Čo je to Polymath?

Polymath zjednodušuje právny proces vytvárania a predaja bezpečnostných tokenov. Vyrába nový štandard tokenov, ST20, a vynucuje súlad s vládou. Iba „zoznam oprávnených investorov a ich adresy peňaženky Ethereum “môžu obsahovať tokeny ST20. Vydavatelia tokenov sa preto nemusia obávať právnych dôsledkov ich bezpečnosti, ktoré sa dostanú do nesprávnych rúk.

S cieľom spustiť token, ktorý je v súlade s právnymi predpismi, platforma Polymath združuje vydavateľov, legálnych delegátov, vývojárov inteligentných zmlúv, overenie KYC a decentralizovanú burzu. Všetky transakcie na platforme Polymath prebiehajú pomocou natívneho tokenu POLY. Kvôli pokračujúcej vláde tvrdý zákrok pri počiatočných ponukách mincí spoločnosť Polymath dúfa, že namiesto toho poskytne legálne ponuky bezpečnostných tokenov.

V našom sprievodcovi sa pozrieme na:

Problém

ICO

V roku 2017 ICO získali financovanie vo výške viac ako 1,2 miliardy dolárov predajom úžitkových alebo bezpečnostných tokenov. Úžitkové žetóny, ako napríklad Waltonchain, vám poskytujú prístup k sieti tokenov a sú oveľa bežnejšie ako bezpečnostné tokeny. Bezpečnostné tokeny, poskytnúť však vlastné imanie alebo nárok na dividendy od spoločnosti. Výsledkom je, že bezpečnostné tokeny, rovnako ako všetky cenné papiere, podliehajú vládnym predpisom.

Nový štandard spoločnosti Polymath pre blockchainové bezpečnostné tokeny má za cieľ vložiť potrebné regulačné požiadavky do inteligentných zmlúv a úplne vyhovieť vládnym bezpečnostným predpisom. Polymath preto verí, že finančné cenné papiere by fungovali lepšie na blockchaine a chce nahraďte pojem akcionár držiteľom tokenu.

Cenné papiere

Vládne nariadenia „požadujú od investorov prijímanie finančných a iných významných informácií týkajúcich sa cenných papierov ponúkaných na verejný predaj.“ Cieľom je „zakázať klamanie, skreslenie údajov a iné podvody pri predaji cenných papierov“. Zdá sa to ako ušľachtilý cieľ vzhľadom na frekvenciu podvodov s ICO a najmenej 46% ICO z roku 2017 už zlyháva.

V prípade verejnej ponuky musia spoločnosti zaregistrovať svoje cenné papiere u vlády. Toto je, bohužiaľ, čoraz nákladnejší a komplikovanejší proces. Cenné papiere sa potom „kupujú a predávajú na sekundárnych trhoch, ako sú burzy cenných papierov, s poplatkami od 0,25% do 3%.“ Polymath preto verí, že má zmysel pomáhať ľuďom legálne registrovať ich tokeny a súčasne poskytovať decentralizovanú burzu s nižšími poplatkami.

Ako funguje Polymath?

Dodávka tokenov a udržateľnosť

Celkovo môže existovať jedna miliarda POLY žetónov. Do výsadku Polymath ste sa mohli prihlásiť pred 10. januárom 2018. Účastníci výsadku následne dostali 240 miliónov žetónov.

V tomto okamihu si tím Polymath ponecháva zvyšok na ďalšie použitie. Ak ste zmeškali výsadok, budete musieť obchodovať za POLY na burze.

Platforma tokenov cenných papierov Polymath

Tokenová platforma zahŕňa tri vrstvy: aplikačná vrstva, právna vrstva a vrstva protokolu, aby sa zaistilo, že váš token je v súlade a zostáva v súlade. Cieľom týchto vrstiev je znížiť právnu zložitosť a nejednoznačnosť cenných papierov a zároveň minimalizovať poplatky a zlepšiť likviditu aktív.

