Práve teraz sú v priestore blockchainu zúrivé úrokové účty a pôžičkové programy pre kryptomenu. Tieto spoločnosti nahrádzajú chamtivých sprostredkovateľov a umožňujú úročené účty kryptomeny a pôžičky s nízkymi poplatkami, ktoré kryptomenu využívajú ako zábezpeku..

Môžu tak ponúknuť vyššie úrokové sadzby na sporiacich účtoch a úrokové sadzby úverov, ktoré sú zvyčajne nižšie ako tradičné alternatívy. Platformy ako napr Celzia významne vzrástli, pretože umožňujú používateľom zarobiť značný pasívny príjem na vašich kryptomenách, najmä v porovnaní s úrokovými sadzbami sporiaceho účtu založeného na fiat..

V súčasnosti je jednou z najpopulárnejších pôžičkových platforiem na kryptomenu Sieť Celzia. V tejto recenzii sa venujeme všetkému, čo potrebujete o platforme, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie, či je pre vás vhodná. Prechádzame:

Môžete tiež zachytiť náš najnovší rozhovor so zakladateľom Alexom Mashinskym.

Čo je to sieť Celsius?

Celsius Network je aplikácia na požičiavanie kryptomien dostupná na Zariadenia so systémom Android a iOS.

Podobne ako pri vkladaní peňazí na sporiaci účet, ukladanie prostriedkov kryptomeny v stupňoch Celzia vám každý týždeň prináša úroky z vašich podielov. Predpoklad je pomerne jednoduchý:

  1. Vložíte kryptomenu do aplikácie Celzia.
  2. Spoločnosť potom tieto prostriedky požičia retailovým a inštitucionálnym dlžníkom.
  3. Každý pondelok dostanete platbu z príjmu, ktorý Celsius získa z týchto pôžičiek a iných aktivít. Tím Celzia sa môže pochváliť rnávratnosť 80% výnosov spoločnosti používateľom.

Funkčnosť aplikácie však ďaleko presahuje rámec jednoduchých splátok úrokov.

Na druhej strane pôžičiek sú pôžičky dostupné aj prostredníctvom Celzia. Ak vložíte kryptomenu ako kolaterál, môžete vyraziť hotovostné (alebo stablecoinové) pôžičky v rozsahu rôznych pojmov. Na rozdiel od väčšiny tradičných pôžičkových služieb, pôžičky Celzia nevyžadujú kontrolu kreditu a schválenie vám zvyčajne udelia za pár minút.

Porovnanie úrokových sadzieb (zdroj: Celzia)

Aj keď sieť Celsius nie je peňaženka, sama o sebe obsahuje schopnosť odosielať a prijímať podporovanú kryptomenu prostredníctvom CelPay. Spoločnosť CelPay neúčtuje žiadne transakčné poplatky a umožňuje vám posielať kryptomeny prostredníctvom odkazu, správy alebo priamo v aplikácii.

Je použitie siete Celsius bezpečné?

Áno, sieť Celsius je pre vás bezpečná.

Spoločnosť založili v roku 2017 Alex Mashinsky (CEO) a Daniel Leon (zakladajúci prezident a COO). Mashinsky je pozoruhodný svojou prácou, ktorá priniesla služby mobilných telefónov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v podchodoch v New Yorku, umožnila WiFI na letoch v USA a vytvorila Voice over IP (VoIP). A Leon má za sebou úspešnú kariéru ako sociálny podnikateľ a bol vedúcim v niekoľkých organizáciách, vrátane Atlis Labs, Beyon3D a GroundLink.

Celsius Network dodnes podporuje viac ako 101 000 používateľov na celom svete obsahujúce aktíva v hodnote viac ako 730 miliónov dolárov. Okrem toho platforma uľahčila takmer 5,5 miliárd dolárov v pôžičkách (asi 8,2 miliárd dolárov v dnešných cenách BTC). Spoločnosť vyplatila úroky vo výške 12 miliónov dolárov,

Mali by ste však poznamenať, že sieť Celsius je a väzobná platforma peňaženky. Spoločnosť teda udržuje kontrolu nad kľúčmi pre každú z vašich peňaženiek s kryptomenami. Aj keď by táto skutočnosť pre väčšinu ľudí nemala znamenať prerušenie obchodu, je potrebné to vedieť.

