Úvod do Vertcoin Miner s jedným kliknutím

Chceli ste niekedy ťažiť kryptomenu, ale nevedeli ste, kde začať??

Spravidla by ste si museli stiahnuť hlavný softvér blockchainu, nájsť správneho klienta na ťažbu a vyhľadať banský fond, ku ktorému sa chcete pripojiť. Po tom všetkom budete ešte musieť prekonať niektoré kódovacie obruče, aby ste sa uistili, že je baník synchronizovaný s vami vybraným bazénom a peňaženkou na získanie banských odmien. Nebolo by skvelé, keby bol tento proces prístupnejší?

Predstavujeme ťažobný program Vertcoin 1-Click miner, ktorý je tak ľahký, že už nebudete mať výhovorky, prečo začať. V tejto príručke vás prevedieme krok za krokom inštaláciou a prevádzkou, pretože zatiaľ čo miner 1-Click zjednodušuje proces, každý potrebuje na začiatok pomocnú ruku..

Poďme na to, však?

Krok 1: Inštalácia

Najprv je treba prejsť na GitHub od spoločnosti Vertcoin prevziať softvér pre ťažbu na jedno kliknutie – je to prvá možnosť v časti „Majetok“ s názvom súboru „VertcoinOneClickMinerSetup.msi“.

Po kliknutí na túto položku počkajte na dokončenie sťahovania a potom kliknite na rozšírenie o nastavenie v dolnej časti obrazovky počítača.

Ak používate Windows 10, môže sa zobraziť správa „Windows chránil váš počítač.“ Ak sa to stane, stačí kliknúť na „Viac informácií“ v dolnej časti správy a potom na „Napriek tomu spustiť“. Nerobte si starosti – program je viac ako bezpečný. Ďalšia vec, ktorú si treba uvedomiť: väčšina antivírusových programov bude s minerom 1-Click zaobchádzať ako so škodlivým programom. Aby ste sa tomu vyhli, môžete buď deaktivovať antivírusový program počas nastavovania, alebo prejsť do jeho nastavení a pridať „Vertcoin One-Click Miner.exe“ (alebo ak zmeníte názov súboru, nech ste si vybrali čokoľvek) k vylúčeniam alebo dôveryhodným programom.

Po otvorení rozšírenia o nastavenie získate nasledujúce okno.

1klik1

Po kliknutí na ďalšie sa zobrazí obrazovka so žiadosťou o výber priečinka pre váš program. Môžete sa rozhodnúť, či sa rozhodnete pre predvolený cieľ priečinka, ktorý vám dajú, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný. Nerobí to žiadny rozdiel, ale nezabudnite, že si pamätáte, kde je program uložený vo vašom počítači.

Keď to dokončíte, kliknite na tlačidlo Ďalej a zobrazí sa vám ďalšie okno, ktoré dokončí inštaláciu. Po dokončení vás počítač presmeruje na obrazovku s otázkou, či chcete spustiť softvér na ťažbu jedným kliknutím. Za predpokladu, že to robíte (inak prečo by ste tu boli), kliknite na tlačidlo Áno a máte to. Prvý krok je hotový.

Krok 2: Pripojenie k skupine a prepojenie adresy peňaženky

Otvorte program ťažby jedným kliknutím a zobrazí sa nasledujúce okno. Odtiaľto kliknite na „Nájsť uzly P2Pool“ a vyhľadajte banskú oblasť.

1kliknite Keď je skener vytiahnutý, kliknite na tlačidlo „Skenovať“ a po chvíli sa na stránku obnoví výber uzlov. Potom budete mať možnosť vybrať si medzi uzlami v sieťach 1 a 2. Ak používate jednoduchý hardvér, napríklad procesor alebo grafický procesor vášho počítača, mali by ste sa rozhodnúť pre sieť 2. Táto sieť je určená pre zariadenia s výstupom nižším ako 100 MHH / s, pokiaľ nepoužívate viac GPU / CPU rig, pravdepodobne túto hranicu neprekročíš.

Teraz vyberte jeden alebo viac uzlov, ku ktorým sa chcete pripojiť v druhej sieti. Ak chcete optimalizovať svoje ťažobné úsilie, vyberte si fond, ktorý je vám blízky. Nezabudnite tiež skontrolovať výnosový poplatok každého fondu. Niektoré môžu dosahovať iba 0,25%, zatiaľ čo iné dosahujú iba 5%..

1klik3

Po výbere bazénov je potrebné zadať adresu vašej peňaženky. Ak ešte nemáte peňaženku, môžete si stiahnuť hlavnú peňaženku Vertcoinu z webovej stránky meny, peňaženku Vertcoin Electrum alebo jej mobilnú peňaženku Coinomi. Nemáte v počítači peňaženku, ktorú používate na ťaženie? Žiadny pot – môžete si zvoliť, že svoje výnosy z ťažby budete úplne posielať do peňaženky na inom zariadení.

Po zadaní adresy svojej peňaženky kliknite na možnosť „Pridať vybrané skupiny“.

1 klik4

Krok 3: Získať Sucker Runnin ‘

Teraz, keď máte výber bazénov a adresy peňaženiek vyriešené, je čas začať ťažiť.

1klik5

Domovská stránka baníka s jedným kliknutím by mala vyzerať asi takto:

Odtiaľ budete chcieť vybrať svoj ťažobný hardvér z rozbaľovacej ponuky v ľavom rohu. Môžete použiť procesor alebo zvoliť procesor (CPU) vášho počítača alebo jeho grafickú kartu (GPU). Ak používate grafický procesor, uistite sa, že viete, ktorý váš počítač konkrétne používa.

Ďalej vyberiete, ku ktorej skupine sa chcete pripojiť. Môžete zvoliť viac skupín súčasne, ale miner vždy uprednostní prvú voľbu vo vašom poradí. Používanie viacerých skupín neznamená, že do oboch budete prispievať hašovacou silou; znamená to jednoducho, že ak by váš prvý bazén z akýchkoľvek dôvodov spadol, na jeho miesto by prišiel druhý bazén.

Nakoniec kliknite na štart a môžete vyraziť na preteky. Ak je k dispozícii aktualizácia, môže sa zobraziť kontextové okno od mineru s jedným kliknutím. Stačí si stiahnuť aktualizáciu a bude to okamžite hotové.

Po spustení ťažby bude v pravom hornom rohu uvedený ako „Online“ alebo „Čaká na zdieľanie“. V každom prípade si môžete byť istí, že baník pracuje tak, ako má. Ak nevidíte, že sa váš Miner Hashrate okamžite zdvihne v dolnej časti obrazovky, nezľaknite sa. Hardvér s nízkou hodnotou hash energie často nezaregistruje veľkú hodnotu hash, kým program nejaký čas nebeží, ak vôbec.

A máte to, priatelia – teraz môžete prispieť k decentralizovanej menovej revolúcii. Rovnako ako som povedal v sprievodcovi začiatočníkmi pre Vertcoin, tak ľahko by to dokázala tvoja prateta Sally.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me