Tento týždeň v kryptomene – 23. februára 2018

Trh stúpa, trh klesá: Za obvyklých kryptomien sa trh po minulotýždňovom zotavení mierne prepadol, ale nie je potrebné sa obávať. Dnes ráno zaznamenávame pozitívne pohyby cien a sedemdňový graf ukazuje na obzore zelenšie pastviny.

V čase publikovania sa trh pohybuje okolo 460 miliárd dolárov, zhruba Pokles o 12 miliárd dolárov z minulého týždňa. Nie ideálne, ale mohlo by to byť oveľa horšie.

Bitcoin: Bitcoin je jedinou menou v prvej desiatke, ktorá od minulého týždňa zvýšila hodnotu a získala viac ako 400 dolárov. Za súčasnej ceny 10 457 dolárov sa bitcoin zhruba zvýšil 4% od 10 478 dolárov. Aktivácia SegWit má transakčné poplatky tak nízke, ako kedykoľvek predtým, čo s najväčšou pravdepodobnosťou umožnilo bitcoinom plávať proti moru červenej.

Ethereum: Ethereum padlo 18% počas celého týždňa na 800 dolárov, než sa situácia zmenila pomocou príjemnej hrčky na konci týždňa. Momentálne sa pohybuje okolo 875 dolárov.

Vlnenie: Ripple mal stále problémy s odrazom od januárovej havárie a padol o ďalší 10% tento týždeň. Cena mince je teraz len niečo vyše 1 USD, čo je výrazne menej ako jej historické maximum 3,65 USD.

kryptografický cenový graf

Domáce správy

New York City prichádza do Silicon Valley s vôbec prvým „týždňom blockchainu“: New York City oznámil svoj vôbec prvý „Týždeň blockchainu“, ktorý potrvá od 11. do 17. mája. Medzi udalosti patrí konsenzus o technologickom summite blockchain, veľtrhy pracovných príležitostí a hackathon. Podľa analytickej firmy Burning Glas v New Yorku má NY viac pracovných príležitostí týkajúcich sa blockchainu ako San Francisco. New York City Economic Development Corporation Vysoký viceprezident Anthony Hogrebe hovorí: „Cieľom je skutočne zasadiť túto vlajku a vyslať veľmi jasnú správu … nakoniec chceme, aby bol NYC globálnym kapitálom pre blockchain“.

Spoločnosť Wyoming považuje krypto zmenky za kryptomenu: Zákonodarné orgány štátu Wyoming stanovili sériu zákonov, ktoré by štátu pomohli priniesť blockchainovú technológiu. Ak by boli schválené, zmenky by znížili daňové zaťaženie kryptomien a vyňali burzy ICO a kryptomeny zo spoločných regulačných zákonov. Kanadské spustenie blockchainu BlockCrushr sa už rozšírilo do stavu, uvedenie „Wyoming je jedným z najlepších miest v USA na podnikanie.“

wyoming krypto

Predpisy štátnych úradov Bieleho domu neprídu čoskoro: Koordinátor kybernetickej bezpečnosti Bieleho domu Rob Royce vo svojom vyhlásení pre CNBC uviedol: „Stále absolútne študujeme a chápeme, čo sú dobré a zlé nápady v tomto priestore. Takže si nemyslím, že je to blízko “. Aj keď Royce verí, že kryptomena má jasné výhody a nevýhody, naznačuje, že najväčšou hrozbou pre kryptomenu je jej kriminálne použitie a nezvratnosť bitcoinových transakcií považuje za „znepokojujúcu“. S kreditnými kartami a bankami „je možné vrátiť nákupy a získať späť hotovosť“.

Krypto darcovia sú lídrom v boji proti prevzatiu spoločnosti Al: Čo sa stane, keď sú roboty inteligentnejšie ako my? Bude to koniec ľudskej rasy? Nie na kryptokomunitných hodinkách, ktoré poskytli 66% darov zhromaždených Výskumným ústavom strojovej inteligencie vo svojej každoročnej zbierke. Najväčší tohtoročný dar poskytol zakladateľ spoločnosti Ethereum Vitalik Buterin, ktorý venoval ETH v hodnote 763 970 dolárov na pomoc neziskovej organizácii pri ochrane prežitia a slobody ľudskej rasy.

MIRI

Zakladateľ spoločnosti BitFunder strávi roky vo väzení za podvádzanie používateľov: V stredu Ministerstvo spravodlivosti (DOJ) a Americká komisia pre cenné papiere (SEC) obvinili zakladateľa BitFunder Jon E. Montrola z podvodu proti používateľom burzy. SEC tvrdí, že Montrol prevádzkoval burzu kryptomien bez licencie a vyšetrovateľom ukázal nepravdivé vyhlásenia o zostatku. Montrol taktiež neinformoval používateľov o kybernetickom útoku, ktorý odcudzil používateľom viac ako 6 000 bitcoinov v hodnote viac ako 60 miliónov dolárov dnes. Za posledný úder zakladateľ The DOJ obviňoval Montrola z krivej prísahy a prekážky, za ktoré sú uvalené tresty 5 a 20 rokov..

