Tento týždeň v kryptomene: 4. mája 2018

No Bulls ***, Market vyzerá dobre

S ďalším týždňom spoľahlivých ziskov v knihách trhy pozerajú hore, portfóliá sú zelené a tá ranná káva, ktorú môžete pri čítaní piť, je zafarbená optimizmom.

Celkový trhový strop spoločnosti Crypto je prvýkrát od prvých marcových dní nad 450 miliárd dolárov. Za týždeň to získalo 7%, a mesačne je to ešte lepšie 42% zo svojej pozície začiatkom apríla.

Predtým, ako sa začneme uniesť, nezabudnite, na tomto trhu nie je nič isté; Bitcoin by mohol urobiť jednu zo svojich neslávne známych skládok 1 000 dolárov za pár minút, podľa všetkého, čo vie, alebo dokonca pumpu 1 000 dolárov. Pozitívne cenové akcie sú stále stabilné a objemy obchodov stúpajú, takže pri priblížení k 10 000 dolárov dávajte pozor na bitcoiny. Ak to zlomí, potom to môže byť ešte dlhá cesta.

Bitcoin: S cenou 9 658 dolárov je bitcoin hore 4% v týždni. Skromné ​​zisky, ale zase nie každý týždeň zelenej farby sa dá natrieť dvojcifernými ziskami.

Ethereum: Pre Ethereum je to však jeden z tých dvojciferných týždňov, pretože kryptomena č. 2 je na svete 15% na 791 dolárov.

Vlnenie: Spoločnosť Ripple mala tiež relatívne pokojný týždeň, keď zverejnila a 6% zisk s cenovkou 0,90 USD.

Domáce správy

„Bitcoin nie je podvod,“ priznáva Goldman Sachs a pozerá sa na obchodovanie: Kto hovorí, že starého psa nemôžete naučiť nové triky? Goldman Sachs je živým dôkazom, že môžete, pretože pôvodná finančná spoločnosť odhalila, že plánuje v blízkej budúcnosti ponúkať služby kryptomeny. Rana Yared, výkonná riaditeľka spoločnosti Goldman Sachs poverená vytvorením stratégie kryptomeny spoločnosti, poznamenala, že firma bola zahltená požiadavkami klientov. „Rezonuje s nami, keď klient hovorí:„ Chcem držať bitcoin alebo bitcoinové futures, pretože si myslím, že je to alternatívny uchovávateľ hodnoty, “povedala pre New York Times..

The Odd Man Out: Krypto Na rozdiel od akejkoľvek inej triedy aktív „investori by mali šliapať opatrne,“ hovorí Bloomberg: Inokedy, iný tradičný finančný spravodajský server informujúci o volatilite kryptomeny (myslím si, že väčšina z nás dostala poznámku po decembrovom rozbehu a februárovom krachu). Agentúra Bloomberg v stredu zverejnila správu, ktorá túto volatilitu dôkladne skúma. Tento článok v skutočnosti ponúka určité odstupňované pohľady na relatívnu pozíciu kryptomeny v porovnaní so zavedenými aktívami, vrátane farebného, ​​ak nie zdržanlivého, grafu, ktorý sleduje korelovanú výkonnosť v rôznych triedach aktív..

ICO vs IPO sa vracia za 90 dní

Mali by ste (so spätnou platnosťou) ako otázky týkajúce sa stavu zákonnosti ethereum považovať za zabezpečenie ?: Táto diskusia nie je ničím novým, ale regulačné orgány ju v poslednej dobe zasiahli zvýšenou kontrolou. Minulý týždeň sa bývalý predseda CFTC Gary Gensler vyjadril na adresu, že „existuje silný prípad, že jeden alebo obidva ETH a XRP sú nevyhovujúce cenné papiere.“ Ak by federálna vláda zaobchádzala s Ethereom ako s bezpečnosťou, urobilo by to z ICO projektu z roku 2014 nelegálny predaj cenných papierov a kryptomena by sa musela zaregistrovať na SEC, aby mohla byť obchodovaná v USA. Stále však nie je nič vytesané do kameňa a debata odhaľuje „šedú zónu“ pre reguláciu kryptomien; návrh predložený na SEC v marci, ktorý požaduje regulačnú výnimku, napríklad tvrdí, že Ethereum „sa stalo tak decentralizovaným, že by sa to nemalo považovať za záruku“, sentiment, ktorý nadácia Ethereum zopakovala, keď oznámila, že kontroluje iba menej ako 1% cirkulujúcej ponuky ETH.

