Przegląd Paxful

Nie musisz koniecznie oglądać wiadomości, aby wiedzieć, że Bitcoin jest obecnie gorętszy niż kiedykolwiek.

Ponieważ popyt na najcenniejszą kryptowalutę w okolicy nadal rośnie, są zarówno klienci, którzy chcą ją kupić, jak i obecni właściciele, którzy chcą ją sprzedać. Pojawił się Paxful – rynek peer-to-peer, na którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać swoją kryptowalutę za pomocą wielu metod płatności. Nazywając się „PayPal + Uber i ludzką Wall Street”, Paxful stawia na wygodę i dostępność, oferując użytkownikom rozsądną i przejrzystą usługę. Sprawdziliśmy poniższą witrynę.

(Mamy wiele innych metod zakupu Bitcoinów ocenianych wyżej niż Paxful tutaj)

Przegląd Paxful: kluczowe informacje

Założona w 2015 roku przez grupę doświadczonych programistów, Paxful jest wyjątkowy pod kilkoma względami. Po pierwsze, jest to rynek peer-to-peer, na którym kupujący i sprzedający zamieszczają oferty handlowe. Pomyśl o tym jak o serwisie eBay; w przeciwieństwie do sprzedawcy Bitcoin, Paxful działa po prostu jako mediator między stronami i zapewnia użytkownikom przestrzeń publiczną do publikowania swoich żądań.

Po drugie, użytkownicy mogą kupować i sprzedawać swoje Bitcoiny, korzystając z najbardziej zróżnicowanych metod płatności. Należą do nich karta kredytowa / debetowa, przelew bankowy, PayPal, Neteller, Skrill i ogromna liczba kart podarunkowych (w tym iTunes, Amazon i Steam).

Paxful nie pobiera żadnych opłat bezpośrednio od kupującego przy zakupie Bitcoin. Jednak kupujący zostanie obciążony opłatą według uznania sprzedawcy; ta wartość procentowa może się znacznie różnić w zależności od używanej metody płatności. Opłaty te mogą być dość wysokie, szczególnie w przypadku niszowych metod płatności, takich jak karty podarunkowe.

Sprzedawcy Bitcoin na Paxful zostaną obciążeni opłatą w wysokości 1%. Istnieje również niewielka opłata zwana „opłatą za wydobycie”, gdy Bitcoin jest wysyłany z jednego adresu na inny – zostanie również zapłacony przez sprzedającego. Informacje o użytkowniku są przejrzyste, a inni mogą wystawiać pozytywne lub negatywne opinie z dodatkowymi komentarzami – z których wszystkie zostaną wyświetlone w Twoim profilu.

Kupowanie Bitcoinów na Paxful

Pierwszy krok do kupowania bitcoinów Paxful to wybranie kwoty, którą chcesz kupić.

” alt=”Wybierz kwotę płatnego zakupu” width=”791″ height=”657″ data-ezsrc=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase.jpg” data-ezsrcset=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase.jpg 791w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase-600×498.jpg 600w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase-300×249.jpg 300w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase-768×638.jpg 768w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Amount-of-Paxful-Purchase-542×450.jpg 542w” />

Jeśli nie masz jeszcze konta Paxful, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, aby rozpocząć proces rejestracji. Co najwyżej Paxful będzie wymagał adresu e-mail, nazwy użytkownika i hasła do utworzenia konta.

” alt=”Zarejestruj się na Paxful” width=”796″ height=”515″ data-ezsrc=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful.jpg” data-ezsrcset=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful.jpg 796w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful-600×388.jpg 600w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful-300×194.jpg 300w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful-768×497.jpg 768w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Register-Paxful-696×450.jpg 696w” />Następnie musisz wybrać metodę płatności, której chcesz użyć. Sprzedawcy akceptujący karty podarunkowe zwykle pobierają bardzo wysokie opłaty, jednak nie musisz udowadniać swojej tożsamości, a płatności powinny być natychmiastowe.

” alt=”Wybierz metodę płatności Paxful” width=”791″ height=”841″ data-ezsrc=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method.jpg” data-ezsrcset=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method.jpg 791w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method-600×638.jpg 600w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method-282×300.jpg 282w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method-768×817.jpg 768w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Choose-Payment-Method-423×450.jpg 423w” />

Po wybraniu oferty zostaniesz dopasowany do sprzedawcy. Następnie możesz wyświetlić profil i reputację sprzedawcy. Będziesz mieć również możliwość wyboru innego sprzedawcy, u którego dokonasz zakupu.

” alt=”Profil użytkownika Paxful” width=”589″ height=”593″ data-ezsrc=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile.jpg” data-ezsrcset=”https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile.jpg 589w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile-100×100.jpg 100w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile-150×150.jpg 150w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile-298×300.jpg 298w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile-447×450.jpg 447w,https://coincentral.com/wp-content/uploads/2017/09/Paxful-user-profile-65×65.jpg 65w” />

Po zainicjowaniu zakupu od wybranego sprzedawcy musisz wykonać czynności pokazane w Paxful. Szczegóły będą się różnić w zależności od używanej metody zakupu.

