Kľúčové podrobnosti o ICO BitClave

 • Dátum začatia – 28. novembra 2017
 • Dátum ukončenia – 8. decembra 2017
 • Symbol tokenu – KAT
 • Soft Cap – 25 547 000 dolárov
 • Pevná čiapka – 1 000 000 000 dolárov
 • Celkový počet žetónov – 2 000 000 000
 • Výmenný kurz – okolo 0,07 USD / token (najnovší)
 • Akceptované kryptomeny – BTC, ETH, LTC a QTUM
 • Predpredaj – ~ 22 000 000 dolárov získaných v predpredaji

bitclave ico

Komunita BitClave

Twitter: 18,3 tis

Facebook: 22 686 lajkov

Stredné: 780 sledovateľov

Čo je to BitClave?

BitClave ponúka trh s otvoreným vyhľadávaním, ktorého cieľom je udržiavať spravodlivé ceny reklám. BitClave chce vrátiť hodnotu podnikom a zákazníkom vylúčením využívania sprostredkovateľov. Výraz „sprostredkovatelia“ označuje rôzne reklamné siete, ako napríklad Adwords, ktoré udržujú spotrebiteľov a marketingových pracovníkov oddelené.

Funkcia bitclave predtým

Z dokumentu BitClave

Na navrhovanom reklamnom trhu BitClave by podniky boli schopné priamo nájsť svoje cieľové publikum a ponúknuť im svoje produkty a služby. Napríklad ak prevádzkujete opravovňu bicyklov, budete môcť nájsť kohokoľvek, kto vlastní bicykel, a priamo mu poslať svoje ponuky..

S cieľom presvedčiť ľudí, aby používali tento systém, BitClave navrhuje formu pobídkového vyhľadávania. To by sa však líšilo od vašich bežných vyhľadávaní so zdieľaním výnosov z reklám, ako je napríklad Bing Rewards. Cieľom BitClave je vytvoriť systém, v ktorom by sa navrhovaná reklama zobrazila iba ľuďom, ktorí o ňu prejavia záujem. Toto umožňuje spoločnostiam zefektívniť ich reklamu, pretože by eliminovali obrovský kus zbytočne vynaložených výdavkov na reklamu, a dáva im to príležitosť priniesť do ponuky väčšiu hodnotu v podobe zliav, vzoriek a skúšobných ponúk. Na osladenie dohody sa preukázalo, že vyššiu zľavu dostávajú zľavy, vzorky a ponuky na vyskúšanie.

Bitclave po

Z dokumentu BitClave

Ekosystém BitClave by poskytoval spotrebiteľom úplnú kontrolu nad ich vlastnými údajmi a výber, či chcú prezradiť svoje osobné informácie maloobchodníkom. Týmto sa vraciame k maloobchodníkom, ktorí by boli schopní využiť poskytnuté informácie na to, aby odpovedali na cielené propagačné akcie.

Súťažiaci

Pokiaľ ide o ICO, ktoré sa snažia ukradnúť oheň od Bohov, BitClave je jedným z najpozoruhodnejších. Medzi konkurenciu spoločnosti BitClave patria spoločnosti Google, Facebook, Baidu a v podstate ktokoľvek vo vyhľadávacom alebo reklamnom priemysle.

Skutočnou metrikou úspechu projektu BitClave je to, ako rýchlo sa môžu rozširovať a povzbudzovať k adopcii, pričom priťahujú aj významných klientov na strane obchodnej reklamy. Nielenže majú za úlohu pokúsiť sa zapojiť miliardy používateľov, ale tiež konkurujú niektorým z najvyspelejších inovatívnych spoločností na svete..

Príležitosť

Stojí za to reklamný priemysel 550 miliárd dolárov dolárov a je z veľkej časti prevádzkovaný sprostredkovateľmi ako Facebook a Google. Zatiaľ čo súčasný reklamný priemysel je stále relatívne efektívny, existuje niekoľko neúčinností a slabých stránok, ktoré sa BitClave snaží využiť. Prvým z nich je hodnota, ktorá sa prešmykuje trhlinami vďaka robotickej prevádzke (Odhaduje sa, že 50% všetkej prevádzky generujú roboti) a zle zacielené reklamy. Druhou je nesloboda používateľov kontrolovať svoje údaje, ktoré si vyhľadávače zvyknú vyčerpať.

Tím

BitClave bola založená v roku 2016 a prevádzkuje mimo domov hlavného kampusu spoločnosti Google v Mountain View v Kalifornii (diskusie o štuchaní medveďa). To znamená, že BitClave má príležitosť zamestnať všetky druhy talentov na vysokej úrovni v oblasti vyhľadávacích technológií.

Generálny riaditeľ spoločnosti BitClave je Alex Bessonov, ktorý má skúsenosti s prácou s mnohými spúšťacími akcelerátormi aj so softvérovým inžinierom v spoločnostiach Microsoft, eBay a Informatica.

CTO spoločnosti BitClave je Patrick Tague, a má skúsenosti s mobilným, zabudovaným a bezdrôtovým zabezpečením.

Časový harmonogram je nasledovný:

časová os bitclave

Výhody BitClave:

 • BitClave sa pokúša vyriešiť obrovskú neefektívnosť na masívnom trhu. Dokonca 0,5% z 550 miliárd reklamného trhu je 2,75 miliárd dolárov.
 • Má náborový náborový hráč v rozvíjajúcom sa svete kryptomien.
 • Tím už získal v predpredaji 16 532 341 dolárov.
 • Mäkká čiapočka sa javí ako veľmi uskutočniteľná pre projekt a tím tejto veľkosti.

Nevýhody BitClave:

 • Konkurencii spoločnosti BitClave sa nedá nič vytknúť. Ak existuje niečo, čo by mohlo spojiť spoločnosti ako Google a Facebook, je to ochrana ich výnosov.
 • BitClave má obrovskú úlohu rýchlo nalodiť tonu ľudí na oboch koncoch (spotrebiteľských aj obchodných).

Záverečné myšlienky:

BitClave ICO už prilákalo značné množstvo pozornosti. Ak máte záujem, odporúčame vám vykonať náležitú starostlivosť a skontrolovať ich biely papier pretože je to vlastne jedna z mála správ, ktorá poskytuje neuveriteľne hlboký a dôkladný popis všetkého, čo chce spoločnosť v dohľadnej budúcnosti dosiahnuť..

Jednou z hlavných obáv je, ako bude konkurencia reagovať, ak (a je to veľké, ak) BitClave je schopný predstavovať aj najmenšiu hrozbu. Nielen spoločnosti ako Facebook a Google majú zdroje na vytvorenie vlastného blockchainového riešenia, majú tiež dosť hlboké vrecká na to, aby v budúcnosti mohli získať BitClave..

Či už sa rozhodnete investovať alebo nie, bude to zaujímavý príbeh, ktorý bude nasledovať v nasledujúcich mesiacoch.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me