Spoločnosť Tesla bola napadnutá nedočkavými kryptoťažníkmi: V rámci takzvaného kryptojackingu získavajú hackeri dodatočný počítačový výkon na ťaženie mincí inštaláciou softvéru do počítačov iných ľudí. Tentoraz sa kryptojackeri zamerali na cloudovú výpočtovú platformu spoločnosti Tesla. Podľa hovorcu spoločnosti Tesla bola záležitosť vyriešená do „hodín“ a že „počiatočné vyšetrovanie nezistilo nič, čo by naznačovalo, že by bolo akýmkoľvek spôsobom ohrozené súkromie zákazníka alebo bezpečnosť alebo ochrana vozidla“.

tesla krypto hack

Americkí zákonodarcovia vyzývajú guvernéra, aby bol priekopníkom v inovácii blockchainu: V liste, ktorý vedúcim komisie SEC zaslali traja členovia Kongresového výboru pre blockchain (CBC), „by USA mali byť domovom tejto inovácie … aby sme boli úspešní, je nevyhnutné, aby sme prijali zámerný, flexibilný a jednotný prístup k nariadeniu. “ Traja zákonodarcovia tiež dodali, že vláda by sa mala prestať toľko sústreďovať na zbytočné obavy, povzbudzovať komisiu SEC, aby „umožnila neustálu inováciu na trhu a venovala viac kreatívnej analýzy spôsobov, ako možno kryptomeny využiť.“

Tajná obchodná platforma zvyšuje 34 miliónov dolárov … Od 21-ročného: V zrelom veku 21 rokov vedie Taiyang Zhang blockchainovú firmu Republic Protocol pri vytváraní „kryptomena dark pool“. Vo svete kryptomien sa zvýšil dopyt po tomto type platformy, takže veľryby (obchodníci s množstvom peňazí) sú schopní „riešiť veľké, súkromné ​​objednávky“ a z bezpečnostných dôvodov sa uistiť, že „ľudia nie sú hackovaní, vykupovaní“ alebo ešte horšie. “Zhang dúfa, že tento produkt tiež pomôže zmierniť určitú volatilitu, ktorá často prichádza s veľrybami obchodovanými na trhu..

Čo je nové na CoinCentral?

Čo je Aragon ?: Získajte viac informácií o tejto decentralizovanej aplikácii a jej poslaní umožniť komukoľvek vytvoriť a spravovať decentralizovanú organizáciu.

Čo je DigixDAO ?: V tejto príručke pre začiatočníkov sa pozrieme na to, ako tento projekt plánuje vytvoriť novú kryptomenu podloženú skutočnými tehličkami zlata.

Hodnotenie výmeny bitflyerov: Kontrolujeme BitFlyer, najväčšia svetová burza bitcoinov pôsobiace v Japonsku, Európe a Spojených štátoch.

Recenzia výmeny IDEX: IDEX je vychádzajúca hviezda v decentralizovanom výmennom priestore a ak máte radi EtherDeltu, ale ste z jej používania v rozrušení, určite stojí za to vyskúšať.

Čo je Filecoin ?: Filecoin je netrpezlivo očakávaným decentralizovaným úložným riešením. V roku 2017 sa počiatočná ponuka mincí Filecoinu stala najväčším predajom tokenov v histórii a na príspevkoch sa zhromaždilo 257 miliónov dolárov.

Da Hongfei o krypto a budúcnosti NEO: Za jeho priateľskou osobnosťou a úprimnými vtipmi o jeho bacuľatých a skromných začiatkoch kryptomeny stojí jeden z kľúčových stratégov kryptomeny s historicky najvyšším trhovým stropom nad 10,5 miliárd dolárov.

Do rás: Špičkový svet decentralizovaného úložiska Myšlienka decentralizovaného úložiska spočíva v umožnení bežným ľuďom prenajať si nevyužitú časť miesta na pevnom disku v sieti typu peer-to-peer. Kto teda vyhrá preteky s najlepším decentralizovaným úložným riešením?

Rozhovor s Kilianom Rauschom, produktovým riaditeľom Exchange Union: Rozprávali sme sa s Rauschom na konferencii Blockchain Connect v San Franciscu.

Čo je CRYPTO20 ?: CRYPTO20 (C20) je prvý indexový fond s tokenizovanými kryptomenami na svete, ktorý umožňuje investorom získať výhody diverzifikácie držania najlepších dvadsiatich kryptomien na trhu s ľahkosťou a jednoduchosťou držania jediného tokenu.

