Tento týždeň v kryptomene – 29. decembra 2017

Zdá sa, že bitcoin bude silný: Kryptomajná loď pokračovala v prílivu a odlivu a snaží sa trochu stabilizovať okolo 15 000 dolárov na konci roka zhruba o 5 000 dolárov menej ako jeho ATH spred niekoľkých týždňov. Bez ohľadu na jeho cenový bod na konci roka v porovnaní s jeho ATH, poďme chvíľu oceniť, ako ďaleko sa bitcoin dostal iba v roku 2017. V tomto období minulého roka sa bitcoin snažil preraziť na 1 000 dolárov za bitcoin s trhovým stropom 15,5 miliárd dolárov. So súčasným trhovým stropom takmer 250 miliárd dolárov je bláznivé premýšľať o tom, kam až Bitcoin dospel a kam ešte musí zájsť. Bitcoin je momentálne na vzostupe 10% na týždeň.

Ethereum: Ethereum sa pohybuje okolo 750 dolárov, čo je obrovský skok z 8 dolárov, ktoré boli len pred rokom. Tento násobok 92,75x tiež prišiel s vývojom a spustením nespočetných nových úspešných a nie príliš úspešných ICO. Ethereum je momentálne hore 15% na týždeň.

„Počkaj na mňa, chlapci!“: Skoro sa zdá, akoby spoločnosť Ripple (XRP) posledný mesiac v roku šetrila svoj pôsobivý celoročný rast. Token zostal relatívne nečinný od mája 2017 do začiatku decembra 2017, keď za pouhých tridsať dní vyskočil z 0,25 USD na takmer 2,00 USD. V decembri naďalej patrí k najrýchlejšie rastúcim. Ripple je momentálne hore 75% na týždeň.

Horská dráha Alt pokračuje: V decembri pre altcoiny ešte nebude nudný týždeň. RaiBlocks, bitcoinový konkurent, vyskočil na scénu blízko 20 najlepších mincí marketcap s pôsobivým efektom 326% zisk za týždeň. Medzi ďalšie významné zisky patrí Stellar (31%), BitConnect (59%), IKONA (133%), Ardor (70%), O MÔJ BOŽE (36%), STRAT (61%), SiaCoin (88%), Golém (81%), PIVX (57%), BinanceCoin (114%), a mnoho ďalších.

coinmarketcap

„Rast“ alebo riziko straty zakladateľa spoločnosti Ethereum: Spoločnosť Vitalik Buterin, ktorá nemá rada smerovanie Ethereum alebo „nezrelosť“ komunity kryptomien, oznámila v sérii tweety že by odišiel, ak by sa veci nevyformovali. Buterin to tvrdí Ethereum je o vytváraní pozitívnych spoločenských zmien, nie peňazí; názor, ktorý podľa jeho názoru mnoho v komunite nezdieľa. Takže ak pracujete na mame Lambo alebo „premýšľate“ o slovnej hračke, možno počkajte, kým ju pošlete niekoľko mesiacov, aby sme nestratili jedného zo zakladateľov zázrakov.

Vitalik maď

Vitalik maď

Bitcoinový milionár venoval 86 miliónov dolárov na charitu: Neznámy filantrop, známy ako „Ananásový fond“, bude venovať veľkú časť svojich výnosov z bitcoinových investícií hodným charitatívnym organizáciám. Podľa zdroja sa hovorí, že anonymný altruista uviedol: „akonáhle máš dostatok peňazí, na peniazoch nezáleží“.

Pohybujte sa v hotovosti za bitcoiny … Vlnky prechádzajú: Trhová kapacita spoločnosti Ripple tento týždeň dosiahla ATH, čím sa BCH umiestnila na treťom mieste. Vďaka nedávnemu oznámeniu partnerstiev s japonskými finančnými spoločnosťami sa zdá, že použiteľnosť a praktickosť XRP v bankovom svete robí z meny silu, s ktorou treba rátať.

Zvlnenie čiapky

Nenávidíte svoju prácu? Skúste sa pozrieť do poľa kryptomeny: Výpisy pracovných ponúk na LinkedIn s „bitcoinom“ a inými frázami súvisiacimi s blockchainom vzrástli za obdobie jedného roka, ktoré sa končí v polovici novembra, okolo 306%. S rastom trhovej hodnoty spoločnosti Cryptos sa sleduje hľadanie pracovných príležitostí pre kvalifikovaných kandidátov v tejto oblasti, keď sa korporácie a ďalšie subjekty snažia získať kúsok krypto koláča.

ziprecruit

Je bitcoin novým zlatom?: Max Keizer, hostiteľ finančných správ a analýz, ukazuje „The Keizer Report“ trvá na tom, že „to, čo vedie akcie v bitcoinoch, sú ľudia, ktorí sa snažia uchovať hodnotu a uniknúť americkému doláru, ktorý je tulipánovou žiarovkou našej doby … Bitcoin je opak toho. “ Podľa Keizera sú akciový trh a trh dlhopisov skutočnými „tulipánovými žiarovkami“ našej doby.

Ľutujeme, tu sa nemôžete zaregistrovať: Kvôli nedávnemu nárastu masového záujmu o kryptomenu sú burzy nútené zastaviť registráciu nových používateľov. Nedá sa držať krok s dopytom a nedochádza k problémom, ako sú zlyhania, výmeny, ako napr Bittrex & Bitfinex úplne zablokovali nové registrácie.

registrácie blokované

Čo je nové na CoinCentral?

čerpané, aby vám naďalej poskytovali jedných z najlepších sprievodcov kryptomenami. Pracujeme na niekoľkých zaujímavých veciach pre rok 2018 a bolo úžasné mať vás na palube ako čitateľa.

