CoinBene to giełda kryptowalut, która oferuje użytkownikom prostą w użyciu platformę do handlu kryptowalutami. W naszym przeglądzie CoinBene przyglądamy się zaletom i wadom tej giełdy, analizując różne kategorie, które są ważne dla każdego inwestora kryptowalutowego. Czy wymiana CoinBene jest użyteczną opcją, czy nie? Dowiedzmy Się.

Informacje o kluczu wymiany CoinBene

Przegląd wymiany CoinBene

Siedziba giełdy CoinBene znajduje się w Singapurze, a biura znajdują się również w Hongkongu, Malezji, Indiach, Brazylii i nie tylko. Giełda została uruchomiona 20 listopada 2017 r., Dzięki czemu jej szybki awans do stałej 30 giełd w czołówce 24-godzinnych obrotów to imponujący wyczyn.

Po prostu wykonując proste wyszukiwanie w Google dla CoinBene, prawdopodobnie okaże się, że opis witryny jest napisany w języku chińskim mandaryńskim. Jednak po kliknięciu pliku link do strony głównej witryny, prawdopodobnie okaże się, że tekst witryny jest w rzeczywistości w języku angielskim. Niezależnie od tego wymiana jest dostępna w wielu językach, które możesz zmienić w prawym górnym rogu strony głównej.

Dla osób, które są nowicjuszami w kryptowalutach lub dla tych, którzy chcieliby bezpośrednio wymieniać między kryptowalutami a fiatami, CoinBene nie jest najlepszą opcją. To tylko wymiana krypto-kryptowalut. Jeśli jednak masz już fundusze kryptowalut, CoinBene z pewnością może być dobrą opcją.

Należy również zauważyć, że CoinBene to scentralizowana giełda.

Recenzje i obsługa klienta

Istnieje kilka recenzji, które mówią, że witryna czasami spada losowo i tak się dzieje inne potencjalne problemy z bezpieczeństwem. Za każdym razem, gdy zdarzają się takie zdarzenia, jak awarie witryny, użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do witryny ani żadnych środków przechowywanych na giełdzie. Chociaż jest to zazwyczaj tylko tymczasowy problem, dla wielu użytkowników stanowi potencjalny problem.

Centrala nie ma linii telefonicznej obsługi klienta. Wiele opinii klientów w Internecie stwierdza, że ​​obsługa klienta wolno odpowiada za pośrednictwem poczty e-mail, zdecydowanie muszą oni współpracować z zespołem takim jak ten w Siły sprzedaży. Ponadto obsługa języka angielskiego nie jest najlepsza. Mimo to CoinBene oferuje różne opcje kontaktu z obsługą klienta. Kody QR do wsparcia Telegram i WeChat można znaleźć na stronie głównej giełdy. Opcje obsługi klienta można również znaleźć na Twitterze i Weibo.

zdjęcie giełdy (ceny, pary handlowe, opcje kupna / sprzedaży)

CoinBene ma łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika.

Struktura opłat za wpłaty, transakcje i wypłaty

Opłaty za handel kryptowalutami są ustalone na poziomie 0,1% podczas korzystania z głównych par handlowych, które obejmują USDT, BTC i ETH. Od października 2018 r. Istnieje 29 par handlowych dla USDT, 75 dla ETH i 59 dla BTC.

Podobnie jak wiele giełd na rynku, CoinBene ma natywny token, którego możesz użyć do obniżenia opłat transakcyjnych. CoinBene’s Coni token (CONI) obniża opłaty transakcyjne o połowę, do zaledwie 0,05%. Opłaty są również takie same dla animatorów rynku i przyjmujących. W porównaniu do innych scentralizowanych giełd na rynku opłaty CoinBene są konkurencyjne.

To, co odróżnia CoinBene od wielu konkurentów, to fakt, że musisz płacić opłaty eksploatacyjne tylko wtedy, gdy wypłacasz swoje środki. Ta minimalna opłata jest wyraźną zaletą dla wymiany CoinBene w porównaniu z wieloma giełdami, które pobierają wysokie opłaty za wypłaty, co zmniejsza motywację do przeniesienia środków z giełdy do portfeli osobistych.

