Čo je to HORKÉ?

HOT je symbolom Hydro protokolu. Nemá to nič spoločné s teplom alebo ohňom. Odpusťte etymológovi vo vás, že si myslíte, že protokol má niečo spoločné aj s vodou. Hydro protokol bol navrhnutý na zlepšenie likvidity pre nové decentralizované burzy.

Likvidita je pre novú burzu veľmi žiadaným atribútom, pretože je jedným z ukazovateľov aktivity trhu a teda výhodnosti nákupu alebo predaja kryptomeny v konkrétnom okamihu. Na začiatku nových búrz je trhová aktivita nízka, pokiaľ nie sú podniknuté kroky na zlepšenie likvidity. HOT poskytuje riešenie tejto klasiky problém s kuracím mäsom alebo s vajcom.

Zhrnutie tokenu

Webová stránka

Symbol: HORKÉ

Špecifikácia: ERC20

Sieť: Ethereum

Celková ponuka: 1 560 000 000 HORKÉ

Cirkulujúca dodávka: 230 169 301 HORKÉ

Čo to robí?

HORKÉ zlepšuje likviditu poskytovaním stimulov pre profesionálnych tvorcov trhu. Profesionálni tvorcovia trhu, ktorí sa tiež označujú ako poskytovatelia likvidity, majú na obchodovanie zásoby kryptomien. Príjemcovia odstránia túto likviditu pri obchodovaní s poskytovateľom likvidity. Poskytovatelia likvidity môžu zarobiť peniaze nákupom konkrétnej kryptomeny za určitú cenu a následným predajom za vyššiu cenu. Títo poskytovatelia likvidity sú teraz schopní získať za poskytnutie likvidity na novú burzu odmeny v HORKEJ hodnote. Má to však háčik. Aby bol poskytovateľ likvidity oprávnený na pravidelnú HOT distribúciu, musí mať HOT.

Pozadie

Tvorcovia trhu zvyčajne držia veľké množstvo konkrétnej kryptomeny, pre ktorú chcú poskytnúť likviditu. Potom určia cenu, ktorú sú ochotní za kryptomenu zaplatiť. Táto cena predstavuje ponukovú cenu. Stanovujú tiež cenu, za ktorú sú ochotní sa jej zúčastniť. Tomu sa hovorí dopytová cena. Tradične profitujú z rozdielu medzi ponukovou a ponukovou cenou. Tento zisk sa nazýva rozpätie.

Token Economics

Keď chce tvorca trhu okrem spreadu dostávať aj periodickú HOT distribúciu, Hydro protokol vyžaduje, aby tvorca trhu držal HOT. Podľa biely papier, čím viac HORKÝCH, ktoré si poskytovateľ likvidity drží v rezerve, tým vyššia je pravidelná HOT platba prijatá. Čím viac transakčných aktivít je tvorca trhu zodpovedný, tým viac ich dostane v pravidelnej HOT distribúcii.

Tvorcovia trhu sú motivovaní vyhradiť si veľa HORKÝCH, ak predpokladajú, že v danom období budú hlavným prispievateľom k celkovému objemu transakcií..

Držitelia HOTU môžu mať prospech aj pre jednotlivých obchodníkov. Pre jednotlivých obchodníkov funguje rovnako ako token výmeny, ako token Binance. Jediný rozdiel je v tom, že držitelia HORKÝCH si vyberú burzu, aby z nej získali odmeny z vlastníctva tokenu, a každá burza môže určiť, aké odmeny sa ponúkajú.

Ako funguje Hydro protokol?

Hydro protokol je súčasťou a zásobník protokolu. Funguje na sieťovej vrstve decentralizovanej ústredne. Existuje decentralizovaná aplikácia alebo dApp, ktorá sedí nad ním a poskytuje používateľské rozhranie. Protokol 0x sa nachádza pod ním a poskytuje zúčtovanie objednávok blockchainu.

Zásobník protokolu Hydro

Zásobník protokolu Hydro (zdroj: HORKÁ biela kniha)

Funguje tak, že vedie databázu likvidity, ktorú poskytujú tvorcovia a odberatelia. Tieto údaje sa používajú na určenie periodického HOT distribúcie.

Ďalej protokol riadi, ktoré burzy majú povolenie na vyplnenie objednávky. Spravovaním zoznamu povolení protokol umožňuje spolupracujúcim burzám zdieľať likviditu. Keď sa burzy rozhodnú spojiť svoju likviditu, nazýva sa to skupina likvidity.

Na získanie prístupu k združeniu likvidity môžu byť HORKÉ aj nové decentralizované burzy. Tomu sa hovorí staking. Po vložení sa žetóny vrátia na burzy až potom, keď nové burzy samy prispejú časom určitou likviditou.

Toto združenie likvidity je možné aj bez Hydro protokolu prostredníctvom modelu otvoreného príkazu protokolu 0x. K zrážkam frontov a objednávok však bude dochádzať bez dodatočného riadenia poskytovaného Hydro protokolom. Technicky je v rámci fondu likvidity stále možné front-running. Takéto správanie však možno potrestať prostredníctvom mechanizmu HOT správy.

Tento mechanizmus riadenia sa tiež používa na riadenie členstva v skupine likvidity. Používa sa na stanovenie prahových hodnôt príspevku pre členstvo v združeniach likvidity.

A nakoniec, Hydro Protocol zabezpečuje distribúciu transakčných poplatkov. DDEX je prevádzkovým príkladom decentralizovanej výmeny využívajúcej protokol Hydro v sieťovej vrstve. Poplatok za transakciu DDEX je 0,1%. Hydro protokol je zodpovedný za distribúciu poplatku za transakciu 0,1%.

Kto je za HOT?

Tímom stojiacim za vodným protokolom sú Tian Li, Kevin West, David Qin, Bowen Wang, Scott Winges a Shanchuan Yin.

Tím DDEX

Tím získal podporu od Draper Dragon, Konsenzuálny kapitál, a naposledy Alexis Ohanian, slávy Reddit, o Inicializovaný kapitál. Viac informácií o tíme, poradcoch ako Ohanian a hydro protokole sa dozviete tu: https://thehydrofoundation.com/.

HORKÍ strategickí partneri

HORKÍ strategickí partneri

Kde kúpite HORKÉ?

Podľa CoinLib.io, HORKÉ je k dispozícii iba na OKEx. Je však tiež k dispozícii na adrese DDEX.

Kde môžete HORKÉ uložiť?

HOT je podporovaný MetaMask rozšírenie prehliadača a Parita. Podporuje to aj MyEtherWallet, takže ho môžete uložiť aj na Ledger Nano S a Ledger Blue hardvérové ​​peňaženky.

Bude HORKÝ horúcim tokenom?

Hydro protokol navrhuje nové riešenie bootstrapovania výmennej likvidity a má silnú podporu. HORKÉ môže mať ktokoľvek. Token má v skutočnosti čo ponúknuť každému v ekosystéme. Burzy, obchodníci a poskytovatelia likvidity sú motivovaní držať HOT.

Existuje však symbolická dilema. Žiaľ, žetón sa obchoduje ďalej sekundárne trhy. V dôsledku toho je jeho hodnota vždy určená špekuláciami, a nie likviditou, ktorou skutočne prispeli burzy, profesionálni tvorcovia trhu a jednotliví obchodníci..

Vzhľadom na nedávny tlak na znižovanie cien kryptomien je program HOT nateraz rozhodne v pohode. Neexistuje žiadny stimul na udržanie HORKÉHO v období, keď ceny klesajú.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Dodatočné zdroje

Webová stránka

Telegram

Stredná

Twitter

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me