Hľadáte, ale nie ste si istí, komu máte dôverovať. Existuje zdanlivo nekonečné množstvo miest na nákup bitcoinov za vašu ťažko zarobenú fiat menu. Ako viete, ktorá spoločnosť je bezpečná a spoľahlivá??

xapo domov

Xapo je jednou z najuznávanejších spoločností v bitcoinovom svete. V poslednej dobe zhromaždili prostriedky vo výške 40 miliónov dolárov od rôznych investorov, čo pomáha preukázať ich legitimitu.

Xapo ponúka aj debetnú kartu bitcoinu, ktorá je spojená s vašou bitcoinovou peňaženkou a umožňuje vám utrácať bitcoiny jednoduchšie ako väčšina ostatných služieb.

V tejto recenzii spoločnosti Xapo sa ponoríme do ich spoločnosti a preskúmame ich reputáciu, aby sme zistili, či stoja za humbuk, alebo či by vám bolo lepšie s ďalšou výmenou..

Kľúčové informácie Xapo

Spoločnosť Xapo začala svoj život v kalifornskom Palo Alto v roku 2014. Krátko nato sa začala rýchlo rozrastať a tím sa presťahoval do Švajčiarska kvôli regulačnej stabilite a medzinárodnej neutralite. Teraz je spoločnosť Xapo založená v Hongkongu a celosvetovo pôsobí s kanceláriami v Hongkongu a Palo Alto v Kalifornii.

Generálnym riaditeľom spoločnosti Xapo je Wences Casares, ktorý je medzinárodným podnikateľom s viac ako 20 rokmi v oblasti budovania a predaja technologických firiem. Založil prvého argentínskeho poskytovateľa internetových služieb vo svojich 20 rokoch. Potom založil online maklérsku spoločnosť Patagon, ktorú predal za 750 miliónov dolárov. Tento človek v podstate formuje a predáva spoločnosti väčšinu svojho života.

Prezidentom spoločnosti Xapo je Ted Rogers, ktorý spoločnosti Xapo prináša viac ako pätnásťročné skúsenosti v oblasti obchodu a financií. Prevádzkový riaditeľ spoločnosti Xapo, Federico Murrone, sa celý svoj život sústredil na technológie. Pracoval ako CTO v Patagone.

Čo to pre vás znamená? Spoločnosť Xapo prevádzkujú legitímni podnikatelia a podnikatelia. Majú dlhú históriu budovania spoločností, ktoré sú úspešné. Všetky ich reputácie sú navyše v zhode so spoločnosťou Xapo. Dali sa k dispozícii verejnej kontrole. Vo svete, kde má veľa spoločností a búrz veľmi málo verejne dostupných informácií o tímoch, to stojí za zmienku.

Ako používať Xapo na nákup bitcoinov

zaregistruj sa xapo

Proces sa začína vyplnením vyššie uvedeného registračného formulára. Potom odpoviete na niekoľko otázok o sebe (musíte tiež deaktivovať AdBlock). Aby ste mohli používať Xapo, musíte mať viac ako 18 rokov. Samozrejme vám bude zaslaný overovací e-mail.

xapo overiť

Ako vidíte, predtým, ako budete môcť s peňaženkou niečo robiť, budete musieť overiť číslo mobilného telefónu. Po zadaní telefónneho čísla môžete začiarknutím políčka povoliť 2FA v časti „Nastavenia zabezpečenia“.

Teraz, než budete môcť skutočne kúpiť bitcoiny pomocou nového účtu, musíte nahrať vodičský preukaz a doklad o pobyte. Ak sa informácie vo vašich dokumentoch nezhodujú, budete odmietnutí.

Po schválení budete môcť nakupovať bitcoiny pomocou ich ľahko použiteľného rozhrania s vašou menou FIAT.

Je Xapo bezpečné?

Pokiaľ ide o diskusiu o bezpečnosti služby založenej na bitcoinoch, mali by sa brať do úvahy tri faktory: legitimita spoločnosti, úschova finančných prostriedkov a bezpečnosť osobných účtov:

Legitimita spoločnosti. Xapo má vo svete bitcoinov vynikajúcu reputáciu. Sú zaregistrovaní v Hongkongu a majú kancelárie po celom svete. Aj keď na spoločnosť Bittrust existujú určité sťažnosti týkajúce sa ich podpory zákazníkom, zdá sa, že sú legitímnou spoločnosťou.

Úschova finančných prostriedkov. Xapo tvrdí: „Spojte pohodlie každodennej bitcoinovej peňaženky so zabezpečením hlbokého studeného úložiska.“ Čo to znamená presne? Poďme na Časté otázky k Xapo za odpoveď:

„Hlboké chladenie je typ chladenia, kde sa nielen bitcoiny ukladajú offline, ale aj systém, ktorý bitcoiny uchováva, nebol nikdy online ani pripojený k akejkoľvek sieti. Súkromné ​​kľúče spojené s týmto systémom boli generované v offline systémoch a proces podpisovania transakcií sa tiež vykonáva v offline systémoch. Systémy použité v tomto type úložiska sa nikdy nedotýkajú internetu; sú vytvorené offline, sú uložené offline a sú offline pri podpisovaní transakcií. “

Ak to bolo príliš veľa na strávenie, znamená to v podstate to, že vaše bitcoiny sú neuveriteľne bezpečné kvôli tomu, že nikdy nie sú online.