Jest bezpieczny dla Paxful?

Podczas dokonywania transakcji finansowych w Internecie ważne jest, aby witryna, z której korzystasz, była bezpieczna i chroniła Twoje dane osobowe. Paxful jest zabezpieczony przez Comodo, co oznacza, że ​​wszystkie wrażliwe dane są szyfrowane przez 256-bitowy SSL. Witryna jest również zgodna ze standardami podatności PCI, aby zapewnić, że środowisko jest jak najbardziej bezpieczne dla jej użytkowników. Ponieważ Paxful jest usługą peer-to-peer, powinieneś upewnić się, że użytkownik, z którym handlujesz, ma reputację i jest zweryfikowany pozytywną opinią. Fundusze są chronione przez Escrow, a wszelkie spory między stronami handlowymi są rozwiązywane przez zespół moderatorów Paxful.

Legitymacja firmy

Paxful Inc. jest zarejestrowaną firmą z siedzibą pod adresem 3422 Old Capitol Trail, PMB # 989, Wilmington, DE 19808, Stany Zjednoczone. Informacje o ich personelu można znaleźć na stronie „O nas”. Recenzje Paxful są pozytywne, a od 2015 roku strona obsłużyła ponad 55 000 zadowolonych klientów.

Bezpieczeństwo środków

O ile nie określisz inaczej, Twoje środki na stronie będą przechowywane w portfelu, który Paxful automatycznie utworzy dla Ciebie podczas rejestracji konta. Twój portfel jest tak samo bezpieczny jak hasło i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, więc posiadanie złożonego hasła i włączonej 2FA zapewni odpowiednią ochronę portfela. Serwery Paxful są chronione zgodnie z najwyższymi specyfikacjami bankowymi.

Bezpieczeństwo konta osobistego

Paxful ma włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, dzięki czemu możesz dodać dodatkową warstwę zabezpieczeń do swojego konta. Aby to zrobić, odwiedź poniższy link: https://paxful.com/account#security (musisz być zalogowany, aby uzyskać dostęp do tej strony). Powinieneś także zadbać o maksymalne bezpieczeństwo swojego hasła, umieszczając małe i duże litery oraz cyfry i symbole.

Obsługa klienta

Zespół wsparcia w Paxful jest bardzo elastyczny i można się z nim skontaktować na różne sposoby. W przypadku szczegółowych pytań prosimy o kontakt przez e-mail pod adresem [email chroniony] lub telefonicznie pod numerem +1 (865) 272-9385. Witryna internetowa zawiera również usługę przesyłania wiadomości – wystarczy kliknąć obraz pola czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Użytkownicy mediów społecznościowych mogą również kontaktować się z Paxful za pośrednictwem swojej strony na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/paxful/ lub więcej na swoim Twitterze (https://twitter.com/paxful). Aby zapoznać się z ogólnymi często zadawanymi pytaniami, odwiedź https://paxful.com/support.

Limity

Limity kupującego / sprzedającego nie są kontrolowane przez Paxful, ale przez uczestników każdej transakcji. Pamiętaj, aby przeczytać limity ustawione przez użytkownika, z którym handlujesz, aby Twoje wymagania były spełnione.

Obsługiwane kraje

Paxful nie ma ograniczeń dotyczących obsługiwanych krajów – wszyscy użytkownicy mogą zarejestrować się niezależnie od lokalizacji. Jednak kupujący i sprzedający będą mieli własne warunki w krajach, które obsługują. Niektóre metody płatności są powszechnie akceptowane na całym świecie (np. Western Union), inne będą zależne od kraju.

Paxful Review Podsumowanie

Jeśli szukasz szybkiego sposobu kupowania i sprzedawania Bitcoinów przy użyciu różnych metod płatności, Paxful jest idealny. Największą zaletą strony jest ogromna liczba sposobów, w jakie możesz zapłacić za swoje krypto. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić Bitcoin przez PayPal, kartę podarunkową Netflix czy Runescape Gold, Paxful zapewni Ci ochronę.

Z tą elastycznością wiąże się odpowiedzialność, a korzystając z systemu handlu peer-to-peer, zawsze powinieneś upewnić się, że badasz użytkowników, z którymi chcesz dokonać wymiany. Ponieważ opłaty są ustalane indywidualnie przez sprzedawców, zawsze powinieneś szukać najlepszej oferty i unikać ofert, które wiążą się z bardzo wysokimi opłatami za wymianę i chcą zarobić na swojej naiwności.

Aby uzyskać alternatywne opcje kupna i sprzedaży kryptowalut, sprawdź naszą stronę Jak kupić kryptowalutę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me