bitFlyer – najväčšia bitcoinová burza na svete

bitFlyer je najväčšia svetová burza bitcoinov pôsobiace v Japonsku, Európe a Spojených štátoch. Burza v roku 2017 celkovo obchodovala s viac ako 100 miliardami dolárov a má najvyšší objem obchodov zo všetkých búrz v Japonsku.

S nedávnym vstupom spoločnosti bitFlyer na americký trh si možno hovoríte, či je to pre vás dobrá voľba. Renomovaná platforma, porovnateľne s Gemini a GDAX, ponúka dôveryhodnú metódu nákupu bitcoinu za USD.

V tejto recenzii bitFlyer sa budeme venovať:

Kľúčové informácie bitFlyer

Ako to funguje

bitFlyer má dve rozhrania, ktoré môžete použiť na správu svojho obchodovania:

  • Dashboard
  • bitFlyer Lightning Exchange

Dashboard

Informačný panel je miesto, kde spravujete svoj účet a zobrazujete svoju históriu obchodovania. Na Karta Domov, budete môcť zobraziť hodnotu svojich aktív, niektoré trhové údaje na vysokej úrovni a hlavné informácie o účte, napríklad triedu účtu.

V Správa o obchode v sekcii nájdete záznamy o vašich obchodoch a bankových transakciách. Tieto dokumenty môžete jednoducho exportovať do súboru CSV alebo Excel.

palubná doska výmeny bitflyerov

Informačný panel obsahuje aj oblasti, kde môžete vkladať a vyberať prostriedky (BTC aj USD) na / z vášho účtu. Vklady a výbery v USD musíte uskutočňovať bankovým prevodom. bitFlyer odmietne vklady ACH a vráti vodiče, ktoré sú nad váš limit.

Nakoniec Karta Nastavenia na hlavnom paneli je miesto, kde aktualizujete svoje nastavenia zabezpečenia, napríklad vytvorenie štvormiestneho špendlíka a nastavenie dvojfaktorového overenia. Tieto ďalšie preventívne opatrenia sa dôrazne odporúčajú bez ohľadu na to, koľko peňazí obchodujete.

bitFlyer Lightning Exchange

BitFlyer Lightning Exchange je platforma, na ktorej obchodujete. Burzová platforma je pomerne jednoduchá, ale pre začínajúcich investorov môže byť zastrašujúca. Môžete odosielať jednoduché trhové a limitné objednávky priamo z rozhrania pri prezeraní príslušných grafov.

burza bleskov bitflyer

Tieto grafy obsahujú väčšinu vecí, ktoré by skúsenejší obchodník chcel, napríklad čiary Fibonacci, kĺzavé priemery, svietniky a hĺbkové grafy.

Ak hľadáte pokročilejšie možnosti obchodovania, môžete klepnúť na ikonu Záložka „Špeciálne“ stanoviť podmienky, ako sú stop-limity a viac automatických obchodov.

výmena bleskov bitflyer špeciálne objednávky

Blesková burza má tiež vývesku pre všetkých obchodníkov, ktorí sú momentálne na platforme. Nie je úplne jasné, akú hodnotu to prináša obchodným skúsenostiam, ale je to zaujímavý nádych.

Poplatky za obchodovanie

Existuje Poplatok za transakciu 0,0008 BTC pri výbere bitcoinu z platformy a a Poplatok 10 dolárov pri výbere USD.

BitFlyer obchodné poplatky sa pohybujú od 0,02% do 0,12% pre tvorcov aj príjemcov v závislosti od 30-denného objemu.

Dostupné kryptomeny

V súčasnosti je bitcoin jedinou kryptomenou, ktorú môžete nakupovať a predávať na bitFlyer v Spojených štátoch. Burza podporuje ďalšie meny v zámorí, sú však opatrní pri výbere tých, ktoré vyberajú, a podporu pomaly zavádzajú.

Zatiaľ neoznámili, ktoré mince plánujú najbližšie v USA podporiť, ale s najväčšou pravdepodobnosťou budú nasledovať svojho japonského kolegu pri pridávaní Litecoinu, Ethereum, Ethereum Classic a / alebo Bitcoin Cash.

Limity prevodu

Vaše denné limity prenosu určuje váš účtovná trieda.

S účtom Trade Lite môžete vkladať a vyberať až 2 000 dolárov každý deň. Tento limit je rovnaký bez ohľadu na to, či prevádzate bitcoiny alebo americké doláre. V tejto triede účtov máte tiež maximum limit jednej transakcie vo výške 3 000 dolárov pri obchodovaní na platforme. Ak chcete získať stav triedy účtu Trade Lite, musíte uviesť svoje meno, dátum narodenia, telefónne číslo a adresu bydliska.

Ak dodatočne odošlete overenie ID, pripojíte sa k bežnej triede účtu Trade. V tejto triede predstavuješ denný limit vkladu / výberu sa zvyšuje na 50 000 dolárov. To opäť platí pre bitcoin aj americké doláre. S touto triedou navyše zmizne váš maximálny limit jednej transakcie. To znamená, že existuje bez obmedzenia na sumu, ktorú môžete vymeniť v jednom obchode.

Nakoniec, ak vyplníte dotazník o rozšírenej povinnej starostlivosti, môžete dostať Stav Trade Pro. V tejto triede účtov neexistujú žiadne limity pre akékoľvek vklady, výbery alebo obchody.

Dôvera spoločnosti

Veľký objem obchodov bitFlyer ukazuje, že investori z celého sveta dôverujú spoločnosti a ľuďom, ktorí za ňou stoja. Spoločnosti tiež bolo udelené správne povolenie od Japonskej agentúry pre finančné služby (FSA), Európskej únie a väčšiny štátov v Amerike..

Burza je vďaka platným bezpečnostným politikám tiež platinovým členom Japonskej asociácie blockchain.

Zabezpečenie fondu

bitFlyer je rovnako bezpečný, ako prichádzajú. Platforma využíva všetky štandardné bezpečnostné postupy (SSL, multi-sig, 2FA) a ukladá viac ako 80% bitcoinových prostriedkov do offline peňaženky. Táto peňaženka je zabezpečená početnými fyzickými zámkami a 24-hodinovým monitorovacím systémom.

Ak sa chcete dozvedieť viac o robustných bezpečnostných zásadách bitFlyer, môžete si pozrieť ich publikácie tu.

Zákaznícka podpora

Zákaznícku podporu môžete kontaktovať e-mailom, aj keď nie je jasné, ako dlho zvyčajne trvá odpoveď. Pri prehľadávaní fór a recenzií je zrejmé, že tí, ktorí používajú výmenu, milujú bitFlyer a nenahlásili žiadne problémy so zákazníckym servisom..

Súčasťou webovej stránky je aj prehľadná organizácia Sekcia FAQ s veľkým súborom otázok a užitočnými odpoveďami.

Záver

Aj keď to pre začiatočníkov nie je také intuitívne, bitFlyer by pre vás mohol byť tým správnym, ak hľadáte rýchly spôsob nákupu bitcoinu. Burza je jednou z najdôveryhodnejších na svete a má nadbytočné bezpečnostné opatrenia, ktoré zaisťujú bezpečnosť vašich finančných prostriedkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me