Polymath Layers

Polymath Stack

Spustenie bezpečnostného tokenu

Polymath žiada o nasledujúce informácie na okamžité vytvorenie štandardného bezpečnostného tokenu ST20.

 • Obchodné meno:
 • Typ právnickej osoby:
 • Typ zabezpečenia:
 • Popis projektu:
 • Logo:
 • CHARAKTERISTIKY TOKENU
 • Hlasovacie práva:
 • Dividenda:
 • Frekvencia dividend:
 • Správa a riadenie spoločnosti:
 • Governance Integration Partner:
 • Pridané vlastnosti:
 • ROZDELENIE POTREBY

  • Tokeny na vytvorenie:
  • Percento tokenov držaných spoločnosťou:
  • Percento vlastného imania spoločnosti distribuované s tokenmi:
  • Cena za token v USD:
  • PRÁVNE PODROBNOSTI

   • Vydávajúca jurisdikcia:
   • Zabezpečenie ponúka:
   • Investori musia byť akreditovaní:
   • Potrebný investor KYC:
   • KYC integračný partner:
   • Tokeny voľne obchodovateľné:
   • KONTAKTNÉ ÚDAJE

    • Kontaktné meno:
    • Pozícia v spoločnosti:
    • Kontaktné telefónne číslo:
    • Kontaktný email:
    • Povoliť kontakt od Polymath:
    • Výber legálneho delegáta

     Po vytvorení nového tokenu je stále neprenosný, kým zákonný delegát nepotvrdí „že boli vydané kroky na vydanie tokenu.“

     Dostanete niekoľko ponúk od právnych zástupcov, právnikov, je však na vás, aby ste vykonali náležitú starostlivosť a porovnali ich poplatky. Len čo si vyberiete legálneho delegáta, pošlete POLY za jeho poplatok inteligentnej zmluve a začnete spolupracovať na platforme Polymath bezpečným odosielaním potrebných dokumentov a procesom dodržiavania súladu..

     Súčasťou procesu je účasť delegátov vývojárom vytvoriť inteligentnú zmluvu špeciálne pre váš token. Potom inteligentná zmluva vynúti požiadavky investorov, ako je jurisdikcia investorov, typ ponuky, čas zadržania pred opätovným predajom tokenov atď. Po odoslaní potrebných dokumentov a dokončení inteligentnej zmluvy nastaví zákonný delegát adresu vašej pôvodnej ponuky zmluva. Konečne ste pripravení začať obchodovať.

     Stať sa investorom

     Ak si chcete kúpiť token na platforme Polymath, musíte si najskôr nechať potvrdiť svoju totožnosť a stav akreditácie od poskytovateľa KYC (poznajte svojho zákazníka). Môžete vyhľadať a zvoliť poskytovateľa KYC v sieti Polymath. Ďalej budete posielať požadovaný počet POLY žetónov do úschovy, kým nebude dokončený váš proces KYC. Po predložení potrebných dokumentov môže poskytovateľ KYC poslať informácie do inteligentnej zmluvy Polymath s uvedením podrobností o vašej schopnosti nakupovať cenné papiere. Informácie uložené v inteligentnej zmluve tiež určia množstvo peňazí, ktoré môžete investovať do cenných papierov, a kde s nimi môžete obchodovať.

     Bezpečnostné tokeny

     Zatiaľ čo väčšina tokenov je ľahko obchodovateľná na burzách, bezpečnostné tokeny sa riadia rôznymi pravidlami z dôvodu mnohých právnych dôsledkov. Je dôležité vedieť, kto je vlastníkom tokenu zabezpečenia vždy, pretože cenné papiere potenciálne poskytujú hlasovacie práva, dividendy alebo iné príjmy s daňovými dôsledkami. Burzy sa momentálne vyhýbajú uvádzaniu akýchkoľvek tokenov, ktoré by sa mohli považovať za zabezpečenie, aby sa vyhli bezpečnostným regulátorom.

