Recenzja Bittrex

Bittrex to jedna z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut na świecie. W tym Recenzja Bittrex omówimy:

 • Jak kupować na Bittrex
 • Limity wypłat
 • Opłaty handlowe
 • Bezpieczeństwo konta osobistego
 • Podsumowanie
 • Recenzja Bittrex: kluczowe informacje

  Bittrex oferuje użytkownikom setki par handlowych kryptowalut w Bitcoin, Ethereum i USDT. Obecnie Bittrex nie oferuje par walutowych (par zawierających USD, EUR, GBP itp.).

  Pozwalają jednak niektórym użytkownikom kupować Bitcoin, Ethereum lub USDT za pomocą przelewu bankowego. Aby skorzystać z ich opcji zakupu przelewem, musisz mieć „ulepszone zweryfikowane” konto i kupić kwotę o wartości 10 000 USD lub większej.

  (Jeśli chcesz kupić mniejszą ilość kryptowaluty za walutę fiducjarną, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać więcej opcji).

  Giełda została uruchomiona na początku 2014 roku. Jako firma z siedzibą w USA, Bittrex tak oświadczyli, że są zobowiązani przestrzegać wszystkich praw i przepisów wymaganych przez organy rządowe Stanów Zjednoczonych. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak to wpływa na handlowców w sekcji „Limity” poniżej.

  Bittrex vs Poloniex

  Poloniex to największy rywal Bittrex. Obie giełdy oferują obecnie szeroką gamę par handlowych BTC, ETH i USDT.

  W styczniu 2017 roku Poloniex miał około 4,7 razy więcej odwiedzających niż Bittrex, według Similarweb. W czerwcu 2017 roku Poloniex miał zaledwie mniej niż 2 razy więcej odwiedzających niż Bittrex. Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że Bittrex jest lepszą opcją dla inwestorów kryptowalutowych, opisanych w poniższych sekcjach.

  Obsługa klienta

  Jako dwie największe na świecie giełdy kryptowalut, które rozwijają się w szybkim tempie, obie strony mają do czynienia z dużą liczbą zgłoszeń do pomocy technicznej. Naturalnie nadwyrężyło to zasoby obu ośrodków, jednak Bittrex znacznie lepiej poradził sobie ze wzrostem.

  Poloniex ma bardzo dużą liczbę użytkowników narzekających na słabą obsługę klienta. Na forach i forach dyskusyjnych znajdziesz wielu użytkowników, którzy twierdzą, że nie otrzymali odpowiedzi w ciągu tygodni lub nawet miesięcy od ich wsparcia. Doświadczyli tego również niektórzy pracownicy Coin Central i przyjaciele pracowników.

  Z drugiej strony Bittrex ma znacznie mniej skarg ze strony społeczności. Osobiście też nigdy nie mieliśmy problemu ze wsparciem Bittrex. Oni też są dużo bardziej aktywny w mediach społecznościowych, szybkie publikowanie aktualizacji i istotnych wiadomości dla użytkowników.

  Dostępne kryptowaluty i pary handlowe

  Jeśli chcesz handlować szeroką gamą mniej popularnych kryptowalut, Bittrex ponownie wychodzi na wierzch. Bittrex oferuje obecnie ponad 250 par handlowych, podczas gdy Poloniex oferuje mniej niż 100. Bittrex był również znacznie bardziej aktywny w dodawaniu nowych kryptowalut do swojej giełdy w ostatnim czasie.

  Bittrex vs Poloniex: ostateczny werdykt

  Moim zdaniem Bittrex jest zdecydowanym zwycięzcą w walce Bittrex vs Poloniex. Oferują znacznie lepszą obsługę klienta i oferują użytkownikom znacznie więcej par handlowych.

  Jak kupować na Bittrex

  Głównym celem Bittrex jest umożliwienie użytkownikom handlu kryptowalutami na inne kryptowaluty. Jeśli chcesz kupić kryptowaluty za walutę fiducjarną (USD, EUR itp.), Bittrex ma proces, aby to zrobić, ale wymaga to ulepszonej weryfikacji konta i minimalnego zakupu w wysokości 10000 USD.

  Jeśli próbujesz kupić swoją pierwszą kryptowalutę, Coinbase lub inna z tych opcji prawdopodobnie bardziej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie możesz użyć zakupionej kryptowaluty do handlu na Bittrex, jak pokazano w poniższym przewodniku.

  Jak używać Bittrex do handlu kryptowalutą

  W tej sekcji pokażę Ci krok po kroku, jak handlować na Bittrex.

  1) Wejdź na Bittrex.com i kliknij „LOGIN”

  Jeśli nie masz jeszcze konta, link do rejestracji możesz znaleźć tutaj.

  Bittrex Utwórz konto

  2) Zarejestruj się

  Do założenia konta wystarczy Twój adres e-mail i hasło.

