Binance jest obecnie jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą platformą wymiany krypto-kryptowalut. Od premiery w 2017 roku szybko zyskał reputację w społeczności blockchain dzięki różnorodności ofert monet i niesamowicie niskim opłatom transakcyjnym. Ale czy to jest dla ciebie odpowiednie?

W tej recenzji Binance omówimy:

Kluczowe informacje Binance

Jak to działa

Istnieją dwie opcje platform handlowych na Binance: Podstawowy i zaawansowany. Jak sugerują nazwy, widok podstawowy ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonywać proste transakcje, podczas gdy widok zaawansowany jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych inwestorów. Nie ma wielu różnic między tymi dwoma widokami, z wyjątkiem możliwości przeprowadzenia bardziej szczegółowej analizy technicznej w widoku zaawansowanym.

Przewodnik po widoku podstawowym

Jako początkujący handlowiec możesz nawet uznać widok podstawowy za dość złożony. Oczywiste jest, że Binance nie został stworzony dla zwykłego inwestora.

Główny pulpit nawigacyjny zawiera kilka wykresów i wykresów, w tym księgi zleceń, wykres świecowy, a także historię handlu oglądanej pary handlowej. Dostępny jest również wykres głębokości zamówień, który można wyświetlić na osobnej karcie niż wykres świecowy.

Aby rozpocząć handel, musisz najpierw zasilić swoje konto. Aby to zrobić, kliknij łącze Depozyty w zakładce Fundusze.

Przycisk wpłaty Binance

Przycisk depozytów

Na stronie Wpłaty wybierz kryptowalutę, którą chcesz zasilić swoje konto. Binance udostępnia publiczny adres portfela, na który można przesyłać środki. Zalecamy zasilenie konta za pomocą jednego z nich Bitcoin lub Ethereum ponieważ są to dwie monety z największą liczbą par handlowych. Takie postępowanie zapewnia większą elastyczność podczas handlu.

Binance Deposit Ethereum

Wpłać Ethereum

Gdy na Twoim koncie pojawią się środki, możesz zacząć inwestować. Wróć do pulpitu wymiany, klikając Podstawowe pod zakładką Giełda w lewym górnym rogu.

Podstawowy przycisk wymiany Binance

Przycisk podstawowy

Na Binance można zrobić zlecenia limit, market i stop-limit. Wcześniej platforma obsługiwała tylko zlecenia limitowane i rynkowe. Możesz więc spodziewać się, że zespół z czasem doda bardziej zaawansowane typy zamówień.

Podstawowe opcje handlowe na giełdzie Binance

Opcje handlu giełdowego

Widok zaawansowany

Interfejs widoku zaawansowanego Binance Exchange

Zaawansowany interfejs widoku wymiany

Poza nieco innym układem, widok Zaawansowany giełdy Binance jest identyczny z widokiem Podstawowym z kilkoma dodatkowymi dzwonkami i gwizdkami TA. Obejmuje linie Fibonacciego, średnie ruchome i wszystko pomiędzy. Jeśli Twoja strategia handlowa obejmuje znaczną ilość TA, Twoją bazą domową będzie Widok Zaawansowany.

Dodatkowe funkcje

Oprócz giełdy Binance wdrożyło w ciągu ostatniego roku wiele innych funkcji i narzędzi. Jest Akademia Binance zawierające treści edukacyjne na blockchain, Binance Info dostarczanie statystyk rynkowych i recenzji ICO, Binance Labs, inkubator dla startupów oraz Wyrzutnia do uruchamiania tokena.

Opłaty handlowe

Dla zwykłego inwestora (<100 BTC 30-dniowy wolumen), Binance pobiera mieszkanie 0,1% opłaty od każdej transakcji, niższa niż średnia w branży. Jeśli płacisz za pomocą ich własnego tokena (BNB), obecnie otrzymujesz 25% zniżka od opłaty transakcyjnej – sprowadzając ją do 0,075%.

Jeśli jesteś inwestorem o dużym wolumenie (>= 100 BTC 30-dniowy wolumen), który zawiera co najmniej 50 BNB, otrzymasz jeszcze większe rabaty. Twoje opłaty są zgodne z a harmonogram opłat handlowych zależy to od wolumenu obrotu, statusu wytwórcy / biorcy i tego, czy płacisz opłatę w BNB. Opłaty wahają się od 0,015% do 0,100%.

Opłaty za wypłatę różnią się w zależności od kryptowaluty, ale zwykle są zawyżone.

