Recenzia Edge Wallet

Hrana, nedávno zmenená značka z Airbitz, je poskytovateľ softvérovej peňaženky so sídlom v San Diegu v Kalifornii. Spoločnosť bola založená v roku 2013 a zaujala jedinečný prístup k bezpečnosti vašich finančných prostriedkov a súkromných informácií. Namiesto zamerania sa na zabezpečenie na strane servera na tretie strany vám spoločnosť Edge dáva kontrolu nad tým, že poskytuje ľahko použiteľnú vrstvu zabezpečenia na vrchu častí svojho produktu na strane klienta (smerom k používateľovi)..

Peňaženka Edge je stále v beta verzii ale spustí sa s podporou pre:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bitcoinová hotovosť
 • Augur REP
 • Krídla
 • Matryx

Okrem toho Edge vytvoril modulárnu architektúru, ktorá im umožňuje pracovať s akýmkoľvek blockchainom alebo tokenom. Aby bola nová minca dostupná v peňaženke, musí vývojár z tímu coinov prispieť podporou prostredníctvom jednoduchého doplnku, ktorý Edge poskytuje.

Edge Wallet

Peňaženka Edge tiež integruje sa s Shapeshift umožňuje vám ľahko prepínať medzi podporovanými mincami bez toho, aby ste museli posielať svoje prostriedky na burzu.

Táto recenzia peňaženky Edge je vytvorená, aby vám pomohla pochopiť, aké ponuky ponúka peňaženka Edge, históriu spoločnosti a či je alebo nie je vhodná pre vaše potreby..

Čo hovoria ľudia?

Pretože nová peňaženka Edge je stále v beta verzii, porota sa rozhodne, či bude alebo nebude obľúbenou komunitou. Peňaženka Airbitz je však na trhu už niekoľko rokov, teraz získala stovky recenzií. Je bezpečné predpokladať, že tieto recenzie sa budú vzťahovať na peňaženku v2.0 (Edge), akonáhle sa dostane na trh.

Dobrý: Airbitz má v priemere hodnotenie 4 hviezdičkami (z 5) naprieč niekoľkými recenznými platformami ako CryptoCompare a Google Play obchod. Mnoho zákazníkov komplimentuje peňaženku na jej priamom rozhraní a odporúča ju každému, kto je v bitcoine nový. Skúsení používatelia majú radi zameranie peňaženky na bezpečnosť, súkromie a decentralizáciu – základné princípy pohybu kryptomeny.

Zlý: Je ironické, že väčšina sťažností na spoločnosť Airbitz sa týka procesu bezpečnosti a identifikácie. Niektorí používatelia sa cítia nepríjemne z množstva informácií, ktoré musia poskytnúť na zakúpenie bitcoinu prostredníctvom aplikácie, zatiaľ čo iní vyjadrili sklamanie nad tým, že nemohli nakupovať kvôli svojej geografickej polohe. Ako spoločnosť so sídlom v USA môžem len predpokladať, že tieto preventívne opatrenia sú v súlade s politikami boja proti praniu špinavých peňazí (AML) a vysielačom peňazí..

Airbitz je zadarmo na stiahnutie a použitie. Jediné poplatky, ktoré platíte, sú poplatky za ťažbu za zasielanie prostriedkov z peňaženky.

Ako to funguje?

Airbitz nie je iba peňaženka a od Edge môžeme čakať to isté. Okrem odosielania a prijímania finančných prostriedkov môžete svoju peňaženku použiť aj na:

 • Prihláste sa do decentralizovaných aplikácií (dapps)
 • Nakúpte bitcoiny
 • Míňajte bitcoiny

Vďaka Edge môžete svoju peňaženku používať na autentifikácia v dapps Páči sa mi to Krídla a Augur ktoré používajú Edge Security SDK. Na autentifikáciu musíte iba naskenovať čiarový kód, ktorý vám poskytne aplikácia. Odtiaľ môžete získať prístup a previesť rovnaké prostriedky, ktoré by ste bežne držali vo svojej peňaženke Edge.