Zabezpečenie osobného účtu. PIN a heslo vytvoríte pri vytváraní účtu Xapo. Pomáha to zabezpečiť váš účet. Môžete tiež povoliť 2FA (dvojfaktorové overenie), aby ste chránili svoj účet.

Xapo uprednostňuje bezpečnosť pred všetkým možným, čo znamená, že vaše osobné informácie, bitcoin a fiat mena budú s nimi pravdepodobne v bezpečí. Skutočnosť, že niekto musí nahrať vodičský preukaz a doklad o pobyte, aby sa stal zákazníkom, mi dodáva dôveru ako k spoločnosti.

Zákaznícka podpora Xapo

Spoločnosť Xapo sa snaží poskytovať vynikajúcu zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu, Twitteru a Facebooku:

Email: [chránené e-mailom]

Twitter: https://twitter.com/xapo

Facebook: https://www.facebook.com/xapoapp

Je však potrebné poznamenať, že zlá zákaznícka podpora je najväčšou sťažnosťou proti spoločnosti Xapo, keď hľadáte recenzie spoločnosti Xapo. Ľudia so širokou škálou problémov majú problémy so získaním vhodnej pomoci od spoločnosti Xapo.

Z toho vyplýva, že ide o bežný nález pre takmer každú burzu kryptomien. Je to pravdepodobne kvôli rýchlo sa rozvíjajúcemu odvetviu v kombinácii s „najhlasnejšími nahnevanými hlasmi“.

Podporované krajiny

Xapo pôsobí globálne. Tím Xapo tvrdo pracoval na podpore veľkého množstva krajín a mien FIAT, od Bhutanese Ngultrums (BTN) po Zambiu – Zambian Kwacha (ZMK). To znamená, že Xapo podporuje všetko od menej populárnych fiat mien po populárne, ako sú USD, EUR, GBP, JPY, RUB a CNY.

Nákup a predaj limitov

Xapo nemá žiadne verejne dostupné informácie o limitoch nákupu. Pred uskutočnením akýchkoľvek nákupov sa uistite, že je váš účet úplne overený. Spoločnosť Xapo účtuje poplatok 1% za všetky objednávky nákupu, s ďalšími poplatkami za spracovanie na základe vášho spôsobu platby (zverejnené pri nákupe).

Xapo v súčasnosti neumožňuje predávať bitcoiny. Namiesto toho navrhujú použiť svoju debetnú kartu Xapo na utratenie vašich bitcoinov, namiesto priameho predaja za menu FIAT.

Zasielanie bitcoinov z vašej peňaženky Xapo

Bitcoiny zakúpené na Xapo môžete posielať do ktorejkoľvek bitcoinovej peňaženky. Toto sa deje z v rámci svojho účtu Xapo. Za odoslanie bitcoinu z Xapo do vašej peňaženky sa však účtujú poplatky. Namiesto toho, aby ste narušili ich neustále sa meniacu štruktúru poplatkov, využite at ich rozpis poplatkov priamo.

Minimálna suma, ktorú môžete poslať z Xapo, je 55 bitov, ktoré sa označujú aj ako 0,000055 BTC.

Prijímanie bitcoinov do vašej peňaženky Xapo

Ak chcete prijímať bitcoiny do svojej peňaženky Xapo z externého zdroja, získajte adresu svojej peňaženky zo svojho účtu Xapo. Túto adresu Xapo potom použite ako adresu „odoslať do“ vo vašej externej peňaženke. Ak je to nejasné, prečítajte si túto príručku o odosielaní a prijímaní bitcoinov.

Spoločnosť Xapo si účtuje poplatok za príjem malého množstva bitcoinu, takže skontrolujte ich poplatkovú stránku pred odoslaním sa uistite, že vám nebude účtovaný žiadny poplatok.

Zhrnutie kontroly Xapo

Xapo je renomovaná spoločnosť, ktorá uprednostňuje bezpečnosť. Ak je to pre vás dôležité (rada: malo by to byť), potom Xapo stojí za váš čas.

Väčšina sťažností nájdených na serveri Bittrust a ďalších weboch na kontrolu Xapo sa točí okolo ich zákazníckeho servisu, ktorý nevyhovuje každej žiadosti a reaguje pomaly. Podľa názoru tohto recenzenta to však nemusí byť nevyhnutne zlá vec. Znamená to, že im záleží na celkovej bezpečnosti ich podnikania pred ohnutím dozadu pre každého zákazníka.

Bitcoinová debetná karta Xapo je jedinečná funkcia, ktorá nie je k dispozícii u mnohých ďalších búrz a peňaženiek. Aj keď je poplatok za získanie karty (20 USD), predstavuje zaujímavý spôsob, ako priviesť bitcoin do skutočného sveta.

Celkovo platí, že Xapo stojí za váš čas, najmä ak si ceníte bezpečnosť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me