Recenzia peňaženky MyCelium

MyCelium bola založená skupinou hardvérových inžinierov v roku 2008. Tím bol motivovaný k práci s blockchainom vďaka vzniku a popularite bitcoinu v nasledujúcich rokoch.

MyCelium ponúka peňaženku MyCelium Bitcoin, ktorá poskytuje prístupnú možnosť pre používateľov smartfónov. Zdá sa, že táto aplikácia núti bitcoiny používať bez trenia, byť funkčné a pomáhať preklenúť priepasť fiat meny a zároveň zostať v bezpečí.

Bitcoinová peňaženka MyCelium

V tejto recenzii peňaženky MyCelium Bitcoin sa dozviete o ponúkaných funkciách a o tom, či vyhovuje vašim požiadavkám.

Verejný názor

Niekedy je ťažké rozhodnúť, či je krypto platforma dôveryhodným spoľahlivým produktom. Vaše osobné skúsenosti sa môžu líšiť od toho, čo čítate online, alebo od toho, či sa softvér javí ako ideálny, takže sa pozrime na verejnú mienku.

Verejná mienka na peňaženku MyCelium svieti veľmi priaznivo. Aplikáciu je možné stiahnuť z Google Play Store a zachováva si silné 4,5-hviezdičkové hodnotenie. Existujú tisíce šťastných používateľov, ktorí kričia chvály. Vždy nájdete niekoľko slabých recenzií, ale väčšina z nich sa týka skôr osobných problémov, ako celej peňaženky.

Je dosť ťažké nájsť príliš veľa odrádzajúcich neprajníkov peňaženky smartfónu. Očakával som, že budem čítať veľa bezpečnostných sťažností alebo záloh, ktoré sa budú zhoršovať. Bitcoinový svet však MyCelium všeobecne miluje. Dokonca aj Reddit, ktorý je kritikom kritiky, podáva žiarivé správy.

Používateľské rozhranie

Recenzie hovoria za všetko. Popularita peňaženky vyplýva z odborne navrhnutej aplikácie. Peňaženka MyCelium je k dispozícii na Google Play aj iTunes, čo by malo vyhovovať asi 99% používateľov smartfónov. Ak stále uviaznete v telefóne so systémom Windows, máte väčšie problémy, priateľu.

Po otvorení aplikácie vás okamžite privíta vaša bitcoinová peňaženka a jednoduché ľahko zrozumiteľné karty. Dostali ste QR kód, tlačidlá na odoslanie a príjem sprevádzané aktuálnym výmenným kurzom.

mycélium peňaženka

Prejdite prstom po účtoch a môžete okamžite zálohovať súkromný kľúč automaticky vygenerovaný pre peňaženku. Toto je dôležitá funkcia, ktorá zaisťuje, že podniknete kroky na zabezpečenie finančných prostriedkov v prípade straty telefónu.

mycélium peňaženka

Vaša história transakcií a adresár sprevádzajú správu účtov, vďaka čomu získate univerzálnu peňaženku, vďaka ktorej je používanie bitcoinu na cestách skutočne jednoduché.

Pridajte platobné adresy skenovaním QR kódu alebo ich skopírujte a prilepte, aby ste sa vyhli chybám. História transakcií odkazuje priamo na zvolený prieskumník blockchainu, predvoleným je blockchain.info. Získate tak schopnosť skontrolovať platby blockchainom jedným dotykom.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je pre aplikácie peňaženiek vždy aktuálnou témou, bez ohľadu na to, akú platformu používate. Bolo by hlúpe začať s prenosom do peňaženky bez toho, aby ste najskôr skontrolovali možnosti zabezpečenia a protokol.

Počiatočná myšlienka zabezpečenia peňaženky smartfónu je znervózňujúca. Súkromné ​​kľúče v podstate nosíte všade so sebou. Nielenže riskujete obávaný malware, existuje aj obava, že vreckové vreckové by mohli byť múdre až do bitcoinu.

Aplikácia má zvyčajnú ochranu rozhrania vo forme osobného čísla PIN. Je potrebné otvoriť aplikáciu, poslať finančné prostriedky a exportovať súkromné ​​kľúče. Takto by ste mali urobiť aspoň trik, aby ste zabránili akýmkoľvek škodlivým rýchlym prstom, keď ste vonku.

