BlitzPredict je platforma na športové stávkovanie, ktorá agreguje kurzy z niekoľkých trhov a poskytuje klientom najlepšie kurzy pri uzatváraní stávok. Rovnako ako väčšina ostatných trhov, aj tu majú stávkové platformy kvôli centralizovanej kontrole niekoľko problémov. Oneskorenie platieb, spory o stávky alebo riziko zlyhania platformy. BlitzPredict má v úmysle otriasnuť priemyslom pomocou technológie blockchain.

V tejto príručke sa okrem iného stručne pozrieme na to, ako projekt funguje, históriu obchodovania s tokenmi a na to, kde je možné mince kúpiť a uložiť. Ak chcete, prejdite do sekcie nižšie.

Ako to funguje?

BlitzPredict dúfa, že maximalizuje efektívnosť trhov so športovými stávkami. Mnoho stávkových platforiem môže trvať až týždeň, kým vyplatia výplaty, čo vedie k viazanému kapitálu, ktorý by sa dal použiť inde. Tento projekt sa snaží odlíšiť od konkurencie agregovaním najnovších stávkových kurzov. Inými slovami, prečo sa snažíte nájsť tú najvýnosnejšiu stávku na viacerých platformách, keď je to možné na jednom mieste?

Blitzpredict funkcie

Dúfajú tiež, že vyriešia problém spojený s privatizovanou analytikou športu. Syndikáti a bookmakeri v súčasnom modeli zvyčajne zadržiavajú svoje stávkové informácie, čo sťažuje ich súťaženie. Pomocou blockchainu môžu byť športoví experti a prispievatelia komunity platení kryptami, aby mohli zdieľať športové modely a vedomosti so širšou komunitou.

Platforma sa integruje do protokolu Bancor v snahe zlepšiť likviditu. Teoreticky to znamená, že používatelia nemusia najskôr nakupovať alebo predávať svoje natívne tokeny (XBP) na burze. Namiesto toho si používatelia môžu svoje tokeny okamžite vymieňať za behu.

Pomocou inteligentných zmlúv môžu tipujúci navyše nastaviť svoje vlastné scenáre automatizujúce stávky. Tím implementoval funkciu s názvom BlitzPay čo je rezerva likvidity zabezpečujúca vyplatenie stávok hneď po dokončení udalostí. Podľa ich bielej knihy budú tieto rezervy overiteľné tretími stranami a verejne skontrolované, hoci nie je jasné, ako sa to bude realizovať. BlitzPredict bude musieť zabezpečiť, aby výplaty prebiehali hladko, ako bolo sľúbené, aby sa zachovala dlhodobá životaschopnosť projektu.

Tokenové metriky

ICO zvýšilo cieľ 4,3 milióna dolárov o 4,4 milióna dolárov do 12. marca 2018. Dosiahlo sa iba 60% pevného limitu, aj keď to nie je ideálne, je to vzhľadom na súčasné trhové podmienky stále poriadny kus zmeny. XBP sa použije ako mena ekosystému a je tokenom Ethereum ERC-20. Alokácia tokenov je nasledovná:

Zásoba tokenov BlitzPredict

BlitzPredict Token Supply & Pridelenie

V bloku Genesis bolo vytvorených 1 miliárd (1 000 000 000) tokenov a súčasná obežná zásoba predstavuje okolo 350 miliónov mincí.

O projekte BlitzPredict

Tím

O histórii a tíme, ktoré stoja za projektom, sa na svojich webových stránkach a v informačnej správe málo hovorí. Našťastie tímové špecifikácie na webe poskytujú viac profilových podrobností cez LinkedIn a Twitter. To by malo projektu pridať aspoň trochu dôveryhodnosti. Na príliš nasýtenom trhu ICO je dosť dôležité overiť tímovú odbornosť, pretože vývojárov blockchainu je momentálne nedostatok.

