Ako zarobiť shitcoin

Poznámka redakcie: Tento sprievodca „Ako si vyrobiť shitcoin“ je úplne satirický. V žiadnom prípade, tvar alebo forma vás Coin Central nepodporuje, aby ste išli a vytvorili si shitcoin. Na trhu ich už je dosť – už ich nepotrebujeme.

Ako zarobiť shitcoin

Z rýchleho hotovosti na plocho podvody, zdá sa, že každý v dnešnej dobe využíva rozmáhajúci sa, ale neregulovaný trh s kryptomenami. Prečo by ste nemali? Tvorba kryptomeny už nie je vyhradená iba pre počítačových programátorov a odborníkov na blockchain. V dnešnej dobe to zvládne každý! Dokonca aj ty.

Aj keď existuje veľa platforiem, vďaka ktorým je výroba mincí až smiešne ľahká, dnes použijeme platformu Waves. Dovoľte mi však objasniť, Vlny nie je shitcoin alebo hovno platforma a veľa mincí vytvorených pomocou Waves je legitímnych. Nemôžem to dostatočne zdôrazniť. Tím Waves robí veľké veci, aby bola technológia blockchain prístupnejšia pre priemerného joea. Ak sa chcete o projekte dozvedieť viac, pozrite si nášho sprievodcu pre začiatočníkov vĺn.

To znamená, že svoju vlastnú mincu si môžete vytvoriť na vlnách za menej ako 15 minút za ~ 10 dolárov. Je to naozaj dar a prekliatie platformy.

Začnime.

Vytvorte si účet Waves

Najprv je treba prejsť na Waves Online klient. Momentálne sú k dispozícii dve, ale odporúčam vyskúšať beta. V prípade verzie beta je to jednoduché použitie a takmer bez chýb.

Webová stránka Waves

Po kliknutí na tlačidlo Začíname vyberte avatar a nastavte bezpečné heslo. Svojho avatara už nebudete môcť neskôr zmeniť, takže sa ubezpečte, že ste s jeho výberom spokojní. S potešením môžem povedať, že som našiel taký, ktorý vyzerá rovnako ako ja.

vlny avatar

Vidieť podobnosť?

Po nastavení účtu máte možnosť ho zálohovať. Ak budete podvádzať tisíce ľudí zo svojich peňazí prevádzkovaním profesionálneho ICO, je to niečo, čo chcete urobiť. Zapíšte si svoju 15-slovnú prístupovú frázu na tajnom a bezpečnom mieste.

… Alebo ho vložte na poznámku vedľa počítača. Čokoľvek pre vás bude fungovať.

vlny záložná fráza

Znova zadajte svoju prístupovú frázu, stlačte Pokračovať a všetko je pripravené!

No, skoro. Vlny vám potvrdili, že máte nejaké fantázie legalizovať, než vás konečne prepustia.

Nestrácajte čas čítaním nudných detailov – musíme si zarobiť hovno. Stačí slepo kliknúť na začiarkavacie políčka a kliknúť na „Potvrdiť a začať“.

máva právnu dohodu

Financujte svoj účet

Teraz podnikáme. Vytvorenie mince na platforme stojí 1 VLNA. Ak už ste držiteľom WAVES, super! Musíte len obetovať niektoré zo svojich potenciálnych ziskov pre hovadinejšie dobro.

Ak nie, budete musieť previesť nejaké prostriedky a obchodovať za WAVES na ich decentralizovanej burze. Existuje veľa možností, ako to urobiť, ale odporúčam previesť buď bitcoin, ethereum, litecoin alebo Zcash.

Zostatky vĺn

Naozaj sa tu balím

K dispozícii sú tiež vklady v amerických dolároch a eurách, ktoré si však vyžadujú schválenie. To je skvelá voľba, ak chcete zanechať papierovú stopu pre svoje podvodné ICO.

Po prevode svojich prostriedkov prejdite na burzu a obchodujte s nimi minimálne za jednu VLNU – poplatok potrebný na vytvorenie mince.

Vlny DEX

Vyrobte si svoje hovno

Teraz začína zábava. Platforma WAVES robí všetko ťažké pri vytváraní vašich mincí, ale stále máte pod kontrolou niekoľko charakteristík – najdôležitejšie je meno.

Chcete dať svojej minci vzrušujúce meno. Nech to predstavuje budúcnosť alebo cestu na Mesiac. Nemôžete pokaziť niečo ako Apollo alebo Quantum.

Kvantová

Počkajte, Quantum už existuje?

Ďalej dajte svojim shitcoinom nejaký vzrušujúci popis. Nezabudnite vložiť množstvo módnych slov ako „rušivý“, „nemenná účtovná kniha“ a „blockchain 3.0“ – pretože verzia 2.0 bola táááááááá 2017.

