LRN: Neo token Loopring

Loopring sa rýchlo stal viditeľným ako jedna z možností decentralizovanej výmeny, ktorá napreduje v obchodovaní cez viaceré blockchainy. Riešenie spoločnosti Loopring využíva kruhové transakcie a porovnávanie objednávok na uľahčenie výmeny aktív. V zásade agreguje knihy objednávok iných búrz. To umožňuje akejkoľvek burze, decentralizovanej alebo centralizovanej, využívať protokol Loopring na spárovanie objednávok. Súčasťou poskytovania otvoreného protokolu zostáva agnostický blockchain. Loopring preto zaviedol počiatočnú menu na ethereum (LRC), ale plánuje tiež spustiť Loopring NEO (LRN) a Loopring QTUM (LRQ).

Plány na uvedenie Loopring NEO sa blížia. Distribúcia nových tokenov, LRN, sa už začala. Distribúcia tokenov v zásade zahŕňa dve fázy: predaj investorov a výsadok. Táto príručka sa zameriava na obe fázy, ako nakupovať LRN a čo môžete očakávať od Loopring NEO.

Prečo ďalší token?

Daniel Wang Loopring

Daniel Wang, zakladateľ spoločnosti Loopring

Veľkou devízou výmenného riešenia spoločnosti Loopring je, že nikdy nemusíte vkladať prostriedky do spoločnosti Loopring. Pri väčšine búrz, dokonca aj pri iných decentralizovaných búrzach, musíte stále prevádzať prostriedky do ich peňaženiek. Na Loopringu môžete pri obchodovaní ponechať svoje prostriedky vo svojej súkromnej peňaženke.

To pre Loopring samozrejme predstavuje výzvu, pretože burza už neovláda peňaženku, a to znamená, že inteligentné zmluvy musia vykonávať prácu pri overovaní, či sú transakcie legitímne a potvrdené. Keď dôjde k obchodu, stane sa to užívateľovi používateľovi bez sprostredkovateľa. Loopring nájde zhodu a koordinuje obchodné podmienky, ale nikdy nekontroluje aktíva.

To bude komplikované, keď budete chcieť obchodovať cez hlavné blockchainové ekosystémy. Inteligentná zmluva Ethereum nemôže presadzovať svoje pravidlá týkajúce sa blockchainu NEO. Ak chýba zjednocujúce riešenie krížového reťazca, musí Loopring skutočne existovať osobitne na každom blockchaine. Ekosystém Loopring NEO bude odlišný a samostatný od ekosystému Loopring Ethereum. To zahŕňa vlastný vývojový tím a obchodných manažérov.

Loopring potrebuje pre LRN ďalší predaj tokenov, pretože v podstate spúšťa úplne svoju novú verziu. Všetko, čo implementujú na ethereum, budú musieť implementovať znova na NEO. To isté platí pre QTUM.

Aká je teda dohoda s touto udalosťou distribúcie tokenov?

Distribúcia LRN

Generácia tokenov bude mať nasledujúcu distribúciu:

  • 60% výsadok
  • 30% predaj investorom
  • 5% hlavných vývojárov
  • 5% stimuly pre partnerov, vývojárov tretích strán, & Marketing

Celková ponuka LRN bude 139 507 605,45. To je presne 1/10 z celkovej ponuky LRC. Mena však nemusí byť nevyhnutne menej alebo hodnotnejšia na základe celkovej ponuky. Na počte LRC nezáleží. Dôležitá je časť celkovej ponuky, ktorú vlastníte, a rast trhovej kapitalizácie Loopring NEO.

Predaj tokenov LRN

Loopring NEO predáva LRN akreditovaným investorom z celého sveta. Na udržanie súladu používajú pri týchto predajoch tokenov rámec Simple Agreement for Future Tokens (SAFT). To znamená, že súkromní investori uzavrú právnu dohodu o prijatí žetónov, akonáhle bude sieť v prevádzke. Regulačné orgány ako SEC môžu považovať investíciu ICO za sekuritizované aktívum, pretože neexistuje žiadny produkt. Pomocou SAFT projekty a investori v zásade končia s regulačnými orgánmi a sľubujú tokeny, keď je sieť v prevádzke a tokeny majú skutočnú užitočnosť..

