Kluczowe szczegóły dotyczące BitClave ICO

 • Data rozpoczęcia – 28 listopada 2017 r
 • Data zakończenia – 8 grudnia 2017 r
 • Symbol żetonu – CAT
 • Soft Cap – 25,547,000 $
 • Hard Cap – 1000000000 USD
 • Łączna liczba tokenów – 2 000 000 000
 • Kurs wymiany – około 0,07 USD / token (najnowszy)
 • Akceptowane kryptowaluty – BTC, ETH, LTC i QTUM
 • Przedsprzedaż – ~ 22 000 000 dolarów zebranych w przedsprzedaży

bitclave ico

Społeczność BitClave

Świergot: 18,3 tys. Obserwujących

Facebook: 22686 polubień

Średni: 780 obserwujących

Co to jest BitClave?

BitClave oferuje otwarty rynek wyszukiwania, którego celem jest utrzymanie uczciwych cen reklam. BitClave chce przywrócić wartość firmom i klientom, eliminując korzystanie z pośredników. „Pośrednicy” odnoszą się do wielu sieci reklamowych, takich jak Adwords, które oddzielają konsumentów od sprzedawców.

Funkcja Bitclave wcześniej

Z oficjalnego dokumentu BitClave

Na proponowanym rynku reklam BitClave firmy będą mogły bezpośrednio znaleźć swoich docelowych odbiorców i oferować im swoje produkty i usługi. Na przykład, jeśli prowadzisz warsztat rowerowy, możesz znaleźć każdego, kto jest właścicielem roweru i bezpośrednio przesłać mu swoje oferty.

Aby zachęcić ludzi do korzystania z tego systemu, BitClave proponuje formę motywowanego wyszukiwania. Jednak byłoby to inne niż typowe wyszukiwania z podziałem przychodów z reklam, takie jak Bing Rewards. BitClave ma na celu stworzenie systemu, w którym proponowana reklama byłaby wyświetlana tylko osobom, które są nią zainteresowane. Pozwala to firmom na usprawnienie reklam, ponieważ wyeliminowałyby ogromną część zmarnowanych wydatków na reklamę, i daje im możliwość wniesienia większej wartości do oferty w postaci rabatów, próbek i ofert próbnych. Aby urozmaicić umowę, udowodniono, że korzystanie z rabatów, próbek i ofert próbnych zapewnia wyższą odpowiedź.

Bitclave po

Z oficjalnego dokumentu BitClave

Ekosystem BitClave dałby konsumentom pełną kontrolę nad własnymi danymi i zdecydowałby, czy chcą ujawniać swoje dane osobowe sprzedawcom detalicznym. Powoduje to powrót do sprzedawców detalicznych, którzy mogliby wykorzystać dostarczone informacje do udzielenia ukierunkowanych promocji.

Konkurenci

Jeśli chodzi o ICO próbujące ukraść ogień Bogom, BitClave jest jednym z bardziej godnych uwagi. Konkurencja BitClave obejmuje takie osoby, jak Google, Facebook, Baidu i zasadniczo każdego w wyszukiwarce lub branży reklamowej.

Prawdziwą miarą sukcesu projektu BitClave jest to, jak szybko mogą się one rozwijać i zachęcać do adopcji, a jednocześnie przyciągać znaczących klientów ze strony reklamy biznesowej. Ich zadaniem jest nie tylko próba pozyskania miliardów użytkowników, ale także konkurowanie z niektórymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie innowacyjnych firm na świecie..

Okazja

Branża reklamowa jest tego warta 550 miliardów dolarów dolarów i jest w dużej mierze zarządzany przez pośredników, takich jak Facebook i Google. Chociaż obecna branża reklamowa jest nadal stosunkowo skuteczna, BitClave ma wiele nieefektywności i słabości, które próbuje wykorzystać. Pierwszą z nich jest wartość, która wymyka się przez szczeliny dzięki ruchowi botów (szacuje się, że 50% całego ruchu jest generowane przez boty) i źle ukierunkowane reklamy. Drugi to brak swobody użytkowników w kontrolowaniu swoich danych, które są wykorzystywane przez wyszukiwarki.

Drużyna

Firma BitClave została założona w 2016 roku i działa w domu głównego kampusu Google w Mountain View w Kalifornii (mowa o szturchaniu niedźwiedzia). Oznacza to, że BitClave ma możliwość rekrutacji wszelkiego rodzaju utalentowanych technologii wyszukiwania na wysokim poziomie.

Prezesem BitClave jest Alex Bessonov, który ma doświadczenie w pracy z wieloma akceleratorami uruchamiania, a także jako inżynier oprogramowania w firmach Microsoft, eBay i Informatica.

CTO BitClave jest Patrick Tague, i ma doświadczenie w zabezpieczeniach mobilnych, wbudowanych i bezprzewodowych.

Ramy czasowe są następujące:

oś czasu bitclave

Zalety BitClave:

 • BitClave próbuje rozwiązać ogromną nieefektywność na ogromnym rynku. Nawet 0,5% z 550 miliardów rynku reklam to 2,75 miliarda dolarów.
 • Ma słabszą przewagę rekrutacyjną w dynamicznie rozwijającym się świecie kryptowalut.
 • Zespół zebrał już 16 532 341 $ w przedsprzedaży.
 • Miękka czapka wydaje się bardzo wykonalna dla projektu i zespołu tej wielkości.

Wady BitClave:

 • Konkurencja BitClave nie jest czymś, czemu można się sprzeciwiać. Jeśli jest coś, co może zjednoczyć takie osoby jak Google i Facebook, to jest to ochrona ich przychodów.
 • BitClave ma przed sobą ogromne zadanie polegające na szybkim wdrożeniu wielu osób na obu końcach (konsumenckich i biznesowych).

Końcowe przemyślenia:

BitClave ICO już przyciągnęło znaczną uwagę. Jeśli jesteś zainteresowany, zalecamy przeprowadzenie należytej staranności i sprawdzenie ich biały papier ponieważ jest to właściwie jedna z niewielu białych ksiąg, która zawiera niezwykle dogłębny i dokładny opis wszystkiego, co firma zamierza osiągnąć w dającej się przewidzieć przyszłości.

Jedną z głównych obaw jest to, jak zareaguje konkurencja, jeśli (i jest to duże, jeśli) BitClave jest w stanie stanowić nawet najmniejsze zagrożenie. Osoby takie jak Facebook i Google mają nie tylko zasoby, aby zbudować własne rozwiązanie blockchain, ale mają również wystarczająco głębokie kieszenie, aby nabyć BitClave w przyszłości.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zainwestować, czy nie, będzie to interesująca historia do śledzenia w kolejnych miesiącach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me