Cmon, urob niečo?

Na trhu sme mali z hľadiska ceny relatívne bezproblémový týždeň. Celkový trhový strop klesol v strede týždňa na minimum okolo 206 miliárd dolárov, potom dnes stúpol na 221,1 miliardy dolárov – celkovo strata asi 2% časový rámec týždňa.

Tento nedostatok pohybu cien sa podpísal pod takmer žiadne významné správy. Nemali by sme byť teda prekvapení. Aj keď v takýchto týždňoch by bolo pekné vidieť vývoj cien opačným smerom. Poďme sa prihlásiť k trom najlepším minciam.

Bitcoin mal najlepší týždeň, iba strata 1,01% jeho hodnoty.

Ethereum pokračovala v týždenných poklesoch cien (aj keď oveľa znesiteľnejších) s a 1,60% strata.

Po fenomenálnom behu minulý týždeň, XRP skončil tento týždeň ako veľký porazený a zverejnil a Pokles ceny o 3,83%.

Štatistiky trhu s kryptomenami (28. 9. 18)

Štatistiky trhu s kryptomenami (28. 9. 18)

Správy o domácej kryptomene

Bye Bye Blockchain Zákaz: Ó šťastný deň! Google tento týždeň oznámil, že ich všeobecný zákaz reklám súvisiacich s kryptomenami sa skončí v októbri. Aktualizované pravidlá však neznamená, že pôjde o reklamu zadarmo pre všetkých. Reklamy na ICO, peňaženky a obchodné poradenstvo sú stále na čiernej listine a schválené reklamy sa môžu zobrazovať iba v Spojených štátoch a Japonsku. Po vedení spoločnosti Facebook musia spoločnosti spojené s kryptomenou vyplniť žiadosť o inzerciu svojich produktov alebo služieb.

Walmart hovorí dodávateľom „Blockchain or Bust“: V pondelok spoločnosť Walmart informovala partnerov, že kalifornskí dodávatelia produktov sa musia pripojiť k blockchainovému systému dodávateľského reťazca alebo stratiť svoje podnikanie. Prechod na sledovanie produkcie blockchainu by mal Walmartovi pomôcť znížiť rozsah sťahovaní v prípade kontaminácie. Viceprezident spoločnosti Walmart pre bezpečnosť potravín Frank Yiannas novinárom povedal, že Walmart už dva roky pilotuje technológiu blockchain, takže požiadavka „by nemala byť naozaj prekvapením“.

Je pravdepodobné, že táto požiadavka sa nezastaví iba pri výrobe, pretože Walmartovým pilotom sa darilo. Dúfajme, že sa zapoja aj ďalšie potravinové dodávateľské reťazce. Pozerajúc sa na teba, Chipotle.

Vedúci kryptomeny sa stretávajú s Capitol Hill Heavies: Viac ako päťdesiat účastníkov sa v utorok zapojilo do diskusie za okrúhlym stolom, ktorú usporiadal rep. Warren Davidson, R-Ohio, s cieľom diskutovať o budúcnosti sveta kryptomien. Kľúčovým bodom bolo, že váha regulačnej neistoty potlačí inovácie, pretože spoločnosti sa budú báť nadmerne viazať zdroje na právne priestupky kvôli nesprávnej interpretácii zákonov.

Účastníci navyše kritizovali aplikáciu „Howey Testu“, 72 rokov starého zákona o cenných papieroch, na digitálne meny. Predseda SEC Jay Clayton si predtým vytvoril pevnú pozíciu, že neplánuje aktualizovať „Howeyov test“ pre kryptomeny. Mike Lempres, hlavný riaditeľ pre politiku v Coinbase v San Franciscu, poznamenal: „Všetci chceme spravodlivý a usporiadaný trh, chceme rovnaké veci, aké majú regulačné orgány. Nemusí sa to robiť tak, ako sa to robilo v minulosti, a musíme tomu byť otvorení. “

Circle uvádza na trh stablecoin (USDC): Pravdepodobne v jednom z podivnejších trendov v kryptomenovom priestore uviedla platobná spoločnosť Circle so sídlom v Bostone svoj stabilný dolár viazaný na dolár s názvom USDC. Toto vydanie nasleduje po uvedení kryptomeny na burzu stablecoin Gemini (GUSD). Aj keď tieto stablecoiny nie sú v priamej konkurencii, pretože budú pravdepodobne pôvodom iba pre každú burzu (Circle = Poloniex), predpokladá sa, že odtrhnú časť trhového podielu od lídra stablecoinov Tether (USDT).

