Spoločnosť bola založená v roku 2012, Coinbase sa stala prvou zástankyňou kryptomeny a je často prvým vstupným bodom pre mnohých začiatočníkov kryptomeny. Existuje viac ako 35 miliónov ľudí vo viac ako 100 krajinách, ktorí používajú Coinbase.

Spoločnosť Coinbase so sídlom v San Franciscu je rozkošne vnímaná ako jednorožec kryptomeny (spoločnosť s hodnotou nad 1 miliardu dolárov) s ocenením na ohromných 8 miliárd dolárov.

Získal 547,3 mil. Dolárov z hviezdami nabitého zoznamu investorov, ako sú Andreessen-Horowitz, Y-Combinator, zakladateľ Redditu Alexis Ohanian, Union Square Ventures a ďalší. Ako taký je Coinbase považovaný za priekopníka v oblasti kryptomeny a úzko spolupracuje s regulačnými orgánmi na zaistení súladu. Coinbase je registrovaná ako spoločnosť poskytujúca peňažné služby FinCEN, a je v súlade s Zákon o bankovom tajomstve, USA Patriot Act, a so zákonmi a nariadeniami o prevode peňazí štátu.

Coinbase je navrhnutý tak, aby bol čo najjednoduchší a najpriamejší, pohodlie sa odráža v jeho poplatkoch.

Poďme preskúmať Coinbase a jeho rôzne funkcie.

Je Coinbase bezpečný?

Ak toto čítate Coinbase recenzia, je pravdepodobné, že toto je hlavná otázka, ktorú sa pýtate. Krátka odpoveď je Áno, ale bližšie sa na to pozrieme v troch častiach nižšie.

Legitimita spoločnosti

Ako spoločnosť pôsobiaca v USA je spoločnosť Coinbase povinná dodržiavať zákony a nariadenia USA na federálnej aj štátnej úrovni. Tu sú niektoré zo zákonov, iných právnych predpisov a regulačných orgánov, ktoré Coinbase dodržiava:

Tieto nariadenia a zákony vnucujú zodpovednosť spoločnosti Coinbase, čo môže chýbať niektorým z ich zahraničných konkurentov v iných krajinách s menej prísnymi predpismi..

Stojí tiež za zmienku, Coinbase spoločnosť má veľa dôveryhodných investorov. Medzi týchto investorov patria Alexis Ohanian (spoluzakladateľ Reddit), Bank Of Tokyo, Blockchain Capital a Digital Currency Group.

Bezpečné uchovávanie finančných prostriedkov

Coinbase oddeľuje finančné prostriedky zákazníkov od prevádzkových fondov spoločnosti. Tieto zákaznícke prostriedky sú uložené na bankových účtoch uschovaných v banke. To znamená, že nebudú používať vaše finančné prostriedky na prevádzkovanie ich podnikania. Tiež tvrdia, „Aj keby spoločnosť Coinbase zlyhala ako podnikateľská spoločnosť, Coinbase ani jej veritelia by nemohli požadovať prostriedky vedené na depozitných bankových účtoch. Finančné prostriedky vedené na týchto účtoch by sa mohli vrátiť zákazníkom spoločnosti Coinbase. “

98 percent prostriedkov kryptomeny zákazníkov je uložených v bezpečnom offline chladiarenskom úložisku. Tieto kryptomeny sú držané na viacerých hardvérových peňaženkách a papierových peňaženkách. Fyzické peňaženky s kryptomenami sú potom uložené v trezoroch a bezpečnostných schránkach po celom svete. Tieto opatrenia chránia finančné prostriedky zákazníkov pred stratou alebo odcudzením hackermi.

Zvyšná časť kryptomeny, ktorá je uložená online, je plne poistená syndikátom spoločnosti Lloyd’s of London.

Obyvatelia Spojených štátov, ktorí používajú peňaženku Coinbase USD, sú krytí poistením FDIC, a to až do výšky 250 000 dolárov.

Je dôležité poznamenať, že napriek tomu všetkému sú zákazníci stále zodpovední za ohrozenie ich osobných účtov. Z tohto dôvodu sa zvyčajne odporúča ukladať vaše kryptomeny do offline chladiarenskej peňaženky, ktorú ovládate. Naše odporúčané peňaženky si môžete prezrieť tu.

Zabezpečenie osobného účtu

Coinbase vám ponúka množstvo funkcií na zabezpečenie vašich osobných účtov. Mali by ste tiež používať silné a jedinečné heslo.

