Cobinhood – prístup obchodovania s nulovými poplatkami

Cobinhood je prvá svetová burza s nulovým poplatkom za kryptomeny. Kvôli ďalším burzám, ktoré súťažia o najnižšie poplatky v tomto odbore, Cobinhood všetky podhodnotil tým, že šiel rovno na nulu! Vo výsledku dúfajú, že prilákajú obchodníkov na svoju platformu a ukradnú trhový podiel z poplatkových búrz. Toto preskúmanie Cobinhood bude skúmať prístup obchodovania s nulovými poplatkami.

Napĺňa to humbuk? A môže poskytnúť špičkovú zákaznícku skúsenosť na preplnenom trhu výmeny kryptomien? Poďme zistiť:

Kľúčové informácie o spolužití

Ako to funguje

Cobinhood Review

Vytvoriť účet

Počas našej kontroly Cobinhood sme si založili účet a prešli sme zvyčajnými bezpečnostnými opatreniami a potvrdeniami. Bol to celkom jednoduchý proces.

Tiež sme si všimli pri prihlasovaní do systému z nového zariadenia, ktoré bude Cobinhood vyžadovať e-mailová autentifikácia z tohto zariadenia. Toto je implementovaná šikovná malá funkcia zabezpečenia, ktorú by sme chceli, aby sa viac praktizovala pri výmenách.

Dashboard

Panel s informačnými panelmi je pohodlne uložený mimo cesty, ale je k nemu rýchly prístup z pravého horného rohu obrazovky. Odtiaľto máte prístup k dôležitým funkciám, ako je váš účet, fondy a centrum pomoci.

The Fondy oddiel vám umožní vložiť prostriedky potrebné na uskutočnenie vášho prvého obchodu. Nezabudnite však vložiť správnu kryptomenu na príslušnú adresu, pretože vloženie inej kryptomeny, než na ktorú ste klikli, môže viesť k strate vašich finančných prostriedkov!

Cobinhood v súčasnosti prijíma iba vklady kryptomeny, má však v pláne zahrnúť vklady fiat (americký dolár, euro atď.) Niekedy v budúcnosti.

Nakoniec Účty V sekcii na hlavnom paneli budete aktualizovať svoje nastavenia zabezpečenia, napríklad vytvorenie štvormiestneho kódu PIN a nastavenie dvojfaktorovej autentifikácie. Tieto ďalšie preventívne opatrenia sa dôrazne odporúčajú bez ohľadu na to, koľko peňazí obchodujete.

Cobinhood Exchange

Svoje obchody môžete zadávať prostredníctvom burzovej platformy, ktorá je prvou obrazovkou, ktorá sa zobrazí po prihlásení. Je to celkom jednoduché, ale pre začínajúcich investorov to môže byť zastrašujúce.

Môžete tiež odosielať jednoduché trhové a limitné objednávky priamo z objednávkového formulára, ako je zvýraznené nižšie. Ak rozumiete rozšíreným možnostiam obchodovania, ako sú stop-limity, môžete ich tu nastaviť tiež.

Cobinhood Review

K štandardným grafom nie sú pripojené žiadne nástroje, ale toto môžete zmeniť výberom TradingView v pravej hornej časti okna s grafmi. Objaví sa množstvo užitočných nástrojov vrátane tých, ktoré by skúsenejší obchodník chcel, ako sú Fibonacciho čiary, trendové čiary a vzory..

Ak chcete zo svojho obchodovania vyťažiť maximum, nezabudnite porozumieť trhovým a limitným objednávkam, mapovaniu sviečok a knihe objednávok. Ak chcete vylepšiť svoje mapovanie, máme užitočného sprievodcu mapovaním v TradingView.

Mobilné obchodovanie

Cobinhood Review

Počas našej kontroly Cobinhood sme tiež otestovali ich mobilnú aplikáciu. Poskytujú aplikácie pre platformy iOS aj Android. To je skvelý bonus pre obchodníka na cestách. Predtým, ako skočíte na mobilnú, odporúčame vám najskôr sa s webovou platformou oboznámiť.

Poplatky za obchodovanie

Pri zadávaní objednávok na skutočnú burzu sa neplatia žiadne poplatky. To znamená nulu na strane nákupu aj predaja každého obchodu. Nezabúdajte však, že to neplatí pre vklady a výbery. Stále musíte platiť štandardné poplatky blockchainovým ťažiarom, ktorí potvrdzujú transakcie, ako by ste to bežne robili.

Vo výsledku teda poplatky za vklad úplne závisia od toho, ktorú kryptomenu posielate a aké sú poplatky za blockchain kryptomeny. Tu je príklad blockchainu Ethereum. Nájdete podrobný popis poplatkov za výber z účtu Cobinhood na ich webovej stránke.

V našej recenzii Cobinhood sme si všimli, že pridali príjemný šmrnc podobný tomu, čo Binance urobili so svojim natívnym tokenom. Na zaplatenie poplatkov za výber môžete použiť svoje existujúce tokeny Cobinhood (COB).