Prihlásenie čiarového kódu Edge

Máte 3 možnosti nákupu bitcoinu v peňaženke Airbitz:

 1. Glidera pre bankové účty v USA
 2. Bity pre európske bankové účty
 3. LibertyX pre nákupy v hotovosti v USA

Airbitz uzavrel partnerstvo s týmito spoločnosťami a naviguje vás do ich rozhrania na uskutočňovanie nákupov. Ak narazíte na problémy s nákupom bitcoinu, mali by ste sa radšej obrátiť na príslušnú spoločnosť ako na podporu Airbitz / Edge.

Airbitz Nakúpte bitcoiny

Airbitz tiež uzavrel partnerstvo s Card For Coin Inc.. a Bitrefill poskytnúť spôsoby, ako minúť bitcoin v aplikácii peňaženky. Môžeš utrácajte svoje bitcoiny v Target a Starbucks a prijímať zľavy až do 20% pri každom nákupe. Toto je pekná výhoda, ktorá pridáva pridanú hodnotu k držaniu kryptomeny tým, že vám ju ľahko umožní utratiť na obľúbených miestach.

Peňaženka Airbitz

Airbitz / Edge je k dispozícii iba na zariadeniach so systémom iOS a Android, a spoločnosť uviedla, že neplánuje implementáciu a webové rozhranie. To vás má ďalej chrániť pred útokmi na účet, ktoré prevládajú v infraštruktúrach webových stránok. Niektorí ľudia to môžu považovať za negatívum, ale myslím si, že odhodlanie spoločnosti venovať sa zabezpečeniu vášho účtu, a to aj na úkor niektorých funkcií, je úctyhodné.

Môžem týmto chlapom dôverovať?

Edge Wallet je postavená decentralizovaným spôsobom, ktorý to zaručuje žiadna spoločnosť tretej strany nemá prístup na vaše finančné prostriedky alebo informácie o účte. K týmto informáciám nemá prístup ani samotný Edge.

Namiesto toho sa vaše súkromné ​​kľúče, verejné adresy a história transakcií vytvárajú lokálne vo vašom zariadení. Tieto údaje sú potom šifrované a uložené na cloudových serveroch typu peer-to-peer.

K finančným prostriedkom budete mať prístup aj v prípade, že spoločnosť prestane existovať alebo jej servery prestanú fungovať. To dodáva dôležitú vrstvu dôvery v priemysle, kde spoločnosti a burzy môžu niekedy zaniknúť na kusy a vziať si so sebou svoje prostriedky.

Aká je podpora?

Zákaznícka podpora pre túto peňaženku je vynikajúca. Keď som čítal recenzie v obchode Google Play, všimol som si, že od spoločnosti niekto odpovedal na každého používateľa, ktorý požiadal o pomoc. Odpoveď zahŕňala nielen príslušné informácie, ale aj e-mail, na ktorý je možné sa obrátiť, ak má zákazník stále problémy.

Na webovej stránke Airbitz sa tiež nachádza zoznam často kladených otázok ktoré sa týkajú bežných problémov, ako je obnovenie účtu a riešenie problémov s peňaženkami. Mnoho recenzentov uviedlo, že tím zákazníckej podpory je neustále nápomocný a reaguje na lístky e-mailovej podpory, ktoré poslali.

Čo si myslím?

Ak ste si prečítali moje predchádzajúce recenzie peňaženky, viete, že som hlupák pre jednoduchý dizajn a priame používateľské prostredie. Airbitz / Edge má intuitívne rozhranie, ktoré nie je zastrašujúci pre krypto nováčika zatiaľ čo stále poskytuje špičkové zabezpečenie a funkčnosť. To je smrteľná kombinácia.

Z toho, čo som videl, to vyzerá, akoby peňaženka Edge poskytla ešte lepší zážitok ako súčasný náprotivok Airbitz. Moje kontaktné informácie sú už v zozname prihlásených do verzie beta a teším sa, až uvidím všetko, čo nová peňaženka Edge ponúka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me