Viacnásobné Dvojfaktorová autentifikácia (2FA) Na zabezpečenie vášho účtu sú k dispozícii spôsoby. Najzákladnejšia možnosť 2FA je prostredníctvom textových správ SMS, odporúčame vám však nastaviť si aplikáciu 2FA tretej strany. Medzi tieto možnosti patria Google Authenticator a Authy.

Môžete tiež sledovať aktivitu svojho účtu a dostať upozornenie, ak sa nové zariadenie alebo adresa IP pokúsi získať prístup k vášmu účtu.

Zákaznícka podpora

Coinbase ponúka zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu alebo telefónu. E-mailové odpovede od podpory zvyčajne dorazia do 24 – 72 hodín. Ak majú všeobecné otázky, na svojich webových stránkach majú aj rozsiahlu sekciu Časté otázky.

Podporované krajiny

Coinbase slúži zákazníkom v nasledujúcich krajinách:

Andorra, Austrália, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Kanada, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Grécko, Guernsey, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko , Malta, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, San Maríno, Slovensko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty

Nákup a predaj limitov

Limity nákupu a predaja sa môžu líšiť v závislosti od polohy používateľa, spôsobu platby a stavu overenia. Y.Svoje limity si môžete kedykoľvek pozrieť na stránke s obmedzeniami vo svojom účte. Ako overený zákazník z USA budete pravdepodobne schopní získať tieto týždenné limity pomerne ľahko:

 • 5 000 dolárov Kúpiť prostredníctvom bankového účtu.
 • 50 dolárov Kúpiť prostredníctvom kreditnej / debetnej karty
 • Predáme 50 000 dolárov

Ak tieto limity nepostačujú vašim potrebám, môžete požiadať o vyššie limity. Možno nebude možné zvýšiť vaše limity pre okamžité nákupy. Navštívte gstopslots pozrieť sa na ich najlepšie kasínové stránky, ktoré nie sú na gamstope, kde môžete hrať po celom svete a baviť sa hazardom.

Informácie o Coinbase

Posielanie kryptomeny z vašej Coinbase peňaženky

posielať bitcoiny z peňaženky coinbasePeňaženka zapnutá Coinbase umožňuje ľahko ukladať, odosielať a prijímať kryptomenu. Posielanie BAT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Zcash a ZRX z vašej peňaženky je možné dokončiť pomocou niekoľkých krokov:

Poznámka: Coinbase neustále pridáva podporu pre novú kryptomenu, takže tento zoznam coinov s najväčšou pravdepodobnosťou porastie.

 1. Prejdite na ikonu Pošli kartu svojho účtu.
 2. Vyberte si peňaženku, z ktorej chcete odosielať, a efektívne tak vyberte kryptomenu, ktorú odosielate.
 3. Zadajte sumu, ktorú chcete poslať.
 4. Zadajte adresu, na ktorú chcete poslať prostriedky.
 5. Pošlite prostriedky.

účty peňaženky coinbasePríjem kryptomeny do vašej peňaženky Coinbase

Príjem kryptomeny je tiež jednoduchý pomocou Coinbase.

Prejdite do svojho Účty tab. Potom vyhľadajte peňaženku, kam chcete smerovať prostriedky, a kliknite na ikonu Príjem tlačidlo.

Potom vám budú poskytnuté údaje z vášho účtu adresa penazenky. Túto adresu použite v poli na odoslanie transakcie na príjem kryptomeny.

adresa peňaženky coinbase

Buďte opatrní, kam posielate prostriedky z Coinbase

Je známe, že Coinbase sleduje, kam ich používatelia posielajú svoju kryptomenu, a zakazuje používateľom určité prevody. Spoločnosť Coinbase zrušila účty pre nasledujúce činnosti:

 • Zasielanie kryptomeny na hazardné stránky.
 • Zasielanie kryptomeny do LocalBitcoinov.
 • Posielanie kryptomeny na nákupy cez darknet.

V situáciách, keď má Coinbase uzavreté účty, sú používatelia takmer vždy platení späť na svoje bankové účty.

Aj keď neospravedlňujeme používanie kryptomeny na nezákonnú činnosť, nemyslíme si, že by firma mala rozhodovať o tom, ako môžete svoju kryptomenu minúť. Aj z tohto dôvodu komunita odporúča uložiť vašu kryptomenu do peňaženky, ktorú ovládate.