Čo je to chlieb? Bread Token (BRD) poskytuje zľavy a ďalšie služby pri používaní populárnej aplikácie Bread wallet a Bread je prvou peňaženkou v kryptomene, ktorá poskytuje vernostný program a program odmien pre zákazníkov.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Ospravedlňujeme sa za bitcoin, Irán vás nemá rád: Podľa zdroja „Iránska centrálna banka tvrdí, že spolupracuje s ostatnými inštitúciami na vývoji nového mechanizmu kontroly a prevencie digitálnych mien v Iráne“. Táto správa nie je prekvapujúca, pretože mnoho ďalších islamských krajín v poslednej dobe vyhlásilo kryptomenu za „neislamskú“, čo je v rozpore s morálkou náboženstva..

Poľská centrálna banka pripúšťa vytváranie propagandy v kampaniach proti kryptomene na Youtube: Poľská centrálna banka posúva „nenávidiacich nenávidieť“ na úplne novú úroveň a údajne vydáva falošné správy okolo 27 000 dolárov, aby vystrašila ľudí od kryptomeny. Jedno video, ktoré má viac ako 500 000 pozretí, zobrazuje mladého chlapca, ktorý stratil všetky svoje peniaze investovaním do kryptomeny a „trápne“ nemôže zaplatiť za svoje rande v reštaurácii. Prestaňte zbytočne míňať svoje peňažné banky, kryptomena nikam nevedie.

poľská centrálna banka

Globálny nedostatok GPU, ku ktorému dochádza pri ťažobnom šialenstve: Baníci z celého sveta sa obracajú na ázijské trhy nachádzajúce sa v Hongkongu a Singapure kvôli lacnejším GPU, ktoré teraz kvôli stúpajúcemu dopytu predávajú za dvojnásobnú hodnotu. Špičkové grafické karty sú jedným z najefektívnejších spôsobov ťažby kryptomeny, ale vďaka produktom s obmedzeným dodávaním budú chcieť kupujúci po uliciach hľadať spravodlivé ceny..

Toto švajčiarske mesto s názvom „Krypto údolie“ sa chystá na finančnú revolúciu: Mestečko Zug si robí meno kryptomenové útočisko, možno vďaka pomoci vynálezcu éteru Vitalika Buterina, ktorý sa tam usadil v roku 2014. Mestská rada Zugu, ktorá sa nachádza asi 30 minút od Zürichu, umožňuje obyvateľom platiť poplatky bitcoinom na jeho registračný úrad.

krypto údolie zug

Francúzsko zakazuje reklamy na krypto, bude ich označovať ako deriváty: Francúzsky finančný regulátor vo štvrtok uviedol, že „platformy, ktoré ponúkajú tieto produkty, musia dodržiavať pravidlá autorizácie a obchodného správania … [a] nesmú byť inzerované elektronickými prostriedkami“. Tento krok by mohol znamenať možný zákaz výmen v krajine, ktorá sa neprispôsobuje nedávnym predpisom.

Budú Petro mince pracovať pre Venezuelu ?: Venezuela začala tento týždeň s predajom svojej oficiálnej kryptomeny nazývanej „petro“. Podľa zdroja „keďže extrémna inflácia stiahne venezuelský bolívar nadol, potravín a liekov je nedostatok, je rozšírená kriminalita a základné verejné služby sa pod tlakom prepadli. Mnoho obyvateľov už z krajiny utieklo. ““ V tejto súvislosti sa minca považuje za posledný pokus vlády Madura o pomoc pri stabilizácii hospodárstva krajín.

petro coin

20 biliónov dolárov z takmer stratených mincí v japonskej burze: Za krátkych 20 minút mohli používatelia burzy Zaif nakupovať zadarmo. Jeden používateľ sa údajne pokúsil utiecť s mincami v hodnote 20 biliónov dolárov, ale spoločnosť dokázala mince rýchlo získať späť. Firma uvádza, že existuje iba jeden zákazník, ktorý vyčerpal tokeny a úspešne ich poslal na inú burzu. Momentálne sú v procese rokovaní s obchodníkom o ich vrátení..

Juhokórejskí úradníci veria, že kolega zomrel na krypto stres: Vedúci hospodárskej politiky na Úrade pre koordináciu vládnej politiky Jung Ki-joon tento týždeň zomrel a jeho kolegovia sa domnievajú, že „stres z rokovania s krypto sektorom mohol prispieť k vyvolaniu infarktu“. Aj keď je faul-play vylúčený, je niečo zvláštne na tom, že šéf juhokórejskej regulácie kryptomien zomrel pred nastávajúcim regulačným rámcom kryptomeny pre túto krajinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me