Pokiaľ ide o reguláciu ako celok, neočakávajte konsenzus ani jasnosť, predseda CFTC varuje: Chris Giancarlo sa stal politickým miláčikom kryptohnutia už od svojho marcového svedectva v Senáte. To však neznamená, že Crypto Dad pre svoju rodinu amerických investorov pokryje cukrom regulačnú klasifikáciu triedy aktív. V pondelňajšom rozhovore predseda CFTC naznačil, že je zložité uplatniť zákony napísané v roku 1935 na úplne nové aktívum, ktoré uvádza, že „bitcoin a veľa ďalších protipólov virtuálnej meny skutočne obsahujú prvky všetkých rôznych tried aktív či už je to platobný prostriedok, či už dlhodobý majetok, a ako regulačné orgány sme sa s tým vyrovnali práve teraz v reálnom čase a je to komplikované. A nevidím, že by sa to čoskoro vyriešilo. “

Spoločnosť SEC postupuje proti spoločnosti Blockchain Longfin za nelegálny predaj akcií: Začiatkom apríla SEC podala žalobu na spoločnosť Longfin Corp, spoločnosť, ktorá zaznamenala prudký nárast svojich akcií o 2 000% po tom, čo presunula svoje zameranie na blockchain. SEC obviní spolupracovníkov Longfinu Andyho Altahawiho, Suresha Tammineediho a Dorababu Penumarthiho, že využili toto rebranding predajom nelegálne obchodovaných akcií v hodnote asi 27 miliónov dolárov, čím zmrazili zhruba dva milióny akcií v tomto procese. “SEC preukázala, že je pravdepodobné, že na súde bude dokázané, že títo obžalovaní sa zúčastnili neregistrovanej, nezákonnej verejnej ponuky akcií spoločnosti Longfin Corp,” píše v správe súdu okresná sudkyňa USA Denise Coteová..

Úradníci z Colorada skúmajú spoločnosti pre údajné nelegálne ICO: Colorado Department of Regulatory Agencies (DORA) prichádza na dve spoločnosti za podporu nezákonného predaja kryptomeny obyvateľom Colorada. DORA pripísala kalifornskú spoločnosť Linda Healthcare Corp. a washingtonskú spoločnosť Broad Investments LLC k porušeniu zákonov o cenných papieroch v štáte Colorado. Obe spoločnosti sú uprostred svojich vlastných ICO a spoločnosť DORA tvrdí, že ani jedna z nich neposkytuje investorom varovania týkajúce sa rizika investovania do úžitkových tokenov.

Oscar Mayer predstavuje promo v kryptomene a je o tom, čo by ste čakali: Oscar Mayer vytvoril kryptomenu, ktorá sa opiera o to, čo považuje za zlatý štandard amerického raňajkového bufetu s obsahom cholesterolu: prúžky vlastnej spracovanej slaniny balenej v konzervačných látkach. Ľudia si tieto veci nedokážete vymyslieť. Bacoin, ako ho spoločnosť nazýva, je „zameniteľný za balenia skutočnej slaniny Oscar Mayer.“ Spoločnosť rozdáva propagačné mince, ktoré nemajú žiadnu peňažnú hodnotu, prostredníctvom a stávky ktorá trvá do 14. mája a víťazi a účastníci môžu zdieľať propagačnú kampaň na Twitteri, aby podporili výnosy spoločnosti Bacoin v tuku.

bacoinový graf

Čo je nové na CoinCentral?

