Spoločnosť Gemini založili v roku 2015 spoločnosti Tyler a Cameron Winklevoss (spolutvorcovia spoločnosti Facebook). Napriek uvedeniu na trh v poslednej dobe viac ako väčšina ich konkurentov si spoločnosť Gemini rýchlo získala obrovské percento na trhu obchodovania s kryptomenami. V tomto Recenzia Gemini, Ukážem vám výhody a nevýhody tejto výmeny.

Recenzia Gemini: kľúčové informácie

V rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle sa veľa búrz snažilo udržať krok s rastúcimi potrebami podpory zákazníkov. Gemini, ktoré je teraz známe svojou vysoko nadpriemernou zákazníckou podporou, sa oddelilo od balíka.

Ďalšou výhodou Blížencov sú ich rýchle a priateľské služby pre začiatočníkov. Na rozdiel od väčšiny búrz vám Gemini umožňuje začať obchodovať hneď, ako vložíte bankovým prevodom. Aj keď nemôžete z burzy vyberať, kým nebude váš vklad úplne spracovaný, umožní vám to kúpiť si prvý bitcoin alebo ethereum ihneď po vložení.

Ako používať Gemini na nákup bitcoinov a ethereum

Ďalej vám ukážeme postup vytvorenia účtu Gemini a nákupu kryptomeny bankovým prevodom.

1) Zaregistrujte sa

Registrácia na Gemini je sama o sebe viacstupňový proces.

Zaregistrujte sa na platforme Gemini

Po overení e-mailu vás prevedieme registračným procesom Gemini. Bude sa od vás požadovať:

  • Zadajte svoju polohu a telefónne číslo a potom povoľte dvojfaktorové overenie (2FA). Aplikácia 2FA pomôže zabezpečiť váš účet tým, že pri prihlásení bude vyžadovať ďalší kód.
  • Pridajte bankový účet, ktorý chcete použiť na vklad. V Gemini sú v súčasnosti akceptované iba bankové prevody a bankové prevody.
  • Overte svoju totožnosť nahraním vládou vydaného preukazu totožnosti. Vyžadujú to takmer všetky burzy kryptomien, ktoré umožňujú používateľom vkladať, vyberať a obchodovať v nekrytých menách (USD, EUR, GBP atď.). Burzy musia dodržiavať rôzne vládne nariadenia. Toto overenie môže v období veľkého množstva aplikácií trvať až niekoľko dní.

Viacstupňový proces registrácie spoločnosti Gemini

2) Vložte finančné prostriedky do spoločnosti Gemini

Po vytvorení a overení účtu je čas uskutočniť vklad. V ponuke prejdite na Prevod prostriedkov > Vklad na výmenu > Bankový prevod. Zadajte čiastku, ktorú chcete vložiť (obmedzená na 500 dolárov, ak používate bankový prevod).

vklad na blížencov

Pri použití bankového prevodu bude váš vklad okamžite k dispozícii na obchodovanie.

Vklad Gemini

3) Nakúpte bitcoiny a / alebo ethereum

V ponuke prejdite na pár, s ktorým chcete obchodovať. Ak chcete kúpiť bitcoin, choďte do obchodu > BTC / USD.

Zadajte cenu a množstvo pre svoju objednávku. Môžete tiež zvoliť a trhový príkaz, ktorý je „okamžite vyplnený oproti pokojnému pokynu“.

Nakúpte na Blížencoch

Po dokončení nákupu budete teraz mať na svojom účte bitcoiny. Upozorňujeme, že výber nemôžete vykonať, kým sa nedokončí spracovanie vášho bankového prevodu, hoci bitcoiny, ktoré ste zakúpili na burze, môžete predať.

Pozastavenie výberu blížencov

Je Gemini bezpečný?

Ak čítate túto recenziu o Blížencoch, je bezpečnosť Blížencov pravdepodobne jedným z vašich hlavných záujmov. Stručne povedané, Gemini sa javí ako jedna z najbezpečnejších búrz kryptomien. Ďalej preskúmam, ako sa Gemini drží v 3 rozhodujúcich aspektoch bezpečnosti akejkoľvek burzy kryptomien.

Legitimita spoločnosti

Ako burza kryptomien založená v New Yorku je spoločnosť Gemini plne regulovaná a je v súlade so všetkými potrebnými regulátormi.

Spoločnosť Gemini Trust Company, LLC je regulovaná štátnym ministerstvom finančných služieb v New Yorku (NYSDFS). To si vyžaduje, aby splnili požiadavky na kapitalizáciu, dodržiavanie predpisov, boj proti praniu špinavých peňazí, ochranu spotrebiteľa a kybernetickú bezpečnosť stanovené NYSDFS.

Používatelia sa tiež môžu potešiť, že spoločnosť založili dvojčatá Winklevossovci. Po spoluvytváraní Facebooku a veslovaní na olympijských hrách investovali Tyler a Cameron Winklevoss do mnohých úspešné startupy.

Bezpečnosť finančných prostriedkov

Spoločnosť Gemini podniká rôzne kroky na zaistenie bezpečného uchovávania finančných prostriedkov zákazníka.

Väčšina prostriedkov kryptomeny je uložená v offline chladiarenských úložiskách, nie v horúcich peňaženkách. Na elimináciu jednotlivých bodov zlyhania sa používa technológia Multi-Signature. Tieto offline peňaženky sú uložené vo viacerých zabezpečených zariadeniach. Môžete sa dozvedieť viac o Bezpečnosť blížencov tu.

Fondy Fiat sú poistené FDIC až do výšky 250 000 dolárov. Tieto fondy sú oddelené od prevádzkových fondov spoločnosti.

Zabezpečenie osobného účtu

Gemini vyžaduje, aby všetci používatelia povolili dvojfaktorovú autentifikáciu, ktorá sa použije ako druhý kód pri prihlasovaní a vyberaní. Ako metódy 2FA môžete použiť SMS alebo Authy App.

Podporované krajiny

Zákazníkom spoločnosti Gemini poskytuje služby v USA, Kanade, Veľkej Británii, Portoriku, Hongkongu, Južnej Kórei a Singapure.krajiny podporované gemini

Limity vkladov

  • Bankový prevod 500 dolárov za deň, 15 000 dolárov za 30 dní.
  • Bankový prevod neobmedzený.
  • Kryptomena neobmedzená.

Limity výberu

  • Bankový prevod 100 000 dolárov za deň.
  • Bankový prevod neobmedzený.
  • Kryptomena neobmedzená.

Poplatky

Vklady a výbery nemaj na Gemini poplatky.

Obchodovanie na burze je spoplatnené, ale zvyčajne sú 0,25% alebo menej.

Zhrnutie recenzií Gemini

Gemini je metóda nákupu bitcoinov a ethereum s nízkymi poplatkami a vhodná pre začiatočníkov. Spoločnosť si v komunite kryptomien rýchlo vybudovala výbornú reputáciu, čiastočne vďaka svojim nadpriemerným službám zákazníkom.

Hlavnými negatívami pre Blížencov sú ich obmedzené spôsoby vkladu a dostupné kryptomeny.

Tu môžete preskúmať ďalšie najlepšie hodnotené možnosti výmeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me