Technológia blockchain sa rozširuje ohromujúcou rýchlosťou. Táto technológia vytvára prosperujúce prostredie pre podnikateľov, ktorí chcú zahájiť podnikanie v bitcoinoch. Pre investorov BTC to bola vzrušujúca jazda a za posledných deväť rokov nastal v kryptopriestore výrazný rast. Dnes existuje veľa obchodných príležitostí s bitcoinmi, ktoré je potrebné zvážiť.

Čas na domácu úlohu

Vaše hľadanie dokonalého podnikania s BTC by sa malo začať výskumom. Obchodné príležitosti v oblasti bitcoinu sú všade, je však potrebné pamätať na to, že nie všetky krajiny poskytujú bitcoin. Čína povolená iba jeden Bankomat BTC bude fungovať až do zákazu ICO v krajine minulý rok. Tento bankomat BTC dnes sedí v hale ústredia BTCC vyzdobený ako vianočný stromček a nie sú k dispozícii žiadne BTC.

Čas právnika

Aby ste predišli strate svojej investície, mali by ste sa pred výberom konkrétneho obchodného modelu poradiť s miestnou legislatívou. Krajiny sa líšia v závislosti na ich zákonnosti kryptomeny. Aby ste sa vyhli najhoršiemu scenáru, ako napríklad uvrhnutiu do väzenia a konfiškácii všetkých vašich kryptomien, musíte sa poradiť s miestnou samosprávou. Právnik môže túto časť procesu uľahčiť.

Niektorí právnici sa špecializujú na spôsoby súvisiace s kryptomenami, ako napr Lee Schneider od prestížnej právnickej firmy McDermott Will & Emery. Pán Schneider nedávno vysvetlil, ako sa jeho prax v súčasnosti venuje výlučne technológii blockchain rozhovor s theinformation.com. Nie je ani sám. Rastie počet právnych spoločností, ktoré sa pri hľadaní novej klientely obracajú na začínajúci kryptotrh.

Zvážte svoje financovanie

Vaše dostupné financovanie bude hrať rozhodujúcu úlohu pri určovaní toho, ktorý obchodný model najlepšie vyhovuje vašim kritériám. Nie všetky bitcoinové firmy stoja rovnako. Existujú rôzne nízke náklady na začatie podnikania v BTC, ako sú BTC bankomaty a reklamné predmety. Ktorékoľvek z týchto firiem môžete založiť za menej ako 20 000 dolárov.

Bitcoinový bankomat

Bitcoinový bankomat

Existujú aj podniky BTC, ktoré vyžadujú veľmi veľké investície. Ak uvažujete o začatí rozsiahlej ťažobnej operácie, budete potrebovať značný kapitál. Ťažobné súpravy ASIC sú drahé na nákup a prevádzku. Značnú časť svojho financovania by ste mohli ľahko minúť iba na ťažobné plošiny.

Napríklad súčasný priemyselný štandard je Antminer s9. Tieto jednotky stoja 698 dolárov. Ťažobná operácia veľkých rozmerov by mohla ľahko pozostávať zo sto Antminer s9s. Mnoho veľkých ťažobných fariem obsahuje dokonca tisíce ťažobných súprav. Ťažobná farma tejto veľkosti by si vyžadovala investíciu 700 000 dolárov pred akýmikoľvek ďalšími nákladmi spojenými s podnikaním, ako sú napríklad umiestnenie, personálne zabezpečenie a inštalácia..

Služby požičiavania bitcoinov

Poskytovanie bitcoinových pôžičiek sa špecializuje na poskytovanie počiatočného kapitálu. Tieto služby môžu pri správnom použití výrazne posilniť vaše financovanie. Služby požičiavania bitcoinov môžu byť skvelým spôsobom, ako začať podnikať v bitcoinoch bez toho, aby ste míňali všetky svoje ťažko zarobené kryptomeny. Jedným z príkladov poskytovania pôžičiek na bitcoiny je Nespútaný kapitál.

Nespútaný kapitál vám požičia USD a umožní vám použiť ako zábezpeku svoj bitcoin alebo ethereum. Používatelia si môžu požičať až 50 percent hodnoty ich krypto kolaterálu. Pôžičky sú k dispozícii na trojmesačné a dvojročné obdobie. Nevýhodou je, že sa pozeráte na desať- až štrnásťpercentnú úrokovú sadzbu z vášho úveru. Možno však zistíte, že vaše potenciálne podnikanie sa dokáže prispôsobiť týmto úrokovým sadzbám a stále vyprodukuje značný zisk.