Ako zostaviť správne portfólio kryptomien: Zatiaľ neexistuje príručka o investovaní do kryptomien pre figuríny, k tejto téme však musíme povedať niekoľko slov..

Ako môže blockchain odstrániť chudobu v krajinách tretieho sveta: Znie to trochu optimisticky, ale bankovníctvo pre nebankové a decentralizované služby má potenciál na oživenie ekonomík tretieho sveta.

Monero Mining: Úvod do vstupu do sveta ťažby mincí na ochranu osobných údajov: Hľadáte pokyny, ako začať s ťažbou Monero? Nehľadaj ďalej.

Lachlan McDonald z MOVA chce preniesť zodpovednosť na dodávateľské reťazce: Vyskúšajte náš rozhovor s výkonným riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti MOVA Lachlanom McDonaldom, aby ste sa dozvedeli viac o mieste blockchainu v logistike dodávateľského reťazca.

Bitcoinová debata o akciách: Praktické investičné rady pre dlhodobého investora: Zaistenie kryptografických rizík s tradičnými akciami môže byť pre zradcu zradou, ale myslíme si, že je to pekný nápad.

Podliehajú príjmy z ťažby kryptomeny daniam: Krátka odpoveď je, v závislosti od vašej polohy, áno, je pravdepodobné, že výnosy z ťažby sa budú považovať za súčasť bežného príjmu.

Waves spúšťa inteligentné zmluvy na Testnete: Vlny začali lámať svoje novo uvádzané inteligentné zmluvy tento týždeň v sieti testnet siete.

Ako sa blockchain momentálne uplatňuje na kybernetickú bezpečnosť ?: Ľudia často žiadajú príklady blockchainovej aplikácie v reálnom svete; čo tak v oblasti kybernetickej bezpečnosti?

Mali by ste akceptovať svoje mzdy v bitcoinoch ?: Môžeme vám dať výhody a nevýhody, ale nakoniec je na vás výber.

Mohli by investície do kryptomeny spôsobiť revolúciu v zdravotníctve ?: Zdravotné záznamy na blockchaine, zdravotné poistenie na blockchaine, decentralizovaná správa údajov o zdravotnej starostlivosti – zoznam pokračuje.

Bitcoinová hotovosť na upgrade na inteligentné zmluvy, väčšia veľkosť bloku s pevnou vidlicou 15. mája: Áno, môžete vidličku rozdvojiť a áno, Bitcoin Cash chce väčšie bloky a konkurovať Ethereum.

Exkluzívny rozhovor s Patrickom Daiom z Qtumu: Škálovanie v kryptosystéme vysokej rýchlosti: V našom rozhovore mal Patrick Dai úžasný prehľad o škálovateľnosti a vývoji potrebnom na zavedenie kryptomeny.

Kik’s Kin Coin: Rethinking the Attention Economy: Kik chce decentralizovať sociálne médiá prostredníctvom svojho ICO pre Kin Coin.

Porovnanie Coinbase vs. Binance Exchange: Pravdepodobne dve najväčšie burzy vonku, uvidíte, ako sa títo dvaja monštrá stavia proti sebe.

Oscar Mayer práve vytvoril Bacoin, kryptomenu, ktorú môžete za slaninu vykúpiť (vážne): Bacoin môžete vymeniť za „zlatý štandard slaniny“, ktorý nášmu chápaniu výrazu „zákonné platidlo“ skutočne dáva nový význam.

Ethereal Summit 2018: Dopadovo zamerané blockchainové projekty, umenie, hudba a ďalšie: S potešením oznamujeme našu úlohu mediálneho sponzora na tohtoročnej konferencii Ethereal Summit, blockchainovej konferencii zameranej na vizuálne umenie a hudbu..

Qlink (QLC) & Snaha o znovuzrodenie telekomunikácií: Predstavte si poskytovateľa mobilných telefónov, ktorý vôbec nie je poskytovateľom, ale je sieťou distribuovaných zariadení pripojených k sieti Wi-Fi.