Zaokrúhlenie médií

Tieto príbehy nie sú príkladom priekopníckej adopcie, ale ukazujú malé spôsoby, akými bitcoin (a blockchain) naďalej vstupuje do hlavného prúdu.

Chcel by som zavolať priateľovi: Bitcoin a blockchain sa objavili v austrálskej verzii populárnej hernej šou Who Wants to be a Millionaire.

blockchain bitcoin o tom, kto chce byť milionárom

Tehliarsky druh má pekný krúžok. Obrázok so súhlasom používateľa Reddit MyPlanetpage.

Zberateľské kryptomeny: Los Angeles Dodgers tento týždeň vtiahli do Ethereum viac ako dvadsaťtisíc fanúšikov s digitálnymi zberateľskými bobbleheads pri ich zápase proti Padres.

B.I.T.C.O.I.N (11 bodov): Scrabbleheads sa radujú. Bitcoin je teraz oficiálne v slovníku Scrabble.

čo je nové na coincentral

Elkrem umožňuje vytváranie blockchainových zariadení IoT: Elkrem spája svety IoT a kryptomeny. Tu sa dozviete, ako na to.

Kariéra vo videohrách akcelerujte na Hyperdrive s Cryptogames: Teraz môžete vďaka kryptoherám zarobiť nejaké vedľajšie peniaze z vášho gauča vo svojich PJ.

Nástroje NSA používané na uvoľnenie škodlivého softvéru na ťažbu kryptomeny hackermi: hups! Únik NSA umožňuje hackerom ťažiť kryptomeny pomocou vášho počítača. Niekoho vyhodia …

Výhody blockchainu mimo špekulácií: Áno, kedy mesiac? memy su v pohode. Ale už ste niekedy premýšľali o všetkých ostatných druhoch hodnotového blockchainu, ktorý prináša?

Sprievodca po britskej burze kryptomien Indacoin: Indacoin je Indahouse. Dávame vám zľavu z tejto britskej burzy s fiat prevodmi.

Zakladateľ Ikigai Travis Kling pre kryptomenu Hedgefunds, ICO a ďalšie: Komplikovaný názov. Jednoduchá misia – lepšie investície do kryptomien.

Ako funguje venezuelská národná kryptomena: Šesť mesiacov po uvedení na trh sa pozrieme na to, ako Petro drží krok. Varovanie spojlera: Nie dobre.

Sprievodca pre Stellite pre začiatočníkov: Ponorte sa do mrzutosti menej známej mince na ochranu súkromia Stellite.

Bitmainovo IPO: Hroziace hrozby a postrehy z medvedieho trhu: Drží Bitmain IPO stále vodu uprostred medvedieho trhu? Poďme zistiť.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Rakúsko notifikuje dlhopisy blockchainom: Povedzte „Auf Wiedersehen“ tradičným databázam. Budúci utorok plánuje rakúska vláda vydať dlhopisy v hodnote 1,15 miliárd EUR v aukcii pre verejnosť. Po vydaní vláda notársky overí údaje z aukcie dlhopisov do blockchainu Ethereum. Vyzerá to, že ani v Rakúsku to nebude posledné, čo blockchain uvidíme.

Minister financií Hartwig Löger počas oznámenia vyhlásil, že „technológia blockchain je pre nás zameraním na hospodársku politiku a so zriadením Poradnej rady FinTech na ministerstve financií vyvíjame stratégie, ktoré pomôžu Rakúsku tento vývoj čo najlepšie využiť. . “ Ďakujeme, Prekladač Google!

Bitmain IPO má určité nedostatky: Bitmain mining a ASIC miner juggernaut Bitmain vydal svoj prospekt IPO na burzu v Hongkongu a predviedol silný, ale prudký rast. Začali vznikať obavy z hroziacich hrozieb medvedieho trhu a odpisovaných podielov kryptomien spoločnosti Bitmain..

Švajčiarska krypto banka získava skvelú stovku mil: Seba Crypto AG so sídlom v Zugu tvrdila, že získala 100 miliónov švajčiarskych frankov (104 miliónov dolárov) od súkromných a inštitucionálnych investorov, aby sa stala jednou z prvých regulovaných bánk na svete, ktorá umožňovala jednoduchú výmenu dolárov a eur za kryptomeny. Švajčiarsku spoločnosť poskytujúcu finančné služby riadia bývalí bankári spoločnosti UBS Group AG. Spustenie podniku závisí od schválenia bankovej licencie od švajčiarskeho finančného regulátora Finma a tím plánuje podať žiadosť o licenciu do konca októbra.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me