Tím Blitzpredict

Projekt zakladá Brett Richey, ktorý má zjavne bohaté profesionálne pokerové skúsenosti. Nie je prekvapením, že projekt vychádza aj z Las Vegas v Nevade. Je tiež tvorcom aplikácie BlitzPick, ktorá umožňuje hráčom fantasy športu vytvárať vlastné zostavy pre bejzbal. David Carley je technický riaditeľ a hlavný vývojár blockchainu v projekte a má rozsiahle skúsenosti s vývojom aplikácií na mieru.

Cestovná mapa

Zdá sa, že platforma je aktívna a prijíma XBP na umiestnenie stávok. Patrí sem skupina likvidity a okamžitá výmena tokenov prostredníctvom Bancor, ktorá už bola spomenutá. Jednou z oblastí záujmu je právna jurisdikcia týkajúca sa správania automatických stávok. Pravé blockchainy sú navrhnuté tak, aby zabránili odporu voči cenzúre, čo si kladie otázku, či budú mať úrady právomoc zastaviť akékoľvek operácie z dôvodu nedodržiavania predpisov.

Cestovná mapa BlitzPredict

BlitzPredict Roadmap

Od prvého štvrťroka 2019 sa BlitzPredict bude usilovať o strojové učenie a budovanie projektov komunitnej analýzy. Toto je hlavná súčasť ich hodnotovej ponuky. Potenciálni investori budú chcieť v prvej polovici roku 2019 venovať pozornosť tomu, či dokážu prilákať komunitu potrebnú na to, aby bol projekt úspešný..

História obchodovania

Token XBP si od zaradenia okolo apríla tohto roku (2018) viedol pomerne slabo. V máji dosiahla maximum okolo 0,10 USD a momentálne sa obchoduje okolo 0,0006 USD. Mnoho projektov od uvedenia na trh vyčerpáva prostriedky v bitcoinových a / alebo dolárových podmienkach.

Kvôli kryptomene v roku 2018 sa ešte len uvidí, či bude BlitzPredict, rovnako ako mnoho ďalších, schopný pokračovať v činnosti za takýchto trhových podmienok. Ako je možné vidieť nižšie, od augusta objemy celkom výrazne poklesli.

Objemy klesali od augusta

Objemy klesali od augusta

Kde môžete kúpiť a uložiť XBP?

XBP bohužiaľ stále trpí nízkou likviditou a dá sa nájsť iba na niekoľkých burzách. IDEX, Bancor Network a Cryptopia poskytujú možnosti nákupu a predaja tokenov, ak nájdete protistranu. Rovnako ako všetky tokeny Etherea budete môcť pomocou MyEtherWallet ukladať XBP do peňaženky Ethereum. Toto je pravdepodobne najlepší spôsob, ako v tejto fáze spravovať svoje tokeny ERC-20.

Záver

BlitzPredict je vysoko rizikový projekt, ktorý súťaží v dosť preplnenom priestore. Gnosis aj Augur boli prvé na trhu a pravdepodobne majú obrovskú výhodu, pokiaľ ide o získané skúsenosti. Napriek tomu je BlitzPredict zameraný špeciálne na šport a na trh prináša aj niektoré nové nápady. Budú však musieť tvrdo pracovať na tom, aby sa ujali vedenia v tejto oblasti.

Povzbudzovanie odborníkov a komunity, aby spolupracovali a priniesli svoje analytické údaje do stávkovej arény, je samo o sebe pomerne veľkým hazardom (ospravedlňte slovnú hračku). Nie je jasné, či existujú skutočne stimuly na nalákanie nových osvojiteľov. Veľké množstvo projektov ICO uvádza na trh svoje vlastné tokeny ako držitelia hodnoty, ale trh s kryptomenami je stále nezrelý a mnoho z týchto mincí zlyhá. Prijímatelia stále radšej držia niečo ako bitcoin a ethereum, ktoré podľa nich majú väčšiu hodnotu. Oplatí sa návrh BlitzPredict? Iba čas ukáže.

Dodatočné zdroje

Nasledujte projekt a tím na nasledujúcich kanáloch:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me