Môžete zarobiť peniaze pomocou siete Celsius Network?

Sieť Celsius vám dáva možnosť zarobiť pasívne príjmy z vašich podielov na kryptomene, ale existuje niekoľko informácií, o ktorých by ste si mali byť vedomí.

Hlavným spôsobom, ako zarobiť peniaze pomocou siete Celsius, je prijímanie platieb úrokov na vašich podieloch. Ak sa chcete zúčastniť, stačí vložiť kryptomenu do Celzskej peňaženky. Keď to urobíte, budete každý pondelok prijímať platby úrokov do peňaženky. Môžete si zvoliť, či chcete tieto platby dostávať v podobe rovnakého druhu alebo v CEL (pôvodný Celsiový token).

Sieťové úrokové sadzby Celzia

Spoločnosť Celsius Network ponúka konkurenčné APR na viacerých kryptomenách.

Celsius Network okrem tradičného záujmu o kryptomeny obsahuje aj možnosť získať úrok na zlato. Namiesto skutočného zlata však Celsius využíva tokeny XAUt a ERC-20 so zlatou podporou.

Ročné úrokové sadzby sa líšia týždenne, ako aj medzi jednotlivými mincami. Zdá sa však, že sa všeobecne pohybujú v rozmedzí od 3,00% do 11,00%. Navyše výberom prijímania úrokových platieb v CEL získate vyššiu návratnosť. Je potrebné poznamenať, že možnosť „Zarobiť v CEL“ nie je v súčasnosti používateľom v USA k dispozícii.

Dôležité upozornenie: Spoločnosť Celsius Network v súčasnosti neposkytuje žiadne poistenie vašich vkladov. Takže ak sa napríklad spoločnosť stane obeťou hacknutia, existuje možnosť, že o svoje prostriedky prídete.

Ktoré kryptomeny sú dostupné na platforme?

Sieť Celzia vypláca úroky za širokú škálu kryptomien. Možnosti zahŕňajú (ale nie sú obmedzené na):

  • Celsius Token (CEL)
  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Zvlnenie (XRP)
  • Bitcoinová hotovosť (BCH)
  • EOS (EOS)
  • A veľa stablecoinov.

Priamo v aplikácii si môžete tiež kúpiť BTC, ETH, XRP, BCH, LTC a XLM.

Sieťová aplikácia Celzia

Aplikácia Celsius podporuje širokú škálu kryptomien.

Aká je podpora zákazníkov?

Webová stránka siete Celsius obsahuje vyhradený web Centrum pomoci to by malo odpovedať na všetky vaše otázky. Okrem niekoľkých ďalších tém obsahuje časté otázky týkajúce sa vkladov, výberov a bezpečnosti.

Ak v Centre pomoci nenájdete, čo hľadáte, máte tiež možnosť odoslať žiadosť o pomoc, v ktorej vás kontaktuje zástupca spoločnosti Celsius prostredníctvom e-mailu..

Mali by ste používať sieť Celsius?

Na konci rozhodnutie a zodpovednosť správne používať Sieť Celzia je len na vás a iba na vás. V porovnaní s inými platformami pre kryptomeny ponúka spoločnosť Celsius jedny z najlepších úrokových sadzieb v tomto odbore – vkladateľom aj dlžníkom..

Zoznam Celsius stablecoinov a ich APY. (Zdroj: Celzia)

Každý držiteľ kryptomeny môže ťažiť z výdatných úrokových sadzieb, ak je ich istina bezpečná. Zisk 11% na stabilných vkladoch v hotovosti môže byť neuveriteľne lákavý pre každého investora, najmä v neistých časoch. Celsius predstavuje vodcu balíka úročených kryptomenových účtov a pôžičkových platforiem, čo je kategória s ďalšími legitímnymi hráčmi, ako je BlockFi.

Aj keď Celsius technicky drží vaše krypto kľúče a chýba mu tradičné bankové poistenie, ktoré si fiat sporiace účty užívajú, môžete si byť primerane istí, že pri zatiaľ bezchybnej reputácii zakladateľov spoločnosti by mala byť vaša kryptomena bezpečná.

Ak hľadáte odblokovať a oddeľte svoje peniaze od tradičného finančného systému, Sieť Celzia je pevné miesto pre začatie.

Skóre CoinCentral

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me