     Vďaka tokenu vytvorenému prostredníctvom Polymath však inteligentné zmluvy overujú, kto môže token kúpiť a predať. Token budú môcť držať iba investori autorizovaní podľa poskytovateľov KYC spoločnosti Polymath. To by teoreticky mohlo eliminovať poplatky spojené s centralizovanými burzami, ktoré zabezpečujú súlad s bezpečnosťou.

     Proces investície Polymath

     Proces investície Polymath

     Proces investície Polymath

     Proces investovania Polymath

     O spoločnosti Polymath

     Polymath Tokens (POLY)

     Všetky platby v sieti Polymath vyžadujú POLY, token ERC20. Tu je niekoľko príkladov jeho použitia:

     Emitenti

     Emitent môže vložiť odmenu v POLY žetónoch, aby „povzbudil právnych delegátov a vývojárov, aby ponúkali služby“. Čím komplikovanejšia je vaša bezpečnosť, tým viac POLY budete pravdepodobne musieť zaplatiť.

     Vývojári

     Vývojári zarábajú POLY za vytváranie inteligentných zmlúv STO.

     Poskytovatelia KYC

     Poskytovatelia KYC platia v POLY, aby sa pripojili k sieti a potom získali POLY z overovania investorov.

     Investori

     Ak sa chcú investori pridať na zoznam povolených potenciálnych investorov za bezpečnostný token, musia za ich služby zaplatiť poskytovateľom KYC v POLY tokenoch..

     Zákonní delegáti

     Zákonní delegáti zarábajú POLY tým, že sú vybraní na vydanie nového bezpečnostného tokenu.

     Pomocou POLY

     Ako zarobiť POLY ako právny delegát

     Tím

     Tím vedie Trevor Koverko, veterán v Silicon Valley aj v kryptomene. Je tiež zakladateľom spoločnosti DAI, súkromnej kapitálovej spoločnosti. V obchode sa hovorí, že chcete korčuľovať tam, kam smeruje puk, nie tam, kde bol. Vzhľadom na to, že Trevor bol doslova draftoval New York Rangers z National Hockey League, je pravdepodobné, že vie, kam smeruje puk. Túto zručnosť preukázal už v minulosti, keď nakupoval do BTC, keď to bolo 20 dolárov, a do Etherea, keď 1 BTC by vám pripísal 2000 ETH. Spolu s Trevorom je s Polymath zapojených viac ako 30 „staviteľov“ a poradcov.

     Tím Polymath

     Stavitelia jadra projektu Polymath

     Budúce projekty a cestovná mapa

     Plán Polymath

     Projekt je už dobre zavedený a na jeho platforme sa v súčasnosti spúšťajú nové tokeny.

     Generálny riaditeľ spoločnosti Polymath Trevor Koverko nedávno vystúpil na konferencii Blockchain Futurist Conference v Toronte a oznámil spustenie prvých piatich bezpečnostných tokenov, ktoré platforma obsluhuje:

     • Minthealth – ekosystém zdravia zameraný na pacienta
     • 7Pass – spoločnosť zameraná na investovanie do kanabisu
     • Corl – financovanie blockchainu pre startupy
     • IPwe – register patentov s povoleným blockchainom
     • BlockEstate – fond správy nehnuteľností so sídlom v USA, ktorý sa snaží tokenizovať aktíva

     Koverko a jeho tím si vybrali širokú škálu projektov, aby zdôraznili, ako môže spoločnosť Polymath obsluhovať celý trh od prvého dňa. Okrem uvedenia na trh spoločnosť Polymath tiež spolupracovala s rôznymi odborníkmi na vytvorení prvého štandardu bezpečnostného tokenu.

     Cieľom je, aby investori a vydavatelia tokenov mali v budúcnosti rámec na uľahčenie procesu začatia projektu. Tento proces môžete sledovať tu.

     Partnerstvá

     Úspech Polymathu určite závisí od partnerstiev. Konkrétne musia prizvať zákonných delegátov, poskytovateľov KYC, vývojárov, nákupcov a vydavateľov.