Cobinhood vám poskytuje 50% zľavu pri výbere. To znamená, že Cobinhood zaplatí za všetky výbery polovičný poplatok za ťažbu, pokiaľ máte na svojom účte COB, pomocou ktorého môžete platiť.

Dostupné kryptomeny

Cobinhood poskytuje obchodovanie s viac ako 60 rôznymi kryptomenami, pričom pravidelne pribúdajú nové. Podľa očakávania podporujú široko akceptované kryptomeny ako Bitcoin, Litecoin, Ethereum a Bitcoin Cash.

Uvádzajú tiež zoznam menších mincí, ktoré sa nenachádzajú na iných burzách. To však so sebou prináša riziko nižšej likvidity (ťažšie je nájsť kupujúceho alebo predávajúceho v porovnaní s mainstreamovými mincami ako Bitcoin). Majte to na pamäti pri obchodovaní. Nechcete, aby vám trčala minca, ktorú nemôžete ľahko predať, ak potrebujete v krátkej dobe.

Limity prevodu

Vaše denné limity prenosu závisia od vašich overenie účtu.

Overenie úrovne 1 vám umožňuje výber až 3 BTC každý deň. Úroveň 2 umožňuje až neuveriteľné 100 BTC za deň. Nakoniec je k dispozícii úroveň VIP pre to, o čom môžeme len predpokladať, že je pre krypto veľryby (Obchodníci / investori s veľmi veľkým počtom kryptomien). Pre vklady nie je žiadny limit na všetkých úrovniach.

Cobinhood Review

Úroveň 1 nevyžaduje žiadne dokumenty, zatiaľ čo úroveň 2 bude vyžadovať overenie totožnosti a telefónu.

Nakoniec, ak ste občanom USA, bude sa od vás vyžadovať, aby ste spoločnosti Cobinhood potvrdili svoje príslušné daňové informácie v súlade so zákonom FATCA, zákonom o dodržiavaní daňových predpisov pre zahraničné účty..

Dôvera spoločnosti

V tejto počiatočnej fáze projektu je ťažké odhadnúť dôveru komunity v Cobinhood. Počas našej kontroly Cobinhood sme zachytili niekoľko problémov v rôznych príspevkoch Redditu a zdá sa, že komunita je v niektorých otázkach rozdelená.

Zdá sa, že sú dosť aktívni na mnohých komunikačných kanáloch, čo je pozitívnym znamením. Vo výsledku by bolo pravdepodobne v ich najlepšom záujme venovať viac zdrojov na reagovanie na obavy používateľov.

Zabezpečenie fondu

Zabezpečenie Cobinhood sa javí ako celkom spoľahlivé a platforma využíva všetky štandardné bezpečnostné postupy (SSL, multi-sig, 2FA). Podľa oficiálnej strednej tlačovej správy podrobne uvádzajú svoje offline ukladací proces je nasledujúci:

„Pre prístup do offline peňaženky je potrebné potvrdiť 5 z 8 HSM. Týmto spôsobom, ak dôjde k narušeniu iba 1 alebo 2 HSM, zostane vaša peňaženka zabezpečená. HSM sú tiež geograficky distribuované v rôznych krajinách, čo ďalej maximalizuje bezpečnosť. “

Je dôležité poznamenať, že Cobinhood (ako väčšina búrz) je v súčasnosti centralizovaná. Centralizované ústredne sú v porovnaní s decentralizovanými oblasťami náchylnejšie na hackerstvo a podvody. Vo výsledku ohlásili plány na decentralizovanú burzu, ktorá by mala byť pre obchodníkov z dlhodobého hľadiska prospešná.

Zákaznícka podpora

Cobinhood’s oficiálna tlačová správa požaduje zákaznícky servis 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Ich webová stránka poskytuje kontaktný formulár a telegramový kanál, ak potrebujete kontaktovať. S ich zákazníckou podporou sme nenašli žiadne skutočné problémy s komunitou.

Súčasťou webovej stránky je aj prehľadná organizácia Sekcia FAQ s veľkým súborom otázok a užitočnými odpoveďami.

Záver: Cobinhood Review

V tomto prehľade Cobinhood sme videli, aké ľahké je začať s platformou. Otázkou na perách mnohých používateľov však teraz je, ako Cobinhood zarába peniaze obchodovaním s nulovými poplatkami? Prostredníctvom nasledujúcich kanálov:

  • Vysokofrekvenčná obchodná predplatná servera
  • Predplatiteľská služba Cobinhood Prime
  • Možnosť pôžičky na obchodovanie s maržou
  • Služba upisovania Cobinhood ICO

Zdá sa, že ide o dosť rizikový obchodný model, ktorý závisí od toho, že Cobinhood priláka veľké množstvo obchodníkov. Ak to dokážu a odstránia niektoré zlomy v systéme, mohlo by sa to v budúcnosti ukázať ako najlepšia voľba pre obchodníkov.

Na záver možno povedať, že ak sú vašou najvyššou prioritou nulové poplatky a vysokofrekvenčné obchodovanie, potom je to pre vás platforma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me