Čo je Pepe Cash?

Už ste si niekedy mysleli: „Sakra, bol by som rád, keby som mohol vlastniť svojho vlastného vzácneho Pepeho.“

Pravdepodobne nie, ale niekto iný má. A že sa niekto rozhodol pomocou blockchainu urobiť z Pepeho komoditu.

Nijaký vtip, na blockchaine bitcoinu koluje celý ekosystém umeleckých diel Pepe, ktorý je v obehu, a ak je jeho cena správna, ľudia sú ochotní za niektoré z týchto kúskov zaplatiť slušne. Volajte to hlúpo, nazývajte to mrhaním, ale ak nás CryptoKitties niečo naučil, je to tak, že hodnota je skutočne v očiach pozorovateľa. Pre Pepeho to znamená, že mém jedného muža je majstrovským dielom iného človeka.

vzácne korenie

Ako funguje obchodovanie s Pepe??

Pepe the Frog prvýkrát vznikol v roku 2005 ako člen Boy’s Club, komiksu online Matt Furie. Od jeho narodenia je Pepe kooptovaný online komunitami ako 4chan, ktoré takpovediac rozšírili metódu Pepe a pretvárajú postavu nespočetnými vedľajšími produktmi a zábavami. Za desaťročie a niekoľko zmien, ktorými sa zaoberal, sa Pepe stal jednou z najznámejších mémov na internete. Áno, a kampaň Hillary Clintonovej ho označila za symbol bielej nadvlády počas volieb v roku 2016 Matt Furie je zdesený.

To všetko znamená, že Pepe sa nestaral o zaujímavý (a sporný) vzostup k sláve, takže je ľahké pochopiť, prečo má fanklub ochotný dať nejaké peniaze za certifikované kúsky meme inšpirovaných umeleckých diel..

A je to umenie. To vám povedia aspoň členovia samozvanej spoločnosti Pepesphere. Pepesphere je o tom, čo by ste si predstavovali: abstraktná online oblasť, kde sa obchoduje s tokenizovanými Pepes. V tejto oblasti – konkrétnejšie, rarepepewallet.com– používatelia môžu nakupovať a predávať svoje vzácne potraviny Pepes za Pepe Cash, pôvodnú menu ekonomiky Pepe.

Každý Pepe je uložený v bitcoinovom blockchaine vo forme transakcií. Tieto umelecké diela sú postavené na Counterparty, takže každé umelecké dielo sa zaznamenáva do hlavnej knihy Bitcoinu ako jeho vlastné jedinečné aktívum. Každé umelecké dielo navyše obsahuje obmedzené množstvo čísel, pretože umelci sa môžu rozhodnúť vytvoriť 1, 100 alebo dokonca 99 999 kópií svojich výtvorov v závislosti od ich zámeru. Každý kus je zaradený do série a každá séria je vyvrcholením nových príspevkov do Zriedkavý adresár Pepe. V čase písania tohto článku je k dispozícii 36 sérií a tím pracuje na kurátorstve 37. série.

Pretože blockchain uchováva odkaz na každý kus, transakčné haše slúžia ako certifikáty pravosti pre každé umelecké dielo. Preto vždy, keď si kupujete Pepe od iného používateľa alebo z adresára, dostanete do svojej vzácnej pepe peňaženky token pre tento Pepe, ktorý potvrdzuje, že ho vlastníte. Iste, môžete jednoducho ísť do adresára Rare Pepe Directory a skopírovať si umelecké diela sami bez platenia, ale podobne ako sťahovanie jpeg Van Goghovej Hviezdnej noci to nie je to isté ako čisté vlastníctvo bonafidu..

Podľa webovej stránky projektu sa každý týždeň spáli polovica výnosov z adresára, citujem „Kekovi pre šťastie. (Vďaka tomu je PepeCash deflačný). “

Odoslanie umeleckého diela Pepe do adresára Rare Pepe Directory

Možno radšej prispejete, ako skonzumujete. Ak je to tak, Pepesphere potrebuje umelecké diela, aby udržal meme ekonomiku nad vodou, a Rare Pepe Directory dokonca má formálny proces podania..