CyberMiles (CMT) & Výzva inteligentných zmlúv o elektronickom obchode: CyberMiles je nová blockchainová platforma navrhnutá na uľahčenie rýchlych transakcií elektronického obchodu.

Loopring NEO: Všetko o tokene LRN & Výsadok: Loopring uvádza na trh nový token pre sieť NEO – tu je to, čo potrebujete vedieť.

Porovnanie výmeny Bittrex vs. Binance: Zistite, ako sú tieto dve výmeny porovnateľné s naším sprievodcom.

Ako spôsobí Blockchain revolúciu v IT infraštruktúre: Pozrime sa na niektoré z najväčších blockchainových projektov na dnešnom trhu a na to, ako môžu potenciálne ovplyvniť budúcnosť IT infraštruktúry.

Miner One privádza bitcoin ku hviezdam, spúšťa ťažobnú plošinu do vesmíru: Space Miner One prináša Bitcoin doslova do nových výšin.

Blockchain spôsobí revolúciu v lekárskom priemysle – tu je postup: Funkcionalita Blockchainu je pripravená zmeniť fungovanie zdravotníckeho priemyslu.

Tri stratégie pre výber toho, do ktorej kryptomeny budete investovať ďalej: Trochu osvieženie zelených (a červených) vlajok, ktoré treba hľadať pri nakupovaní nových mincí.

Porovnanie Bittrex vs. GDAX: Naše tretie porovnanie výmen za týždeň, pretože ak budete obchodovať, je lepšie obchodovať s tými najlepšími.

Ťažba éteru v ére ASIC: ASIC pre Ethereum sú tu a pravdepodobne vrhnú hash do šírenia mince, ktorej dominujú až doteraz GPU.

Úvod do technických ukazovateľov: Prehľad niektorých dôležitejších ukazovateľov, ktoré by ste mali pri obchodovaní hľadať.

Je mobilná ťažba zisková ?: Určite v to dúfame, pretože ťažobné súpravy udržiavajú ahoj.

Novinky z kryptomeny z celého sveta.

Telegram ruší svoje verejné ICO po zvýšení viac ako miliardy dolárov v súkromných kolách: Telegram má plné financovanie, takže ruší plány svojho verejného ICO. Služby šifrovaného zasielania správ tento týždeň oznámili, že verejný predaj jej blockchainovej platformy Telegram Open Network už nebude potrebný, potom, čo spoločnosť v dvoch súkromných kolách ICO získala zhruba 165 miliárd dolárov medzi 165 akreditovanými investormi. Nedávno bol telegram zakázaný v Iráne aj v jeho domovskej krajine v Rusku, druhý zákaz vyšiel z odmietnutia zakladateľa odovzdať zašifrované kľúče ruskej vláde.

Čínske národné rádio strieľa na OKEx a obviňuje z výmeny nelegálne slúžiacich čínskych občanov: V segmente nazvanom „Hlas Číny“ volá China National Radio výmenu OKEx za obsluhu čínskeho klienta. Podľa Yanga, pseudonymného zdroja Rádia, OKEx stále operuje mimo Pekingu, nie podľa Belize a Hongkongu, ako inzeruje. Yang naďalej tvrdí, že OKEx predáva čínskym používateľom bitcoinové futures kontrakty a na platby využíva účty Alipay a Wechat.

Miner One sa zapisuje do histórie zasielaním ťažobnej plošiny do vesmíru: Space Miner One, vybavený pevným diskom Raspberry Pi 3, batériou, satelitným vysielačom a GoPro Hero 5, bol tento pondelok uvedený do stratosféry, aby otestoval uskutočniteľnosť ťažby bitcoinu na prázdnej konečnej hranici. Po dosiahnutí 100 000 stôp praskol vodíkový balón plošiny a zariadenie sa vrhlo späť na zem. Akokoľvek to znie hlúpo, v skutočnosti existuje dôvod na ťažbu vo vesmíre, vrátane výhody ľahko získateľnej slnečnej energie a nižších teplôt..