Potom nastavte počet celkových tokenov. Naozaj, pokiaľ ide o toto, tým je to tým veselšie.

Povedzme, že chcete získať 100 miliónov dolárov. Môžete buď predať 1 miliarda mincí po 0,10 USD alebo 1 milión mincí po 100 dolárov. Keď ten zlý chlapec zasiahne 10 000 dolárov a prevráti bitcoin, mali by ste si myslieť, že by ste mali začať na 0,10 USD.

A zamyslite sa nad tým z pohľadu ľudí, ktorými ste podvodníkmi svojich účastníkov ICO. Chceli by ste radšej minúť 10,00 dolárov na získanie 1/1000 mince alebo minú rovnakú sumu na získanie 100 mincí? Odpoveď je zrejmá.

suma shitcoinov

69. Pekné.

Môžete si tiež zvoliť, či má byť minca znovu vydateľná alebo nie. Úprimne, jednoducho choďte s týmto vnútornosťou.

Nakoniec rozhodnite o počte desatinných miest, ktoré má vaša minca. Google má vynikajúce generátor náhodných čísel aby sme vám s touto časťou pomohli.

Na záver kliknite na „Generovať“, potvrďte svoje podrobnosti a voila! Teraz ste vlastníkom svojich vlastných shitcoinov. Vaša práca však ešte nie je dokončená.

potvrdenie shitcoin

Dokonca aj Waves vie, že táto minca smeruje na prastarý mesiac.

Shill, shill, shill

Toto môže byť najdôležitejšia časť. Aký dobrý je shitcoin, ak z toho nepropagujete peklo?

Najskôr vytvorte web v nejakom nástroji na tvorbu webových stránok typu drag-and-drop, napríklad WordPress. Nech robíte čokoľvek, vašim primárnym pozadím musí byť nejaká variácia:

Pozri pero Súhvezdia autor: Mads Cordes (@Mobilpadde) dňa CodePen.

Môžem si len predstaviť, že tak vyzerá skutočný blockchain.

Ďalej oslovte každé fórum, subreddit, skupinu na Facebooku atď. A povedzte svetu, aký bude váš shitcoin ďalším bitcoinom. Čím viac toho hovoríte, tým je to pravdivejšie. Musíte vštepiť FOMO ľuďom, ktorí sa „budú kopať za to, že premeškajú túto skvelú príležitosť“.

Každý, kto sa vás pokúša zavolať, zjavne iba FUDUJE.

Existuje množstvo spôsobov, ako zbierať príspevky a distribuovať svoje mince pre svoje ICO. Môžete zadávať objednávky na predaj na webe Waves DEX, spolupracovať so zmluvným partnerom, ktorý ho bude hostiť priamo na vašom webe, alebo len sľúbiť investorom, že im dáte mince, až keď vám zaplatia. Výber je na tebe.

“Ale čo biela kniha?” Skvelá otázka … pre blázna. Tie aj tak nikto nečíta. Ak naozaj chcete, jednoducho skopírujte a prilepte diely z niektorých svojich obľúbených položiek. Robia to všetky super deti.

A s tým máte všetko, čo potrebujete, aby ste si vytvorili svoj vlastný shitcoin a utiekli z fondov k úspešnému ICO.

Záverečné myšlienky

Táto príručka má ukázať, aké ľahké je vyrobiť kryptomenu. Existuje veľa podvodov a BS. Pred akýmikoľvek finančnými rozhodnutiami si urobte vlastný prieskum.

ICO BoochCoin funguje odteraz do 9. marca. Všetky príspevky budú venované organizácii Charita svätého Baldricka. Ak sa chcete zúčastniť a vlastniť BoochCoiny (ktoré absolútne nič nestoja), mali by ste:

  1. Pripravte si peňaženku Waves pre seba.
  2. Darujte svätému Baldrickovi tu.
  3. Tweet alebo DM @TheRealBucci s vašou verejnou adresou Waves
  4. Pošlem nejaké mince

1 dolár darovaný = 100 boochcoinov (čo je dohoda!)

Poznámka redakcie: BoochCoiny opäť nemajú žiadnu hodnotu a CoinCentral nie je v žiadnom prípade, v tvare alebo v podobe podporujúcej tento token (alebo akýkoľvek iný token na našom webe). Tieto tokeny boli vytvorené ako súčasť tohto satirického článku a toto vylúčenie zodpovednosti nemôžeme viac objasniť, že nie sú legitímnym tokenom, ani investičným poradenstvom v tomto článku. Do čerta, Steven, naozaj si ma vyťukal z napísania tohto super dlhého vylúčenia zodpovednosti, pretože aj keď sme to všetci úplne objasnili nemali by ste si kupovať boochcoiny, nikdy nevieš, či niekto bude.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me