Články tento týždeň obsahujú:

  • Čo je TRON: Získajte viac informácií o tejto decentralizovanej platforme a technológii distribuovaného úložiska, ktorej cieľom je umožniť tvorcom digitálneho obsahu vystrihnúť sprostredkovateľov, ako sú Apple Store a Google Play..
  • Kľúčové podrobnosti o ICO reťazca DeepBrain: Tento ambiciózny projekt sa zameriava na niekoľko dosť vysokých cieľov; môže to odtiahnuť?
  • Čo je platforma Waves ?: Získajte viac informácií o tejto platforme, ktorá umožňuje ľuďom vytvárať si vlastné tokeny, napríklad na crowdfunding projektu, budovanie vernostného programu odmien alebo vytváranie meny v aplikácii..
  • Čo je Komodo? Skvelý názov, ešte chladnejší koncept. Zistite, čím je Komodo jedinečný.
  • Čo je RaiBlocks ?: Tento bitcoinový konkurent mal celý týždeň rast. Získajte viac informácií o tom, čo priťahuje veľa pozornosti a investičný kapitál.
  • Čo je to EOS ?: Spoločnosť EOS spája najlepšie funkcie a prísľuby rôznych technológií inteligentných kontraktov (napr. Bezpečnosť bitcoinu, výpočtová podpora ethereum) v jednej ľahko použiteľnej masívne škálovateľnej platforme dapplication.
  • Proof-of-Stake: Riešenie problémov bitcoinu ?: Baníci ročne spotrebujú odhadom 29,05 TWh elektrickej energie. To je 0,13% ročnej spotreby energie na svete, čo je viac ako 159 krajín vrátane takmer celej Afriky.
  • Analýza tokenov WAX: Tento vylepšený token nedávno zasiahol burzy. Získajte viac informácií o tom, čo môžete čakať.
  • Recenzia výmeny EtherDelta: Nedávno napadnutá výmena spočiatku vykazovala určitý prísľub.
  • Ako zrušiť nepotvrdenú transakciu s bitcoinom: Ďalším tipom, ktorý vám pomôže zorientovať sa v divokom svete bitcoinov.

Vyskúšajte niektoré z najžiarivejších myslí v kryptomene, ako sú Tim Draper, Brad Garlinhhouse (generálny riaditeľ spoločnosti Ripple) a Charlie Lee (zakladateľ litecoinu). Blockchain Connect v San Franciscu 26. januára 2018. Naši čitatelia získavajú zľavu 30% s kódom „coincentral“ &# 128578;

blockchain pripojiť coin central

Ďalšie správy o kryptomene z celého sveta

Ripple (XRP) spolupracuje s japonskými gigantmi kreditných kariet: Ázijská pobočka spoločnosti Ripple Labs odhalila založenie „konzorcia“ so sídlom v Tokiu SBI Holdings. Ide o výzvy na implementáciu technológie blockchain Ripples do niekoľkých japonských organizácií vydávajúcich kreditné karty, čo vedie k zvýšeniu cien spoločnosti Ripple na nové ATH..

Tron šliape do partnerstva s oBike: 23. decembra oznámil generálny riaditeľ spoločnosti TRON Justin Sun prostredníctvom Twitter že desať miliónov používateľov spoločnosti oBike čoskoro vstúpi do sveta kryptomien z pohodlia svojich bicyklov. Pomocou platformy TRON vydá oBike v prvom štvrťroku 2018 oCoiny, ktoré používateľom umožnia zarábať počas jazdy.

Tron oBike

Váš budúci plat môže byť vyplatený v bitcoinoch: Spoločnosť GMO Group, japonská spoločnosť v oblasti počítačových sietí, predstavila plán ponúknuť svojim zhruba 4 000 zamestnancom príjem zlomku ich zárobkov v bitcoinoch. Volatilita trhu v súčasnej fáze však so sebou nesie riziká, do ktorých nemusí byť veľa zamestnancov ochotných zapojiť sa, kým sa nestabilizuje.

Guvernér Južnej Kórey zakazuje výmeny od aktivácie nových obchodných účtov: Bitcoin tento štvrtok zasiahol a klesol zhruba o 10% po tom, čo juhokórejská komisia pre finančné služby schválila nové nariadenie zakazujúce novým obchodníkom s kryptomenami vytvárať účty. Pri výmenách, ktoré nie sú v súlade s predpismi, hrozí, že bude ich spoločnosť zatvorená alebo v nej bude vylúčené obchodovanie.

5 miliárd barelov ropy na podporu Petro, venezuelskej národnej kryptomeny: Prezident Venezuely Nicolas Maduro oznámil podporu 1 barelu ropy na jednu Petroovu mincu v a Vyhlásenie národnej televízie Streda. S pokračujúcou venezuelskou hospodárskou krízou bola začiatkom tohto mesiaca oznámená národná kryptomena v nádeji, že krajine vráti stabilitu..

Curaçao legalizuje prvé decentralizované kasíno: Vykresľuje početné správy, spoločnosť Bez hrany ako prvý v hazardnom priemysle otvoril legálne decentralizované kasíno a postupuje podľa protokolu Ethereum. Cieľom svojej novovzniknutej spoločnosti je prostredníctvom novej licencie spočiatku posilniť svoj právny základ a potom sa zamerať na rozsiahly rast.

Generálny riaditeľ britskej burzy kryptomien EXMO unesenej na Ukrajine: Podľa svedkov bol Pavel Lerner v utorok zatiahnutý do čierneho mercedesu, keď odchádzal zo svojej kancelárie v Kyjeve. Krátko nato burza zažila kybernetický útok. Zatiaľ čo hľadanie Lernera pokračuje, hovorca spoločnosti oznámil, že obchod zostane nedotknutý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me