     V tejto súvislosti uzavreli partnerstvo IdentityMind priviesť poskytovateľov KYC na palubu. Krátko nato potvrdili tisíce identít na výsadku POLY.

     Oboje SelfKey, – systém digitálnej identity a – BnkToTheFuture, iná spoločnosť spojená s KYC, uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Polymath s cieľom poskytnúť tisíce akreditovaných investorov.

     Na demonštráciu poradil Polymath tZERO na ich ICO, ktoré vyzbieralo 100 miliónov dolárov len za 12 hodín. Cieľom spoločnosti tZERO je tiež vybudovať burzu na zabezpečenie likvidity pre držiteľov legálnych bezpečnostných tokenov.

     Najpozoruhodnejšie v roku 2018, Corl Financial Technologies, SeriesX a Ethereum Capital všetci plánujú nechať si vytvoriť tokeny cenných papierov na platforme Polymath.

     Konkurencia

     tZERO tiež buduje burzu regulovaných bezpečnostných tokenov. Je však pravdepodobné, že ich platforma by poskytla viac synergie ako konkurencia. Čím viac ľudí sa bude podieľať na vývoji legálne vyhovujúcich bezpečnostných tokenov, tým lepšie.

     Hlavným konkurentom spoločnosti Polymath je tradičná metóda registrácie cenného papiera na SEC. Môžete však vidieť, že je veľmi prísne podať prihlášku, keď sa pozriete na nedávnu žiadosť DropBox o počiatočnú verejnú ponuku tu.

     História obchodovania

     Spoločnosť Polymath uniesla svoj token 24. januára 2018. Začala obchodovať s hodnotou 0,789 USD. Čoskoro však dosiahol historické maximum 1,64 USD. Cena POLY bude nakoniec závisieť od užitočnosti platformy Polymath. Ak uvidíte, že sa na štandarde ST20 spúšťa viac mincí, sledujte cenu POLY.

     Kde si môžete kúpiť POLY?

     Dopyt po POLY zostáva na ázijských burzách vysoký, pričom väčšina objemu sa obchoduje na burzách Upbit a Binance. Keď sa minca prvýkrát spustila, prístup k tokenu poskytlo iba niekoľko búrz. Našťastie teraz máte širokú škálu možností vrátane Bittrexu, ak hľadáte americkú burzu.

     Kde môžete uložiť POLY?

     Pretože POLY je token ERC20, môžete na ukladanie použiť MyEtherWallet. Tím Polymath tiež poskytuje zdroj informácií o tom, ako zobraziť vaše POLY tokeny tu.

     Na uloženie POLY môžete tiež použiť populárne hardvérové ​​peňaženky, napríklad Ledger Nano S.

     Záver

     V ideálnom svete spoločnosti Polymath sa všetky formy cenných papierov stávajú programovateľnými tokenmi. Vďaka tomu majú podniky akejkoľvek veľkosti prístup ku kapitálu. Investori majú tiež prístup k transparentným informáciám a môžu sa vyhnúť podvodom. Tím Polymath identifikoval neefektívnosť súčasných cenných papierov. Platforma snáď ponúka lepšiu alternatívu. Otázkou teraz je, či môžu priviesť investorov do svojho ekosystému?

     Podľa whitepaper „ globálny trh cenných papierov sa skladá z troch hlavných typov nástrojov: akcie, dlh a deriváty. V roku 2016 dosiahli tieto tri trhy celkové nominálne hodnoty 67 biliónov dolárov, 99 biliónov dolárov a 1,2 kvadrilióna dolárov. “

     V nasledujúcich rokoch bude zaujímavé sledovať, aké percento trhu dokáže Polymath zachytiť.

     Poznámka editora: Tento článok aktualizoval Ryan Smith 5. novembra 2018, aby odrážal nedávne zmeny projektu.

     Dodatočné zdroje

     Facebook

     Twitter

     Reddit

     Stredná

     Github

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me