Recenzja Kraken

Kraken z siedzibą w San Francisco jest jedną z największych giełd Bitcoin i jest uważany za największą giełdę bitcoinów na podstawie wolumenu euro, płynności i handlu dolarami kanadyjskimi, dolarami amerykańskimi, funtami brytyjskimi i jenami japońskimi.

Kraken wylądował na scenie międzynarodowej w 2011 roku i był pierwszą giełdą Bitcoin, której cena i wolumen były wyświetlane w terminalu Bloomberg. Kraken jest pierwszym, który przeszedł weryfikowalny kryptograficznie audyt potwierdzający rezerwę, jest powiernikiem wyznaczonym przez sąd w Tokio oraz Fidor Bank, który podlega nadzorowi BaFin..

Pomijając jednak pochwały, Kraken jest kolejną z wielu giełd, na których użytkownicy mogą kupować i sprzedawać Bitcoiny.

A więc jak dobry jest Kraken?

Poniższa recenzja pomoże Ci przyspieszyć.

Popularna opinia

Jeśli chodzi o opinię publiczną, Kraken ma mieszane recenzje we wszystkich dziedzinach.

Dobra: Pozytywne recenzje Krakena w dużej mierze przypisują giełdzie możliwość handlu i płynnego doświadczenia. Większość pozytywnych recenzji, jednak wszyscy zauważają, że oprogramowanie (do handlu) ma wiele do zrobienia. Fakt, że Kraken jest bardzo dostępny na całym świecie, sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór dla wielu międzynarodowych użytkowników.

Źli: Szybkie wyszukiwanie w Google ujawnia mnóstwo gwałtownie negatywnych recenzji na temat wymiany i obsługi klienta Krakena. Należy pamiętać, że wiele negatywnych recenzji jest często wynikiem klientów, którzy mieli bardzo nieprzyjemne doświadczenia i zabrali się do Internetu, aby dać upust. Chociaż te recenzje mogą być dokładnymi opisami, wciąż są ludzie, którzy mają dobre doświadczenia z platformą. Negatywne recenzje Krakena wskazują głównie na to, że brak obsługi klienta sprawia, że ​​doświadczenie jest niezwykle frustrujące. Ponadto czasy wypłat mogą być bardzo długie, a niektórzy użytkownicy zgłaszają ograniczony dostęp do swoich środków.

Recenzja Kraken: kluczowe informacje

Kraken Overview

Należy do Payward, Inc. i otrzymawszy miliony od inwestorów, Kraken to jedna z największych giełd kryptowalut.

Kraken ma dość dużą różnorodność kryptowalut (więcej niż Coinbase) i ułatwia to międzynarodowym handlowcom.

Aby rozpocząć, musisz zweryfikować firmę Kraken. Użytkownicy są podzieleni na różne poziomy, które określają takie rzeczy, jak, ile użytkownik z określonego poziomu może wpłacić dziennie. Każdy poziom wymaga innego zestawu szczegółów.

Uzyskaj weryfikację na Kraken

Ciekawostką jest to, że portfel Kraken zapewnia kwotę w USD, EUR itp., Którą wart jest Twój portfel.

Zamawianie na Kraken jest stosunkowo proste przy użyciu ich podstawowego interfejsu, ale ich narzędzia handlowe zapewniają bardziej niezawodną funkcjonalność, jeśli zdecydujesz się z nich korzystać. Możesz składać proste zlecenia rynkowe lub zlecenia limitowane. Średnio, zlecenia z limitem są objęte opłatą w wysokości 0,16%, a zlecenia rynkowe z opłatą w wysokości 0,26%. Opłaty różnią się głównie w zależności od wielkości transakcji. W przypadku głównych par handlowych opłaty wynoszą zwykle od 0,1% do 0,35%, a dla innych mniej popularnych par kryptograficznych zakres może wynosić od 0,05% do 0,75%. Handlowcy oferujący płynność otrzymują 0% opłat.

Handluj na Kraken

Dodatkowo możesz handlować z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego, ale jest to niezwykle ryzykowny sposób na to i nie jest zalecany, chyba że naprawdę (NAPRAWDĘ) wiesz, co robisz.

Jedną z rzeczy, które lubię w Krakenie, jest to, że ma wiele różnych par fiat i kryptowalut. Oznacza to, że ludzie mogą kupować różne kryptowaluty bezpośrednio za pomocą USD i EUR, zamiast najpierw kupować BTC, a następnie korzystać z dodatkowej wymiany, aby kupić określoną monetę alternatywną. Jest to jedna z wyraźnych zalet Kraken w porównaniu z Coinbase i innymi giełdami, które są ograniczone tylko do kilku kryptowalut i par fiat / crypto.

Pary handlowe Kraken

Wypłaty na platformie są stosunkowo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sekcji wypłat i wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe. Jeśli chcesz wypłacić euro i masz europejskie konto bankowe, jest to również opcja za pośrednictwem SEPA za jedyne 9 centów.

Opłaty za wypłatę i wpłatę w dużej mierze różnią się w zależności od metody, ale generalnie wahają się na poziomie 0,19% przy minimum 20 USD. Jednak w przypadku jenów japońskich minimalny depozyt wynosi 5000 jenów bez opłaty transakcyjnej za depozyt, ale wypłata zajmuje 20 jenów.

Bezpieczeństwo: Kraken umożliwia skonfigurowanie uwierzytelniania dwuetapowego (2-FA), ale aby to zrobić, musisz przejść do zakładki Bezpieczeństwo. Nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny, a jeśli używasz Krakena, pamiętaj, aby włączyć 2-FA.

Podsumowanie recenzji Kraken

Kraken jest w świecie giełd kryptowalut od 2011 roku, rok przed tym, jak stał się bardziej popularnym (w Stanach Zjednoczonych) konkurentem Coinbase. Kraken spędził stosunkowo dużo czasu na budowaniu swojej reputacji w świecie kryptowalut i jest pierwszym wyborem wielu międzynarodowych handlowców kryptowalut.

Podczas gdy wiele recenzji online odzwierciedla pewne szorstkie łaty i niedociągnięcia, które zespół Krakena musi rozwiązać (głównie pozorny brak obsługi klienta), Kraken nadal stanowi ogromną wartość dla handlowców w Stanach Zjednoczonych i na scenie międzynarodowej.

Jest to stosunkowo bezpieczna platforma, która odegrała ważną rolę w ewolucji świata kryptowalut. Kraken ma niższe opłaty niż Coinbase z dostępem do znacznie bardziej niezawodnej platformy handlowej z poziomu Krakena. Wymaga to nieco mniej niż średniozaawansowanego zrozumienia, jak handlować kryptowalutami, ale koniecznie obejrzyj kilka przewodników, aby dowiedzieć się, jak upewnić się, że robisz wszystko poprawnie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me