Recenzia peňaženky Trezor

TREZOR bola spustená v auguste 2014 spoločnosťou SatoshiLabs a je to prvá bitcoinová hardvérová sieť na svete. Ponúka kombináciu bezpečného offline chladného úložiska a tiež schopnosť míňať tokeny s podobným pohodlím ako horúca peňaženka..

Jednou z najvýraznejších vlastností peňaženky TREZOR je možno jej vzhľad. Je to malé zariadenie o veľkosti kľúča od auta, ktoré je schopné pripojiť sa k vášmu počítaču pomocou kábla USB. Je tiež možné ho bezpečne použiť v počítači napadnutom škodlivým softvérom.

TREZOR momentálne podporuje Bitcoin, Ethereum (+ všetky tokeny ERC-20), Ethereum Classic, ZCash, Litecoin, Dash a Bitcoin Testnet.

Táto recenzia TREZOR vám pomôže zistiť, či je TREZOR vhodný pre vaše bezpečnostné potreby kryptomeny.

Súd pre verejnú mienku

Pokiaľ ide o hardvérové ​​bitcoinové peňaženky, TREZOR je často obľúbeným davom. Prevažná väčšina online recenzií spoločnosti Trezor sa pohybuje okolo hodnotenia 4,5 / 5. Z toho, čo sme zhromaždili, TREZOR:

  1. Funguje presne tak, ako má. Len veľmi málo ľudí sa sťažuje na schopnosť spoločnosti TREZOR chrániť svoje bitcoiny a udržiavať ich bez problémov.
  2. Nastavenie peňaženky môže byť trochu komplikované. Niekoľko recenzií zaznamenalo, že počiatočné nastavenie peňaženky bolo trochu problematické a neprehľadné.
  3. Nedostatok väčšej palety alternatívnych mincí spôsobuje, že niektorí používatelia sú trochu frustrovaní. Peňaženka TREZOR momentálne podporuje iba Bitcoin, Ethereum (+ všetky tokeny ERC-20), Ethereum Classic, ZCash, Litecoin, Dash a Bitcoin Testnet.
  4. Skutočná fyzická peňaženka je trochu lacná a nie je vyrobená z vysoko kvalitného plastu. Niektorí zákazníci boli sklamaní, že sa TREZOR cíti lacno vyrobený.

Celkovo stojí za to brať každú online kontrolu s rezervou. Pokiaľ základná funkčnosť peňaženky funguje ako kúzlo, všetko ostatné je iba malým utrpením.

Používateľské rozhranie

Užívateľské rozhranie peňaženky TREZOR nájdete na adrese peňaženka.trezor.io a je prístupný prostredníctvom prehliadača Google Chrome alebo cez položku nazývanú most TREZOR.

Peňaženka TREZOR je vyrobená tak, aby sa bez problémov pripojila k vášmu zariadeniu TREZOR a pomohla používateľom ovládať ich mince, spravovať ich zostatky a iniciovať prevody.

Z peňaženky TREZOR ste schopní generovať toľko verejných adries, koľko chcete, aby ste mohli prijímať platby a posielať platby (čo vyžaduje, aby ste pred odoslaním zadali svoj PIN kód).

Máte tiež možnosť nastaviť funkciu prístupovej frázy, aby boli vaše mince bezpečnejšie. Toto je navyše k vášmu semennému kľúču. Je však dôležité poznamenať, že ak zabudnete prístupovú frázu, vaša peňaženka je „stratená nadobro“ a „podľa vašich informácií neexistuje žiadny spôsob, ako získať späť svoje prostriedky“..

Celkovo je používateľské rozhranie TREZOR dostatočne jednoduché na pochopenie, ale poskytuje niektoré podstatné ďalšie prvky zabezpečenia, ktoré mnoho iných peňaženiek neposkytuje. Pred začatím je však dôležité oboznámiť sa so všetkým, čo je v peňaženke TREZOR, aby ste neurobili chyby, ktoré by mohli viesť k strate mincí.

Bezpečnosť

Najdôležitejšou vlastnosťou každej peňaženky je jej bezpečnosť. The TREZOR je často označovaný ako jeden z najlepších bitcoinových peňaženiek z nejakého dôvodu – robí svoju prácu so zabezpečením coinov svojich používateľov.

Pretože sú vaše mince offline, je takmer nemožné ich hacknúť bez prístupu k fyzickému zariadeniu.

Medzi bezpečnosťou a pohodlím zvyčajne nastáva kompromis a spoločnosť TREZOR sa snaží ponúknuť to najlepšie z oboch svetov.

Ak chcete mať svoje mince zabezpečené a offline, stačí ich jednoducho vložiť do svojej peňaženky TREZOR a umiestniť peňaženku niekam do bezpečia..

Za zmienku stojí jedna skutočnosť, že SatoshiLabs nie je americkou spoločnosťou a sídli v Českej republike. To by nemalo spôsobovať obavy zo zrejmého dôvodu, že množstvo inovácií v oblasti kryptomien pochádza z celého sveta, ale je stále bod záujmu.

Bez ohľadu na to, aj keby SatoshiLabs zmenil zlo a pokúsil sa vziať každému mince, nikto sa nemôže dotknúť mincí v režime offline TREZOR. Okrem toho je celý kód otvorený, takže každý môže vidieť, na čom je táto spoločnosť.

Prístupnosť

Ak chcete svoje mince vymeniť, môžete na pripojenie k počítaču využiť obmedzené pripojenie USB od spoločnosti TREZOR.

Toto obmedzené pripojenie USB funguje rovnakým spôsobom, ako sa pripája počítačová myš (myš informuje počítač o tom, kde sa nachádza, a pohybuje kurzorom, ale počítač nemôže pohybovať myšou)..

To znamená, že TREZOR je schopný interagovať s počítačmi, ktoré by mohli byť infikované malvérom, bez toho, aby boli mince na TREZOR-e vystavené riziku..

Pre prístup k vašim coinom by ste to jednoducho urobili tak, že pripojíte TREZOR k počítaču a zapnete rozhranie peňaženky TREZOR na https://wallet.trezor.io. Odtiaľto môžete vidieť svoje zostatky, generovať adresy pre platby a odosielať platby.

Záverečné myšlienky

Celkovo Peňaženka TREZOR je vo svete hardvéru kryptomeny miláčikom. Spoločnosť je už dosť dlho na to, aby reagovala na požiadavky spotrebiteľov a optimalizovala svoj produkt z hľadiska bezpečnosti.

Cena sa pohybuje okolo 100 dolárov, čo je viac ako pri iných ako hardvérových alternatívach, ale vysoká úroveň zabezpečenia, ľahké používateľské rozhranie a prístupnosť a tím, ktorý produkt stojí, stoja (podľa môjho skromného názoru) za to. Nehovoriac o tom, ako dlho by vašich 100 dolárov mohlo viesť k ochrane zostatku vášho portfólia.

Šteklí TREZOR na vašej fantázii? Nezabudnite sa pozrieť na naše recenzie o najlepších bitcoinových peňaženkách a najlepších ethereových peňaženkách, aby ste zistili, ako sa to vyrovná konkurencii..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me