Dostępne kryptowaluty

Binance oferuje szeroki wybór monet z parami do Bitcoin, Ethereum, Binance Coin i Tether. Niektóre z dostępnych monet to:

 • Arka
 • Bitcoin Cash
 • Dziarskość
 • EOS
 • Ethereum Classic
 • IOTA (Binance to jedna z niewielu giełd, na których można kupić IOTA)
 • Litecoin
 • Neo
 • OmiseGo
 • Ponad 100 dodatkowych monet

Wielu inwestorów lubi Binance, ponieważ oferują monety takie jak IOTA i Waltonchain, które często nie są notowane na wielu innych giełdach.

Limity transferowe

Binance jest wyłącznie wymianą kryptowalut, więc nie możesz zasilić swojego konta walutą fiducjarną.

Możesz wpłacać tylko środki w kryptowalutach, ale tutaj jest bez limitu od kwoty, którą możesz wpłacić. Nie ma również żadnych opłat za żadne depozyty.

Kwota, którą możesz wypłacić każdego dnia, zależy od Twojego poziomu weryfikacji. Bez podawania żadnych danych weryfikacyjnych jesteś na poziomie 1 i możesz się wycofać do 2 BTC wartość kryptowaluty dziennie.

Aby zostać sklasyfikowanym jako poziom 2, musisz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub Google Authenticator. Następnie musisz podać informacje do celów KYC, w tym:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres
 • Numer identyfikacyjny fotografii

Dzięki weryfikacji poziomu 2 Twoje codzienne limit wypłat wzrasta do 100 BTC. Jeśli chcesz wypłacić więcej niż ta kwota w ciągu jednego dnia, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.

Zaufanie firmy

Binance stała się jedną z najbardziej zaufanych giełd w branży. Firma się rozwinęła 15 milionów dolarów w ICO w lipcu 2017 roku i od razu pozyskał 20 tysięcy zarejestrowanych użytkowników w ramach podwyżki. Od tego czasu platforma urosła do ponad dziewięciu milionów użytkowników i spodziewa się, że w 2018 roku przyniesie blisko miliard dolarów zysku..

Changpeng Zhao, dyrektor generalny Binance, ma imponujące CV z wieloletnim doświadczeniem w kryptowalutach. Był szefem rozwoju w Blockchain, współzałożycielem i dyrektorem technicznym OKCoin oraz założycielem i dyrektorem generalnym BijieTech przed rozpoczęciem pracy nad Binance.

Bezpieczeństwo funduszu

Chociaż w witrynie brakuje dokładnych informacji o tym, jak Binance zapewnia bezpieczeństwo funduszy, firma wielokrotnie udowodniła, że ​​Twoje monety są w dobrych rękach.

Na początku 2018 roku platforma padła ofiarą ataku phishingowego i API, w którym złodzieje zaczęli bez ich zgody wymieniać monety użytkowników na Viacoin (VIA). Gdy cena Viacoin wzrosła z powodu zwiększonego popytu, napastnicy sprzedali swoje zasoby VIA, aby osiągnąć znaczny zysk. Gdy tylko zespół Binance zdał sobie sprawę ze złośliwego zachowania, wyłączył wypłaty i zamroził dotknięte fundusze. Po pewnym dochodzeniu byli w stanie zidentyfikować złośliwe strony, uzyskać skradzione monety i zwrócić środki z powrotem do odpowiednich osób.

Zespół ds. Bezpieczeństwa i wsparcia Binance wykonuje świetną robotę, informując użytkowników na bieżąco o wszelkich wydarzeniach za pośrednictwem swojego urzędnika Konto Twitter.

Alarm!

Oszuści podszywają się pod oficjalne konta Binance i tweetują, prosząc o wpłaty na określone adresy w zamian za prezenty.

Jeśli to zrobisz, stracisz swoje tokeny!

Binance nigdy nie poprosi Cię o wysłanie monet bezpośrednio na żaden adres z jakiegokolwiek powodu.

– Binance (@binance) 12 lutego 2018 r

Obsługa klienta

Binance znacznie poprawiło obszar obsługi klienta w ciągu ostatniego roku. Zawiera lista często zadawanych pytań obejmuje wszystko, od deponowania monet po zapobieganie atakom phishingowym, a także miejsce na ważne ogłoszenia.

Zarówno wymiana, jak i strona pomocy są dostępne w wielu językach, w tym w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim i chińskim

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz w internecie, możesz przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej za pośrednictwem formularz online i otrzymaj odpowiedź e-mailem.

Wniosek

Dzięki niskim opłatom transakcyjnym, różnorodności dostępnych kryptowalut i przyjemnemu doświadczeniu handlowemu, nie ma się co dziwić Binance ugruntowała się jako dominująca siła w branży wymiany kryptowalut. Platforma szybko stała się ulubieńcem zarówno początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Dopóki Binance będzie nadal robić to, co zrobiło, aby zdobyć swoją znakomitą reputację, warto spróbować.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me