Nie také bláznivé, ako to znie: oveľa lacnejšie je solárna energia zhromaždená vo vesmíre späť na Zem vo forme blokov ako elektrina. https://t.co/GWeby2f9ce

– Peter Todd (@peterktodd) 16. augusta 2017

Právny rámec pre ICO, ktoré prebiehajú v Južnej Kórei: Podľa Korean Times juhokórejskí zákonodarcovia pripravujú legislatívu, ktorá by legalizovala ICO a nové ponuky mincí v krajine. Zástupca Kórejskej demokratickej strany Hong Eui-rak vedie privítanú iniciatívu, ktorá sa snaží zvrátiť vládne rozhodnutie z minulého roku zakázať domáce ICO. „Návrh zákona je zameraný na legalizáciu ICO pod vládnym dohľadom,“ uviedol Hong v stredu na fóre Národného zhromaždenia a naďalej uviedol, že „primárnym cieľom [legislatívy] je [pomôcť] odstrániť neistoty, ktorým čelia podniky spojené s blockchainom. “

Viac informácií o Kórei: Developer Records Korean Peace Peace Treaty on Ethereum Blockchain: Vyhlásenie z Panmunjom bude trvale prístupný na blockchaine Ethereum vďaka iniciatíve jedného juhokórejského vývojára. Ryu Gi-hyeok uskutočnil dve transakcie s blockchainom Etherea s anglickými a kórejskými prepismi mierovej zmluvy, ktoré podpísali Moon Jae-in a Kim Čong-un na medzikórejskom summite 2018. Mierová zmluva predstavuje formálne ukončenie prímeria pre kórejskú vojnu z roku 1953 a obsahuje prísľub oboch krajín „vyvinúť spoločné úsilie na zmiernenie akútneho vojenského napätia a prakticky eliminovať nebezpečenstvo vojny na Kórejskom polostrove“.

Spoločnosť Huobi Labs vstupuje do partnerstva za účelom založenia miliardového blockchainového fondu: Čínska burza Huobi, jedna z popredných svetových platforiem na obchodovanie s kryptomenami, spolupracuje s komunitou Tianya na vytvorení odvetvového blockchainového fondu v hodnote 1 miliardy dolárov. Iniciatíva je stratégiou na „národnej úrovni“, ktorú podľa oficiálnej tlačovej správy fondu sankcionoval generálny tajomník Komunistickej strany Číny Xi Jiping, a bude zahŕňať vybudovanie „Globálneho laboratória pre kultúrnu a kreatívnu blockchain v provincii Hainan v Číne. “

Etiópia spolupracuje so spoločnosťou Cardano na tom, aby priniesla Blockchain domov spoločnosti Agritech: Etiópska vláda tento týždeň podpísala s Cardanom memorandum o porozumení týkajúce sa aplikácie blockchainovej technológie na odvetvie poľnohospodárskych technológií v krajine. V prípade štrajku s etiópskym ministerstvom vedy a techniky dohoda stanovuje, že Cardano pomôže vyškoliť etiópskych vývojárov v technológii blockchain. Riešenia Agritech budú postavené na Cardane a úplná platforma sa očakáva do konca roka. „Tento rok ponúkneme náš prvý kurz v Afrike, pravdepodobne v Etiópii, a očakávame, že do konca roka prispeje prvá skupina etiópskych vývojárov ku kódu Cardano,“ povedal John O’Connor, riaditeľ afrických operácií u rodiča Cardana. spoločnosť IOHK uviedla v súvislosti s dohodou.

Práve som podpísal MOU s etiópskym ministerstvom vedy a techniky, aby ste preskúmali školenie vývojárov blockchainu a využili Cardano v priemysle Agritech pic.twitter.com/r06W0RSZye

– Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 3. mája 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me