Čo je to étos?

Étos má sídlo v USA spoločnosti a kryptomena. Ich poslaním je uľahčiť komukoľvek vlastniť kryptomeny. Aby si kryptomena v spoločnosti získala uznanie, musí sa dať ľahko používať. Spoločnosť Ethos navrhuje ľahko použiteľnú univerzálnu peňaženku a fiat bránu, ktorá uľahčuje nákup, obchodovanie a správu vašich kryptomien.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Etos bol predtým známy ako Bitquence od svojho debutu v roku 2017. Neskôr si v novembri zmenili názov na Etos. Pod novým názvom sa po ICO ustavične zvyšoval záujem o projekt. Jeho popularita explodovali v prvom týždni roku 2018, o čom svedčí cena mince ETHOS.

Platforma a základná technológia sú stále vo vývoji. Prvá verzia ich univerzálnej peňaženky bola vydaná v júli 2018. Konečným cieľom platformy je byť kompletným riešením správy majetku vo viacerých aktívach. Zakladatelia sa preto zamerali na užívateľskú skúsenosť, funkcie zamerané na ľudí a súlad s predpismi. V tomto článku sa pozrieme na to, čo má Ethos pripravené a prečo tento projekt vyvoláva také vzrušenie.

Univerzálna peňaženka Étos

Jadrom ponuky spoločnosti Ethos a dôvodom, pre ktorý si získali toľko pozornosti, je ich univerzálna peňaženka. Najnovšia verzia ich univerzálnej peňaženky bola vydaná v auguste 2018. Táto nová peňaženka spája a skenuje stovky blockchainov, aby aktualizovala zostatky používateľov v hlavných kryptomenách a rôznych altcoinoch. Spoločnosť Ethos, ktorá sa môže pochváliť viac ako 150 plne prevoditeľnými mincami, dúfa, že sa stane jedinou peňaženkou, ktorú kedy budete potrebovať, a pri zakúpení novej kryptomeny nebude musieť vytvárať novú peňaženku..

porovnanie étosu

Porovnávacia tabuľka

Univerzálna peňaženka Ethos sľubuje, že bezplatne uloží a prevedie „hodnotu akejkoľvek formy“. Jeho architektúra je navrhnutá tak, aby bola otvorená pre jednotlivcov, inštitúcie a vývojárov. Vďaka vývojárskemu prístupu môže byť pridanie nového typu mince do vašej peňaženky také ľahké ako aktualizácia verzie softvéru alebo stiahnutie vlastnej úpravy..

Jeden inteligentný kľúč

Okrem konsolidácie všetkých vašich aktív do jednej peňaženky potrebuje spoločnosť Ethos iba jeden kľúč na správu vašich finančných prostriedkov. Stále budete mať úplnú kontrolu nad svojou peňaženkou. Étos nemôže robiť žiadne zmeny vo vašich zostatkoch mincí. Autorizácia transakcií sa však oveľa zjednodušila. Na všetky svoje rôzne mince potrebujete iba jeden súkromný kľúč.

Riešenie Smart Key využíva spoločné črty medzi rôznymi kľúčovými algoritmami, ktoré sa dnes používajú. Tento koreň vašich rôznych individuálnych klávesov sa stane vašim inteligentným kľúčom. Šanca, že niekto iný bude mať rovnaký inteligentný kľúč ako vy, je malá. Étos nároky mohli vytvoriť 10 miliárd jedinečných inteligentných kľúčov pre každý atóm na planéte Zem.

Prémiová peňaženka

Prémiová peňaženka adresy sú určené pre spoločnosti a jednotlivcov, ktorí sa chcú na blockchaine verejne identifikovať. Výhodou je zaistenie bezpečnej totožnosti zákazníkov pri žiadosti o platbu. Táto oficiálna registrácia tiež umožňuje spoločnosti Ethos fungovať skôr ako PayPal. Značky môžu zákazníkom poskytnúť jednoduchú e-mailovú adresu pre jednoduchšie platby a menej chýb ako pri použití bežnej adresy peňaženky.

Intuitívny dizajn zameraný na mobilné zariadenia

Pretože Ethos chce byť intuitívnym riešením zameraným na ľudí, je pre každého kľúčový používateľský zážitok. Od tejto počiatočnej fázy si platforma najala dizajnérov UX, aby od základov vytvárali intuitívne používateľské prostredie. Tento dôraz na dizajn je kľúčovým prvkom ich obchodného plánu. Tiež ich odlišuje od mnohých startupov kryptomeny. Typické ICO sa vo veľkej miere zameriavajú na technické problémy, ale získanie hromadného osvojenia je pre krypto priestor rovnako dôležitou výzvou. Intuitívny dizajn by mal pomôcť pri riešení tohto problému.

Smartwallet Étos

SmartWallet využíva jeden súkromný kľúč na správu viacerých peňaženiek.

Étos je tiež navrhnutý ako mobilný. To dobre zapadá do toho, čo vieme o správaní spotrebiteľov. Ľudia čoraz viac používajú svoje telefóny prostredníctvom počítačov. Palubná doska uľahčí správu a sledovanie mincí na cestách. Mince ETHOS môžete tiež poslať na akékoľvek telefónne číslo, e-mail alebo ID systému Etos.