Dizajn peňaženky HD (hierarchicky deterministický) znamená, že zálohy sa generujú bezpečne pomocou skupiny 12 náhodných slov. Tieto slová by mali byť chránené, pretože predstavujú vaše súkromné ​​kľúče (nikdy ich nedávajte online). V prípade straty alebo poškodenia telefónu môžete rýchlo získať späť finančné prostriedky. Toto je systém používaný poskytovateľmi hardvérových peňaženiek, ako je Trezor.

Ak máte veľké hardvérové ​​alebo papierové peňaženky, môžete ich prostredníctvom MyCelium sledovať. Pomocou funkcie „iba na sledovanie“ môžete vidieť aktuálne finančné prostriedky a nechať súkromné ​​kľúče offline. Vynakladanie prostriedkov je super ľahké, ale podľa vášho uváženia. Napríklad jednoducho naskenujte QR kód svojej papierovej peňaženky do aplikácie a začnite míňať.

mycélium peňaženka

Celkovo ide o peňaženku pre smartfóny, ktorá vedie v ochrane vašich bitcoinov. Zabezpečenie bude vždy potenciálnym rizikom pri telefónoch, ktoré sú pripojené nepretržite. Skutočnosť, že hackeri môžu nájsť spôsob, ako sa rootnúť vo vašom telefóne, môže odhaliť vaše tokeny. Kvôli maximálnej bezpečnosti sa odporúča, aby ste veľké množstvá uskladňovali v chlade.

Prístupnosť

Ak chcete spôsob, ako používať bitcoin každodenne funkčným spôsobom, potom je MyCelium vo vrecku pripravené na spustenie.

Uskutočňujte platby v priebehu niekoľkých sekúnd alebo prijímajte prostriedky prostredníctvom QR kódu vloženého na prednej strane peňaženky. K dispozícii je tiež rýchla funkcia fotoaparátu na skenovanie ďalších kódov vrátane možnosti zapnúť svetlo fotoaparátu. To by mohlo byť pekne šikovné, ak sa ocitnete v nočnom klube alebo na iných tmavých miestach, kde je potrebné prijať bitcoin.

Existuje niekoľko možností pri nastavovaní vašich osobných preferencií, vrátane výberu miesta, kde čerpáte výmenný kurz pre referenciu. Peňaženka odkazuje na Bitstamp, Kraken, Gemini a výber trhových sadzieb. To je ideálne pre obchodníkov, ktorí chcú pozorne sledovať svoje investície.

mycélium peňaženka

Predvolené poplatky za ťažbu sa dajú ľahko vybrať z nízkych, ekonomických, bežných alebo prioritných. Toto je možné zmeniť priamo na karte „odoslať“, ktorá obsahuje hrubý čas transakcie.

Nákupy a predaje sa uskutočňujú niekoľkými dotykmi. Trhovisko MyCelium je príjemným prvkom, ktorý vám pomôže pri obchodovaní s inými miestnymi obyvateľmi. Jedným dotykom nájdete ďalších kupujúcich a predávajúcich vo vašom okruhu.

mycélium peňaženka

Aplikáciu jednoducho spustíte a všetko je pripravené na použitie. Ak chcete, zmeňte svoje osobné nastavenia, ale je neuveriteľné, ako rýchlo môžete behať po meste s blockchainom vo vrecku.

Záverečné myšlienky

Ak hľadáte peňaženku pre smartphone, potom pre vás môže byť skvelá peňaženka MyCelium. Je ťažké nájsť príliš veľa chýb na produkte. Ľahko pochopiteľné a zložitejšie funkcie pre pokročilých používateľov, ak ich potrebujete.

Odosielanie a prijímanie môže byť takmer okamžité, vďaka čomu je slušné ukladať a používať malé množstvá bitcoinu. Jedinou nevýhodou sú potenciálne bezpečnostné hrozby online. Rovnako ako v prípade každého zariadenia, ktoré neustále online ukladá súkromné ​​kľúče, nikdy nie je zaručená stopercentná bezpečnosť. Aj keď pravdepodobne nebudete mať problém so zabezpečením, stojí za zmienku, že použitie hardvérovej peňaženky, ktorá udržuje vaše finančné prostriedky offline, by bolo oveľa bezpečnejšou možnosťou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me