Zhrnutie prehľadu Coinbase

Aby som to zhrnul Coinbase recenzia, myslíme si, že Coinbase je skvelým miestom pre nováčikov, ktorí si môžu kúpiť kryptomenu. Pre nováčikov bude Coinbase ľahšie použiteľný ako burza, zatiaľ čo budú môcť používať viac platobných metód. Odporúčame vám však uložiť svoju kryptomenu do peňaženky, ktorú ovládate, ak držíte veľké množstvo.

Pros

 • Ľahšie sa používa ako výmena
 • Nakupujte kryptomenu rýchlejšie ako väčšina búrz
 • Nakupujte kryptomenu debetnými kartami (okrem bankových prevodov)
 • Nižšie poplatky ako konkurencia pri „ľahkom nákupe“
 • Dôveryhodná a regulovaná spoločnosť
 • Bezpečne ukladá finančné prostriedky zákazníkov

Zápory

 • Monitoruje, ako míňate svoju kryptomenu
 • Peňaženky sú menej bezpečné ako peňaženka, ktorú ovládate sami
 • Mierne vyššie poplatky ako väčšina búrz

tímový priemysel zameraný na coinbase

Získajte 10 dolárov pri otvorení nového účtu Coinbase

Keď kliknete na odkaz dole a otvoríte si nový účet Coinbase, dostanete na svoj účet okamžite zaplatených 10 dolárov.

Nenechajte si ujsť bezplatnú hotovosť – dokonca 10 dolárov … začnite kliknutím na odkaz nižšie ešte dnes.

Kliknutím sem získate 10 dolárov pri otvorení nového účtu

Ako používať Coinbase na nákup kryptomeny v 5 jednoduchých krokoch (stačí sledovať skákaciu guľu)

V tomto podrobnom sprievodcovi ukážem, ako presne nakupovať kryptomenu prostredníctvom Coinbase.

1) Zaregistrujte sa a overte svoju e-mailovú adresu

Prvým krokom je vytvorenie účtu. Spočiatku sa od vás bude vyžadovať iba vaše meno, e-mail, heslo a štát.

zaregistrovať sa do coinbase

2) Vyberte typ účtu

Po potvrdení vašej e-mailovej adresy vás prevedieme štvordielnym procesom nákupu.

Vyberte, či chcete vytvoriť individuálny alebo firemný účet.

coinbase individuálna a obchodná registrácia

3) Overte svoje telefónne číslo

Potom budete musieť overiť svoje telefónne číslo. Používa sa ako forma dvojfaktorového overenia, ktoré pomáha zabezpečiť váš účet.

overenie coinbase

4) Nastavte spôsob platby

Ďalším krokom je nastavenie spôsobu platby.

coinbase vklad

Spoločnosť Coinbase prijíma platby bankovým prevodom a kreditnou kartou. Oba spôsoby platby môžu vyžadovať overenie.

Pri zakladaní bankového účtu v Coinbase môžu najskôr uskutočniť dve malé transakcie a potom vyžadovať overenie súm.

Pri nastavovaní kreditnej karty budete pravdepodobne musieť nahrať obrázky svojej kreditnej karty.

Obidva spôsoby môžu vyžadovať, aby ste overili svoju totožnosť. To je v súlade s rôznymi vládnymi nariadeniami vyžadované takmer všetkými burzami kryptomien, ktoré manipulujú s nekrytými menami (USD, EUR atď.).

5) Nakúpte bitcoiny, ethereum a / alebo litecoiny

Nakoniec je čas uskutočniť nákup kryptomeny. Cena a všetky poplatky Coinbase sú jasne uvedené v čase zadania objednávky.

nakupujte bitcoiny na coinbase

Ak ste uskutočnili nákup bankovým prevodom, vaša kryptomena dorazí po spracovaní bankového prevodu.

coinbase dokončený nákup

Poznámka: Tento proces sa mohol mierne zmeniť v čase, keď sa registrujete do Coinbase. Neustále uskutočňovali malé úpravy svojho dizajnu a procesu registrácie, všetky zásadné zmeny však budeme musieť aktualizovať.

tímový priemysel zameraný na coinbase

Získajte 10 dolárov pri otvorení nového účtu Coinbase

Keď kliknete na odkaz nižšie a otvoríte nový účet Coinbase, dostanete 10 dolárov pri nákupe alebo predaji kryptomeny v hodnote 100 dolárov.

Kliknutím sem získate 10 dolárov pri otvorení nového účtu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me