Prenos & Burza so sieťou likvidity spoločnosti Ethos

Okrem dobre navrhnutej peňaženky ponúka Ethos služby prevodu a výmeny. Toto je podstatná súčasť hádanky, ktorá sa stáva úplným riešením správy majetku. V ideálnom prípade budete môcť rebalancovať všetky svoje kryptomeny držané na platforme Ethos.

základné črty étosu

Základné funkcie

To znamená okamžitú výmenu kryptomien. Znamená to tiež schopnosť obchodovať s ľubovoľným párom kryptomien pomocou nástroja ETHOS coin ako sieť likvidity. Budete môcť vkladať a vyberať prostriedky z externých peňaženiek a spoločnosť Ethos bude v blízkej budúcnosti podporovať konverziu na fiat.

Fiat Gateway

Fiatová brána je ďalšou dôležitou súčasťou obchodného modelu Etos. Pretože má byť priateľský k novým investorom, bude potrebovať spôsob, ako prevádzať tradičné meny na kryptomeny. Prvé verzie platformy nepodporovali konverzie fiat. Implementácia fiat brány je však pre Ethos vysokou prioritou, pretože predstavuje základnú funkcionalitu pre úspech platformy. Plány pre fiatovú bránu sú stanovené v étose biely papier.

Projekt má nedávno partner so spoločnosťou Voyager Invest poskytovať službu brány fiat.

Okamžitá diverzifikácia a krypto „podielové fondy“

Pri tradičnom investovaní je dôležité, aby ste diverzifikovali svoje podiely a vyvážili svoje portfólio medzi typmi aktív. To pomáha zmierňovať riziká spojené so zrútením jedného majetku. To isté platí pre kryptomenu. Väčšina investorov do kryptomeny intuitívne chápe, že musí investovať do viacerých projektov, pretože jeden by mohol kedykoľvek prasknúť. Je však zriedkavé, aby to investori robili formálnym a dobre monitorovaným spôsobom.

Étos dúfa, že tento problém vyrieši automatizáciou. Ponúkajú službu okamžitej diverzifikácie, ktorá rozdeľuje vaše podiely medzi mnoho rôznych mien. Môžete si nastaviť vlastnú alokáciu aktív (v percentách portfólia) a požiadať spoločnosť Ethos, aby za vás vyvážila vaše portfólio. Alebo si môžete vybrať z vopred vytvorených košov z komunity používateľov.

Investovanie do koša spolu s ďalšími investormi je podobné ako v podielovom fonde. Určité koše, ktoré sú viazané na trh, by mohli fungovať ako indexové fondy pre krypto komunitu. Ponuka diverzifikovaných aktív, ako sú tieto, by mala tlmiť volatilitu trhu s kryptomenami a podporiť ďalšie investície.

Robiť sociálne investovanie do kryptomeny

Spolu s cieľom byť peňaženkou a správcom aktív zameraným na ľudí ponúka platforma Ethos platformu aj sociálny. Používatelia môžu prispievať do fór, odpovedať na otázky, dostávať hodnotenie za svoje rady a byť odmenení za zdieľanie poznatkov s komunitou. To umožňuje používateľom sledovať svojich obľúbených odborníkov a získať investičné rady. Môžu tiež hlasovať v dave o investičných rozhodnutiach.

Ako prispievateľ môžete získavať odmeny a body dôvery za pomoc iným. Nazbierajte dostatok dobrých hodnotení a recenzií a stanete sa expertom na étos so schopnosťou upravovať koše a ponúkať poradenstvo.

étos ďalšie funkcie

Pridané vlastnosti

Vytvorené pre súlad s predpismi

Étos fakturovaný ako platforma pre správu aktív znamená, že rozumie tomu, že väčšina kryptomien sú obchodovateľné cenné papiere. Podľa väčšina odborníkov, je len otázkou času, kedy bude trh s kryptomenami regulovaný.

Étos buduje svoju platformu s ohľadom na dodržiavanie predpisov. Majú sídlo v USA, takže sa zameriavajú na severoamerické právo cenných papierov. Fiatová brána je zabudovaná KYC a AML Opatrenia. Prevádzka základnej peňaženky však stále nevyžaduje overenie totožnosti.

Budete tiež môcť ľahko exportovať aktivitu na svojom účte, aby ste uľahčili daňové prehľady.

Tím tiež zdôraznil, že minca ETHOS má byť funkčným tokenom. Toto je v nádeji vyhnúť sa regulácii cenných papierov. Podľa ich FAQ:

„ETHOS nie je cenný papier alebo tokenizovaný cenný papier, pretože nespĺňa zákonnú definíciu cenného papiera platnú v Spojených štátoch, Kanade, Singapure, Spojenom kráľovstve alebo v akejkoľvek inej jurisdikcii OECD. V Spojených štátoch sa toto označuje ako „Howeyov test“ “.