Populárne bitcoinové firmy, ktoré treba zvážiť

Existuje množstvo populárnych typov BTC firiem, ktoré prekvitajú po celom svete. Zistíte, že niektoré z nich sú pre vašu polohu vhodnejšie ako iné. Keď diskutujeme o bitcoinových obchodoch, neexistuje univerzálna alternatíva. Iba výskum vám pomôže určiť najlepšie investičné možnosti. Poďme sa na chvíľu pozrieť na zopár najpopulárnejších obchodných modelov BTC, aké sú dnes k dispozícii.

BTC bankomat

Bitcoinové bankomaty sa začínajú stávať populárnejšími. Tieto zariadenia umožňujú používateľom anonymne nakupovať, odosielať a predávať BTC. Náklady na túto anonymitu majú formu transakčných poplatkov, ktoré sú oveľa vyššie ako online alternatívy, ako je Coinbase. Bankomat BTC vám môže poskytnúť značný príjem, ak je umiestnený na správnom mieste. Pred zakúpením jednotky budete chcieť overiť ich zákonnosť vo vašej krajine.

Výhodou bankomatu BTC je, že sa jedná o automatizovaný obchodný systém, ktorý vyžaduje iba to, aby ste udržali horúcu peňaženku strojov na sklade s BTC. Nevýhodou je, že kolísanie cien môže mať vplyv na hodnotu BTC vo vašej horúcej peňaženke. V mnohých krajinách, napríklad v USA, bude povolené, aby váš bankomat BTC predával BTC iba používateľom. Predaj BTC priamo za fiat bez dodržiavania KYC je v USA nezákonný kvôli zákonom o fiat mene. Zákazníci si môžu kúpiť všetky BTC, ktoré chcú, z vašich strojov, ale budú musieť ísť predať niekde inde.

Remitencia BTC

Firmy poukazujúce bitcoiny zažívajú boom na celom svete. Remitenčné firmy posielajú peniaze medzinárodne. Národy ako napr India a Juhoafrická republika sa vo veľkej miere spoliehajú na platby remitencií. Spoločnosti poukazujúce BTC môžu týmto klientom poskytnúť nákladovo efektívnu alternatívu k tradičnému procesu medzinárodného odosielania peňazí. Služby poukazovania kryptomeny poskytujú klientom okamžité transakcie a znížené sadzby. Spoločnosť poskytujúca kryptomeny môže byť inteligentným bitcoinovým podnikaním, ktoré je potrebné zvážiť, ak žijete v oblasti, kde sú platby remitencií kľúčovou zložkou miestnej ekonomiky.

Globálne platby prevodov prostredníctvom Svetovej banky

Globálne platby prevodov prostredníctvom Svetovej banky

Banské operácie

Ťažba BTC je stále zisková vďaka vývoju výkonných ťažobných súprav a ťažobných bazénov. Banské fondy kombinujú výpočtový výkon každého používateľa v sieti. Vďaka pridanej hashovej sile je ťažobné združenie schopné zvýšiť účinnosť všetkých zúčastnených baníkov. Baníci rozdelia svoje zisky podľa svojich hašovacích príspevkov.

Dnes sú ťažobné súpravy aplikačne integrovaných čipov (ASIC) najlepšou voľbou pre ťažbu BTC. Tieto čipy sú tisíckrát efektívnejšie pri výpočte algoritmu Bash Hash-256 ako GPU alebo CPU. Súpravy ASIC však zaberú značné množstvo vašich investícií.

Budete tiež musieť vziať do úvahy svoje prevádzkové náklady. Regióny s lacnými alebo obnoviteľnými zdrojmi energie sú vhodnejšie na ťažobné operácie. Možno zistíte, že nezarábate, ak zriadite ťažobnú prevádzku v oblasti s vysokými nákladmi na elektrinu. Vyťažiť sa dajú menej ako štyri milióny BTC. Tento nedostatok by mal pomôcť zvýšiť dopyt po BTC a jeho cena by sa mala zodpovedajúcim spôsobom zvýšiť. Odhaduje sa, že posledný BTC sa vyťaží do roku 2140.

Obchodné príležitosti pre bitcoiny

Je vzrušujúce sledovať, ako technológia blockchain poskytuje svetu množstvo nových obchodných príležitostí. Mnoho ľudí v kryptopriestore verí, že decentralizovaný trh bude naďalej rásť ešte mnoho ďalších rokov. Ak teraz otvoríte bitcoinový obchod, budete sa v tejto digitálnej ekonomickej revolúcii umiestňovať múdro.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me