Príspevky bývajú otvorené a uzavreté, takže ak tím neprijíma nové príspevky, keď chcete vypustiť čerstvé OC, nebojte sa – buďte trpezliví. Ak sú však otvorené, budete potrebovať 200 PEPECASH a originálny výtvor a budete sa musieť riadiť týmito pokynmi v zozname Rare Pepe Directory. webovú stránku:

Pravidlá:

1) Pepe’s musí mať veľkosť 400 x 560. Môžu vyzerať ako obchodné karty, ale nie je to potrebné.

2) Karty môžu byť animované ako gif, ale ponechajte ich do veľkosti 1,5 MB alebo menej. Použite kompresiu.

2) Vydanie musí byť ZAMKNUTÉ, aby váš Pepe nemohol byť nafúknutý.

3) Váš Pepe nesmie byť deliteľný. <- uisti sa!!

4) Uistite sa, že vaše umelecké diela majú aspoň niečo spoločné s Pepeom.

5) Žiadny obsah NSFW, prosím. Zatiaľ sa snažím udržať to svetlo. (Pepe má veľa zlej tlače). Ak máte pochybnosti, pred vytvorením majetku pošlite na telegram správu @ nola1978.

6) Pri vytváraní tokenu musí mať minimálne 100 akcií a max. 100 000 akcií.

7) Žiadne webové stránky .. QR kódy.

8) Iba 1 príspevok za deň na umelca. Chcete mať rozmanitosť.

9) Počkajte 24 až 48 hodín, kým obťažujete našich expertov ohľadom vášho podania.

Tím

Buďte k sebe úprimní, skutočne ste očakávali, že tento projekt bude mať transparentný tím? To určite nie, ale anonymní členovia sú naďalej aktívni Telegram.

Kde kúpiť Pepe Cash

Nie je prekvapením, že Pepe Cash neobchoduje na žiadnych významných burzách. Najaktívnejším trhom je japonská burza Zaif, kde si ju môžete kúpiť za JPY alebo BTC. Prípadne si môžete kúpiť Pepe Cash tiež z Tux Exchange za BTC alebo cez Counterparty’s DEX pre XCP.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkcia () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = pravda;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = PEPECASH&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP, BTC “;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Akonáhle budete mať svoju Pepe Cash, môžete ju použiť na začatie obchodovania so vzácnymi Pepes rarepepewallet.com alebo rarepepedirectory.com.

Kam uložiť hotovosť Pepe a vaše vzácne papriky

Peňaženka Rare Pepe (rovnaká adresa URL ako vyššie) má pokryté všetky vaše potreby týkajúce sa úložiska, a to tak pre Pepe Cash, ako aj pre vaše umelecké diela Pepe.. Kniha Orbs tiež ponúka mobilnú aplikáciu ako úložisko.

Záverečné myšlienky

Nie celkom konkurent, ale slúžiaci podobnému účelu, Pepe Cash pokračuje v misii Dogecoinu prinášať meme-tier aktíva do sféry kryptomeny. A čo viac, Pepe Cash nám ukazuje, koľko času ľudia pôjdu, aby pomocou blockchainovej technológie vybrali a speňažili špecializované kultúry..

Ukazuje tiež, že ľudia sú ochotní používať túto technológiu na autentifikáciu a nákup / predaj digitálneho umenia. Áno, vzácne Pepe’s nemusí byť na rovnakom umeleckom kalibri ako originálny Monet or- Miro, ale s približne 1 500+ vzácnymi Pepes zaregistrovanými v Rare Pepe Directory stačí povedať, že existuje aktívna subkultúra, ktorá vidí viac než dostatočnú hodnotu na vytvorenie , kurátorovať a rozširovať tieto artefakty kultúrnej ikonografie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me