Etosový token & Technická nadácia

Tím navrhol token Etos (ETHOS) ako funkčný token, ktorý poháňa platformu. S mincou môžete pristupovať k funkciám a platiť poplatky v éteri. Pomáha tiež pri likvidite a slúži ako sprostredkovateľ pre páry aktív, ktoré sa obchodujú s nízkou frekvenciou. Nakoniec vývojári používajú ETHOS na platenie hovorov API pri vývoji na platforme.

Token ETHOS beží na Ethereu, rovnako ako mnoho služieb založených na blockchaine, ktoré platforma poskytuje. Étos však nie je spoločnosť zameraná iba na blockchain. Mnoho z jeho služieb sa poskytuje ako štandardné webové rozhranie hostené na serveroch. Ak to urobíte, urobíte to škálovateľnejším, spravovateľnejším a monetizovateľným. Majte na pamäti, že ide o súkromnú spoločnosť fungujúcu ako burza a peňaženka kryptomeny. Nebudú decentralizovať všetko.

História obchodovania

Token uvedený na trh v júli 2017. Pred zmenou názvu bol pôvodný token známy ako Bitquence (BQX). Predaj distribuoval verejnosti 30 percent žetónov. Ďalších 30 percent smerovalo do Etoshu na vývoj. Zvyšných 40 percent je vyhradených na zabezpečenie likvidity po spustení platformy.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkcia () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = pravda;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = ETHOS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Spoločnosť ETHOS za posledný rok sledovala typické trendy na kryptotrhu a vrcholila 7. januára 2018 na hodnote 10,41 USD. Počas jari token naďalej strácal hodnotu a vyvrcholil ešte niekoľkokrát, raz v marci a raz v máji. Nakoniec dosiahol posledné maximum, o ktorom hovoril, čo sa zhodovalo s vydaním univerzálnej peňaženky, 3. júla, na úrovni 2,61 USD, čo je takmer štvrtina jeho najvyššej hodnoty. Dnes je minca okolo 0,30 USD, čo je na súčasnom trhu neprekvapujúci vývoj.

Kde kúpiť ETHOS

ETHOS si môžete kúpiť na Binance, Bithumb, CoinExchange a HitBTC.

Étosové podložie

Spracovateľ platieb, Prúžok, získala rozsiahle použitie a uznanie za svoj otvorený kód na spracovanie platieb. Étos sa snaží urobiť to isté pre trh s kryptomenami. Poskytujú likviditu, hostujú peňaženky a prostredníctvom nich slúžia na výmenu Bedrock API.

Vývojári sú tiež schopní volať údaje blockchainu a overiť identitu prostredníctvom API. Cieľom je vytvoriť robustný finančný systém na blockchaine. Bedrock sa bezproblémovo integruje s finančnými inštitúciami. Tím tvrdí, že to vytvorí pre banky a spotrebiteľov „nové plemeno aplikácií FinTech“. Naposledy spoločnosť oznámila partnerstvo s Voyager na ďalší rozvoj schopností Bedrock API.

Tím

zakladajúci étos étos

Zakladateľ a CEO Shingo Lavine

19-ročný študent Brown University, Shingo Lavine, vedie ako CEO. Originálnu bielu knihu napísal pre univerzálnu peňaženku a poskytovateľa likvidity. Napriek mladosti generálneho riaditeľa zhromaždila Lavine rozmanitý a skúsený tím. Veľká časť tímu pochádza z finančného sektora vrátane veľkých bánk, veriteľov a spoločnosti M.&Firmy. Majú tiež členov tímu zodpovedných za dodržiavanie predpisov a niekoľko dizajnérov, ktorí pri vývoji platformy spolupracovali s odborníkmi na kódy a kryptografiu.

Cestovná mapa

Odkiaľ plánuje spoločnosť Ethos ísť, po uvedení univerzálnej peňaženky a Bedrock API v roku 2018? Poďme, aby nám to povedala Lavine, z príspevku na blogu 20. novembra 2018:

Naším budúcim zameraním bude budúcnosť fiat brány, vylepšenie podpory tokenov v Universal Wallet a Bedrock a vývoj ďalších blockchainových architektúr pre aplikácie v mierke.

Spoločnosť oznámila svoj najnovší vývoj v novembri. Zavedenie étosu Postavenie, program, ktorý do tokenu pridáva ďalšie funkcie, vrátane zvýšeného hlasovacieho práva, predvádzaných komentárov a vplyvu na platformu.

Záver

Myšlienka, ktorá stojí za Etosom, je zaujímavá a vzrušujúca. Má potenciál otvoriť kryptomenu úplne novému segmentu retailových investorov. So zavedením univerzálnej peňaženky podniká spoločnosť Ethos kroky správnym smerom a poskytuje cennú možnosť peňaženky tým, ktorí majú viac mincí. Budeme sledovať, či skutočne dokážu vytvoriť „finančnú budúcnosť, ktorá je otvorená, bezpečná a spravodlivá pre všetkých.“

Poznámka editora: Tento článok aktualizovala Rachel Lantz 21. novembra 2018, aby odrážal nedávne zmeny projektu.

Dodatočné zdroje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me