Predaj tokenov LRN je súkromný a je obmedzený na akreditovaných investorov v konkrétnych krajinách. Z Loopringu:

„Obyvatelia USA, Kanady, Kuby, Iránu, Iraku, Sýrie, Severnej Kórey, Singapuru a Číny sa nemôžu zúčastniť predaja tokenov kvôli národným právnym predpisom. Všetky aplikácie budú musieť prejsť našim procesom KYC a AML. “

Pokiaľ teda nie ste akreditovaným investorom mimo týchto krajín, ktoré už sú na zozname súkromného predaja spoločnosti Loopring, je pravdepodobné, že sa do tohto predaja tokenov nedostanete..

V skutočnosti spoločnosť Loopring NEO v čase písania tohto článku už dokončila dve kolá súkromného predaja pre LRN. Prvé kolo predalo LRN po 0,75 USD, zatiaľ čo druhé kolo predalo tokeny po 1,00 USD. Posledné kolo súkromného predaja sa uskutoční v nasledujúcich troch mesiacoch. Celkovo rozdelí Loopring medzi všetky tri kolá 30% z celkovej ponuky LRN.

LRN výsadok

Pre širokú verejnosť je najlepším riešením, ako získať LRN hneď na začiatku, pomocou airdrops. LRN bude mať tri samostatné airdropy, kde držitelia Loopring Ethereum (LRC) dostanú LRN.

Tri výsadkové lety LRN sa uskutočnia 5. júla 2018; 5. september 2018; a 5. novembra 2018. Každý výsadok bude predstavovať 20% z celkovej dodávky LRN, čo predstavuje až 60% z celkovej ponuky, ako je uvedené v pridelení tokenu.

Účastníci výsadku dostanú LRN v pomere 100 LRC: 2 LRN za každé z troch výsadkov. Ak napríklad držíte 100 LRC na každej z troch snímok, získate celkom 6 LRN. Tento pomer je spôsobený menšou celkovou dodávkou LRN a iba 60% tejto dodávky smeruje do leteckých spoločností.

Ak chcete dostať svoje LRN, musíte mať svoje LRC v peňaženke, ktorá je schopná viazať sa na zmluvu o výsadku. Výmenné peňaženky nebudú fungovať. Niektoré hardvérové ​​peňaženky vám umožňujú podpisovať inteligentné zmluvy. Budete na to môcť používať MyEtherWallet. Prípadne môžete použiť loopring.io na naviazanie adresy vašej peňaženky na zmluvu a zdieľanie cieľovej adresy na blockchaine NEO pre váš nový LRN..

loopring.io

Chystajú sa presné pokyny, ako to urobiť. Budú dostupné dlho pred výsadkom 5. júla. Peňaženku by ste však mali mať financovanú a spojenú v predstihu. Loopring vopred neoznámi výšku bloku, v ktorej robí snímku. To zabráni ľuďom hrať systém.

Ako nakupovať LRN na burzách

Prvé dve tranže súkromného investora LRN sa majú čoskoro rozptýliť a päť búrz už oznámilo, že podporia obchodné páry pre LRN. Ak nemáte LRC (alebo si nechcete kúpiť LRC) pre výsadok, budete si môcť kúpiť LRN priamo.

Gate.io, Cex.io, Syex.io, Idax.mn a Bitpaction spustia všetky obchodné páry LRN.

Ako uchovávať LRN

LRN budete môcť uložiť v akejkoľvek peňaženke kompatibilnej s NEO. Je to token NEP-5. Odporúčame Neon peňaženku alebo Ledger Nano S.

Záver

Loopring je jedným z prvých projektov, ktoré sa pokúsili spustiť naprieč viacerými blockchainovými ekosystémami. Tento experiment je zaujímavý a vzrušujúci. Má tiež potenciál byť lukratívny, ak Loopring bude naďalej zvyšovať svoju hodnotu.

Získanie informácií o LRN nie je v žiadnom prípade vyriešené. Budete chcieť Loopringa pozorne sledovať na jeho blogu a sociálnych sieťach, aby ste boli informovaní o plánoch tak, ako sa blíži momentka. Zakladateľ Daniel Wang má vo svojich príspevkoch zvyčajne veľmi jasné a použiteľné informácie, takže dávajte pozor.

Dodatočné zdroje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me