Mobilna aplikacja

CoinBene ma aplikacje mobilne na iOS i Androida. Chociaż niektórzy ludzie mogą oczekiwać, że będzie to dane z giełdy kryptowalut, rzeczywistość jest taka, że ​​wiele giełd nie oferuje takiej funkcji. Te, które mają dobre recenzje, są jeszcze rzadsze i niestety CoinBene nie jest wyjątkiem.

Recenzje opublikowane przez użytkowników aplikacji mobilnych pokazują pewne obszary, w których CoinBene może ulec poprawie. Na przykład, w Google Play, aplikacja na Androida ma średnio 2.7 na 5 gwiazdek z 103 całościowymi recenzjami. Niektórzy recenzenci twierdzą, że aplikacja nie jest zgodna z systemem Android 9 i / lub 2FA nie działa, gdy podają dane logowania.

Ponadto aplikacja na iPhone’a nie jest wymieniona w App Store. Zamiast tego musisz zeskanować kod QR na stronie wymiany CoinBene i przeprowadzić ręczną instalację. Chociaż ten proces jest dość prosty do wykonania, łatwo jest zapytać, dlaczego te dodatkowe kroki są w ogóle konieczne. Może też stanowić potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa.

zdjęcia aplikacji mobilnej CoinBene na iOS i Androida

CoinBene ma aplikację mobilną na iOS i Androida.

Ograniczenia geograficzne

Giełda CoinBene ma użytkowników w ponad 150 krajach. Jednak obecnie nie pozwala na udział inwestorów z USA. Według strony giełdy, inne lokalizacje objęte ograniczeniami to Kuba, Iran, Korea Północna, Syria, Sudan, Bangladesz, Boliwia, Ekwador, Kirgistan i Chiny..

Zwróć uwagę, że giełda przeprowadza kontrole KYC przy pierwszej wypłacie środków kryptowalutowych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji, upewnij się, że przestrzegasz warunków giełdy. Musisz również podać podstawowe dane osobowe (tj. Adres e-mail i oficjalny dowód tożsamości). Zatwierdzenie może zająć kilka dni. Jeśli próbujesz wycofać krypto z giełdy i chcesz szybko zamienić na fiat na innej giełdzie, jest to czynnik do rozważenia.

Tak, istnieje wiele giełd krypto-kryptowalut, które nie mają tak surowych wymagań. Mimo to, po zakończeniu wstępnej kontroli KYC, należy spodziewać się, że wszelkie kolejne wypłaty będą przetwarzane znacznie szybciej.

Partnerstwo z Johnem McAfee

Do września 2018 r. Nie było dostępnych zbyt wiele informacji o partnerstwach z giełdą. Wtedy to CoinBene ogłosiło partnerstwo z McAfee Alliance „promować przejrzystość, odpowiedzialność korporacyjną i samoregulację na rynkach kryptowalut”. Było to postrzegane jako ważne partnerstwo strategiczne dla CoinBene, aby odróżnić się od innych na rynku wymiany kryptowalut. Firmy Blockchain / kryptograficzne, które są również częścią sojuszu McAfee, obejmują Docademic, Apollo, Ethershift i kilka innych.

zdjęcie ze strony głównej McAfee Alliance

CoinBene jest jedną z kilku firm zajmujących się blockchainem / kryptowalutami w ramach McAfee Alliance.

Podsumowanie

Tak, CoinBene ma pewne aspekty (np. Doświadczenie użytkownika aplikacji mobilnej i jakość obsługi klienta), którymi należy się zająć.

Podsumowując, CoinBene to giełda, która wykonuje dobrą robotę, dostarczając rozwiązanie rynkowe, które odpowiada na największą skargę handlowców kryptowalut: wysokie opłaty za wymianę. Oferując wypłaty bez opłat (z wyjątkiem opłat eksploatacyjnych) i niskie opłaty za transakcje, CoinBene nadal odnosi sukcesy w zdobywaniu akceptacji użytkowników i konkurowaniu na rynku giełdowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me