  Formularz rejestracyjny Bittrex

  Będziesz wtedy musiał zweryfikować swój adres e-mail, klikając link przesłany przez Bittrex na Twój adres e-mail. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł się zalogować.

  3) Wpłać swoją kryptowalutę

  Podczas pierwszego logowania zobaczysz listę wszystkich rynków Bittrex. Przejdź do strony „Portfele”, aby zdeponować wybraną kryptowalutę.

  Bittrex Exchange Markets

  Bittrex pozwala obecnie na zdeponowanie i handel ponad 250 kryptowalutami. Możesz użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz zdeponować. Następnie kliknij ikonę plusa.

  Portfele Bittrex

  Pojawi się skrytka depozytowa, która umożliwia wygenerowanie adresu wpłaty.

  Wygeneruj adres portfela Bittrex

  Twój adres wpłaty zostanie teraz wyświetlony. Zaleca się najpierw wpłacić niewielką kwotę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Możesz dokonać wpłaty, wysyłając kryptowalutę na podany adres z istniejącego portfela.

  Adres depozytu Bittrex

  4) Otrzymasz depozyt po jego zweryfikowaniu przez Blockchain

  Depozyty wymagają szeregu potwierdzeń łańcucha bloków, zanim będą dostępne w handlu. Liczba wymaganych potwierdzeń zależy od tego, którą kryptowalutę wpłacasz.

  Oczekujące depozyty Bittrex

  5) Znajdź parę handlową, którą chcesz handlować

  Gdy Twój depozyt będzie dostępny do handlu, znajdź parę handlową, którą chcesz handlować na stronie rynków. W tym przykładzie zamieniam Ethereum na Dash.

  Bittrex Znajdź parę handlową

  6) Złóż zamówienie

  Strona z parami handlowymi zawiera wiele informacji na temat pary, którą chcesz handlować.

  Dla podstawowych celów handlowych, księga zleceń jest najważniejszą sekcją, na którą należy zwrócić uwagę. Użyj go, aby wyświetlić wszystkie zamówienia kupna (oferty) i sprzedaży (zapytania), które zostały złożone przez użytkowników Bittrex.

  Wybierz żądaną liczbę „Jednostek” i żądaną cenę. Nie ma gwarancji, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane, jeśli jest poniżej ceny „Ask”. Składając zlecenie kupna z limitem, zobowiązujesz się do kupienia wprowadzonej kwoty kryptowaluty po cenie lub poniżej wprowadzonej ceny.

  Jak kupić kryptowalutę na Bittrex

  Przed złożeniem zamówienia zostaniesz poproszony o potwierdzenie zamówienia. Możesz jednak anulować zamówienia, które nie zostały zrealizowane.

  Potwierdź Kup na Bittrex

  7) Zrealizowane zamówienie i wypłaty

  Po zrealizowaniu zamówienia zakupiona kryptowaluta będzie dostępna w Twoim portfelu Bittrex. Możesz ją wypłacić, klikając ikonę minusa. W sekcji „Limity” poniżej możesz dowiedzieć się, ile możesz wypłacić z Bittrex.

  Jak odstąpić od Bittrex

  Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i adres, na który chcesz wysłać wypłatę.

  Limity wypłat

  Twoje konto będzie musiało zostać zweryfikowane, aby móc dokonywać wypłat. Podstawowa weryfikacja, która pozwala wypłacić do 3 BTC równowartości dziennie, jest zwykle bardzo łatwym procesem. Zobacz ten zrzut ekranu z Więcej informacji na stronie Bittrex.

  Limity wypłat Bittrex

  Nie ma ograniczeń co do kwoty, którą możesz wpłacić lub wymienić.

  Opłaty handlowe

  Wszystkie transakcje trwają Bittrex mieć 0,25% prowizji.

  Bezpieczeństwo konta osobistego

  Google Authenticator może i powinien być używany do zabezpieczania konta. Włączając tę ​​formę uwierzytelniania dwuetapowego, będziesz musiał z niej korzystać podczas logowania się lub wypłacania środków.

  Podsumowanie recenzji Bittrex

  Podsumowując Bittrex recenzja, oto moje wady i zalety tej giełdy kryptowalut.

  Plusy

  • Ponad 250 par handlowych.
  • Lepsza obsługa klienta niż główny rywal Poloniex.
  • Łatwo uzyskać podstawową weryfikację konta.

  Cons

  • Jeśli chcesz używać waluty fiducjarnej, możesz kupić Bitcoin, Ethereum i USDT tylko przy zakupie o wartości powyżej 10000 USD.
  • Jeśli masz nadzieję kupić mniejszą ilość kryptowaluty za pomocą fiat, wypróbuj te strony.
 • Brak możliwości handlu fiat.
 • Ogólny, Bittrex to świetna strona dla często handlujących lub użytkowników, którzy chcą kupić niejasne kryptowaluty. Dla nowicjuszy kryptowalut, którzy chcą kupić swoją pierwszą kryptowalutę, powinieneś wybrać inną opcję.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me