práce, ako je to vidno v prípade bitcoinu, žuje značné množstvo energie pomocou počítačových zdrojov na riešenie matematických problémov. Niektorí to považujú za dlhodobo neudržateľné. Bitshares využíva rámec na preukázanie účasti, takže držitelia môžu svoj hlas delegovať na kľúč.

Sieťové poplatky a transakčné náklady sa zdieľajú medzi členmi.

Bitshares ponúka členské predplatné, ktoré sa budú pohybovať od ročných po doživotné členstvá a umožňujú znížené poplatky za používanie koľajníc Bitshares. Kratšie predplatné má určený časový rámec na získanie zníženej sadzby. Okrem toho existuje program odporúčaní pre členov, ktorý je hlboký o jednu úroveň a umožňuje im získať znížené poplatky a percento poplatkov, ktoré platia tí, ktorých odporúčajú..

Bitshares ponúka bankové služby vrátane zaistených pôžičiek

Bitshares kolateralizuje vaše bitasety s možnosťami až požičia vám až 33,33% z vašich celkových podielov BTS čo umožňuje oveľa konzervatívnejšiu rezervu z celkového úveru (viac ako 200%). Tento decentralizovaný bankový model vytvára robustnú a bezpečnú alternatívu k tradičnému bankovníctvu. Skutočnosť, že existujú skutočné dvojnásobné zaistené rezervy, je veľkým zlepšením súčasného bankového systému s čiastočnými rezervami, ktorý si vyžaduje mizivú 10% rezervu aktív.

Zakladatelia spoločnosti Bitshares majú predchádzajúce skúsenosti z vytvárania systémov EOS a Steemit

Spoločnosť Bitshares si dala za cieľ odlúčiť sa ako konzultačná spoločnosť tretej strany https://cryptonomex.com/ ktorá slúži sieti na základe želaní členov, výborov a svedkov. To malo zaistiť, aby neexistovala centralizovaná kontrola alebo predpojatosť, ako sme to videli u iných veľkých mien, zatiaľ čo profesionálne sprístupnili komunite svoje odborné znalosti a zručnosti..

Prinášajú významné skúsenosti z budovania a propagácie predchádzajúcich krypto projektov, ktoré im dávajú skúsenosti a tvrdé ťuknutia, z ktorých potenciálne urýchlia ich pokrok a odbornosť pri raste Bitshares.

Nakoniec, Bitshares, je pastelka, vy chlapci. Skutočnosť, že zápasia s derivátovým trhom (odhaduje sa na 1 QUADRILLION dolárov … to je bilión x 1 000!) S tým, že ich SmartCoiny sú viazané na aktíva, je len orechová. Nenapadá mi väčší trh, na ktorý by sa mohli zamerať.

Okrem toho existuje veľký posun smerom k vytvoreniu DEX (decentralizovaná burza), ktorá je skutočne potrebou trhu novej generácie. Medzi problémy centralizovaných búrz patria hackerstvá, porušenia, krádeže alebo dokonca manipulácia s trhom. Jednotlivé body zlyhania spolu s horlivými finančnými regulátormi sú skvelým predpokladom na to, aby ste potrebovali DEX.

Najmä v dôsledku nedávnych obáv z regulácie v Číne došlo na trhu Bitshares DEX k veľkému prijatiu, ktoré predznamenáva ich sieťový efekt..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me